Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 77427743774477457746 ... 8657>
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 14:22

  Успіх написав:
  vitaliiangel написав:
  Успіх написав:Мораль казки))
Тільки чіткі терміни і гарантії попасти туди, куди марсіанець бажає - то і додаткової зарплатні не треба!(і так ломануться)
степень недоверия к власти такая, что уже самым вкусным пряником не заманишь

Бо втратили купу часу!
Як мінімум "законотворці"(читай длпйопи) :mrgreen: рік-півтора прос рали🤦🏻

А в чому винувата "Монобільшість"? Їм що скажуть з ОП, те і приймуть. В ОП кивають на Зеленського. Зеленський каже що "військові попросили". Військові - це Ви.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8985
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1349 раз.
Подякували: 1740 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 14:22

  холява написав:
  detroytred написав:Холява
На відміну від вас Лепей все ж таки наводить аргументи чому краще піти на РПВ. І з цих аргументів він показує, що навпаки -- Україна може і повинна посилитися.

У вас же тільки голе твердження, що РПВ приведе до кастрації (послаблення до самого низу).

Дискуйте аргументами.
Буде цікаво і конструктивно.
Лепей теж міг би розписати, як бачить, це посилення за умов РПВ.


В мене АРГУМЕНТ один ,як здамося то нікого не пощадять !
Всі без виключень ,будуть лишені життя .
Одні раніше ,інші трохи згодом .

Я ще раз наголошую , як приймав війсковополонених без деяких частин тіла , то мав дуже усвідомлювати що з іншими буде .
Тому що ваші балачки ,що інших ,я не приймаю зовсім .
Я стовідсотково знаю що буде як ми здамося .

Стовідсотково знають і запевняють тільки диктатори в диктатурі.

Здамося за РПВ - це одне.
Здамося, як оті полонені - це друге.
І купа куп ще варіантів.

Мінські -- це здалися. Згідно вашого бачення.
Але чомусь Порошенку їх ставлять в заслугу. І всі українці не стали закатованими, Україна беззбройною, і т.д.
detroytred
 
Повідомлень: 28926
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 14:23

Невже і мені тут таке ж☝️ хтось колись наважиться написати з ухилянтів, коли я звільнюсь і буду вдома?



Я буду першим
це ж буде йому пис та в квадраті!


Нічого не буде.
Востаннє редагувалось Hotab в Чет 18 кві, 2024 14:29, всього редагувалось 3 разів.
Hotab
 
Повідомлень: 12472
З нами з: 15.02.09
Подякував: 345 раз.
Подякували: 2242 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 14:34

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  холява написав:Я вибачаюсь за пряму мову , але я вже вам .... і не тільки, писав , що ніхто нічого не пропонує .
Ті закиди що підносить нам Турція - це скоріше здатися на умовах росії .
все .
То навіщо про це розмовляти ?

Я теж вже писав, що фюрер ніколи не запропонує рпв першим публічно, бо в системі координат кацапів це поразка, визнання своєї нездатності продовжувати війну. Але непублічно він давно посилає сигнали про готовність до рпв, мто це мисала західна преса. РПВ завжди вигідніший слабшій стороні, тобто нам. Проблема не в тому, що Зе тупий, проблема в тому, що він Найвеличніший, тобто, не може наступити на горло власній пісні про Перемогу, от По не зміг, а я зможу. Зможе, тільки не повернути, а просрати ще більше за попередника.
lapay
 
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 14:36

Можна ж створити "Рай", але чомусь створюють лише пекло))

Все так.
Записали у військовому квитку "дронщик" - все, не мають права, наприклад , переводити на міхвода, чи навідника гармати ... хіба що сам солдат добровільно погодиться на навчання/перекваліфікацію.
Підписав контракт на 6міс, чи рік - все, не мають права далі тримати(хіба що по бажанню самого солдата "продовжити контракт")
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6452
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 907 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 14:40

  Успіх написав:Записали у військовому квитку "дронщик" - все, не мають права, наприклад ,
ну вот 800 тыс и сидят в тылу как писари-счетоводы а тебя заменить некем
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23747
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2402 раз.
Подякували: 3354 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 14:41

  lapay написав:
  холява написав:Я вибачаюсь за пряму мову , але я вже вам .... і не тільки, писав , що ніхто нічого не пропонує .
Ті закиди що підносить нам Турція - це скоріше здатися на умовах росії .
все .
То навіщо про це розмовляти ?

Я теж вже писав, що фюрер ніколи не запропонує рпв першим публічно, бо в системі координат кацапів це поразка, визнання своєї нездатності продовжувати війну. Але непублічно він давно посилає сигнали про готовність до рпв, мто це мисала західна преса. РПВ завжди вигідніший слабшій стороні, тобто нам. Проблема не в тому, що Зе тупий, проблема в тому, що він Найвеличніший, тобто, не може наступити на горло власній пісні про Перемогу, от По не зміг, а я зможу. Зможе, тільки не повернути, а просрати ще більше за попередника.


В кого є відповідь на питання: що заважає нашим почати перемовини, отримати неприємливі умови від кацапів, на весь світ продемонструвати ці неприємливі умови, відмовитись?

Що заважає?
detroytred
 
Повідомлень: 28926
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 14:43

  detroytred написав:В кого є відповідь на питання: що заважає нашим почати перемовини, отримати неприємливі умови від кацапів, на весь світ продемонструвати ці неприємливі умови, відмовитись?

Що заважає?
тогда тыловые крысы потеряют доплаты за военное положение.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23747
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2402 раз.
Подякували: 3354 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 14:44

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  detroytred написав:От давайте припустимо: ймовірність а-ля 1917 (тобто повної катастрофи) - 50%. Відповідно інші варіанти - 50%.
І яке рішення приймати владі?
Якщо невідомо, як воно станеться.

Більш доречно розглядати процес війни з точки зору ціни. Ціни. В усіх ракурсах. Скільки можемо, скільки готові, як реалізувати.

Вже неоднаразово приводив поиклад телефонного замінування школи, яка там вірогідність? Але всіх евакуюють. А тут навіть не школа, а одна-єдина Україна. Яке право має Зе, який ні бе, ні ме, так ризикувати долями і життями мільйонів?
Він ніхто, і звуть його ніяк.
lapay
 
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 14:47

  detroytred написав:
  lapay написав:
  холява написав:Я вибачаюсь за пряму мову , але я вже вам .... і не тільки, писав , що ніхто нічого не пропонує .
Ті закиди що підносить нам Турція - це скоріше здатися на умовах росії .
все .
То навіщо про це розмовляти ?

Я теж вже писав, що фюрер ніколи не запропонує рпв першим публічно, бо в системі координат кацапів це поразка, визнання своєї нездатності продовжувати війну. Але непублічно він давно посилає сигнали про готовність до рпв, мто це мисала західна преса. РПВ завжди вигідніший слабшій стороні, тобто нам. Проблема не в тому, що Зе тупий, проблема в тому, що він Найвеличніший, тобто, не може наступити на горло власній пісні про Перемогу, от По не зміг, а я зможу. Зможе, тільки не повернути, а просрати ще більше за попередника.


В кого є відповідь на питання: що заважає нашим почати перемовини, отримати неприємливі умови від кацапів, на весь світ продемонструвати ці неприємливі умови, відмовитись?

Що заважає?

Так УЖЕ ж :lol: -- Стамбульские переговоры.
Ну и банальный вопрос: "а смысл?". А учитывая
>>> непублічно він давно посилає сигнали про готовність до рпв
-- еще и не менее банальный вопрос "а толку?" добавляется...

Тут ведь какое дело: "весь світ" у телевизора и "весь світ" у руля -- это вообще непересекающиеся миры. :wink:
_hunter
 
Повідомлень: 7940
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 77427743774477457746 ... 8657>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: flyman і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
11 47812
Переглянути останнє повідомлення
Чет 06 чер, 2024 01:05
katso
1493 207836
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 671400
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама