Малоквартирный дом

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 4567>
Повідомлення Додано: Сер 06 кві, 2011 14:42

Я свою уже купил :) Спасибо, очень нравится.
А Вы ждите, обязательно будет дешевле ;)
Это просто я - лох. Посчитал, что 300у.е. в месяц за съемный хрущ это большие деньги, а оказывается это всего лишь 3600уе в год за то, что жду обвала цен. Копейки!

Вы ждите :) ждите ;)
Liberty
 
 
Повідомлення Додано: Сер 06 кві, 2011 14:45

  Liberty написав:Я свою уже купил :) Спасибо, очень нравится.
А Вы ждите, обязательно будет дешевле ;)
Это просто я - лох. Посчитал, что 300у.е. в месяц за съемный хрущ это большие деньги, а оказывается это всего лишь 3600уе в год за то, что жду обвала цен. Копейки!

Вы ждите :) ждите ;)


Нравится-не нравится-спи моя красавица! :mrgreen: Договор-то с землесобственником не вечен. :mrgreen: Врубят коммуналку дороже ,чем арендовать. :mrgreen:
А я киевлянин.У меня 2 есть.Сам сдаю. :mrgreen:
sesk
 
 
Повідомлення Додано: Сер 06 кві, 2011 14:50

Ну вот и славненько - всем сразу стало ясно, что имеем дело с купипродайкой, а не человеком, которому нужна квартира "для жилья". "Тадада!" нужно ждать дна. Сейчас еще не дно.
Liberty
 
 
Повідомлення Додано: Сер 06 кві, 2011 14:52

  Liberty написав:Ну вот и славненько - всем сразу стало ясно, что имеем дело с купипродайкой, а не человеком, которому нужна квартира "для жилья". "Тадада!" нужно ждать дна. Сейчас еще не дно.

Не отрицаю.А вот зачем лохи,уже купившие ***** её расхваливают-непонятно! :mrgreen:
sesk
 
 
Повідомлення Додано: Сер 06 кві, 2011 17:49

Ну - обзываться не надо ...
Вопросы по существу :
- как определяли тарифы на комуслуги ( вода , отопление , уборка , мусор и т.д. ) - потому как вроде высоковаты ;
- почему-бы не выкупить землю всем собственникам квартир без разделения на физические доли ( условные , виртуальные или как там их можно назвать ) - будет гарантированно свой участок , ну некие сложности с оформлением продажи квартиры - так може это еще и лучше - надо подумать ;
- решали-ли как-то конкретно вопросы с парковкой - типа места мало , машин много ;
Ну пока все , что вспыло ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 07 кві, 2011 09:25

Все, что идет по счетчикам - идет по счетчикам. 1 офиц счетчик на весь дом, по которому платит ОСББ. У каждого в квартире свой счетчик, по которому он платит в ОСББ. "Общее" (то, что осталось после вычета личных счетчиков) платится с "общака".

Уборщика, дворника, охранника, видеонаблюдение, хоть ежедневных стриптизерш во двор оплачивает "общак" в случае если эти растраты согласованы с "собранием жильцов дома".

Земля по домом принадлежит ЮрЛицу ОСББ - послушайте того, кто сталкивался, а не выскочку-микроцефала.

С парковкой также все можно решить через ОСББ (вплоть до строителства подземной парковки - слышал, что бывали варианты).
Liberty
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 25 лис, 2016 20:47

budivelnikнапишіть будь ласка ваші контакти - цікавлюся квартирою у малоквартирному будинку. дякую
chuchak
 
Повідомлень: 1
З нами з: 25.11.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 14 гру, 2016 22:40

  chuchak написав:budivelnikнапишіть будь ласка ваші контакти - цікавлюся квартирою у малоквартирному будинку. дякую
1 Якось перестав слідкувати за цією гілкою- тому й не побачив вчасно Вашого повідомлення.
2 На жаль мої контакти Вам в найближчих пару рокі не допоможуть , бо все збудоване - продав . а нове ще навіть не починав.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 17 гру, 2016 21:35

  budivelnik написав:
  chuchak написав:budivelnikнапишіть будь ласка ваші контакти - цікавлюся квартирою у малоквартирному будинку. дякую
1 Якось перестав слідкувати за цією гілкою- тому й не побачив вчасно Вашого повідомлення.
2 На жаль мої контакти Вам в найближчих пару рокі не допоможуть , бо все збудоване - продав . а нове ще навіть не починав.


у чому причина, що Ви не будуєте ще?
відсутність мотивації?
достатньо заробли-захотілось пожити для себе?
купа конкурентів?
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 17 гру, 2016 21:57

  jump написав:
  budivelnik написав:
  chuchak написав:budivelnikнапишіть будь ласка ваші контакти - цікавлюся квартирою у малоквартирному будинку. дякую
1 Якось перестав слідкувати за цією гілкою- тому й не побачив вчасно Вашого повідомлення.
2 На жаль мої контакти Вам в найближчих пару рокі не допоможуть , бо все збудоване - продав . а нове ще навіть не починав.
у чому причина, що Ви не будуєте ще?
відсутність мотивації?
достатньо заробли-захотілось пожити для себе?
купа конкурентів?
Практично все відразу
1 Всі перейшли на тонкостінну технологію - я втратив перевагу по ціні , правда я вважаю що будувати мурашник на 100 квартир - свідомо погіршуючи звукоізоляцію це авантюризм - але можливо на стадії завершення будуть якісь невідомі мені сьогодні технології по додатковій звукоізоляції
2 Періодично я перекидаю кошти з одного напрямку на другий , 10 років тому перекинув з торгівлі в будову , зараз перекидаю з будови в торгівлю - по моїм підрахункам там краща перспектива+ мені здається що знайшов новий формат торгівлі який можливо дасть перцю мережам супермаркетів
3 По плану активно працювати збираюсь ще рік максимум три :D .
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 4567>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: flyman, vitaliiangel і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама