|
Кредитпромбанк - БАНКРОТ |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
Додано: П'ят 26 кві, 2013 19:18
Позвонила в Дельту. Ответили, что договоров "Акционный-19" на сайтах банков нет - ни Кредитпрома, ни Дельты. Они только для тех, кто договора переоформляет в связи со слиянием банков. Сказали, что ставки не индивидуальные, подпадают под ФГВ. Если бы вклад не подпадал бы, то тогда мне бы дали подписать бумагу о том, что я об этом осведомлена.
-
Hella
-
-
- Повідомлень: 1298
- З нами з: 25.08.09
- Подякував: 146 раз.
- Подякували: 41 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 кві, 2013 19:23
KPB_Inform Добровольно-принудительно разорвав старый деподоговор заключила новый "Найкраща..." .Попадает этот договор под Фонд гарантирования вкладов и как это проверить ? Спасибо .
-
Aloe
-
-
- Повідомлень: 43
- З нами з: 24.04.13
- Подякував: 12 раз.
- Подякували: 10 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 кві, 2013 20:44
У меня вклад панацея 26% по гривне. В Дельте щас таких ставок нет в помине. Кроме того открывал из-за пункта что можно в любой момент конвертнуться в доллар-евро без потери начисленных %. Разрывать не хочу. В договорах Дельты такого нет. Кроме того у меня в Дельте и так под завязку депозитов. ЗЫ Правда пока никто не предлагал письмо счастья. Может это зависит от данного конкретного отделения Кредитпрома и мое останется жить. С новой вывеской на входе.
-
VLADPn
-
-
- Повідомлень: 2613
- З нами з: 04.02.12
- Подякував: 217 раз.
- Подякували: 336 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 26 кві, 2013 23:01
Интеграция ПАО «Кредитпромбанк» и АО «Дельта Банк». Малый и средний бизнес
В рамках процесса интеграции между ПАО «Кредитпромбанк» и АО «Дельта Банк» отделения ПАО «Кредитпромбанк» будут переведены в АО «Дельта Банк». С целью дальнейшего качественного банковского обслуживания клиентов малого и среднего бизнеса ПАО «Кредитпромбанк» рекомендует обратиться в свое отделение относительно получения следующей информации:
ориентировочная дата перевода отделения ПАО «Кредитпромбанк» в АО «Дельта Банк»; условия открытия и обслуживания счетов клиентам малого и среднего бизнеса в АО «Дельта Банк»; необходимый пакет документов для смены обслуживающего банка; другие вопросы интеграции между ПАО «Кредитпромбанк» и АО «Дельта Банк». После переведения отделений ПАТ «Кредитпромбанк» в АО «Дельта Банк» все счета клиентов будут переведены в соответствующий филиал или Киевский региональный департамент.
Поделиться…
-
Ratatui
-
-
- Повідомлень: 7933
- З нами з: 30.11.12
- Подякував: 119 раз.
- Подякували: 737 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 27 кві, 2013 00:40
Теж отримав лист "щастя" "с принуждением к миру"(по путінськи) - "В разі, якщо у зазначений термін (в мому випадку до 20.05.2013р.) Ви не скористаєтесь даною пропозицією від АТ "Дельта Банк", подальше обслуговування Вашого договору банківського вкладу буде переведено до головного офісу ПАТ "Кредитпромбанк", розташованого за адресою: м.Київ, вул.Дружби народів,38". Ну що тут скажеш? Важкувато без матюків висловити своє ставлення до керівництва банку (хоча ради справедливості - може це рішення самого Лагуна). Це ж треба так по хамськи поставитись до клієнтів у регіонах! Тай киянам теж буде не солодко - банк може припинити своє існування будь-якого дня. В сухому залишку - якщо ти не йдеш у АТ"Дельта Банк", то виходить згідно договору по своїй ініціативі втрачаєш відсотки в разі дострокового припинення договору - хоча в даному випадку це ініціатива банку, яка навіть не передбачена у їх договорі банківського вкладу. В чистому виді "кидалово". KPB_Inform донесіть до свого керівництва, що так поступати з вкладниками це паскудство! І поки є час нехай приймуть рішення, що в даному випадку, коли ініціатор банк, клієнт не повинен втрачати нараховані йому проценти навіть в тому випадку, коли він просто забирає гроші і не йде у "Дельту". Якщо до поради не дослухаєтесь - отримаєте іміджеві втрати (невже нічого не вчить сумний досвід інших банків по їх непорядному відношенню до своїх клієнтів - наприклад, ВТБ з їх комісіями у 12% за поповнення депозиту або ПІБу з нав*язаним платним пакетом "Все в одному"). Довго потім доведеться відмиватись і нести підвищені витрати для залучення клієнтів, які довго пам*ятатимуть таке не цивілізоване відношення до них. Не буду забігати наперед, але вже зараз є думки, як зазнати найменших втрат і не опинитись в "Дельті". Не змушуйте своїх клієнтів "принуждать Вас к миру".
-
Кармелюк
-
1
-
- Повідомлень: 731
- З нами з: 26.08.12
- Подякував: 237 раз.
- Подякували: 311 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Суб 27 кві, 2013 02:48
Кармелюк, а отделение остается или под сокращение в Вашем случае?
-
лень пароль искать
-
-
-
-
-
-
Додано: Суб 27 кві, 2013 06:53
Кармелюк, хай би собі центральне відділення обслуговувало а по закінченні кинуло тіло депо на якийсь рахунок Дельти?
-
tatop
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 7752
- З нами з: 06.08.09
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 410 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 27 кві, 2013 08:20
Они уже давно определились кто остается кто закрывается. Неплохо бы и до людей довести список отделений. В два отделения КПБ я заходил - сидят девочки с Дельты переучивают сотрудников. На кой их переучивать если завтра выгонять???
-
VLADPn
-
-
- Повідомлень: 2613
- З нами з: 04.02.12
- Подякував: 217 раз.
- Подякували: 336 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 27 кві, 2013 09:09
лень пароль искать написав:Кармелюк, а отделение остается или под сокращение в Вашем случае?
В листі написано: "...в зв*язку з об*єднанням ...виникла необхідність у припиненні з 31.05.2013р. діяльності відділення ПАТ "Кредитпромбанк", розташованого за адресою...".
-
Кармелюк
-
1
-
- Повідомлень: 731
- З нами з: 26.08.12
- Подякував: 237 раз.
- Подякували: 311 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Суб 27 кві, 2013 09:19
Ну да, очень здорово, переоформи вклад, который не попадает под ФГВ и уничтожает диверсификацию. В Дельта банке что, с дуба рухнули? Оставьте старые вклады как есть пока они не закончатся или доработайте свои предложения, например, под подпись, что переоформленный вклад попадает под действие ФГВ.
-
aquadialog
-
-
- Повідомлень: 758
- З нами з: 23.03.10
- Подякував: 16 раз.
- Подякували: 41 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори:
Ірина_, ShtormK, Модератор
Схожі теми
|
|
56227 |
8898341 |
Сер 23 жов, 2024 15:18 Y3G0R
|
|
48351 |
26959278 |
|
|
828 |
313436 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|