Зарплата, продуктивність праці, мотивація.

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 6061626364 ... 69>
Повідомлення Додано: Чет 30 жов, 2014 20:05

За даними держкомстату середня ЗП в Києві 5362грн.
в той же час
http://www.jobs.ua/vacancy/book_keeping_bank_finance_audit/finansovyiy_kontroler/kiev/
дає дані вакансії 896$ резюме 727$
тобто 10178грн
В Києві та по Україні досі виплачують ЗП в конвертах?
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 жов, 2014 09:44

  tobias написав:За даними держкомстату середня ЗП в Києві 5362грн.
в той же час
http://www.jobs.ua/vacancy/book_keeping_bank_finance_audit/finansovyiy_kontroler/kiev/
дає дані вакансії 896$ резюме 727$
тобто 10178грн
В Києві та по Україні досі виплачують ЗП в конвертах?

Поверхностный вывод, не имеющий в основе фактов. Впрочем, это касается и данных Госкомстата.
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36347
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2811 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 жов, 2014 12:09

  mortimer написав:Поверхностный вывод, не имеющий в основе фактов. Впрочем, это касается и данных Госкомстата.

джерела повідомляють, що таки виплачують зарплату в чорну
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 18 лис, 2014 12:42

особистий досвід - жінка 25-30 років, двоє дітей... стає на біржу щоб отримувати 500грн допомоги, бо роботи на 2-3тис. грн нема...
через місяць питаю: "Резюме написала, об’яву на сайтах пошуку роботи повісила за 2-3 місяці?"
- Ні... :twisted:
є ноутбук, інтернет... :shock: таких в країні кілька мільйонів... :mrgreen:
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лис, 2014 08:00

Минулої осені я став баристою в невеликій “соціально відповідальній” кавовій компанії. Через кілька місяців, я отримав тимчасову позицію помічника юриста в одній з найбільших у світі багатонаціональних, корпоративних юридичних фірм. Ці дві компанії мали мало спільного, але обидва сказали мені одне й те ж: не обговорюйте з колегами свою заробітну плату.

В юридичній фірмі мене про це попередили під час переговорів щодо зарплати. Після того як я пропрацював три місяці через агентство тимчасового найму, фірма запропонувала мені роботу. Враховуючи розміри і успіх фірми, стартова зарплата здавалася невеликою.

Менеджер по персоналу намагалася переконати мене, що у них були інші претенденти на цю роботу. Вона сказала мені, що вона не може запропонувати більше, тому що це було б несправедливо по відношенню до інших помічників юристів. Вона сказала, що, якщо ми не узгодимо зарплату в цей день, то їй доведеться призупинити моє працевлаштування, тому що я буду працювати поза дозволеними тимчасовим етапом рамками. Я наполіг, щоб вона розглянула можливість більшої зарплати, і вона погодилася, що ми могли б зустрітися ще раз пізніше. Перш, ніж я поїхав, вона дещо додала.

“Не говоріть про вашу заробітну плату ні з ким”, солодко сказала вона, начебто вона давала пораду своєму власному синові. “Це викликає конфлікт, і люди можуть бути звільнені за це” (Це не дослівно, але точніше пригадати я не зміг).

Не дивно чути це від корпоративного менеджера з персоналу. Дивним було відчуття дежа-вю.

Всього три місяці тому, деякі з моїх колег у кафе розповіли мені, що наші начальники, які працювали в офісі на ставці, і навіть власник, мають більшу частку від чайових, ніж ми. Одна бариста сказала мені, що, коли вона поскаржилася на це, менеджери зменшили її робочі години.

Коли ви заробляєте мінімальну заробітну плату і повинні боротися за більш ніж 30 робочих годин на тиждень, чайові дуже важливі, тому я зустрівся з моїми менеджерами, щоб обговорити розбіжності. От коли вони сказали мені, щоб я не говорив про це з іншими баристами. Власник “ненавидить, коли люди говорять про гроші,” мій менеджер додав, і “буде звільняти людей за це, як тільки матиме можливість.” Я повернувся назад до кавоварки, готував свої латте вдвічі повільніше і був не в змозі робити будь-яку іншу роботу.

В обох робочих місцях, мої боси порушують закон.
Відповідно до Національного Закону про трудові відносини (National Labor Relations Act) від 1935 року, всі працівники мають право займатися “узгодженою діяльністю для надання взаємної допомоги або захисту” та “організувати профспілку та вести переговори з [їх] роботодавцем щодо [їх] заробітної плати, кількості робочих годин та інших термінів та умов зайнятості”. В шести штатах, у тому числі моєму рідному штаті Іллінойс, закон ще більш явно захищає права працівників щодо обговорення зарплати.

Це вірно, не залежно від того, чи роботодавці роблять свої погрози в усній формі, чи на папері і чи наслідком буде звільнення або просто якийсь холодний прийом з боку керівництва. Мої менеджери в кафе, здавалося, розуміли, що вони не можуть мене звільнити тільки за розмову про оплату, але вони не могли не знати, що незаконно перешкоджати співробітникам обговорювати свою зарплату один з одним. Як пояснила професор права Нью-Йоркського університету Синтія Естлунд, Закон про трудові відносини “означає, що ви і ваші співробітники можете поговорити разом про речі, які важливі для вас на роботі.” Навіть “штурхан від боса на кшталт: “ми не робимо цього тут…” також незаконний відповідно до Закону про трудові відносини”, додала Естлунд.

І все ж, правила замовчування процвітають на робочих місцях по всій країні. У оновленій цьогорічній доповіді, Інститут з вивчення політики щодо жінок, показав, що близько половині американських працівників у всіх секторах або чітко заборонено або строго не рекомендується обговорювати зарплату зі своїми колегами. У приватному секторі, число вище – 61%.

Ось чому президент Обама нещодавно підписав два закони, спрямовані на прозорість і підзвітність на робочому місці. Один забороняє федеральним підрядникам відповідні заходи проти співробітників, які обговорюють свою зарплату один з одним. Інший вимагає від підрядників надання даних про зарплати своїм співробітникам, в тому числі включаючи їх расу і стать. Але оскільки ці акти захищають працівників лише тих роботодавців, які працюють за федеральним контрактом, вони не впливають на інших.

Законопроект, який буде охоплювати всіх інших працівників – Закон щодо чесної оплати (Paycheck Fairness Act). Закон одночасно посилить санкції відносно роботодавців, які карають працівників за обговорення заробітної плати і вимагатиме від роботодавців надати обґрунтування щодо відмінностей у заробітній платі.

Ці реформи необхідні для вирішення цієї широко поширеної проблеми, яку закону не вдалося вирішити протягом десятиліть. Правила замовчування порушують фундаментальне трудове право і дозволяють дискримінаційні схеми оплати.

“Проблема полягає не стільки в тому, що зарплати є невідповідними”, говорить Беккер “, а в тому, що так мало працівників знають свої права”.

Враховуючи їх протизаконність, чому правила замовчування так часто встановлюють? Відповідь в тому, що Закон про трудові відносини – беззубий і роботодавці це знають.
Коли співробітники скаржаться на зарплати, Національна рада з трудових відносин дає роботодавцям не більше ляпаса по руці: “заходи інформування”, “розміщення повідомлення з боку роботодавця з обіцянками не порушувати закон”.

У той же час, незнання закону може так само легко спонукати до правила замовчування. Крейг Беккер, головний юрисконсульт AFL-CIO, працював на Національну раду з трудових відносин. Він сказав мені, що працівники, які зверталися до Ради, рідко були в курсі, що політика секретності щодо оплати їх роботодавця була незаконною.

В той день, коли мої боси з кафе наказали мені не говорити про чайові, мій моральний стан досяг дна. Організація, якій я колись довіряв, наказала мені не задавати елементарні питання про мою платню. Навіть якщо секретність оплати робиться з добрими намірами, ось її вплив: це говорить робітникам, що їхнім босам є що приховувати, або що вони не мають право отримати підтвердження, чи з ними обходяться справедливо. Як Крейг Беккер сказав мені: “Працівники тільки тоді зможуть поліпшити своє становище, коли вони зможуть зрозуміти умови праці.” Рішення про справедливість заробітної плати не може належати лише роботодавцеві.

http://news.finance.ua/ua/news/~/339180
Типовий приклад руйнування соціальних зв’язків у суспільстві, коли людям забороняють спілкуватись на певні теми. Колектив є ключовою ланкою суспільства. Як наслідок руйнація соціальних зв’язків руйнує суспільство загалом.
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 гру, 2014 19:27

Мінімальна та середня зарплата в Європі
Зображення

Зображення
Україну не дуже добре видно, але мінімальна 69 євро, середня 232 євро.
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 10 гру, 2014 17:48

Під скорочення попадуть 100 тисяч учителів, - профспілка

У ЦК Профспілки працівників освіти і науки України заявляють, що ініціативи Міністерства фінансів щодо збільшення норми навчального навантаження, наповнюваності класів, закриття шкіл в сільській місцевості призведуть до звільнення близько 100 тисяч учителів впродовж 2015 - 2016 років, а також скорочення значної кількості вихователів, викладачів та інших працівників освіти.

Про це йдеться у листі Профспілки працівників освіти і науки України до президента Петра Порошенка, у зв’язку із пропозиціями Міністерства фінансів, якими передбачається внесення змін до законів України, указів президента, рішень уряду, а також до Конституції України.

Звертаючись до Порошенка, у профспілці висловили "глибоке обурення намірами звуження прав громадян України на безоплатну освіту, медичне забезпечення, зниження освітнього рівня молоді".

"Висловлюємо категоричний протест поповненню армії безробітних, яка становить близько 1,9 мільйона непрацюючих, ще найбільш освіченою, інтелектуальною частиною суспільства, адже реалізація рішень про збільшення норми навчального навантаження вчителів, вихователів, керівників гуртків, наповнюваності класів та груп, закриття шкіл в сільській місцевості, зміни нормативів чисельності науково-педагогічних працівників тощо призведуть до звільнення лише впродовж 2015 - 2016 років близько 100 тисяч учителів, зменшення більш як на третину чисельності керівників гуртків, а також вивільнення значної кількості вихователів, викладачів та інших працівників освіти до кінця 2020 року", - йдеться у листі профспілки.

"Освітянська спільнота категорично не сприймає антисоціальних перспектив про скасування гарантій фінансового забезпечення галузі освіти, запровадження обов’язкового дев’ятирічного навчання, позбавлення учнів початкових, інклюзивних та спеціальних класів права на харчування, а студентів та учнів на отримання стипендій та пільговий проїзд", - наголошують у профспілці.

http://osvita.ua/school/44534/
отакі в нас "реформатори"
Вперед до 20-50% неписемного населення!
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 10 гру, 2014 17:55

  tobias написав:
Під скорочення попадуть 100 тисяч учителів, - профспілка
"Висловлюємо категоричний протест поповненню армії безробітних, яка становить близько 1,9 мільйона непрацюючих, ще найбільш освіченою, інтелектуальною частиною суспільства,

http://osvita.ua/school/44534/
отакі в нас "реформатори"
Вперед до 20-50% неписемного населення!

Ловко они всех учителей (тем более сельских школ) записали в наиболее интеллектуальных и образовнных.
Davidoff
 
Повідомлень: 902
З нами з: 01.08.14
Подякував: 495 раз.
Подякували: 253 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 гру, 2014 09:10

  Davidoff написав:Ловко они всех учителей (тем более сельских школ) записали в наиболее интеллектуальных и образовнных.

депутатів та міністрів оглядаючись на попередні 23 роки рука не піднімається туди записати
tobias
 
Повідомлень: 5133
З нами з: 21.01.08
Подякував: 396 раз.
Подякували: 252 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 гру, 2014 09:34

Re: Зарплата, продуктивність праці, мотивація.

  tobias написав:Вперед до 20-50% неписемного населення!

Какие реформы предлагаете Вы?
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36347
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2811 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 6061626364 ... 69>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 4042
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 січ, 2016 14:24
ТупУм
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама