Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве? - 2016

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #<1 ... 49184919492049214922 ... 6285>
Повідомлення Додано: Сер 26 жов, 2016 14:01

  pravdolub написав:В любом случае, относительно его планов можем только догадываться. Франт вещает на весь форум прогнозы, графики и цитаты, но молчит о своих бизнес-планах, а еще интереснее - бизнес-действиях в этих непростых временах перемен. А хотелось бы прильнуть ушами к научно обоснованным действам, манипуляциям на рынке недвиги, гениально сохраняющим прибыль и стоимость капитала Франту в дни перемен.

бізнесплан Франта: с утра прикластися до черчини і обкакувати наліво і направо, як расіток так капійчушок і Хпертів теж.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34859
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 26 жов, 2016 14:04

  Serg-ik написав:
  Жека79 написав:Теперь вы ответьте--вы в курсе? А судя по вашему вопросу вы видимо знаете что то, чего не знаю я, что из этого следует? К чему вопрос то был? Очень жду ответ

Был бы в курсе-сказал бы сразу.
Предполагаю, что аренда двухи в том месте будет 12 000 в месяц ( так Вы кажется писали), то есть 144 000 грн в год + коммунальныы, предположим, 6000 в год, итого 150 000 грн или 5 800 у.е.
Поискал стоимость обучения
Актуально для 2016/17 уч.года.
Средняя стоимость обучения (дневное/заочное)
Бакалавр
17500 грн
Магистр
24000 грн

https://abiturients.info/ru/university/kiev/nacionalnyy-medicinskiy-universitet-imeni-bogomolca
17 500 против 150 000...кх-кх....

еще дешевле :mrgreen: http://kpi.ua/contract от 10000грн в год в КПИ
Васенька
 
Заблокований
Повідомлень: 669
З нами з: 20.10.16
Подякував: 14 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 жов, 2016 14:06

  Faceless написав:
Frant написав:
  Faceless написав:В 1990 не було поняття ВВП України. Нема з чим порівнювати.
Враховуючи рівень доходів, то реальний ВВП 2016 вищий за ймовірний ВВП 1990.
Вчіться кращ

Була УРСР.
Про що я чітко вказував.

Фейслес, перестаньте виступати блазнем.
Жалюгідно виглядаєте.

Або запропонуйте власну методику оцінки ВВП УРСР 1990, валідуйте її, надрукуйте в солідних міжнародних журналах.
Ви маєте уявлкення, як це робиться? Скільки фахівців працює? І скільки рецензувань проходить матеріал на кожній стадії?
Вибачте, але Ви дилетант в питаннях науки та наукових методик.

Ще краще - поїдьте від Києва за 150 км і подивіться, як народ живе в райцентрах та селах. Яка там ЗП і який рівень життя. :wink:

Повторю - вчіться, читайте. Мова про те, що немає (не було) вихідних даних для обчислення ВВП УРСР. Ані ринкових цін, ані реальних цифр витрат на кінцеве придбання товарів і послуг. Було виробництво на склад, колгоспі приписки, планові показники і неринкові ціни. І все це в перерахуванні в дол екв по нереалістичному курсу.
Саме тому, що я, на відміну від вас, маю уявлення, як це робиться, я й вказую, що ви пишете нісенітниці й дурниці. Єдиний блазень тут ви. Неосвічений і впертий. Стидоба.

ВВП можна порахувати кількома методами, навіть з/платним, тобто кількість працюючих помножену на середню з/пл із корекцією на курс долара та інфляцію
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34859
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 26 жов, 2016 14:06

  Васенька написав:еще дешевле :mrgreen: http://kpi.ua/contract от 10000грн в год в КПИ

можна і на бюджет, якщо не повний валянок
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34859
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 26 жов, 2016 14:08

  Faceless написав:Повторю - вчіться, читайте. Мова про те, що немає (не було) вихідних даних для обчислення ВВП УРСР. Ані ринкових цін, ані реальних цифр витрат на кінцеве придбання товарів і послуг. Було виробництво на склад, колгоспі приписки, планові показники і неринкові ціни. І все це в перерахуванні в дол екв по нереалістичному курсу.
Саме тому, що я, на відміну від вас, маю уявлення, як це робиться, я й вказую, що ви пишете нісенітниці й дурниці. Єдиний блазень тут ви. Неосвічений і впертий. Стидоба.

Вы тут неправы.
ВВП посчитать как раз проблем нет. Другое дело, что сравнивать ВВП части государства с ВВП независимого с целью сравнения качества жизни пересичного тогда и сейчас, бред еще тот. Но вот с самим ВВП, его абсолютной суммой, проблем нет.
Type1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 854
З нами з: 12.08.16
Подякував: 31 раз.
Подякували: 154 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 жов, 2016 14:10

Frant
Прошу прощение, а что Вы преподаете?
Type1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 854
З нами з: 12.08.16
Подякував: 31 раз.
Подякували: 154 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 жов, 2016 14:10

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

flyman написав:
  Faceless написав:
Frant написав:Була УРСР.
Про що я чітко вказував.

Фейслес, перестаньте виступати блазнем.
Жалюгідно виглядаєте.

Або запропонуйте власну методику оцінки ВВП УРСР 1990, валідуйте її, надрукуйте в солідних міжнародних журналах.
Ви маєте уявлкення, як це робиться? Скільки фахівців працює? І скільки рецензувань проходить матеріал на кожній стадії?
Вибачте, але Ви дилетант в питаннях науки та наукових методик.

Ще краще - поїдьте від Києва за 150 км і подивіться, як народ живе в райцентрах та селах. Яка там ЗП і який рівень життя. :wink:

Повторю - вчіться, читайте. Мова про те, що немає (не було) вихідних даних для обчислення ВВП УРСР. Ані ринкових цін, ані реальних цифр витрат на кінцеве придбання товарів і послуг. Було виробництво на склад, колгоспі приписки, планові показники і неринкові ціни. І все це в перерахуванні в дол екв по нереалістичному курсу.
Саме тому, що я, на відміну від вас, маю уявлення, як це робиться, я й вказую, що ви пишете нісенітниці й дурниці. Єдиний блазень тут ви. Неосвічений і впертий. Стидоба.

ВВП можна порахувати кількома методами, навіть з/платним, тобто кількість працюючих помножену на середню з/пл із корекцією на курс долара та інфляцію

ВВП за доходами включає далеко не тільки ЗП, значну частину складників можна оцінити лиш приблизно, з великою похибкою. З реальним курсом доляра також не все просто, його, ринкового, також тоді не було.
Але Франту того не зрозуміти.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34799
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 26 жов, 2016 14:14

  flyman написав:
  Васенька написав:еще дешевле :mrgreen: http://kpi.ua/contract от 10000грн в год в КПИ

можна і на бюджет, якщо не повний валянок

тогда вопрос к жека 79? какой студент будет снимать? :roll:
если годовой контракт у одном с премиум-вузов Украины стоит дешевле месячной аренды...
Васенька
 
Заблокований
Повідомлень: 669
З нами з: 20.10.16
Подякував: 14 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 жов, 2016 14:14

  flyman написав:
  zahar_ написав:
  pravdolub написав:А Вы не думаете слить пару своих хрущиков у метро и откупиться новобудом, пока еще есть окно возможности?
Вот вчера нашумевшая история 27 м2 за 27куе в дупе Борщаги.

Да то чего-то пуповики возбудилисю что кто-то хрущик на Борщаговке типа с евроремонтом купил. Если-бы без ремонта так там нынче продажная цена где-то 20-21 куе.

шас проталкують фішку, "навастрой рулєз, астальноє совкашлак",
"совка шлак 3к БПС 14,4куе нє болєє, навастрой овер 100куе"
"хто бірьот тіпічний сігмєн тот лох"
"надабрать Аркада/Мордок/НЛ/Крушелніцкий/Міністєрскій ібо єто тренд"
"тока навастрой тока хардкор"
"дномінуло в навастроє"
"совкашлак нікаму ні нужєн"

====

я так розумію в риломорд і заганял з ОП починаються голодні обмороки, і несуть маячню після рюмики горячительних напоїв без закусі


Каждый имеет право на свою точку зрения, тем более если он за нее платит деньгами (покупает). Сейчас цены балансируют так, что выгоднее таки новое. Вы можете покупать и старый жилой фонд, но у меня выбор, увы, не велик. Если я к сыну приду в гости, я хотел бы поместиться на его кухне и желательно в его компании. 8)
pravdolub
Аватар користувача
 
Повідомлень: 978
З нами з: 10.03.14
Подякував: 146 раз.
Подякували: 140 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 26 жов, 2016 14:16

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Жека79 написав:Вы к чему то клоните?? я не могу понять ваш вброс. Давайте побольше конкретики--что предлагаете?? не учиться? учиться и жить в палатке? как связана аренда жилья с обучением в вашем случае??

Не в моём, а в Вашем случае.
Вы высказали мнение, что под аренду в ЖК Воздухофлотский хорошо сдавать студентам КПИ или Медицинского. Я сравнил стоимость годового обучения -17500 грн и годовой аренды -150 000 грн и понял, что у меня слабо развито воображение. Не могу себе представить студента , который платит 1750 грн в мес за обучение и 12500 -за проживание около места обучения.
Хотя...может это житель из солнечного Габона...
С периферии? Так медицинский есть в Харькове, в Днепре, там аренда будет подешевле.
Serg-ik
1
 
Повідомлень: 12951
З нами з: 10.06.11
Подякував: 241 раз.
Подякували: 1573 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 49184919492049214922 ... 6285>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
47692 951466
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 січ, 2018 00:40
airmax78
41443 723483
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 січ, 2016 00:44
Первый
29154 2127551
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 гру, 2014 09:40
w_bufett
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама