Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
RobinGood написав:но нет возможности пользоваться картой физически. Только через интернет.
оплата комуналки в кабінетах постачальників, наприклад Нафтогаз - 10 оплат по 1грн і ви в дамках. також підходить поповнення телефону по 5грн в застосунку Сенса.
Підкажіть, будь ласка, чи є вичерпним цей список виключень МСС кодів на оформлення розстрочки? Бо дівчата у блозі я бачу усіляко пишуть, самі на себе посилання дають, а чи є якісь нормативні документи з вичерпним переліком МСС виключень, на кшталт Додатків до правил Кеш'ю клубу? Якщо є таке посилання, наведіть, будь ласка
pharus написав:Підкажіть, будь ласка, чи є вичерпним цей список виключень МСС кодів на оформлення розстрочки? Бо дівчата у блозі я бачу усіляко пишуть, самі на себе посилання дають, а чи є якісь нормативні документи з вичерпним переліком МСС виключень, на кшталт Додатків до правил Кеш'ю клубу? Якщо є таке посилання, наведіть, будь ласка
1finanсier написав:Панове, а а до якого часу в РД потрібно погасити кредитку, якщо кошти знаходяться вже в банку, але на дебітній карці. Просто є ще не проведені операції по рахунку кредитки, от і думаю, гасити заодно і їх, чи ні. Чи максимально тягнути час, і чекати, чи проведуться ці покупки по рахунку кредитки чи ні.
краще до 18:00. казали, та й сам колись грався до 19:00 - але це вже як на мене рулетка - може випасти й подвійне зеро
а що вам заважає - погасить більше, на що це вплине?
Дякую за відповідь. А стосовно Вашого питання, то за мене там вже відповіли ))) Просто дивовижно, як інші свинорили читають думки ))). Так, дійсно, кошти на всяк випадок підготував для погашення на дебітці, але якщо б не знадобилися, то кинув би у "справу" ще на місяць до наступної РД. Ціна можливого профіту була десь під 100 гривень. Ну а там як вважаєте - копійки це чи не копійки )
Шановний банче! Коли нарешті налагодять підтвердження купівлі (т.з. 3D-sec.) в МЗ для всіх програмних версій? Пройшов рік, чи більше, а у мене не відображається досі, доводиться чекати до 40 с на СМС. Інколи неможливо здійснити покупку на одному пристрої, бо деякі платформи продавців не застосовують автовведення коду з СМС, а при переході до СМС повернення до сторінки вводу коду не відбувається, як то у Дії. Зі звернень до гарячки чую, що проблема масова і завзято банком ігнорується. Чи не соромно?
Visky написав:Шановний банче! Коли нарешті налагодять підтвердження купівлі (т.з. 3D-sec.) в МЗ для всіх програмних версій? Пройшов рік, чи більше, а у мене не відображається досі, доводиться чекати до 40 с на СМС. Інколи неможливо здійснити покупку на одному пристрої, бо деякі платформи продавців не застосовують автовведення коду з СМС, а при переході до СМС повернення до сторінки вводу коду не відбувається, як то у Дії. Зі звернень до гарячки чую, що проблема масова і завзято банком ігнорується. Чи не соромно?
Добрий вечір!
Напишу до вас в особисті щодо відтворення проблеми)
Navegantes написав:Можливо вони від сьогодні дали задню. Я вирішив протестувати, зробив переказ IBAN на свій рахунок в Приваті - ліміт так і залишився нетронутим 100к
Дякую за гарну новину
Ліміт зменшився при подібній операції.
Сегодня и я добрался проверить. Всё честно. На Сенс другому человеку засчитало в лимит. На мой счёт в ПУМБ - нет. Так что если у кого-то перевод на тот же ИНН считает в лимит, то это индивидуальная не любовь.
Саме огидне це те, що всі ці дописи типу https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/ ... 0%BC%D1%83 нічого не варті. Так само як і окремі «пробні операції», твердження "що все чесно" так і щодо «індивідуальної не любові» - де-юре для банку основою є твердження у застосунку Sense SuperApp в розділі «Ліміти картки»: «Детальніше про ліміт: - Ліміт стосується переказів за реквізитами в межах Sense Bank та на рахунки в інших банках, переказів з картки Sense Bank на картки інших клієнтів Sense Bank на картки інших клієнтів Sense Bank та сторонніх українських й закордонних банків, переказів на ваші рахунки в інших банках. Ліміти не розповсюджуються на операції переказів між власними рахунками в межах Sense Bank, покупок в офлайн та онлайн-магазинах, оплати по банеру комунальних послуг та мобільного телефону, оплати штрафів та переказів на благодійність.» Тобто будь які перекази на ваші рахунки в інших банках МОЖУТЬ бути проведені за рахунок ваших лімітів, тобто решта ваших грошей ЗАБЛОКОВАНО. Всі ж бачать, чого варті ці статейки від банку, як вони їх кардинально змінюють коли «перевзуваються». І всі претензії тут не до авторки допису Аліни Терещенко (вона НІХТО), а до однієї персони - голови правління Sense Bank Олексія Ступака. Який за нетривалий час перебування на посаді й призвів до цих невизначеностей та неминучого відтоку клієнтів…
VASH написав:Саме огидне це те, що всі ці дописи типу https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/ ... 0%BC%D1%83 нічого не варті. Так само як і окремі «пробні операції», твердження "що все чесно" так і щодо «індивідуальної не любові» - де-юре для банку основою є твердження у застосунку Sense SuperApp в розділі «Ліміти картки»:
Не знаю откуда такая идея. Неужто в ДКБО написано? Но в чём недовольство-то? Я так понял, что для тех, кто считает информацию в SSA более правдивой, перевод на свой счёт в другом банке остаток лимита и уменьшает