Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 71987199720072017202 ... 7896>
Повідомлення Додано: Нед 17 бер, 2024 10:06

  Бетон написав:
  Hotab написав:
  Бетон написав:В Киеве вынесли приговор охраннику дома, который предупреждал жителей о раздаче повесток сотрудниками ТЦК. В решении суда сказано, что у мужчины при неустановленных обстоятельствах возникло "устойчивое преступное намерение препятствовать законной деятельности ВС". А именно, он 5 раз писал в чат дома, в котором 818 человек: "адресная раздача повесток", "повестки адресно", "у нас снова ТЦК". Его приговорили к 5 годам лишения свободы с испытательным сроком 3 года. С решением суда можно ознакомиться здесь https://reyestr.court.gov.ua/Review/1...

От Розбійник!

Это ж вчера обсудили, ты забыл ?

  ЛАД написав:Бетон
Вчера уже долго обсуждалось, если не удалено.

Так он сам и обсуждал.

Такое не грех продублировать.
Они вообще телегу хотят запретить.
Где мы окажемся завтра? на роиси 2.0? одного меня это пугает


Та сама тєлєга повний доступ до якої у фсб. Особисто від дурова.

Як же ж таку квіточку можна забороняти...
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2077
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 17 бер, 2024 10:08

  katso написав:Ну, оппонирую:

  ЛАД написав:Мобилизация бывает не только в армию. Есть понятие "трудовая мобилизация".

Интересно где такое понятие когда то было, что оно обозначает (не госзаказ ли частному подрядчику) и каков результат? Пока пахнет какими то щтампами ВВ2 про детей стоящих у станка, что отношения к современному миру с уже не простыми станками, безработицей и кучей желающих у этих станков постоять как бы не имеет.

в случае, если не захотят ехать просто так, по указанию владельца стройфирмы.

Так тогда их просто уволят и на их место придут другие, как бы безработица в стране. Зачем тут мобилизация?

"Заранее подготовленные позиции" могут быть очень недалеко от передовой.

Тогда они не ЗАРАНЕЕ подготовлены, тогда это аврал и тут уже другие расклады. Кто-то про...бал пригласить строителей полгода-год назад и теперь роль строителей выполняют солдаты, это вообще отдельная тема.

Экскаваторщик и на гражданке зарабатывает неплохо, наверняка больше 20 тыс.

Тут слово опять же Будивельнику но кажется мне что строек сейчас по стране меньше чем до войны а выезд закрыт в Польшу на шабашку не поедешь
И ещё. Не специалист в фортификации, но думаю, там есть свои особенности и требования, которые гражданские специалисты просто не знают. Так что к ним, по-видимому, в любом случае надо для руководства и контроля приставлять военных инженеров.

Конечно. И тут мы подходим к другому важному вопросу в контексте высказанной мысли "ловить экскаваторщиков вместе с экскаваторами" - а какой вообще процент в общем объеме работ стройки занимает работа нижнего звена - каменщиков плотников копателей? Оно ж правильно Вы сказали - надо ж вначале чтоб кто-то сказал где копать и на сколько, потом кто-то приехал с лазерным уровнем местность снял, потом в Ревите проект сделали и смету сколько нужно человекочасов, досок, гвоздей, кирпичей и цемента, потом это все закупить (наверное через Прозорро?) и только потом собственно возникает вопрос экскаваторщиков, так тут собственно и вопрос - а нам именно экскаваторщиков и каменщиков не хватает? Все остальное вот лежит ждет когда рабочие придут?

а далі починається "нагляд" різних трьох і більше буквенних структур по боротьбі з корупцією і не тільки
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34861
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 17 бер, 2024 10:11

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  vitaliiangel написав:что это тебя задело? отсутствие чувства юмора - признак низкого интеллекта, даже если ты копипастишь оверумную аналитику, не понимая её. Интеллект не в количестве информации, а в её понимании. Чувство юмора хорошая метрика, понял ли человек о чём шла речь.

Коли я вчився на військовій підготовці в нас в взводі був 1 чел з факультету лінгвістики, який до цього все життя провчився переважно з дівчатами. Він ні з ким не спілкувався. Його не сильно боляче під.., але не фізично і не били. Все одно в оточенні "д.." з технічних спеціальностей він якось просидів лише рік із необхідних двох. Присягу не прийняв офіцером так і не став.
Denik
 
Повідомлень: 3121
З нами з: 23.02.09
Подякував: 639 раз.
Подякували: 1119 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Нед 17 бер, 2024 10:16

в одному з відео Гекко Беркут (той що за про побудову нової Хозарії) сказав приблизно так, що один розумний (єврей) створить більше проблем командиру чим двадцять аватарів
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34861
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 17 бер, 2024 10:22

вопрос нахиба. В другом месте он мог бы себя найти (надеюсь нашёл), стать душой компании, каким нибудь пианистом или танцором и прочее прочее. А так ни он армии не нужен, ни она ему. Отстутствие общения ни о чём само по себе не говорит. Это ж добровольно, как и дружба, хочет общается не хочет нет. Или говорит о силе воли не общаться, когда безвольное окружение чешет языками по поводу и без. :D Я в поездах тоже не общаюсь. Не вижу смысла. А бывает соседи по купе такие дебаты устраивают.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23153
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 17 бер, 2024 10:25

"За миття снарядів!")))

Бажаю ВСІМ здоров'я!
Тут, на форумі, в деяких склалась думка, що в ЗСУ нагороджують ЛИШЕ за носіння/розкладання бусолі, старлінку... За заряджання рацій/акумів...
За миття снарядів... :D
А головне - що ще й за дуже часте відвідування форуму Фінанс.юа! :D

Ну що ж...
Не буду я ламати "картину світу"))
Думайте і далі у "своєму напрямку" :wink: :D
Зображення
Зображення
Тому, ласкаво просимо до лав ЗСУ!
Де можна(на думку деяких форумчан) "ніяких важливих завдань не виконувати і "сидіти" на форумі дуже багато часу!"
Думайте так і надалі! То може швидше прийдете і підмінити мене ;)

Все буде добре!
Все буде Успіх!
Все буде Україна!!!©
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Нед 17 бер, 2024 10:31

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Зображення
Denik
 
Повідомлень: 3121
З нами з: 23.02.09
Подякував: 639 раз.
Подякували: 1119 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Нед 17 бер, 2024 10:33

  Ukrainian написав:
  Banderlog написав: судячи з усього це допомога союзників. Так само як морські дрони. Тоді з функціями все нормально

Звісно що так, українці недолугі самі нічого не можуть зробити :lol: усе допомога союзників і дрони в тому числі.
Союзники нехай краще ракетами до ппо домагають.
шо значить нехай краще? Шо поганого якщо вони постачають нам дрони? Чи ви гадаєте та ж британія чи канада не здатна виробляти морські дрони? Випускають експериментальні зразки і випробовують одразу в бойових умовах. Тому з нашої сторони їх й прикриває сбу або якась контррозвідка. Все логічно. Якби були наші розробники і пілоти то цими ударами займалась б зсу. Підрив моста грузовиками логічно доручити сбу. А запуск безпілотників чи ракет?...
Щодо недолугості не знаю шо там літає до сибіру, давайте про щось примітивніше про скиди..
Думаю нас читає більше народу ніж пише.
Поправте якщо я не правий.
Отвьорточна зборка китайських дронів в гаражах є.
Що з запчастин вироблено в Україні? Акумулятори? Ні.
Електромотори? Ну можливо.
розводку дротів? Да.
Оптика камери? Тут я вже сумніваюсь. Мікроелектроніка?
Не знаю чи хоть щось ми можем. Вирощування напівпровідникових пластин в нас ще десь збереглось? Шо ми в електроніці робим ? прошити контролер можем.
Конденсатори робим? Не певен.
Якісь пластмасові деталі печатаються на 3д принтері. А масове лиття пластмасових деталей на мільйон дронів? Самих фабричних "боєголовок" нема. Пілоти кидають шо попало і самі роблять з боєприпасів. щось ліплять з того
шо фантазія підкаже і шо під руки попадеться. Буває що хороші ініціативні пілоти за цим ділом підриваються, бо не може людина все знати. Бути й пілотом і взривотехніком.
Тепер давайте про дальні бпла.
шо там в середині? І шо ми з того зробили ?
Banderlog
Аватар користувача
 
Повідомлень: 956
З нами з: 24.06.14
Подякував: 107 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 17 бер, 2024 11:11

Investor_K ,

Чому на валютній гілці? [b]Продаєте лише за валюту?[/b]
P.S У мене таких подяк за трудові успіхи також трохи є. І від чинного премєра, і від попередніх. Але ж треба бути скромнішими...



Тут «+» ставлять.
Медаль - це непогано. Респект. Не орден, але ж….
Відзнака - ясно що це значок. Таких десь в Херсоні в шухляді з десяток.
Hotab
 
Повідомлень: 12100
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2217 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Нед 17 бер, 2024 11:16

  Hotab написав:ЛАД ,

Моё мнение, Ваши ситуации это преступление.


Идем дальше))
Если вы в аналогичной ситуации предупредите ключевых свидетелей, необходимых для поиска преступника (например родственников преступника), это что будет?))
Я сам не уверен в правильности ответов.
Но.. если в ходе следствия выяснится, что цель ваших действий было «чтобы жители избежали встречи с ТЦК», то это будет таки «перешкоджання діям». То есть вы таки хотели, чтобы ТЦК не смогло выполнить свою задачу.

З. Ы Есди вы сумеете следаку обосновать, что вы это делали с иных причин, то может и не перешкоджалы.


Хотів, аби встигли приготувати сіль, хліб, квіти...
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2077
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 71987199720072017202 ... 7896>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: fox767676 і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 27588
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 188638
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 621667
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама