Mutabor
поточні рахунки в ІБ видні, й більше того, я використовував його для відкриття депо. Виплату відсотків можна налаштувати як на картку так і на поточні рахунки.
|
|
![]() Mutabor
поточні рахунки в ІБ видні, й більше того, я використовував його для відкриття депо. Виплату відсотків можна налаштувати як на картку так і на поточні рахунки.
![]() kirillganchev
Доброго дня, шановний клієнте! Відповідно до умов договору депозитного вкладу «Енергія весни-online» нарахування процентів банком здійснюється щомісячно шляхом перерахунку суми відсотків на Ваш картковий або поточний рахунок. У Вашому випадку кошти не були зараховані на картковий рахунок у зв’язку з технічним ускладненнями та будуть зараховані до кінця поточної доби. Для отримання більш детальної інформації щодо Вашого питання рекомендуємо Вам звернутися до Контакт-центр банку по тел. 0 800 305-505 (цілодобово, безкоштовно по Україні) або (044) 490-52-31 (цілодобово). В той же час перевірити інформацію щодо операцій виплати відсотків на Ваш рахунок Ви можете шляхом формування виписки по вкладному та поточному/картковому рахунку в системі «Хрещатик-online». Приносимо вибачення за незручності. ![]() Банк «Хрещатик» розширює інноваційні можливості платіжних карток
Банк «Хрещатик» розпочав випуск платіжних карток преміум-класу з додатковою опцією. Відтепер усі бажаючі мають змогу замовити картки Visa Platinum з власною фотокарткою. Нанесення фотографії не є обов’язковим і здійснюється за бажанням клієнта. При цьому ця послуга не передбачає додаткових витрат держателя картки, оскільки здійснюється на власному процесинговому центрі. Крім того, дана можливість доступна клієнтові при оформленні таких карткових продуктів, як картка «Універсальна», «Платинум плюс» та «Зарплатна картка», а також картки найвищого класу Visa Infinite. Про переваги продукту та сучасні технології безпеки банківських карток - дивіться у новому сюжеті каналу Хрещатик-TV. ![]() Re: Хрещатикесть и другие особенности банка - например при пополнении депозита выдают кроме квитанции еще и дополнительный договор , в котором указывают на какую сумму вы пополнили вклад и под какую ставку . В чем абсурд - в том что вы открыли под 20% , а при пополнении ставка есть 15% , то вам будет идти начисление следующим образом : 20% на тело вклада начальное ( например 1000грн ) 15% на пополнение ( например 99000грн ) вот при вкладе в 100 000грн вы получите на столбик под 20% , а 1000-20% и 99000-15% . ![]() Хрещатик в старі часи був серед тих хто міг зменшити відсоткову ставку по діючих депо. І зараз є такі випадки?
![]() в ІБ така функція є, але вона поки що "сира" - сам пробував, не вийшло ![]() ![]() тож вікривав поточний у відділенні приблизно 20 хв. рахунок в USD заплатив 30 грн. P.S. Банком катастрофічно задоволений - працює як швейцарський годинник. ![]()
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор
|
|