Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 21162117211821192120 ... 2144>
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2024 11:09

Еміграція, заробітчанство

News from Canada

Продовжуються безрезультатні пошуки роботи чоловіком та жінкою з родини, яка прибула в Канаду за Програмою CUAET 27 лютого.
Роботи немає ніякої. Слава Богу, є подушка безпеки. Крім того, слава Богу, що фактично все харчування Канада надає безкоштовно.

Тут починає спрацьовувати інстинкт самозбереження.
Випадкова зустріч з громадянином Пакистану несподівано принесла хорошу надію чоловіку: пакистанець запропонував прибути на «підробіток» з наведення порядку в приватному будинку на 2 години з оплатою в 15$. Винести весь хлам - завантажити у вантажівку для вивезення.
Людину забрали - працювали - отримали 2*15$.
Задоволений.
В розмові зʼясувалося, що сестра пакистанця тримає в центрі столиці провінції Альберта турецький ресторан.
Ну що ж: призначили чоловіку рандеву з керівництвом ресторана.
Навіть ВПЕРШЕ зароблені в Канаді 30$ можуть призвести до того, що у людини виростуть крила…
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9711
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3603 раз.
Подякували: 1275 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2024 12:58

  Дюрі-бачі написав:
  Shaman написав:навіть не знаю, до 18 років дитина може самостійно поїхати чи має хтось з дорослих бути?

Багато знайомих скаржаться, що приходить служба дітей і якщо дорослого нема кілька разів, то можуть навіть почати процедуру позбавлення батьківських прав. Переважно домовляються із власницями квартири, щоб ті в разі перевірки підтверджували, що наглядають за дитиною.

Ну дети считаются до 12-13 лет в зависимости от страны. И впринципе я бы не сказал что это не правильно. Мб с возрастом конечно перебор и можно было бы снизить порог до 9-10 лет. Но принципиально как по мне так и должно быть. Или по вашему лучше когда родители 6 летних детей самих оставляют на пол дня, которые через раз себе могут чай сделать и еду нагреть?
Помню лет 15 назад у нас соседи так оставляли детей, закончилось тем что спалили балкон снизу - делали бумажные самолетики, поджигали, и пускали с балкона. То еще веселье было всему подъезду )
slonomag
 
Повідомлень: 505
З нами з: 23.11.17
Подякував: 10 раз.
Подякували: 121 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2024 13:28

  Bolt написав:
  Shaman написав:
  Bolt написав:Як в Німеччині зарееструватись біженцем? Таки думаю малого після складання НМТ відправляти. Фіг з тим поступленням тут. Таке враження, що літачок, чим далі, тим більше звалюється в круте піке.
Наскільки розумію поступленням там не світить, навіть в штудієнколедж, бо там треба мати, хочаб В1. Одним словом реєструватись біженцем, вчити рік мову на курсах до В1, потім штудієнколедж, потім пробувати поступати? Чи просто, щось схоже на наш технікум відразу поступати(якщо це можливо). 🤷‍♂️

які можуть бути складнощі?

навіть не знаю, до 18 років дитина може самостійно поїхати чи має хтось з дорослих бути?

житло - кажуть, зараз проблеми з житлом. мої знайомі, які поїхали півроку тому, їхали вже коли хтось на місці знайшов якесь житло.

питання, наскільки вистачить для навчання В1. щось мені здається, що має бути хоча б В2. може дійсно думати про якусь робочу спеціальність?

Хтось з дорослих в будь-якому випадку. Бо... Ну робоча, це дно, краще вже тоді в Україні в Політех.А там, в разі чого Тису перепливати.

Что мешаеть работать (а точнее сидеть на пособии) там и учиться заочно тут?

І про елоїв.
Якщо в Україні 99% людей вже так розм`якло, що воювати нездатне, навіть і 8-9середніх зарплат, то яка ж тоді ситуація в Америках?
Хто піде воювати?
Хоч би наркомани (за дозу)?
Чи ті 44млн, що нижче рівня бідності (500$/міс?)
Але ж у нас такі категорії чомусь не пішли..

Я правильно вас понимаю, что 99% от всех М2760 в Украине - сознательные уклонисты?
anduzenko
Аватар користувача
 
Повідомлень: 164
З нами з: 18.10.17
Подякував: 41 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2024 15:46

Re: Еміграція, заробітчанство

  slonomag написав:Ну дети считаются до 12-13 лет в зависимости от страны

Хіба? Знайомі скаржились на Німеччину за сина після 9 класу (15-16 років).

  slonomag написав:Помню лет 15 назад у нас соседи так оставляли детей,

Ну і покоління пішли. Я, як і десятки ровесників в 90-і, з 7 років лишався сам на 2-3 дні, поки мама їхала в Чернівці чи Кошіце за товаром...
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3166
З нами з: 29.07.22
Подякував: 560 раз.
Подякували: 404 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2024 16:02

  Дюрі-бачі написав:
  slonomag написав:Ну дети считаются до 12-13 лет в зависимости от страны

Хіба? Знайомі скаржились на Німеччину за сина після 9 класу (15-16 років).

  slonomag написав:Помню лет 15 назад у нас соседи так оставляли детей,

Ну і покоління пішли. Я, як і десятки ровесників в 90-і, з 7 років лишався сам на 2-3 дні, поки мама їхала в Чернівці чи Кошіце за товаром...

За Германию не знаю, но в Испании порог 12 лет. В Канаде вроде 13 лет. 15-16 то как-то черезчур.
В 7 лет на 2-3 дня? Сами себе еду готовили в 7 лет? Не ну может так тоже можно было, как по мне это тоже крайность, только в другую сторону. 9-10 лет в пределах дня, 12-13+ уже можно и на сутки оставить. Как-то так (чисто мое мнение, на истине не настаиваю).
slonomag
 
Повідомлень: 505
З нами з: 23.11.17
Подякував: 10 раз.
Подякували: 121 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2024 19:50

Re: Еміграція, заробітчанство

Цікаво, а хтось перевіряє наших співвітчизників, коли вони переїжджають в чергову країну на предмет чи вони отримували вже якусь одноразову допомогу на облаштування в країні свого попереднього перебування? В Канаді, я так розумію, це було не на часі.
airmax78
 
Повідомлень: 42912
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5291 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2024 19:52

airmax78 В Європі таку систему ввели ще влітку 2022 року, але вона досі працює не ідеально. Знаю, бо сусідка в перші місяці війни каталась по 5-7 країнах збираючи допомогу, а потім вона сказала, що "вимагають вернути гроші" і більше в ЄС не їздить.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3166
З нами з: 29.07.22
Подякував: 560 раз.
Подякували: 404 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2024 20:26

Здається, одноразову допомогу українцям виплачували тільки в Канаді. Вже не виплачують.
В країнах Європи виплати йдуть щомісяця. Є загальноєвропейська база даних - за допомогою її виловили хитромудрих, які отримували виплати відразу в двох країнах.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9711
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3603 раз.
Подякували: 1275 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2024 20:31

akurt Наскільки мені відомо то поки є можливість отримувати одночасно допомогу в Ірландії та Бельгії (можливо й іншій країні ЄС), але в Ірландії врізали допомогу з 900 до 160 Євро, тому не рентабельно...
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3166
З нами з: 29.07.22
Подякував: 560 раз.
Подякували: 404 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2024 21:16

  Дюрі-бачі написав:airmax78 В Європі таку систему ввели ще влітку 2022 року, але вона досі працює не ідеально. Знаю, бо сусідка в перші місяці війни каталась по 5-7 країнах збираючи допомогу, а потім вона сказала, що "вимагають вернути гроші" і більше в ЄС не їздить.


"Найпрошареніші" робили багатомісячні тури готелями що селили українців на кілька днів.
finuser521
Аватар користувача
 
Повідомлень: 83
З нами з: 29.06.22
Подякував: 21 раз.
Подякували: 16 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 21162117211821192120 ... 2144>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Denik і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама