Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 20742075207620772078 ... 2119>
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 13:23

  cherchiltank написав:
  akurt написав:Не міг зрозуміти, чому пан Shaman, який ніколи в житті не був у Мексиці так образився, що я порівняв свої враження від відвідування Мексики, з Україною.
Ну в мене дійсно такі враження: такі самі вулиці, такі самі дороги, такі самі вибоїни на асфальті, такі самі маршрутки, такі саме фонтани та водоспади.
Такі самі люди… колись воювали…

Тому спеціально заїхав в MocTeZumas - мексиканський ресторан в такому дорогому районі приватних будинків, що в мене щелепа відвисла.
Хтось там говорив «хатки з гімна та палок»? Угу. Угу.
Тільки пан Шаман, як відомий фінансовий консультант, міг на таке заробити.
Поруч з будинками гольф-поля. Неймовірна краса.
І знову ніде ніяких парканів. Ніде і ніяких.
Замовив:
Canarones rancheros за 15$;
Carnitas en salça verde за 15,99$.
Мексиканське пиво.
А ще що робити? Зараз дощі.
Все - як в Україні…
Це тут: куточок української Мексики.
https://maps.app.goo.gl/jusaThdUVPy4ks3G9
Пиво щойно принесли і я зрозумів, чому він образився: вчить інших жити, вчить… і ніяк люди не навчаться…

Скільки емігрантів ідуть в Мексику?)
Скільки емігрують із Мексики?)
Україна порівняно з Мексикою як беверлі хілз порівняти з бортничами

на південному кордоні багато хто їде до Мексики. на північному - багато з Мексики. місце таке :lol:
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6060
З нами з: 29.09.19
Подякував: 583 раз.
Подякували: 1405 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 13:34

  gonchik74 написав:
  slonomag написав:Ну дайте статсы за последние 10 лет по выпускникам испанских и польских вузов например, сколько из них сейчас работает, где, какая у них зп и тд. У вас есть такая статистика? У меня нет. Поэтому приходится судить по тому что есть. Пока я не вижу проблем, а там посмотрим.

Ні Польща, ні Іспанія не є кузнями кадрів для європейського ринку праці. І ще раз, зазвичай при виборі вишу роблять виборку по конкретній спеціальності. Тобто по такій-то спеціальності от такий-то топ 30 вишів і так далі. Системи середньої освіти різні в різних країнах. Я зараз не кажу, що Ваша мала після закінчення іспанської школи не вступить в той універ в Більбао, який зарейтив Дюрі-Бачі. Але до Делфтського технічного, наприклад, навряд чи. Відповідно і попит на випускників цих вишів різний. Чи Ви хочете, щоб Ваші діти повторили Ваш шлях ( книжки вночі після дня на будівництві)? Про це Денік і писав, гадаю.

а хто є? по фінансам я взагалі не знаю, що в Європі найкраще. Хіба що Великобританія. для переважної більшості спеціальностей як на мене саме конкретний ЗВО та країна - не так важливо.

порівнювати рівень викладання в різних країнах - справа марна. в тій же Німеччині є гімназії, а є хауп шулле чи як там. й після гімназії можна поступити до ЗВО, після шулле - ні.

тут більш актуальне мова, на якій ти вчишся, бо так переходити на іншу важкувато. хоча для іспанської вся Південна Америка відкрита.

а для Делфтського технічного може питання в тому, що
У 2016 році серед усіх студентів університету лише 26% були жінки
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6060
З нами з: 29.09.19
Подякував: 583 раз.
Подякували: 1405 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 13:42

Re: Еміграція, заробітчанство

"Якщо ці люди вважають, що хтось там, далеко на фронті, воює і віддає свої життя за цю державу, а хтось посидить за кордоном, але при цьому буде отримувати послуги від цієї держави, – то так це не працює. Перебування за кордоном не звільняє громадянина від обовʼязків перед Батьківщиною. Саме тому я вчора доручив вжити заходів щодо відновлення справделивого ставлення до чоловіків мобілізаційного віку в Україні та за кордоном. Це буде чесно", – наголосив Дмитро Кулеба.
cherchiltank
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1415
З нами з: 31.05.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 210 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 14:09

Я згадую фантастичний фільм "Суддя Дред". Там чувак сам особисто вирішував, що справедливо а що ні.
До речі, цікафий факт з біорафії Кулеби: 9 квітня 2016[ року — призначений постійним представником України при Раді Європи. Пріоритетами на посаді стали протидія російській агресії, захист прав людини в окупованому Росією Криму :mrgreen:
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8916
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1337 раз.
Подякували: 1733 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 15:16

  Denik написав:
  slonomag написав:Хотя писать что в Испании нет образования это вообще бред. Оно тут +/- такое же как и во всей Европе. Так что принципиально не суть хоть ты в Испании, хоть в Италии, хоть в Португалии - результат будет +/- тот же.

Так як Ви не є експертом в освіті, не розумієте, хто що в якому класі має знати і вміти виконати Ви не розумієте реальний стан освіти дітей.
Плюс мовний бар'єр. Це роки 2-3 освіти - в нікуди. Як щодо мови так щодо історії, наприклад.
В школі в кращому випадку Вам скажуть, що все ок (на фоні інших дітей емігрантів, наприклад з Марокко).


Тут только один эксперт на форуме.
Но зато абсолютно во всем.
:mrgreen:
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16639
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8350 раз.
Подякували: 5231 раз.
 
Профіль
6
3
4
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 15:19

Re: Еміграція, заробітчанство

Искренне посмеялся над верноподданическими комментариями.
Класс. Выглядит, как будто люди сидят в колеснице с взбесившейся лошадью, которая все ускоряясь несется к обрыву. И при этом бурно радуются, что те, кто из колесницы выскочили, оставили там свои шляпы и зонтики, и больше никогда их обратно не получат.
Вы сделали мой день, господа)))
antey1969
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 12329
З нами з: 30.11.11
Подякував: 1698 раз.
Подякували: 3640 раз.
 
Профіль
2
2
1
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 15:23

  b3320413 написав:
  Starikan написав:Зачем мне гражданство? Голосовать за лицедеев в костюмах и галстуках?


1. Так принято
2. Статус
3. Возвышение над другими мигрантами, пока еще без паспорта и тем более без ГК
4. Возможность платить налоги, как гражданин США
5. Возможность повлиять на исход выборов президента
6. Ваши дети тоже будут иметь вышеперечисленные пункты
7. Свифт точно не отлючат, не переживайте. Так же возможность вкладывать в различные финансовые инструменты


1. Не так принято, а это гарантированный статус, при котором не будет проблем с пребыванием в США и въездом/выездом. Даже для гкхолдеров есть ограничения на въезд.
2. Всем пофиг на чей-то статус.
3.Опять-же всем пофиг остальные мигранты, каждый занят собой.
4.Любой постоянный резидент США обязан платить налоги и подавать декларацию, вне зависимости от места пребывания и получения доходов.
5. Не только. Есть еще ОБЯЗАННОСТЬ периодически быть присяжным в суде.
6. У детей Старикана уже все есть.
7. У любого резидента есть эти возможности, для этого не обязательно иметь гражданство.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16639
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8350 раз.
Подякували: 5231 раз.
 
Профіль
6
3
4
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 15:25

Re: Еміграція, заробітчанство

  slonomag написав:Дети уже свободно говорят на испанском.

У Вас С2 з іспанської, що Ви розумієте вільно чи не вільно?
  slonomag написав:Правда я ее все равно не понимаю, но то такое )

Не розуміти і робити висновки - то таке.
  slonomag написав:Но, по сравнению с НУШ (новая украинская школа), которую старшая застала до 4го класса, программа +/- на том же уровне.

Як можете порівнювати з НУШ, як Ви 2 роки не тут. І те що Ви бачили НУШ як і все інше - Ви бачити з боку дітей, не бачите методичок, що діти мають вміти, що написати, якої складності і з якою кількістю помилок.
  slonomag написав:Мне повезло что дети проскочили относительно рано (5 и 10 лет) когда ничего супер сложного еще не учат и нашей помощи было достаточно чтобы подтянуть пробелы. Тем кто приехал уже в 8-10 классах конечно хуже, там и правда потеря 1-2 лет так как физику на лету понимать не зная языка проблематично. А для заполнения прописей и счета 10+12 много ума не надо, можно и не зная язык поделать.

Які прописи?
Вимоги 6 класу
https://naurok.com.ua/kompetentnisne-ka ... 47576.html
Зображення
Ваша старша напише твір інспанською на 1,5 сторінки?
Переказ на 200 слів?
Диктант на 120 слів?
І на високі оцінки - це треба без помилок. І повірте мені - місцеві інспанці напишуть.
Ну і по математиці 6 клас - це вже не прописи, а рівняння, дроби та пропорції..
Denik
 
Повідомлень: 3139
З нами з: 23.02.09
Подякував: 646 раз.
Подякували: 1125 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 15:41

  slonomag написав:
  gonchik74 написав:Ні Польща, ні Іспанія не є кузнями кадрів для європейського ринку праці. І ще раз, зазвичай при виборі вишу роблять виборку по конкретній спеціальності. Тобто по такій-то спеціальності от такий-то топ 30 вишів і так далі. Системи середньої освіти різні в різних країнах. Я зараз не кажу, що Ваша мала після закінчення іспанської школи не вступить в той універ в Більбао, який зарейтив Дюрі-Бачі. Але до Делфтського технічного, наприклад, навряд чи. Відповідно і попит на випускників цих вишів різний. Чи Ви хочете, щоб Ваші діти повторили Ваш шлях ( книжки вночі після дня на будівництві)? Про це Денік і писав, гадаю.

Я думаю что в Испании они получат самое обычное образование и будут где-то +/- посередине по уровню и востребованости на рынке труда. Как по мне не худший вариант. Не Гарвард конечно, но и не какая-то хрень уровня Сомали (не знаю есть ли у них там университеты или нет).


Наши люди живут по принципу "Полюбить - так королеву...ну и так далее по тексту".
Кстати, в семейных делах это тоже бывает.
Пальцев одной руки точно не хватит, чтобы пересчитать знакомых, которые так долго искали "Прынцев на белом коне", что уже в 40-50 уже и на коня согласились-бы.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16639
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8350 раз.
Подякували: 5231 раз.
 
Профіль
6
3
4
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 15:48

  Denik написав:
  slonomag написав:Дети уже свободно говорят на испанском.

У Вас С2 з іспанської, що Ви розумієте вільно чи не вільно?
  slonomag написав:Правда я ее все равно не понимаю, но то такое )

Не розуміти і робити висновки - то таке.
  slonomag написав:Но, по сравнению с НУШ (новая украинская школа), которую старшая застала до 4го класса, программа +/- на том же уровне.

Як можете порівнювати з НУШ, як Ви 2 роки не тут. І те що Ви бачили НУШ як і все інше - Ви бачити з боку дітей, не бачите методичок, що діти мають вміти, що написати, якої складності і з якою кількістю помилок.
  slonomag написав:Мне повезло что дети проскочили относительно рано (5 и 10 лет) когда ничего супер сложного еще не учат и нашей помощи было достаточно чтобы подтянуть пробелы. Тем кто приехал уже в 8-10 классах конечно хуже, там и правда потеря 1-2 лет так как физику на лету понимать не зная языка проблематично. А для заполнения прописей и счета 10+12 много ума не надо, можно и не зная язык поделать.

Які прописи?
Вимоги 6 класу
https://naurok.com.ua/kompetentnisne-ka ... 47576.html
Зображення
Ваша старша напише твір інспанською на 1,5 сторінки?
Переказ на 200 слів?
Диктант на 120 слів?
І на високі оцінки - це треба без помилок. І повірте мені - місцеві інспанці напишуть.
Ну і по математиці 6 клас - це вже не прописи, а рівняння, дроби та пропорції..

Я за младшую писал (2й класс). Старшая естественно уже и биологию учит, и географию, и тд. Проблем нет. Дроби и пропорции еще в том году прошла. И очевидно что я не могу оценить разговорный уровень испанского у детей. Но то что младшая переключается между языками на лету, а старшая за меня везде говорит если менеджер/продавец не знает английский, и ее прекрасно понимают, и она мне переводит, для меня показатель понимания языка.
slonomag
 
Повідомлень: 505
З нами з: 23.11.17
Подякував: 10 раз.
Подякували: 121 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 20742075207620772078 ... 2119>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама