|
Надра Банк - БАНКРОТ |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
Додано: Нед 04 вер, 2011 10:20
Вот прочел статью. Пишут, что пузырь может лопнуть и цены упадут. _http://ubr.ua/finances/stock-market/ceny-na-zoloto-mogut-razrushit-mirovuu-ekonomiku-101356 С неделю назад забрал маму из неврологии. Спасибо врачам. Попутно диагностировали опухоль, камни в почках, желательна операция по установке кардиостимулятора. В пятницу говорил с кардиологом. Какой-то импортный аппарат двухсекционный стоит 24000 грн, если я правильно понял. Украинский стимулятор вроде бесплатно. А должен был отца планово ложить в кардиологию после его инфаркта. Подсчитал расходы на все - где-то вклад в Надре. Вот такая жизнь. Может прийдется переходить на гривну.
-
tumos
-
-
- Повідомлень: 2089
- З нами з: 12.03.09
- Подякував: 17 раз.
- Подякували: 190 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 04 вер, 2011 19:03
Якщо у Вас гроші на поточному рахунку і працівникам Надра банку не вдалось Вас переконати покласти гроші на депо, то зараз є чудова нагода гроші з банку забрати частинами. А саме через дзвінок в колцентр добова пайка для видачі збільшується до 5000 грн. І так щодня. Вперед.
-
0203iua
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 04 вер, 2011 19:10
цій чудовій нагоді вже третій тиждень. до неї ще чудовий -1% за видачу.
-
булава
-
-
- Повідомлень: 697
- З нами з: 08.03.10
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 26 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 04 вер, 2011 21:04
tumos Украинцы поиграть в эту игру вряд ли смогут из-за необходимости платить НДС при покупке золотых слитков у банков, широкого спреда между курсом покупки и курсом продажи, а также необходимостью уплачивать 5%-ный налог при продаже (с разницы между ценой покупки и продажи согласно Налоговому кодексу). "Разница цены между безналичным и наличным металлом — это затраты на штамповку, страховку, транспортировку и стоимость оформления таможенных документов при завозе слитков на территорию Украины либо другой страны",— объясняет Ирина Павленко.  якщо в статті таке написано,то ій гроші ціна
-
SerhiiM
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 05 вер, 2011 11:51
вообщето в отделении на артема уже можно снять депозит целиком, что я и сделал. депо был в долларах, сначала предлагали приходить снимать по 600уе в день(в пересчете на грн), отказался, заказал целиком гривны на след день. отдали -1%. +5грн на закрытие счета. и до свидания надра.
долларов в кассах нет, разве что кто то принесет за кредит..
-
eugene2009
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 05 вер, 2011 12:17
булава написав:а "начальниця" що вам обіцяла? що з цього нового відкритого вами депо не візьме 1%?
Ну начальниця мене терпить, а головне що йде мені на зустріч і допомагає максимально вигідно забрати гроші. Звичайно це гра з її боку, але всеодно веде поводиться чемно. З нового депо ніякого 1% стягуватися не буде - вона перша доречі це запропонувала. Ну то подивимося ще.. Вони думають значно повільніше чим я міняю свою думку, і ще повільніше чим змінюється ситуація на ринку. Щось всередені мене вже починає хотіти все й одразу і до того ж злитками... Народ, в чому сенс зберігати їх вдома. Наприклад за якою ціною я можу потім переконівертувати злитки в гроші? Тобто продати на чорному ринку наскільки дороще курса НБУ?
-
alyoha
-
-
- Повідомлень: 368
- З нами з: 12.03.08
- Подякував: 25 раз.
- Подякували: 71 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 05 вер, 2011 12:34
якщо за 1% вона запропонувала, то, мабуть, краще забрати багато, щось залишити на депо, як обіцяли.
_http://finance.ua/ru/metals
-
булава
-
-
- Повідомлень: 697
- З нами з: 08.03.10
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 26 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 05 вер, 2011 13:09
Десь я при так і ромірковую - принципова позиція не дати банку заробити на мені ні копійки при поверненні мені депозиту. Тому забираю все без коміссій і щось лишу на депо який теж при поверненні не підлягає комісіїї. Але бумаги же не підписані тай банк ще не сказав своЄ "згоден" Тому я залишаю за собою право передумати і вимагати злитками.
ПС. Наведена вами таблиця говорить що загалом банки продають золото дороще курсу НБУ а викуповують дешевше. Ціна НБУ за 1 гр дорівнює на сьогодні 475гр Прорпозиціі банків щодо викупу на рівні 462 гр До того ж можете ще заплалатити за єкспертизу. Тобто НЕ ВИГІДНО! З іншого боку фіз особа що хоче купити золото не купить його в банку дешевше ніж 502 гр. Тому на перетині курсу НБУ і курсу банку десь і буде справедлива ціна чорного ринку. Але знову постає питання єкспертизи(хто платить) і ризику. Сперд між 475 і 502 не такий і великий. Як висновок - я не розію поки що тих людей що хотять отримати фізичними злитками. Навіщо?
-
alyoha
-
-
- Повідомлень: 368
- З нами з: 12.03.08
- Подякував: 25 раз.
- Подякували: 71 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 05 вер, 2011 13:27
Пришла мне в голову такая мысль. При открытии новых депо, они открывают новый тарифный пакет где не берется 1% за обналичку. Итого: Вам нужно закрыть старый тарифный пакет. Открыть новый ТП вместе с символическим депозитом (скажем 1000 гр) Закрыть старый депо с переводом его на текущий счет нового ТП Я знаю что надра не разрешала закрывать ПТ пока к нему привязан депо, но я не уверен что это правомерно. По крайней мере в договоре вроде такого нет.
-
alyoha
-
-
- Повідомлень: 368
- З нами з: 12.03.08
- Подякував: 25 раз.
- Подякували: 71 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори:
Ірина_, ShtormK, Модератор
Схожі теми
|
|
19 |
49152 |
|
|
56227 |
8947657 |
Сер 23 жов, 2024 15:18 Y3G0R
|
|
3462 |
2023496 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|