Альфа Страхование

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
  #<1 ... 1213141516 ... 18>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Альфа Страхование 2.6 5 55
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
44%
24
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
11%
6
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
15%
8
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
7%
4
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
24%
13
Всього голосів : 55
Повідомлення Додано: Суб 19 лип, 2014 01:46

Альфа страхування -це звичайний лохотрон

Договір підписаний з компанією Альфа страхування не вартий навіть паперу на якому він написаний. Переконався на власному досвіді…

В червні цього року вирішив поїхати на відпочинок в Болгарію, все було супер, сонце море, теплий пісок… Але в останній день перебування на відпочинку виходячи з моря відчув сильний біль в поясниці( стався приступ радикуліту), на берег ледве виповз на четвереньках. Біль була настільки гостра що я не міг ходити без сторонньої допомоги. Дружина допомогла мені добратись до готелю, і це була дорога довжиною у вічність.
В готелі мені стало гірше і я не міг встати з ліжка настільки були сильні муки від болю в поясниці. Любий зайвий рух супроводжувався криками від жахливого та нестерпного болю. Я попросив дружину зателефонувати в асистуючи компанію BALT ASSISTANSE Ltd. За номером +35955481188, та повідомити їх про випадок який стався. Скажу чесно деколи можна набагато швидше додзвонитись в “рельсу” ніж в страхову компанію перебуваючи закордоном та чекаючи на те що вони чесно виконають взяті на себе зобов’язання, та допоможуть у складний момент. Втративши надію додзвонитись до них, дружина попросила допомоги у працівників готелю, щоб вони викликали швидку допомогу, так як стан у мене був вкрай важким, і крім того нам до 12.00 потрібно було звільнити номер і пакувати валізи.
Швидка приїхала хвилин за 20, мене оглянув лікар і сказав що його виклик коштує не багато не мало 79 євро, від чого в мене волосся дибом стало. Я сказав що в мене є страховка і ми не будемо платити, так як всі витрати лягають на страхову компанію. У відповідь я почув, що це мої проблеми давши зрозуміти, що без грошей мені ніхто не допоможе.
Згідно п.1.2 договору NT215644 від 11.06.2014р я мав право (у разі відсутності зв’язку з представниками страхової компанії) скористатися медичною допомогою, а після стабілізації стану негайно повідомити страховика. Я попросив працівників медичної служби зателефонувати в страхову компанію і погодити з ними питання мого лікування, на що почув відповідь, що це мої проблеми. Часу думати довго в мене не було, так як мені потрібно було якнайшвидше отримати медичну допомогу та встигнути зібрати речі та виїхати з готелю …Мене на інвалідному візку вивези з номеру…
Провівши в лікарні біля 3 годин під крапильницею мені трішки стало легше,принаймі зміг потім самостіно пересуватись. Мені виставили рахунок на 265 євро, які я оплатив в надії що страховка все покриє.
Після прибуття до готелю, дружина пішла збирати речі , а я попросивши телефон у працівника не рецепшені ( готель Оазис***) і почав знову телефонувати в страхову компанію. Дозвонився не зразу, коли мені це вдалося зробити я повідомив свої дані але вони не дослухавши- кинули трубку. Зателефонував ще раз, прийшлося знову диктувати свої дані, коли додиктував –запитав що мені далі робити, у відповідь почув запитання: Чому я телефоную, якщо страховий випадок вже настав і медичну допомогу мені вже надали, мовляв звертайся в Альфа страхування в Києві, вони обов’язково виплатять.
1.07.2014р я подав повний пакет документів на виплату. 18.07.14 я поцікавився коли мені компенсують мої витрати (додзвонився чекаючи на лінії більше 15 хв), на що почув відповідь що вони готові виплатити тільки 75 євро з 265 потрачених мною., мовляв я порушив умови договору (можливо тим що захворів), і не попередив страхову компанію перед тим як викликати швидку допомогу.
Цікаво а як мають себе вести люди яких випадково збив автомобіль, бігти до найближчого таксофону і тризвонити в страхову компанію, чекати інструкцій?

Можу з впевненістю сказати що така компанія як Альфа-страхування- не заслуговує на те, щоб з нею мати справу, лохотрон ще той. Побережіть свій час, нерви,здоров’я і виберіть гідну компанію а не конвертацій ний центр по відмиванню грошей за рахунок довірливих клієнтів. При виборі туристичної компанії уточнюйте з якою страховою компанією вони співпрацюють, це важливо, адже ви теж можете опинитись в такій ситуації, а це не досить приємно. Тепер шлях тільки один- звертатись до всіх судових інстанцій, журналістів, та всіх хто теж постраждав від дій Альфа страхування. Закінчу словами одного політика: «Справедливість існує і за неї варто боротися»
gorodenski2002
 
 
Повідомлення Додано: Пон 21 лип, 2014 16:55

Re: Альфа Страхование

может, всё же претензии к БАЛТ Ассистанс? почему им нельзя дозвониться?
подобную жалобу через Альфа Страхование обязательно нужно оставить

далее, у Вас в полисе лимит выплаты без согласования со страховой всего 75 Евро? малова-то! Обычно 100-200-300

если таки 75 - претензии к Альфа, да и Вам узнавать/читать нужно было
NoName CK
 
Повідомлень: 924
З нами з: 27.01.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 20 вер, 2014 15:41

Re: Альфа Страхование

Спасибо.
yurmkr
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 47
З нами з: 05.02.14
Подякував: 2 раз.
Подякували: 11 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 вер, 2014 17:10

Re: Альфа Страхование

спасибо
gubanov_lexa
 
Повідомлень: 13
З нами з: 22.09.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 08 жов, 2014 11:38

Re: Альфа Страхование

Кто использует ДМС (добровольное медицинское страхование) от АльфаСтрахование?
Стоит ли менять провайдера с Гарант-Авто на Альфу?
Cooluck
 
Повідомлень: 99
З нами з: 21.08.14
Подякував: 40 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 жов, 2014 14:28

Cooluck
Добрый день! Спасибо за вопрос!
Наиболее детально на него ответят результаты независимых рейтингов страховых компаний Украины. Ознакомьтесь с позициями компаний в них.Надеемся эта инфомация поможет Вам осуществить свой выбор.
С Уважением,
Компания "Альфа Страхование" (Украина)
Альфа Страхование
 
Повідомлень: 12
З нами з: 15.10.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 жов, 2014 22:22

рейтинги страховых

Cooluck

посмотри рейтинги страховых за 6 месяцев 2014
forinsurer.com/ratings/nonlife/

О каком доверии к Альфа-страхованию может идти речь, с ее 20% уровнем выплат :cry: !!!! и 43 (низким) местом по этому показателю :shock:
Seven
 
Повідомлень: 10
З нами з: 18.08.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 жов, 2014 16:18

Добрый день! Спасибо за комментарий!
Позвольте заметить, что судить о надежности страховой компании только по критерию количества выплат -не совсем верно. Высокий уровень выплат может т означать, что компания сосредоточилась на высоко рисковых( высоко убыточных) видах страхования. При резком увеличении убытков по этим направлениям, компания может просто не справиться со своими обязательствами перед клиентами, результатом чего может стать банкротство.
Так же подобные показатели могут свидетельствовать о низком качестве портфеля компании. Это значит, что фактическое общее число заключенных договоров страхования не сбалансировано (договора по высоко убыточным видам страхования не сбалансированы количеством договоров по низкоубыточным ). Что так же может привести к банкротству.
Что же касается СК "Альфа Страхование", то мы строго следим за сбалансированностью Нашего страхового портфеля. Следует отметить, что СК "Альфа Страхование" имеет один из самых высоких рейтингов надежности в Украине "uaAA" от 2-х крупных рейтинговых агентcтв. Присваисвается этот рейтинг на основе глубокого анализа качества финансовых показателей деятельности страховой компании.
Будем рады ответить на Ваши вопросы!
С более подробными условиями страхования в нашей компании вы сможете ознакомиться на нашем сайте alfaic.ua
С уважением,
Компания "Альфа Страхование" (Украина)
Альфа Страхование
 
Повідомлень: 12
З нами з: 15.10.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 жов, 2014 11:27

Re: Альфа Страхование

Спасибо всем за ответы. Изучил рейтинги, в особенности
forinsurer.com/ratings/nonlife/14/6/45

Если у кого-то есть опыт обслуживания именно в ДМС Альфы буду рад услышать.
Cooluck
 
Повідомлень: 99
З нами з: 21.08.14
Подякував: 40 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 05 лис, 2014 20:08

отзывы про АС

Cooluck

посмотри отзывы про АС
Seven
 
Повідомлень: 10
З нами з: 18.08.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 1213141516 ... 18>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Арсенал Страхование 1, 2, 3
Модератор » П'ят 25 лип, 2014 16:17
23 30177
Переглянути останнє повідомлення
Сер 13 гру, 2023 18:27
Al_ex
Альфа - Гарант 1, 2, 3, 4, 5
Anonymous » Суб 15 бер, 2008 20:55
40 67105
Переглянути останнє повідомлення
Сер 26 лип, 2023 17:32
AntonenkoVasSs0
12 35062
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 лип, 2022 17:04
fuflo
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама