Банк Львів (2007 - 2021)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
  #<12345 ... 36>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Банк Львів (2007 - 2021) 3.2 5 63
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
32%
20
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
3%
2
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
13%
8
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
19%
12
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
33%
21
Всього голосів : 63
Повідомлення Додано: Вів 13 лип, 2010 20:52

для OKTar
Да мне уже подтвердили , спасибо. Интересно это все. От тех лет сотрудничества с ЗУКБ при Кубиве в основном позитив остался. А хто там пошел еще , кроме Кубива знаете?
valeri
 
Повідомлень: 16
З нами з: 02.03.10
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 13 лип, 2010 21:00

valeri
Виконавчий директор КРЕДОБАНКу - Заступник Голови Правління по продажу АКБ Львів
Директор департаменту корпоративного бізнесу КРЕДОБАНКу - начальник аналогічного управління у АКБ Львів.
Директор департаменту ризиків КРЕДОБАНКу - начальник управління АКБ Львів.
Заступник директора ДРС Кредобанку - начальник управління супроводження кредитної заборгованості АКБ Львів.
Також ряд працівників меншого калібру, як у м. Львів так і по Україні. Процес досі триває.
OKTar
Аватар користувача
 
Повідомлень: 43
З нами з: 30.10.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 чер, 2011 23:04

комерційний банк Львів

OKTar А я ось чув, що там новий голова правління зявився. І ще чув, що розганяє він весь топ-менеджмент в пух і прах. І показники у них не ахті: вони сильно збиткові і на межі банкрутства. Депозити у них теж забирають, а з такими кредитними ставками як вони пропонують - їм треба лише співчувати убогим. Бо який дурень у них кредити брати буде, а якщо і візьме, то як повертати буде? Одним словом, тікають від них клієнти...
Серый_кардинал
 
 
Повідомлення Додано: Пон 06 чер, 2011 19:42

:D
Дуже цікавий логічний звязок від нового Голови Правління до повного хаосу. Улибнуло...
Голова Правління дійсно новий. Топ менеджмент переважно на місці. Ставки по кредитам на рівні 18-20% (тобто досить такі ринкові). Депозити мабуть на 0,5-1% вище ринку (14% річна гривня). Перед банком в цьому поставлено задачу суттєво наростити активи. Приміром за перших 5 місяців року отримано втричі більше комісійних доходів ніж за аналогічний період 2010-го.
Коротко кажучи йде нормальна робота банку. Дуже вдячний за провокацію. Наступного разу спробуй якихось конкретних даних зібрати перед тим як писати подібні речі. :twisted:
OKTar
Аватар користувача
 
Повідомлень: 43
З нами з: 30.10.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 12 жов, 2011 15:25

OKTar А я от чув що в тому банку дають кредити всім підряд. Цікаво, де вони будуть через пів року... У них від нового року не працює жоден директор відділення з тих, хто працював минулого року. І заступники голови валять з того банку, і десь 50% персоналу втекло з того дурдому. Бо під ставку по кредиту юр особи 20-21%+ комісії - жоден адекватний клієнт не візьме, а той, хто взяв - так і віддавати буде. Треба побачити ринок по ставкам, і одразу все стане зрозуміло. І додам ще так: з хорошого банку працівники не тікають...
Серый_кардинал
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 25 лис, 2011 17:13

Серый_кардинал
Вибачте, але "чув" - це ще треба уточнити хто сказав. Можу впевнено сказати, всіх підряд не кредитують, кредити видаються під адекватні ставки (ставки на кредити для юр осіб зараз до 28-30%). І ніхто нікуди не втікає.Проаналізуйте плинність кадрів по всіх банках. А заміна персоналу це нормальне явище , особливо при зміні керівника.
Marmeladka
 
 
Повідомлення Додано: Суб 26 лис, 2011 10:47

Marmeladka

Я ось задам таке питання: яким бізнесом треба займатись, щоб покривати ставку 30% по кредиту? - Хіба що зброєю чи наркотою. Бо брати мільйон і платити таку ставку по кредиту - це жах. От ви б узяли кредит під заставу квартири на ремонт чи на щось інше під ставку 30% - ваша переплата 2,5% у місяць чистими від залишку по кредиту. Це з кожних 10 тис грн виходить 250 грн у місяць плати відсотків. А депозити Львів залучає під 18-20%. Як вам маржа 10-12% - попа у них не трісне?

Це поперше...

По-друге: Я ж не проти заміни керівників відділень які розслабибись, але коли міняють 80% керівників - ви мене вибачте! А те шо у них голова правління ідіот - це вам гарантую, я до них за кредитом великим приходив, спілкувався з ним. І повірте, цей лис такий хитро видримбаний, що ще пошукати. І беруть вони на роботу клоунів або з банку надра, які там банк розвалили вже, або з кредобанку, де все тільки починається.
Серый_кардинал
 
 
Повідомлення Додано: Суб 26 лис, 2011 12:31

Серый_кардинал
Друже, ти більше схожий на ображеного чудака якого виперли з Банку і він ніяк не може заспокоїтись.
По міліонних кредитах Голова Правління переговорів не веде. Для цього є зовсім інші люди. Це треба було б знати, раз ти так сильно якимось дивним, як для клієнта, чином вивчив походження банківських кадрів. А під 30% бізнес зараз ніхто не кредитує. Нормальні проекти фінансуються в рамках 20-21%. Не дешево звичайно, але на порядок краще ніж навіть в ряді системних банків, які не кредитують взагалі.
Коротше кажучи, ти своїми недолугими потугами критикувати Банк, лише рекламу йому тут робиш. Цей топік лише на тобі і тримається. :D
OKTar
Аватар користувача
 
Повідомлень: 43
З нами з: 30.10.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 26 лис, 2011 15:41

OKTar

Я тобі скажу так: товариш мій з Рівно, який в твоєму любимому банку працював декілька років - то він мені вашу кухню і злив. Банк ваш дійсно недолугий, серед усіх топів, що у вас працювали єдина порядна людина - це Кирилюк. Решта - сміття, непотріб та їх підлабузники. Цікаво дізнатись насправді, хто з цих категорій саме ти. Бо зад їм лижеш уміло.
Серый_кардинал
 
 
Повідомлення Додано: Суб 26 лис, 2011 15:44

OKTar
І ще скажу тобі так: знаєш, що таке батьківщина - батьківщина це та країна де тобі добре, а не та, де ти народився по паспорту. Це сказав хтось з американців. І не хвали їх дуже, бо як випруть тебе, то потім будеш писати інше, і скорочення у них були і будуть. Тримай стілець свій.
Серый_кардинал
 
 
  #<12345 ... 36>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
ПУМБ (2004 - 2021) 1 ... 3509, 3510, 3511
Anonymous » Чет 18 лис, 2004 12:31
35109 6599162
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 17:22
Blister
Альфа-Банк (2005 - 2021) Sense Bank 1 ... 10202, 10203, 10204
Anonymous » Чет 21 кві, 2005 18:32
102031 14843982
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 01:22
Аlександр
ТАСКОМБАНК (2008 - 2021) 1 ... 3814, 3815, 3816
Anonymous » Чет 22 тра, 2008 13:07
38157 4542785
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 00:49
_PORT_UA
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама