ФІДОБАНК (у стадії ліквідації)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
  #<1 ... 21202121212221232124 ... 2146>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

ФІДОБАНК (у стадії ліквідації) 3.3 5 276
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
21%
59
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
10%
27
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
15%
41
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
26%
71
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
28%
78
Всього голосів : 276
Повідомлення Додано: Пон 25 лип, 2016 20:35

Сегодня в Укргазе наш семейный подряд из 3 ИНН до 10 часов утра уже получил выплаты Фидо. В отделение зашли не ранее 9:15, менеджер пригласила в 9:30 и быстро все оформила. Укргаз приятно удивил.
Фидо оставил о себе только хорошие воспоминания. Спасибо тебе за сервис, Фантастики, Обменяи, за коммуналку и Маркет.
Познакомился с банком на выплатах ФГВ через Фидо первого транша Южкомбанк. Не думал, что через 2 года и Фидо накроется Амбреллой. Спасибо тебе Фидо за все.
vak
 
Повідомлень: 2658
З нами з: 03.02.09
Подякував: 180 раз.
Подякували: 848 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 лип, 2016 22:04

Re: ФІДОБАНК: взаємодопомога, радимося, об'єднуємося

Пшеки виплатили по ФІДОту, спасибі не можу сказати, тому що не так хотів з ним прощатися цього літа ... хотів попрощатися добровільно, з бонусами і %% на депо за весь цей час, а вийшло все не по плану :mrgreen:
П.С. Хвонду кажу спасибі за те що в законний термін все виплатили :mrgreen:
Скупердяй
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10148
З нами з: 30.11.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 718 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 лип, 2016 22:05

  YKK написав:
  Квесторе_поверніться написав:Менеджери Фідо при реєстрації клієнта ввели невірний номер паспорта.
Кредобанк грошенята не віддає.
Який алгоритм вирішення проблеми...якщо хто стикався?

Если правильно понял Вашу проблему, то так:
Результат перевірки даних особи, яка звернулася за отриманням відшкодування до Фонду (банку-агента), встановлюється після перевірки кожного окремого елемента інформації про особу. Такими елементами є:

прізвище, ім'я, по батькові;

реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності);

серія (за наявності) та номер паспорта або іншого документа, що посвідчує особу;

дата видачі паспорта або іншого документа, що посвідчує особу;

найменування або код органу, яким виданий паспорт або інший документ, що посвідчує особу.


Результат вважається позитивним:

за умови повної відповідності документів, наданих заявником, Переліку або інформації про вкладників, яким здійснюється виплата відшкодування, наданої Фондом банку-агенту;

за умови підтвердження факту зміни прізвища, імені, по батькові та даних паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, відповідними документами, засвідченими у встановленому законодавством порядку, виданими уповноваженими органами державної влади;

якщо в Переліку або інформації про вкладників, яким здійснюється виплата відшкодування, наданої Фондом банку-агенту, значення поля «Реєстраційний номер платника податків» становить «0000000000», а вкладник надає документ з інформацією про реєстраційний номер облікової картки платника податків.
- Шляхом наступної перевірки допускається підтвердження прав особи на отримання гарантованої суми відшкодування у разі виявлення певних невідповідностей (описок) між документами, наданими заявником, та Переліком або інформацією про вкладника, наданою Фондом банку-агенту. За результатами такої перевірки встановлюється відповідність, невідповідність або неповна відповідність між кожним окремим елементом інформації та документами, наданими вкладником.

Не впливає на результат ідентифікації:

написання лапок або іншого символа замість апострофа (результат перевірки елемента вважається позитивним);

розбіжність у літерах І, Ї, И, Й, Е, Є та Э або/також розбіжність не більше одної іншої літери в написанні прізвища, імені та по батькові, наприклад: «Олександрівна - Александрівна», «Овсіївна - Овсівна», «Михаіл - Михаїл» (результат перевірки елемента вважається позитивним);

скорочене написання по батькові, яке надає можливість встановити по батькові, наприклад: «Олександрівна - Олександр-а», «Анатолівна - Анатол.» (результат перевірки елемента вважається позитивним);

пропущення знака апостроф або написання замість нього іншого символа, наприклад: «В'ячеслав - Вячеслав», «Мар'ян - Мар”ян;

пропуск слів, літер, розбіжність у літерах І, Ї, И, Й, Е, Є та Э, написання абревіатурою або використання загальноприйнятих скорочень у найменуванні органу, яким виданий документ, або даті видачі, що дають можливість визначення органу, яким виданий документ, наприклад: «відділенням - від. », «МВС - УМВС», «Амур-Нижньодніпровським - АНД», «міста Києва - м. Києва », «січня - січ.» тощо (неповна відповідність);

розбіжність у даті видачі паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, за умови відповідності серії, номера та найменування органу, яким виданий документ.

Залежно від поєднання результатів перевірок кожного окремого елемента остаточний результат ідентифікації вважається позитивним або негативним.

- Якщо остаточний результат перевірки даних вкладника банком-агентом визнано негативним, виплата гарантованої суми відшкодування не здійснюється.

Виплата зазначеній особі здійснюється тільки після отримання банком-агентом письмового повідомлення від Фонду про дозвіл щодо виплати коштів.


Так, что если, я правильно понял вашу проблему, звоните в Фонд. Пусть проверят. Если есть ошибка, они исправят в файле и Вы получите свою выплату. Если не успеете, получите по индивидуальному обращению.

Дякую за інфо. Думаєте по дзвінку скоректують?
Не скажуть писати їм листа?
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 лип, 2016 22:44

  Moneta написав:Капнуло тело депозита на карту альфы, теперь буду думать куда дальше подаваться. Адарич, открывай следующий пикничек :lol:


Уже все готово , есть родственные фирмы Адаричу .
Место встречи - КУБ. Можно рискнуть и попить шампанского, дело за Вами.
Goodman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6510
З нами з: 23.11.14
Подякував: 755 раз.
Подякували: 566 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 лип, 2016 06:51

  YKK написав:
  Квесторе_поверніться написав:Думаєте по дзвінку скоректують?
Не скажуть писати їм листа?
Ну теоретически должны. Созвонитесь, объясните проблему.У них все данные есть. Попробуйте.Номера телефонов на сайте Фонда, вроде заниматься должен отдел выплат.Ну даже если не получится, ничего страшного.Просто получите выплату позже.

Коллега, не дадите ли ссылку на процитированный нормативный акт? Заранее благодарен!
de Montaigne
Аватар користувача
 
Повідомлень: 154
З нами з: 01.01.15
Подякував: 34 раз.
Подякували: 118 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 лип, 2016 10:15

Выплата ФГВФЛ

Прощай ФИДО. Хороший ты был... Многих парадовал в т.ч. и меня.
Сегодня получил в Укргазе последнюю порцию. Выдали без проблем.
anikola13
 
Повідомлень: 1105
З нами з: 08.02.13
Подякував: 169 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 лип, 2016 11:16

ну так господа, дайте совет куда нести?
Пока лежат на карте альфы под 11%, нужно определятся побыстрее.

Хотя ставки так упали, так непривычно, похоже выше 22% на 3 месяца не найти.
Moneta
 
Повідомлень: 3140
З нами з: 26.06.11
Подякував: 80 раз.
Подякували: 1525 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 26 лип, 2016 11:51

  Moneta написав:ну так господа, дайте совет куда нести?
Пока лежат на карте альфы под 11%, нужно определятся побыстрее.
Хотя ставки так упали, так непривычно, похоже выше 22% на 3 месяца не найти.

Под ставки около 10% целесообразно держать в валюте - Банк Москвы, ВТБ, Мегабанк (не Киев).
Если гривна - впринципе можно туда же.
Из "народных любимцев" - Приват и Альфа. Как бы средние ставки и приемлемая надёжность.
Для гривны можно на карту "Видсоточка" в ГлобусБанке под 25%. Траст и Платина после истории с Михайловским и иноформации о долгах собственников этих банков - пока стрёмно
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Вів 26 лип, 2016 13:48

Выплаты через ПУМБ по Харькову.

Учитывая первый опыт получения выплат по ФИДО,когда запись откровенно игнорировали работники банка и вещали,что у нас живая очередь, все же подстраховалась и записалась на ГЛ на 26.07 к 10.00 в центральное отделение по ул.Алчевских 25(бывшая Артема) и прибыла к 8.30, чтобы соответственно занять очередь. В 8.30 перед отделением собралось 4 человека, выяснив у них, что они кто-как (и по записи, и без записи),обрадовалась , что хоть по живой очереди, хоть по записи ,но денежки получу. Радость моя была недолгой, потому,что уже к 9.00 начали подтягиваться жены, дети...,в итоге вместо четверых,уже было 8 человек. Менеджеров в зале работало 4 человека и это опять немного успокоило, так, как к своему времени похоже успевала. Присаживаясь на кресла к менеждерам, вопрос о регистрации слышала,но на какое именно время, никто не спрашивал.
Люди рассредоточились по отделению,присев, ожидая очередь. В 9.05 появляется мадам, которая прямым ходом направилась к менеджерам и заявив,что записана на 9.00. Парень-менеджер, ответил, что у нас живая очередь, занимайте-это я слышала четко. Потом появилось еще три человека, которые к 9.30 и тоже очень желающие сесть на свое время без очереди. После того, как я подняла шум в отделении, что нет определенности в организации по выплатам, в зале появляется зав.отделения и распоряжается " Все по записи на свое время" "А как же быть с теми, кто проникнул без всякой записи по живой очереди" -спрашиваю я, ответ "Ну что же теперь?" Вообщем списков регистрации у них никаких нет, кто по наглее лез вперед с воплями "я к 9.00", короче к 9.00 -я насчитала около 9 человек, потом пошли на 9.30.-тоже неизвестно правда или нет. Вообщем деньги свои я у них вырвала, налом-отказавшись от всяких продуктов банка, села я к оператору ровно в 10.02, но перед этим обратилась с заявлением-требование выдать мне деньги через кассу. Заявление зав.отделения подписывать отказалась(противоправное действие), но своего я все-таки добилась. А организации по выплатам и списков зарегистрировашихся нет. Когда ,что вздумается, то живая очередь, то вдруг начинают соблюдать регистрацию.Конечно надо отметить, что при первой волне выплат в отделениях по ул.Полтавский шлях 31 и Московский проспект 256 был вообще полный ад. Здесь хотя-бы работали 4 менеджера и 2 кассы.
Теперь немного о клиентах банка, я не знаю, как в других городах, но в Харькове мне искренне жаль этих бедных людей, которые из-за полного хаоса в отделениях по выплатам фонда терпят ,когда же на них обратят внимание и снизайдут решить их вопрос.
Впечатления о банке остались крайне негативные, никому из знакомых не порекомендую этот банк.
Востаннє редагувалось Barsurman в Вів 26 лип, 2016 19:56, всього редагувалось 1 раз.
Barsurman
 
Повідомлень: 1164
З нами з: 09.03.15
Подякував: 51 раз.
Подякували: 90 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 26 лип, 2016 14:54

Re: ФІДОБАНК: взаємодопомога, радимося, об'єднуємося

  DIVRC написав:Сволочно, конечно, в отделении поступают, а есть возможность Вам обратится в другое отделение у себя в городе?
на ветке ПУМБа я отписался вчера . Три отделения ПУМБа :
Харьков :
отделение №1 ПУМБ
отделение №2 ПУМБ
отделение №6 ПУМБ
- везде "мавзолейные" очереди , и люди которые лезут без очереди . Еще и вкладчики "михайловского" тоже за выплатами ФГВ.
Боня
 
Повідомлень: 600
З нами з: 21.03.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 22 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 21202121212221232124 ... 2146>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
NEOBANK (у стадії ліквідації) 1 ... 51, 52, 53
Ірина_ » Вів 05 жов, 2021 13:16
526 122636
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 гру, 2023 22:07
Папа
382 227762
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 вер, 2023 19:39
Howl
МР Банк (Сбербанк) - режим ліквідації 1 ... 662, 663, 664
Anonymous » П'ят 19 гру, 2008 17:13
6634 1412209
Переглянути останнє повідомлення
Сер 30 бер, 2022 18:21
sens
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама