Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 80878088808980908091 ... 8324>
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 16:41

  Banderlog написав:
  Shaman написав:я думаю, хто ж вилізе з оцим - а у них негрів лінчують... :D

а не хочете більш уважно подивитися, чому були війни в цих країнах?

югославія - коли почали бомбити Белград - коли серби вирішили, що косовари не люди й їх можна трохи порізати?

Ірак - теж черговий диктатор вирішив, що йому потрібна маленька війна й напав на Кувейт?

Лівія, Сірія - це коли там у влади одна пика десятки років?

коли ви оце починаєте так писати, ви виправдовуєте Рашу, бо вона каже те саме - чому США можна, а нам не можна повоювати? бо є нюанс дуже великий. що якщо уважно подивитися, то причини зовсім різні цих війн.

а для вас немає різниці - чи то бандюк б'є людину, чи то поліцейський бандюка - не бачите різниці :D
не хочу більш уважно. не бачу різниці . насильство є насильство а війна це війна. Війна в нас в крові і в самій основі цивілізації.
Щодо того що в них негрів лінчують , мені якось байдуже то їх справа))) це у них там якісь странні бутафорські двіжєнія блек лайф меттерс ))) я в них не участвую )
ще мені не цікаві корінні права індіанців , права нетрадиційних орієнтацій і даж виборче право жінок. ) Я не то шо проти , мені БАЙДУЖЕ.

коли хтось не хоче бачити - це його право.

але є насильство, яке є просто основою суспільства - Сомалі та багато інших країн в Африці, Гаїті та інше. а є насильство, яка спрямоване навпаки на те, щоб у суспільстві був лад - як поліція в розвинених країнах.

й на поточний момент є загарбницькі війні, які зазвичай провокують тоталітарні країни - Раша, той же Ірак свого часу, КНДР, Іран. вони це роблять, бо якось треба відволікати увагу населення від питання, чому так погано живемо - а добре живуть лише наближені до влади (цікаво, у всій КНДР ще є таки щоки, як в Ина та його родини? :lol: ).

й є поліцейські операції, коли розвинені країни намагаються покласти край всім цим знищенням та геноцидам. в Югославії це більш-менш вдалося. Афганістан наочний приклад, що якщо країна надто в середньовіччі, то насильно її не цивілізуєш. щось схоже відбувається в Газі.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6089
З нами з: 29.09.19
Подякував: 586 раз.
Подякували: 1406 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 16:42

  Bobua написав:На Харків полізли якось передчасно...
щас напишу смс путину шо он там себе думает.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23411
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2398 раз.
Подякували: 3345 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 16:43

  Bobua написав:
На Харків полізли якось передчасно...

Чому?
Як мінімум, виконують задачу по відтягуванню наших сил.
"Захоплення Часового Яру не матиме "вирішального значення": Павлюк – про можливу втрату міста"
https://tsn.ua/ato/zahoplennya-chasovog ... 76042.html

В них ініціатива...
Це нашим тепер треба гадати, де відволікання, а де справжній тиск.
А в них навпаки -- можуть тиснути всюди, очікуючі де тонкіше.
Це капець який тягар відповідальністі тепер у вищого командування за прийняття рішень по переміщенню резервів.
Востаннє редагувалось detroytred в Суб 11 тра, 2024 16:46, всього редагувалось 1 раз.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 16:45

  vitaliiangel написав:
  Bobua написав:На Харків полізли якось передчасно...
щас напишу смс путину шо он там себе думает.

«Ты обещал до выборов»
Hotab
 
Повідомлень: 12316
З нами з: 15.02.09
Подякував: 344 раз.
Подякували: 2235 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 16:48

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  budivelnik написав:якщо можна ЗАПРОПОНУВАТИ 0,5 млн осіб -платит по 20000 місяць за економічну бронь.


це мало, так точно не буде.
обговорюються 2 моделі - 1)квотна , як зараз, але + 20тис підприємство ДОДАТКОВО сплачує за працівників, які попадають в квоту(~50%) 2) безквотна - 35-40 тис окремого збору
Востаннє редагувалось fox767676 в Суб 11 тра, 2024 16:50, всього редагувалось 1 раз.
fox767676
 
Повідомлень: 1544
З нами з: 13.06.20
Подякував: 300 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 16:48

  detroytred написав:
  budivelnik написав:
  Hotab написав:budivelnik
Я вже знов смокчу сіську. На радість флумана))
Подивлюсь наскільки довго мені це буде цікаво. Поки що так. Бачу розвиток.
Не переживайте
Ще парочку нововведень від Гетьманцева і я створю Вам компанію...
Це прямо протирічить багатороковим розповідям про слабку залежність від влади, від регуляторів ринку.

Скіко там ви нараховували вплив - 5%?
А я вам пояснював, що рахувати у відсотках вплив, значення -- це груба помилка. Особливо стосовно регуляторів ринку.

"Працювати треба так, щоб не залежати від чужих рішень" (перший з двох ваших постулатів) --- а воно он як. Достатньо лише декілька рухів від Гетьманцева.
Що там про дурня який якщо чогось не зрозуміє-то що він робить? копіює воєнпенса.
1 Мені 58+, тому я вийду на пенсію по віку.
2 Те що пуйло напало і я відпустив всіх військово зобовязаних з своїх бізнесів і зараз працюю пенсіонерами/інвалідами/студентами - це влада?
3 Тих законів які понаприймав Гетьманцев - вже три роки тому було достатньо щоб закрити мене і таких як я - а ми працюємо...ба більше Гетьманцев навіть приписує податковій ріст розміру сплачених податків і ріст кількості чеків ( правда кількість/обєм вибитих чеків на розмір оподаткування у єдиноподатників не впливає) але для гетьманцева це спроба залишитись в трусах і з хрестиком

От і виходить
контора з сонцесяйного і пяти апостолів-шкодить як тільки може...а Будівельник з компанією на третій рік війни збільшує розмір сплачених податків на плюс 15% рік до року....

Тому
Заткнись..га?
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 16:51

Агов, lapaaaay!)))

  Bobua написав:▪️Более того, согласно последним данным разведки, Россия не видит никакого противоречия между переговорами с Украиной и дальнейшим военным продвижением. «Как и в 2015 году, Кремль делает ставку на фиктивные переговоры, при этом создавая факты на местах», – предупреждает источник. Тогда Путин, в частности, вел «мирные» переговоры с Ангелой Меркель в Минске, в то время как его армия захватила десять деревень и стратегически важный город Дебальцево.


Це ключове. lapay, ферштейн? Яке в сраку рпв? рф не збирається зупинятись і розраховує на зростання власного військового виробництва. Отже, єдиний шлях їх перемогти - це знищити можливості для військового виробництва. Хіба не це зараз робиться? НПЗ, нафтобази і іже з ними важливі підприємства та інфраструктура.
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4996
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1190 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 16:54

  Faceless написав:
  katso написав:
  Faceless написав:Далі, Укрпошта констатує неможливість доставки


Як констатує, яким документом? Укрпошта це державна структура, діяльність якої регулюється Законом України "про поштовий зв'язок" - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2722-20#Text - і там немає жодного слова ані про повістки ні про тцк. Там є тільки фраза "У разі неможливості вручення адресатам поштові відправлення (поштові перекази) повертаються відправникам" - кто то может себе представить как это будет на практике в случае с повесткой?

Не треба ніякого окремого закону для повісток. Просто відправляють рекомендованим листом. Рекомендований лист вручають особисто під підпис. А якщо не можуть вручити - проставляють відповідний статус. От і все


О, рекомендованный лист. Наконец-то прозвучало это словосочетание. Как же с ними задолбались когда-то суды. Во-первых это стоит денег. Ну допустим для ТЦК их сделают бесплатно. Во вторых работнику ТЦК нужно будет с каждым таким письмом ходить на почту ногами. Ну или пачкой писем. Потом там надо будет делать по каждому письму опис вложения. Далее рекомендованное письмо идет на почту получателя и там лежит ждет когда получатель придет его заберет, а в почтовый ящик получателя (если он еще есть и бомжи его не скрутили, ну тем у кого консьерж или личный дворецкий тут конечно хуже :D ) кидают уведомление что в таком-то отделении лежит письмо на его имя. Вот в законе так
86. У разі коли адресата (одержувача) неможливо поінформувати про надходження реєстрованого поштового відправлення, поштового переказу за номером телефону мобільного зв’язку, зазначеним відправником у поштовій адресі, або шляхом надсилання повідомлення технічними засобами, визначеними оператором поштового зв’язку, до його абонентської поштової скриньки (у разі її наявності) вкладається повідомлення про надходження такого поштового відправлення, поштового переказу.
- https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/270 ... D0%BF#Text

Внимание вопрос - что будет делать почта если почтовый ящик ээээ скрутили неизвестные хулиганы (что потом легко доказывается в суде)? Закон об этом молчит, и вся самодеятельность почты будет незаконной, а им лишний головняк не нужен .

Но допустим ящик на месте, чел не пришел, почта хранит уведомление в течении 14 дней (там же в законе) - далее отправляет повестку обратно в ТЦК опять же почтой, и почтальон не злой как собака потому что он тоже ухилянт-не-на-фронте, и повестка не теряется, даже допустим ее отправят обратно не на почтовый индекс ТЦК а в само ТЦК. Вопрос - сколько времени займет эта круговая операция и сколько таких операций в год вообще эта инафраструктура потянет?

Суды в свое время уже набили себе шишек и перешли на СМС. Это при том что судовая повестка идет отдельным видом документа в почтовых правилах а про повестку из ТЦК там не слова и пересылать ее можно будет просто как вложение в письмо.
Востаннє редагувалось katso в Суб 11 тра, 2024 16:57, всього редагувалось 1 раз.
katso
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1112
З нами з: 16.05.12
Подякував: 116 раз.
Подякували: 242 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 16:54

  budivelnik написав:
  detroytred написав:
  budivelnik написав:Не переживайте
Ще парочку нововведень від Гетьманцева і я створю Вам компанію...
Це прямо протирічить багатороковим розповідям про слабку залежність від влади, від регуляторів ринку.

Скіко там ви нараховували вплив - 5%?
А я вам пояснював, що рахувати у відсотках вплив, значення -- це груба помилка. Особливо стосовно регуляторів ринку.

"Працювати треба так, щоб не залежати від чужих рішень" (перший з двох ваших постулатів) --- а воно он як. Достатньо лише декілька рухів від Гетьманцева.
Що там про дурня який якщо чогось не зрозуміє-то що він робить? копіює воєнпенса.
1 Мені 58+, тому я вийду на пенсію по віку.
2 Те що пуйло напало і я відпустив всіх військово зобовязаних з своїх бізнесів і зараз працюю пенсіонерами/інвалідами/студентами - це влада?
3 Тих законів які понаприймав Гетьманцев - вже три роки тому було достатньо щоб закрити мене і таких як я - а ми працюємо...ба більше Гетьманцев навіть приписує податковій ріст розміру сплачених податків і ріст кількості чеків ( правда кількість/обєм вибитих чеків на розмір оподаткування у єдиноподатників не впливає) але для гетьманцева це спроба залишитись в трусах і з хрестиком

От і виходить
контора з сонцесяйного і пяти апостолів-шкодить як тільки може...а Будівельник з компанією на третій рік війни збільшує розмір сплачених податків на плюс 15% рік до року....

Тому
Заткнись..га?

Навіщо стільки зайвих емоцій, відхилень від предмету?
Подивись про який предмет була мова. Про твої заслуги, досягнення тим паче не було.

Тобто тепер ти пояснив *ще парочка нововведень від Гетьманства* на тебе не вплинуть і попередні до цих "ще" не вплинули?
Так вище ти написав протилежне))
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 тра, 2024 16:55

  budivelnik написав:
  Hotab написав:budivelnik
Я вже знов смокчу сіську. На радість флумана))
Подивлюсь наскільки довго мені це буде цікаво. Поки що так. Бачу розвиток.
Не переживайте
Ще парочку нововведень від Гетьманцева і я створю Вам компанію...


Та майте ж совість -- вас діти читають... 🙄
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2200
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 136 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 80878088808980908091 ... 8324>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Ana, flyman, vitaliiangel і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 38526
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 199516
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 650109
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама