Хрещатик Банк - БАНКРОТ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
  #<1 ... 518519520521522 ... 829>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Хрещатик Банк - БАНКРОТ 3.4 5 356
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
22%
80
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
7%
25
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
14%
50
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
20%
72
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
36%
129
Всього голосів : 356
Повідомлення Додано: Чет 14 сер, 2014 12:33

Аристарх
5 лет ждать выплаты - это жесть, конечно. Никаких нервов не хватит.

Bingo
Спасибо.
У меня все получилось. Вы об этой инструкции говорили?
http://www.xcitybank.com.ua/pro-interne ... ik-online/
lavina
 
Повідомлень: 70
З нами з: 05.03.14
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 сер, 2014 18:17

lavina
Да. В этом разделе много полезного можно узнать.
Bingo
 
Повідомлень: 193
З нами з: 13.10.11
Подякував: 3 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 сер, 2014 11:23

  Аристарх написав:Забирали 2 недели назад выплаты Захидинкомбанка в Сумах. Очередь тоже была, но сносная. Первый раз пришел записаться в нее, через несколько дней пришел уже за деньгами. Не знаю, с чем может быть связаны такие проблемы с выплатами. Предполагаю, что в Луцке было много вкладчиков, все-таки у вас головной офис Захидинкомбанка находился...


Наверное менеджмент Хрещатика мог об этом узнать заранее и принять организационные меры, правда ? Тем более что тот же бардак у них творился месяц назад.

Выходит, что они пальцем о палец не ударили чтобы решить ситуацию и обслужить клиентов. Да, я знаю, что работники Хрещатика не считают клиентов ФГВ "своими". Но руководство Хрещатика само приняло решение быть уполномоченным банком по выплатам. И теперь ответственность за весь бардак лежит на них.

Отмазки в стиле "много вкладчиков" - не оправдание. Банк не способен справиться с нагрузкой.
bolex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6750
З нами з: 27.02.09
Подякував: 1902 раз.
Подякували: 1509 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 15 сер, 2014 18:04

Шановні вкладники Західінкомбанку!

23 липня 2014 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення про початок ліквідації Західінкомбанку. З 30 липня п. р., після надходження коштів від ФГВФО, було розпочато відшкодування вкладникам гарантованої суми через установи банку «Хрещатик».
Ми розуміємо бажання клієнтів Західіномбанку отримати свої вклади якомога швидше, що певною мірою призводить до великих черг у відділеннях банку, особливо у Волинському регіоні, де знаходився головний офіс Західінкомбанку. Тож, на останні дні липня — першу декаду серпня припав пік навантаження під час виплат вкладникам Західінкомбанку як за кількістю звернень, так і за обсягами виплачених відшкодувань. Крім того, як відомо, перша декада кожного місяця для будь-якого банку є звітною і такою, коли відбуваються виплати відсотків за вкладами, розміщеними у банку “Хрещатик”, обслуговування юридичних осіб по виплаті заробітної плати тощо. Втім, банк оперативно налаштував свої програмні комплекси і вчасно забезпечив готівковими ресурсами всі установи банку. Тому всі вкладники Західінкомбанку у будь-якому регіони України отримують відшкодування гарантованої суми в повному обсязі, тобто в межах до 200 тис. грн., і в термін, визначеня Фондом — до 09 вересня п. р.
Хочемо запевнити, що працівники банку по всій системі докладають зусиль, аби задовольнити вкладників Західінкомбанку, проте ми не маємо жодних правових підстав впливати на принцип формування черг чи складання додаткових графіків виплат за будь-якими ознаками тощо.
Банк «Хрещатик» щиро дякує всім вкладникам Західінкомбанку, які з розумінням поставилися до складнощів, що виникають, або до окремих інцидентів під час обслуговування, і не ініціюють панічні настрої серед інших клієнтів, що не мають під собою жодного підґрунтя.
xcitybank
Аватар користувача
 
Повідомлень: 444
З нами з: 15.09.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 19 сер, 2014 12:30

Tata
Как раз заканчивается депозит в гривне. Вы предупреждали отделение, что будете забирать?
Escalar
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 19 сер, 2014 14:09

Escalar
Нет. Пришла в отделение и получила деньги.
Tata
 
Повідомлень: 170
З нами з: 25.02.14
Подякував: 4 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 19 сер, 2014 14:45

Банк «Хрещатик» пропонує комфорт і надійний захист

Ще одним кроком назустріч клієнтам, які через будь-які причини планують бути відсутніми за місцем проживання, стало впровадження з 07 серпня 2014 р. нового терміну розміщення коштів в умовах популярного вкладу “Оберіг”. Банк пропонує бажаючим розмістити гривню строком на 1 місяць під 16,5% річних, що дасть їм змогу не лише зберегти свої заощадження, а й отримати дохід. Мінімальна сума вкладу — 1000 грн, виплата відсотків — щомісяця, без капіталізації.

Для перерахування нарахованих за вкладом відсотків та суми депозиту вкладнику безкоштовно відкривається картковий рахунок з оформленням міжнародної платіжної картки VISA Electron або MasterCard Maestro.
Детальніше про депозитні програми банку на сторінці сайту: http://www.xcitybank.com.ua/vkladi/

Депозитний портфель фізичних осіб у банку «Хрещатик» збільшився за сім місяців п. р. на 334 млн грн, або 9,4%, в тому числі у липні — на 86 млн грн. Таким чином, станом на 01 серпня 2014 р. вклади населення становили 3,83 млрд грн. При цьому майже половина вкладів є довгостроковими — на 12 місяців і більше.
Детальніше на сайті - http://www.xcitybank.com.ua/news/all/de ... oku-na-94/
xcitybank
Аватар користувача
 
Повідомлень: 444
З нами з: 15.09.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 19 сер, 2014 14:49

Банк «Хрещатик»: актуально про фінанси

Саме так називається нова рубрика, яку банк «Хрещатик» відкрив у рамках власного інтернет-телеканалу «Хрещатик-TV». Її основна ціль — якомога оперативніше інформування широкого загалу про новини та події, що відбуваються на вітчизняному і світовому фінансових ринках, а також актуальні пропозиції банку для своїх клієнтів і всіх зацікавлених осіб.

«Нова рубрика, як і загалом проект «Хрещатик-TV», спрямований передусім на підвищення фінансової грамотності населення, — підкреслила Тетяна Зарембо, начальник управління зв’язків з громадськістю і ЗМІ.



Усі передачі “Хрещатик-TV” див. за адресами:
http://www.xcitybank.com.ua/khreshchatik-tv/
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... lC7Tp9wzL5
http://rutube.ru/video/cefc366a7ac538d9 ... 81fedc99d/
http://video.bigmir.net/show/464406/
xcitybank
Аватар користувача
 
Повідомлень: 444
З нами з: 15.09.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 19 сер, 2014 23:01

Re: Хрещатик

Скажите, а по долларовой дебетной карте обналичка ($500/день) в Хрещатике в Киеве проходит без проблем? Т.е. есть ли в кассе доллары всегда и выдают ли их своим клиентам? И можно ли это делать в любом отделении?
Pete7
 
Повідомлень: 12
З нами з: 19.08.14
Подякував: 2 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 20 сер, 2014 12:34

Pete7
Добрый день, уважаемый клиент!
На текущий момент в банке «Хрещатик» ограничений на выдачу средств с карточных счетов как клиентов, так и не клиентов банка не существует. Выдача наличных денег производится в обычном режиме через кассы отделений с помощью платежных карт в пределах валютных остатков на момент обращения в отделение.
Обращаем Ваше внимание на то, что постановлением НБУ «Об урегулировании деятельности финансовых учреждений и проведения валютных операций» № 328 от 30.05.14 установлено ограничение максимальной суммы продажи /выдачи наличной иностранной валюты одному физическому лицу, которая в эквиваленте не может превышать 15 000 гривен в течение одного операционного (рабочего) дня в пределах одного банковского учреждения
Постановление № 328 будет действовать до 1 сентября 2014 года.

Спасибо за Ваше обращение в банк «Хрещатик».
xcitybank
Аватар користувача
 
Повідомлень: 444
З нами з: 15.09.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 518519520521522 ... 829>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
19 50501
Переглянути останнє повідомлення
Пон 07 кві, 2025 17:36
Investor_K
56227 8953593
Переглянути останнє повідомлення
Сер 23 жов, 2024 15:18
Y3G0R
3462 2026203
Переглянути останнє повідомлення
Пон 29 лип, 2024 16:23
greenozon
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама