квестор написав:Я сумніваюсь, що п. Новинський має достатній капітал ( людський і фінансовий) для досягнення успіху такої агресивної експансії на такому складному ринку...
Крепкого здоровья и відержки на марш бросках Есть ли потенциальные покупатели, кроме госросбанков, на другие банки с иностранными акционерами? Или у них нет желания, возможно скрытого, выходить?
ami написав:Здравствуйте, Квестор! С возвращением, очень рада возможности читать Вас снова.
А нежная девальвация плавно и мягко - это (опираясь на прогнозы-размышления "ЗН") где-то 15-20% зимой или еще нежнее?
Здоровенькі були!
Не знаю, що там розмишляє про зиму колись шанована газєта..а я міркую так..
Ніжно..плавно..і мягко-це так шоб непомітно майже..але поступово і наполегливо...вперед ..можна трішки ненадовго зупинитись..а далі знову...і знову.. !
Ну, МВФ це називає поступовим переходом до "гнучкого курсу"...
квестор написав: Ніжно..плавно..і мягко-це так шоб непомітно майже..але поступово і наполегливо...вперед ..можна трішки ненадовго зупинитись..а далі знову...і знову.. !
Як Ви оцінюєте в цифрах цей "вперед"? Тобто, наскільки найгарніше зможе девальвувати в річній перспективі (до осені 2013 р.)?
Це добре...бо тутечки є хороший лозунг.. "Більше "списків", хороших і різних!".... А який з них "хороший" ..а який" різний".. Кожен собі вибирє за смаком....
квестор написав: Ніжно..плавно..і мягко-це так шоб непомітно майже..але поступово і наполегливо...вперед ..можна трішки ненадовго зупинитись..а далі знову...і знову.. !
Як Ви оцінюєте в цифрах цей "вперед"? Тобто, наскільки найгарніше зможе девальвувати в річній перспективі (до осені 2013 р.)?
Копеек 10 ежеквартально, 8.5 UAH / USD официальный и 8.6 - 8.65 UAH / USD наличный.
Словом, якщо сіпатися з грндепо на доларові депо і назад, тільки загубите на конвертації. А якщо сидіти в чомусь одному постійно, то вийде на одно. Мені в доларах спокійніше. В гривні весною трошки посидів, після росту курсу гривні до 8,12 проблювався, і знову зменшив долю гривні до мізеру. Але якщо вчасно переходити з доларового депо в євровий і назад, тоді... 20%+ річних у твердій валюті. Головне - не запхати гроші в гімнобанку, і тоді які вона там платить відсотки не так вже важливо.
Ну, у порівняннях Аргентини та України є рація...принаймні зі слів одного мого знайомого котрий вивчав деякі технології виробництва в Південній Америці... На моє запитання стосовно Бразилії і Аргентини відповідь була такою... Бразилія -це Росія...себто , країна величезного природнього потенціалу з незначним відсотком його ( потенціалу) використання..та населенням-гульвісами.. Аргентина - це Україна...країна значних потенційних можливостей і ..лінивим та нездатним до ефективної самоорганізації населенням... Інший знайомий котрий пробував організовувати бізнес з Аргентиною називав її країною "завтра" ..бо саме це відповідали йому на будь-які ділові пропозиції..
Але попри деякі схожості..не думаю,що ТЕМПИ руху песо і гривні такі вже будуть однакові....бо урядовці в Аргентині ще ті видумасники , достатньо ознайомитись з їх методами регулювання валютного ринку в країні.. і не тільки валютного...
Ваш покірний слуга мав можливість чкурнути в Парагвай..надовго.. але не склалося...зараз розповідав би байки про те як з мачете на ягуара ходив... про пахощі і буйство фарб сельви.... а так...просто..