Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 81118112811381148115 ... 8332>
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 15:04

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Hotab написав:Прочитай до конца и прекрати свои истерики
Можливо істерити і правду рано, але читати Коваленка то все одне, що жінкам слухати Арестовича :)
То есть, российские оккупанты не испытывают надежд удержать материковый Юг Украины, готовят пути для неспешного, но бегства на полуостров, а на самом полуострове, обустраивают линии обороны, которые возможно будет удерживать только при наличии этого отступившего контингента.
Своими действиями командование РОВ только подтверждает, что никакого оптимизма по сохранению контроля над левобережной Херсонщиной и частью Запорожской области, они не испытывают. Хотя, с чего бы это им этот оптимизм вообще испытывать? 21.06.2023

а рівно рік тому він писав
Ведь, сколько раз озвучивалось, что Бахмут это ловушка для РОВ. Разъяснялось в деталях, чтобы не было паничных заявлений и истеричных умозаключений, что главная роль города - это истощение. Истощение не просто подразделений его штурмующих, а всей группировки РОВ

Так цікаво відлістати його телеграм на рік назад та почитати як він "прогназує" з натяком на інсайд, трепло привладне
Востаннє редагувалось d44 в Нед 12 тра, 2024 15:12, всього редагувалось 1 раз.
d44
 
Повідомлень: 335
З нами з: 07.03.14
Подякував: 4 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 15:05

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  detroytred написав:поки ми тримаємося

Це Ви про кого? Про себе на дивані? Молодець, що ще на дивані тримаєтесь :mrgreen:
Василь-Рівне
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6049
З нами з: 07.04.12
Подякував: 6886 раз.
Подякували: 3095 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 15:08

  stm написав:Я понимаю что если кто-то идиот пошел вне процедуры Законодательства, то лицо назначено неверно и все документы с его/её подписью могут быть аннулированы судом как недействительные
Бачить Бог- не хотів я шельмувати вашого кумира за сцикливість..але прийдеться
Для того , щоб військові МАЛИ право в безспірному порядку порушувати право власності і наприклад в Дніпропетровську або на Харківщині -відчуджувати земельні ділянки і копати на них укріплення - повинен бути введений військовий стан.
23-02-2022 року -військовий стан якимось сцикуном введений не був, тому 59 Бригада яка повинна була охороняти кордони Харківщини не змогла їх зайняти ( бо їх не було) і тому ворог швидко пройшов до Харкова....
Якогось полковника, який САМОСТІЙНО прийняв рішення копати в Дніпрі по берегу - затаскали по судам
Цілого генерала, який САМОСТІЙНО знищив взлітну полосу в Жулянах( заливши її солідолом) - таскали по судам...
і це все наслідок того , що одне сцикливе створіння не прийняло одного маленького рішення.....

Як думаєте
Чи варті крючкотворні юридичні викрутаси - тих десятків тисяч життів, які ми втратили внаслідок того що один не прийняв необхідного рішення...

І тепер друге
Так от , у світі , саме для того щоб в екстремальних ситуаціях приймати неординарні рішення - і створюються Уряди Національної Єдності
або , є інший варіант
Якщо в лідера є залізні яйця - то він НА СЕБЕ приймає відповідальність по ВСІХ рішеннях його команди...

А якщо лідер перекладає це на завгоспа? чим закінчиться?

ПС
Згідно чинного законодавства , я років 30 тому , з допомогою крючкотворства отримав можливість вести економічну діяльність...за цей час Держава від цієї діяльності отримала якийсь десяток мільйонів гривень податків...
Якщо юридично доведуть нікчемність моїх дій 30 років тому - Держава поверне мені чи людям той десяток мільонів гривень , який вона отримала від незаконної діяльності?
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 15:16

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  M-Audio написав:А что не так с ситуацией с президентом? Или вы из тех, кто вопит на всех доступных углах "пачиму не объявлен стан войны"?

Я про выборы. К тому, что необходима законность и легитимность президента для принятия важных решений.

Или разъяснение КСУ. Уже 12 мая, где шевеления?
Andrey2512
 
Повідомлень: 1018
З нами з: 04.04.22
Подякував: 72 раз.
Подякували: 81 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 15:31

  budivelnik написав:
  stm написав:Я понимаю что если кто-то идиот пошел вне процедуры Законодательства, то лицо назначено неверно и все документы с его/её подписью могут быть аннулированы судом как недействительные
Бачить Бог- не хотів я шельмувати вашого кумира за сцикливість..але прийдеться
Для того , щоб військові МАЛИ право в безспірному порядку порушувати право власності і наприклад в Дніпропетровську або на Харківщині -відчуджувати земельні ділянки і копати на них укріплення - повинен бути введений військовий стан.
23-02-2022 року -військовий стан якимось сцикуном введений не був, тому 59 Бригада яка повинна була охороняти кордони Харківщини не змогла їх зайняти ( бо їх не було) і тому ворог швидко пройшов до Харкова....
Якогось полковника, який САМОСТІЙНО прийняв рішення копати в Дніпрі по берегу - затаскали по судам
Цілого генерала, який САМОСТІЙНО знищив взлітну полосу в Жулянах( заливши її солідолом) - таскали по судам...
і це все наслідок того , що одне сцикливе створіння не прийняло одного маленького рішення.....

Як думаєте
Чи варті крючкотворні юридичні викрутаси - тих десятків тисяч життів, які ми втратили внаслідок того що один не прийняв необхідного рішення...

І тепер друге
Так от , у світі , саме для того щоб в екстремальних ситуаціях приймати неординарні рішення - і створюються Уряди Національної Єдності
або , є інший варіант
Якщо в лідера є залізні яйця - то він НА СЕБЕ приймає відповідальність по ВСІХ рішеннях його команди...

А якщо лідер перекладає це на завгоспа? чим закінчиться?

ПС
Згідно чинного законодавства , я років 30 тому , з допомогою крючкотворства отримав можливість вести економічну діяльність...за цей час Держава від цієї діяльності отримала якийсь десяток мільйонів гривень податків...
Якщо юридично доведуть нікчемність моїх дій 30 років тому - Держава поверне мені чи людям той десяток мільонів гривень , який вона отримала від незаконної діяльності?

Я поняла ошибку: военное положение не было введено до полномасштабной? Поэтому Президент сцыкло? Логично, хотя не очень. Почему не было введено в 1991 году военное и мы ядерным оружием не попали по Москве, сейчас бы как раз пол мира только бы выходило от ядерного взрыва...
Будивельник, кумир пока у меня Вы. После серверов минфина относительно налоговой и Гетьманцева, наверное он лично сервера перенастраивает? Никто вас победить не может! Я хотела копейку сделать своим кумиром она же freecold, но такого нежелания всё объединять в таблички, она не доказала логичности и структурированности мышления, каким определенно обладаете Вы. Поэтому у меня фан клуб Будивельника. Незыблем.
Востаннє редагувалось stm в Нед 12 тра, 2024 15:32, всього редагувалось 1 раз.
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4939
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 15:31

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Бетон написав:У цій країні колись з*явиться відповідальність за коррупцію чи ні?
У нас дуже варварське покарання за корупцію. Ти на волі, проїдаєш залишки чесно заробленого та спостерігаєш, як на твоїй колишній посаді краде хтось інший :lol:
d44
 
Повідомлень: 335
З нами з: 07.03.14
Подякував: 4 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 15:41

  Andrey2512 написав:
  M-Audio написав:А что не так с ситуацией с президентом? Или вы из тех, кто вопит на всех доступных углах "пачиму не объявлен стан войны"?

Я про выборы. К тому, что необходима законность и легитимность президента для принятия важных решений.

Или разъяснение КСУ. Уже 12 мая, где шевеления?

Фантастична версія розвитку подій
Зе сам уходить з посади передавши повноваження РНБО чи ще зна кому.

Реалістична версія
В КСУ сидять не лояльні Зе чуваки, тому звернення в КСУ будуть всіляко блокувати.
Я не є симпатиком Зе, але не вспененный що складання ним повноважень це добре.
ПС Наприклад рухівець і демократ С. Головатий з 1988 року був агентом КГБ ссср.
Може звільнився х КГБ, я не знаю :mrgreen:
UA
 
Повідомлень: 8340
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1846 раз.
Подякували: 2241 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 15:41

  stm написав:Я поняла ошибку: военное положение не было введено до полномасштабной? Поэтому Президент сцыкло? Логично, хотя не очень. Почему не было введено в 1991 году военное и мы ядерным оружием не попали по Москве, сейчас бы как раз пол мира только бы выходило от ядерного взрыва...
Залишки розуму ще між юридичними правилами -не втрачені..
Тому продовжимо
1 Той хто не ввів - мав право на помилку.
Він як багато інших - помилився.
Питання
Як називають того , хто не вчиться ні на чужих ні на своїх помилках
2 Чому повинні страждати ті люди , які бачачи специфічний розумовий склад вибраного лідера - не можуть нічого змінити(навіть підказати де його помилка) , бо де-юре він не помиляється і діє в рамках чинного законодавства, а де-факто з тих десятків тисяч смертей - добра половина внаслідок саме його помилок і найголовніша помилка - боязнь прийняти рішення.
3 При цьому , крім боязні прийняти рішення, в нього є ще одна погана риса - він зависливий і чомусь думає тільки про те як всі хочуть в нього вкрасти булаву....

Далі продовжувати?

ПС
як часто ви стикаєтесь з ініціативами гетьманцева?
як відноситесь до чергової бздюлі про кешбек за покупку товарів українського виробника?
чи розглядали механізм який пропонується?

Так от я стикаюсь з подібними бздюлями - кожен день , і змушений досить багато часу витрачати на те щоб мати можливість і в подальшому платити податки
а ініціативи гетьманцева(всі до одної) спрямовані виключно на те, щоб мати можливість КОЖНОГО поставити в стійло вигідне владі...такий собі самодержавець...
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 15:55

  Andrey2512 написав:
  M-Audio написав:А что не так с ситуацией с президентом? Или вы из тех, кто вопит на всех доступных углах "пачиму не объявлен стан войны"?

Я про выборы. К тому, что необходима законность и легитимность президента для принятия важных решений.

Или разъяснение КСУ. Уже 12 мая, где шевеления?

С законностью и так всё в порядке, не нужно шевеление КСУ. А легитимность решением КСУ не устанавливается, она или есть, или её нет. Вон в одной соседней стране есть и решение суда, и даже результаты референдума, а легитимности нет.

Мне даже кажется, что лигитимность не бинарна, и вполне может быть частичной. Вот, например, как мне видится это в отношении Зеленского сейчас. Я не голосовал за эту кандидатуру на выборах, и считаю, что этот человек не достоин данного поста (что тогда, что сейчас). Но раз уж выборы показали такой результат, я с ним согласился, как и с тем, что этот человек отныне имеет право принимать обязательные к исполнению решения, а я соглашаюсь их исполнять не только под угрозой наказания, но и потому что понимаю, что так функционирует государство, и в целом это более правильно и продуктивно, чем анархия. Своё несогласие я имею шанс высказать на следующих выборах в сроки, определенные конституцией. Но в указанные сроки выборы не состоялись, то есть условия договора нарушены, и теперь этот человек моего согласия на занимание этой должности не имеет (как и не имеет согласия миллионов других людей, которые или не голосовали за него изначально, или изменили свою точку зрения с тех пор). Что это значит практически, если по закону он продолжает оставаться действующим президентом, и продолжает принимать решения, обязательные к исполнению? Самую малость: просто теперь каждый сам за себя. Каждый сам для себя может решить, должен ли он подчиняться этой власти, или действовать по-другому, в собственных интересах (не забывая, что право и возможность власти наказать за неподчинение никуда не делось). И никто больше не вправе упрекнуть человека, решившего идти своим путём, в "предательстве", "измене" и подобном.
M-Audio
 
Повідомлень: 2965
З нами з: 23.03.11
Подякував: 574 раз.
Подякували: 407 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 тра, 2024 15:56

Харківщина і Президент

жовтень 2023
https://www.unian.ua/politics/zelenskiy-pojihav-u-harkivsku-oblast-foto-novini-harkova-12414402.html
квітень 2024
https://uanews.kharkiv.ua/politics/2024/04/09/453866.html
“Був на будівництві фортифікацій. Дуже важливе посилення цього напрямку. Російські терористи повинні бачити, що Харківщина зміцнюється. Провів нараду з усіма, хто відповідає за захист області та відновлення нормального життя після російських ударів”, – розповів Зеленський у вечірньому відеозверненні.

https://uanews.kharkiv.ua/politics/2024/04/09/453850.html
Як просувається будівництво фортифікаційних споруд на Харківщині, показав у своєму телеграм-каналі президент Володимир Зеленський.

“Харківщина. Будівництво фортифікацій. Дякую всім, хто працює для того, щоб Україна була міцнішою!” – підписав відео президент.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2023 року начальник ХОВА Олег Синєгубов повідомляв, що завдання з будівництва фортифікаційних споруд у Харківській області, поставлені у 2022 році, виконані на 98%. Після завершення цих робіт мав розпочатися новий етап.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27585
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 81118112811381148115 ... 8332>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Bobua, fox767676, vitaliiangel і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 38576
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 199574
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 650234
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама