Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
flysoulfly дивіться там у них така морока - коли не було онлайну менеджер відділення мала доступ до відкритих рахунків і оформити депо могла. Фізична ж особа поки картка не стане активною у своєму МТВ360 просто не побачить цю картку і можливості оформити депо не матиме. Ця функція їй стане доступна лише після активації картки для чого цю картку треба отримати фізично
flysoulfly написав:а в Юнексе для зашедших с улицы за конвертом какие бывают подводные камни? Там в отделении не напарят ненужного? какие продукты оптимально открывать?
смарткарды (если еще открывают) и счета разберитесь там со схемой - на валюте одно(карта или счет) - фри пополнение, а другое - фри снятие, внутри, слава Богу, фри перевод
соотвт при оформлении вывод на туда где фри снятие, но если что - можно и перевести
кажись карту можно фри пополнить, а со счета - фри снять
ihorsic написав:Головне щоб не в мінус каруселити....
вы думаете не найдутся такие??? Идея банк уже первая на пороге стоит.... в каруселях.
На самом деле - есть ещё одна банка, которая формально состоит в клубе. Но её условия настолько убоги (хуже идейки), что даже не стал вносить её в таблицу, ибонех
Нацбанк знову підвищив вимоги до резервів банків за коштами на рахунках фізосіб Новини БізнесЦензор Фінанси гривня Національний банк України (НБУ) ухвалив рішення додатково підвищити з 11 березня нормативи формування банками обов’язкових резервів (ОР) за коштами на вимогу та коштами на поточних рахунках фізичних осіб на 10 відсоткових пунктів.
Відповідні зміни затверджені рішенням правління Нацбанку №71-рш від 23 лютого , що набирає чинності з 10 березня, повідомляє пресслужба регулятора.
Нацбанк зауважує, що на цю частину ОР не поширюватиметься механізм покриття бенчмарк-ОВДП.
Після набрання чинності відповідним рішенням обов'язкові резерви банків становитимуть у національній валюті:
за коштами на вимогу та коштами на поточних рахунках юридичних осіб – 10%; за коштами на вимогу та коштами на поточних рахунках фізичних осіб – 20% (до 11 березня – 10%); за строковими коштами і вкладами (депозитами) юридичних (крім інших банків) і фізичних осіб – 0%; за коштами вкладів (депозитів) і коштами на поточних рахунках інших банків-нерезидентів й кредитами, отриманими від міжнародних (крім фінансових) та інших організацій-нерезидентів – 10%. В іноземній валюті:
за коштами на вимогу та коштами на поточних рахунках юридичних осіб – 20%; за коштами на вимогу та коштами на поточних рахунках фізичних осіб – 30% (до 11 березня – 20%); за строковими коштами і вкладами (депозитами) юридичних (крім інших банків) і фізичних осіб – 10%; за коштами вкладів (депозитів) і коштами на поточних рахунках інших банків- нерезидентів й кредитами, отриманими від міжнародних (крім фінансових) та інших організацій-нерезидентів – 20%. "Додаткове підвищення нормативів обов'язкового резервування банків за коштами на поточних рахунках фізичних осіб сприятиме зниженню профіциту ліквідності в банківській системі", – зазначається у повідомленні.
За оцінками Національного банку, загальний обсяг обов’язкових резервів, який банки повинні будуть формувати, зросте орієнтовно на 60 млрд грн.
Нацбанк очікує, що зниження обсягу вільних коштів у банківській системі спонукатиме банки до активнішої конкуренції саме за строкові кошти фізичних осіб та до подальшого підвищення ставок за гривневими депозитами Джерело: https://biz.censor.net/n3402539