Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 81088109811081118112 ... 8327>
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 11:52

  detroytred написав:Так і отих західних пересічних можуть навіть не питати.
А самі посадовці визначать треба скільки і як допомагати Україні.
не можуть. Там политическая конкуренция. Оппозиции надо критиковать действующую власть. Лишь только в нескольких странах оппозиция считает, что помощи недостаточно. И её там наращивают. А в других оппозиция в своих сми пишет, хватит помогать, эта война бесконечна, ни у кого нет таких запасов, и прочее. И остальные политики вынуждены действовать в этом ключе, типа посмотрите, вот мы и сворачиваем.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23414
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2398 раз.
Подякували: 3345 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 11:56

  vitaliiangel написав:
  detroytred написав:Так і отих західних пересічних можуть навіть не питати.
А самі посадовці визначать треба скільки і як допомагати Україні.
не можуть. Там политическая конкуренция. Оппозиции надо критиковать действующую власть. Лишь только в нескольких странах оппозиция считает, что помощи недостаточно. И её там наращивают. А в других оппозиция в своих сми пишет, хватит помогать, эта война бесконечна, ниму кого нет таких запасов, и прочее. И действующие политики вынуждены действовать в этом ключе, типа посмотрите, вот мы и сворачиваем.

Ні. Не згоден.
Бо коли правлячій вигідно, то вона звертає увагу на *критику* опозиції.
А коли ні, то пофіг...

Як Шольц на Тауруси.
Таких прикладів купа куп.

Хоча з тим, що вплив є, і конкуренція більше, ніж а-ля в нас, згоден.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 11:59

  budivelnik написав:
Чи вас також влаштовує що всього 6 осіб(число якесь таке диявольське) з слів Вашого кумира керують Державою під час війни?

Чьи подписи стоят на противоправных документах? Вам известны такие случаи? Вы знаете что по звонку Петру Алексеевичу это желательно не решать, это не будет его компетенцией. Разве что он по вашему звонку напишет депутатский запрос. А вообще надо писать официальный запрос в..., там возможны опять таки много разных структур со своими компетенциями и да, в нашем случае их надо знать, тогда шансы увеличиваются. Хочу сказать что как только где-то Законодательно будет указано, что у Президента не должно быть менеджеров и ОП, так сразу ОП должен быть распущен. Нельзя писать законы под фамилии, нельзя разгонять ОП потому что Ермак. Ну это я в дебри действительно полезла, забылась что обвинители в простых решениях, сами разрабатывают супер план, но не озвучат мне блондинке, потому что я вообще не пойму... Мда...
Востаннє редагувалось stm в Нед 12 тра, 2024 12:01, всього редагувалось 2 разів.
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4939
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 11:59

  detroytred написав:Як Шольц на Тауруси.
Крупный бизнес Германии завязан на рф. Через 3и страны, но тем не менее. Тут вопрос не в таурасах, а в ударах по русским заводам. Невыгодно такое многим. И сильно не бьём, по порту новороссийск вообще не бьём. Это странная война, нам вроде и помогают 45 стран но мы проигрываем. Ракет нужной дальности не дают, ф-16 дают уже наверное год. Польскими пэтриотами ракеты над львовом не сбивают. Картинка в сми сильно отличается от реальности.
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Нед 12 тра, 2024 12:02, всього редагувалось 1 раз.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23414
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2398 раз.
Подякували: 3345 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 12:02

  vitaliiangel написав:
  detroytred написав:Як Шольц на Тауруси.
Крупный бизнес Германии завязан на рф. Через 3и страны, но тем не менее. Тут вопрос не в таурасах, а в ударах по русским заводам. Невыгодно такое многим. И сильно не бьём, по порту новороссийск вообще не бьём.

Причини не відміняють наслідку -- факту, що Шольц не дослухається до опозиції. Мова була про це.

А схоче)), дослухається.
Ще й саме цим пояснить своє рішення.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 12:05

  detroytred написав:Шольц не дослухається до опозиції.
значит в той конфигурации крупный бизнес сильнее оппозиции. Любой политик балансирует между теми кто за него и кто против. И по объемам помощи Шольца может упрекнуть только США, так что таурасы хоть и вызывают критику, но политически ни на что не влияют.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23414
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2398 раз.
Подякували: 3345 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 12:15

  stm написав:
  budivelnik написав:
  stm написав:Всё будет плохо, будет другой - станет хорошо.
Якщо погодитись з моїм твердженням що
від влади залежить тільки 5% загального кінцевого результату
То якби від дій влади мало що залежить...
Але навіть в моєму твердженні є нюанси....
Бо якщо кожен день повертати додатково на 5% в сторону поганого рішення... - то колись напрямок таки приведе до цього поганого рішення.
Тому питання
Чи є в симпатиків(прихильників) Зеленського - можливість зворотнього звязку з ЗЕЛЕНСЬКИМ ?

Бо , я наприклад , при потребі отримаю 5 хвилин аудієнції у Петра Олексійовича - витративши для цього від 3 днів до тижня....
А чи може хтось з Вас - донести якусь СВОЮ консолідовану думку до Вашого Кумира?

Чьи подписи стоят на противоправных документах? Вам известны такие случаи? Вы знаете что по звонку Петру Алексеевичу это желательно не решать, это не будет его компетенцией. Разве что он по вашему звонку напишет депутатский запрос. А вообще надо писать официальный запрос в..., там возможны опять таки много разных структур со своими компетенциями и да, в нашем случае их надо знать, тогда шансы увеличиваются. Хочу сказать что как только где-то Законодательно будет указано, что у Президента не должно быть менеджеров и ОП, так сразу ОП должен быть распущен. Нельзя писать законы под фамилии, нельзя разгонять ОП потому что Ермак. Ну это я в дебри действительно полезла, забылась что обвинители в простых решениях, сами разрабатывают супер план, но не озвучат мне блондинке, потому что я вообще не пойму... Мда...
Ви або не зрозуміли
Або свідомо наводите
тень на плетень....
1 Я не про вирішення питання...
Я про те , що в Демократичній системі , вибори не закінчуються в день оголошення результатів, а тому той кого обрали ЗОБОВЯЗАНИЙ створити КАНАЛ ЗВОРОТНЬОГО звязку , по якому його виборці зможуть донести до нього ОСОБИСТО ту чи іншу думку.
2 Мені пофігу з яких букв складається прізвище того , хто керує не отримавши на це Конституційних повноважень.....
Мені пофігу, яку посаду при цьому цей узурпатор/фаворит- займає....та хоч темний кардинал...
А от те що цей набір букв повністю ізолював ЛЮДИНУ яку ВИ ОБИРАЛИ від ВАС - мене хвилює.

Тому ще раз задаю питання
Перше - Ви( в сенсі виборці Зеленського) - маєте якийсь канал звязку з тим кого обрали для того щоб донести йому свої ЗАУВАЖЕННЯ/ПОБАЖАННЯ/ПРЕТЕНЗІЇ.
Друге - Ви погоджуєтесь що концентрація влади в руках однієї політичної сили НІКОЛИ не приводила до позитивних результатів у випадку знаходження влади на протязі більше ніж 5-10 років.
Приклади
Гітлер,Сталін , Брєжнєв, Путін , Мао-дзе-Дун , династія Кімів...і так далі.

При цьому
Гітлер не був ізгоєм в перших 10 років свого правління
пуйло також не було диктатором який на всіх насрав перших 8 років

Тому питання
Ви хочете для Зеленського щоб він повторив шлях вищеописаних?
Алде ж тоді і Держава повторить шлях Держав якими керували ці вищеописані
Ви цього хочете?
Чи маскуючись під блондинку вдаєте що не розумієте про що говоримо?
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 12:18

  detroytred написав:
  budivelnik написав:
  budivelnik написав:А поясніть мені
чим фаворит пуйла медведчук для мене відрізняється від фаворит єрмак ?
і той і той підтримує абсолютну централізацію влади, централізація тягне за собою зменшення впливу демократичних інститутів...


То невже Ви думаєте що населення цього не бачить/не розуміє?

Чи по Вашому , фраза
Я керую Державою з допомогою Пяти осіб а більше мені і не треба...- це про Демократію?

ПС
В мене ДВА маленьких бізнеса, я ними керую через ДВОХ членів своєї сімї -сина і дружини...
І переживаю що вони загнуться якщо мене або сина буде мобілізовано...
А тут 1+5 осіб і 40 млн Держава під час війни...
Я тут треуголкіна пінаю за його бонапартизм...а що я тоді маю робити по відношенню до ????
На дурака не нужен нож , єму покажеш медний грош и делай с ним што хош.....тм(с) ЛісаАліса і кіт Базіліо

Як мені подобаються примітиви , які дозволяють мені повторювати незручні для опонента запитання-не порушуючи правил форуму про клонування повідомлень..
Я ніби треуголкіну відповідаю...а цитатка яка мене цікавить все таки провисить на ще одній сторінці...
Потім почекаю на реакцію бОунАпАртА і ще раз себе процитую...
Попросив би, я б твою цитатку просто б перецитував, телепень!
Чи збочинець...
Як я й розраховував
І хто з нас телепень?
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 12:35

  vitaliiangel написав:значит в той конфигурации крупный бизнес сильнее оппозиции.

Так і я про це ж саме.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 12:42

  budivelnik написав:
  detroytred"[quote="5724186:budivelnik написав:
  budivelnik написав:А поясніть мені
чим фаворит пуйла медведчук для мене відрізняється від фаворит єрмак ?
і той і той підтримує абсолютну централізацію влади, централізація тягне за собою зменшення впливу демократичних інститутів...


То невже Ви думаєте що населення цього не бачить/не розуміє?

Чи по Вашому , фраза
Я керую Державою з допомогою Пяти осіб а більше мені і не треба...- це про Демократію?

ПС
В мене ДВА маленьких бізнеса, я ними керую через ДВОХ членів своєї сімї -сина і дружини...
І переживаю що вони загнуться якщо мене або сина буде мобілізовано...
А тут 1+5 осіб і 40 млн Держава під час війни...
Я тут треуголкіна пінаю за його бонапартизм...а що я тоді маю робити по відношенню до ????
На дурака не нужен нож , єму покажеш медний грош и делай с ним што хош.....тм(с) ЛісаАліса і кіт Базіліо

Як мені подобаються примітиви , які дозволяють мені повторювати незручні для опонента запитання-не порушуючи правил форуму про клонування повідомлень..
Я ніби треуголкіну відповідаю...а цитатка яка мене цікавить все таки провисить на ще одній сторінці...
Потім почекаю на реакцію бОунАпАртА і ще раз себе процитую...
Попросив би, я б твою цитатку просто б перецитував, телепень!
Чи збочинець...[/quoteЯк я й розраховував
І хто з нас телепень?


Диви, ще раз процитую.
Воно ж смішно дивитися на твої переконання в своїх хитрих ходах, висновках. Єралашиках.
Сам їх вигадуєш, сам і запевняєшся.

Дійсно потєха.
Поки не набридне потішатися, буду продовжувати.
Ще раз зацитувати?
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28673
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 81088109811081118112 ... 8327>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Bobua, vitaliiangel, ЛАД і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 38576
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 199572
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 650222
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама