Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
Ну да. Но вот OschadbankUA нам намекает, шо если сделать перевод в ИБ по свободн. рек. с МК на текущий, то будет нашару. Хто готофф проверить? А скока стоит ОТКРЫТЬ сам текущий то? А с текущего, мол мона заточить ПДР на погашение кредитки на Экономке
Востаннє редагувалось clientage в Чет 18 сер, 2016 12:30, всього редагувалось 1 раз.
В Україні зростає популярність безготівкових розрахунків .... Лідерами серед банків за кількістю платіжних карток та інфраструктури їх обслуговування залишаються ПАТ КБ “Приватбанкˮ, АТ “Ощадбанкˮ та АТ “Райффайзен Банк Авальˮ. https://bank.gov.ua/control/uk/publish/ ... t_id=55838
Ну да. Пополняешь свою кредитку в Ощаде наличкой и идёшь безготівково розраховуваться -- пышная реализация веяний времени И в Привате и в Авале да и ещё в добром десятке банок мона пополнить по б/н бесплатно как для отправителя, так и для получателя, в один шаг (а не через левое ухо правой рукой) как по СЭП так и через р2р
valya написав:При спробі увійти в веб-банкінг пише що логін не відповідаэ політиці безпеки???
Доброго дня! Логін має містити не меньше ніж 6 символів, але без знаків пунктуації
Дійсно, був логін менше 6 символів і все працювало. Що і як зараз правильно зробити, зарееструватись знову? Чи пустить, оскільки акаунт існуе?
Доброго дня! Так, необхідно зробити перереєстрацію
Не так! При реестраціі знову старий логін і не дае його змінити. КЦ каже треба видалити стару реестрацію, перенаправили до іншого спеца, 20хв музики і дзвінок скинули. Пробую знову дозвонитися - вже 15хв музики. КЦ і дозвонитися до нього - це щось???
В течение дня несколько раз пытался зарегистрироваться в Ощад24. Указал номер карты, но СМС не приходит, телефоны службы поддержки заняты. По 15 минут слушал музыку. Ужасно.
После 3-х долгих дозвонов и перенаправлений музыка 10мин и вырубается связь. А в 22.30 после 5мин сразу на нужного спеца, удаление аккаунта и новая регистрация. Видимо днем запара, к ночи лучше.
clientage написав: Ну да. Пополняешь свою кредитку в Ощаде наличкой и идёшь безготівково розраховуваться -- пышная реализация веяний времени И в Привате и в Авале да и ещё в добром десятке банок мона пополнить по б/н бесплатно как для отправителя, так и для получателя, в один шаг (а не через левое ухо правой рукой) как по СЭП так и через р2р
Ощад просто кредитчику-грейсовику ставить перепони на кожному шляху: для оформлення ліміту потрібне нотаріально оформлене залоговий депо, грейс 30 днів, оплата тільки через касу Пишний собі видно копійочку заробляє на ягуар
OschadbankUA написав:Добрый день! Вам необходимо открыть текущий счёт и подписать доп. соглашение к кред.договру, что с него будет погашение. Путь погашения в WEB-банкинге, который бесплатный: счёт и кредит в 1 РУ, перечисление с карты на текучий счёт. Дальше банк спишет с текущего счёта.
Спасибо. Попробую проити этот квест. Какова плата за открытие текущего счета? Как правильно озвучить менеджеру свое желание о пост. плат. поручении?