Правекс-Банк (2004 - 2020)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
  #<1 ... 6465666768 ... 226>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Правекс-Банк (2004 - 2020) 2.4 5 303
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
40%
120
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
19%
59
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
16%
49
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
11%
33
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
14%
42
Всього голосів : 303
Повідомлення Додано: Чет 25 лют, 2010 11:00

Нормальные условия, а относительно возврата % free man насмешил.
KAPRA
 
Повідомлень: 198
З нами з: 09.02.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 25 лют, 2010 13:27

не понял? проценты можно не возвращать? в этом вся "замануха"? :)
krasavchik
 
Повідомлень: 133
З нами з: 28.01.10
Подякував: 5 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2010 01:10

обслуживание

Мать решила деньги полученные с Урпрома переложить в Правекс . (вроде Европа) Пришла в отделение по ул Федьковича во Львове и оформила депозит на год , что сейчас наверно редкий случай. Попросила под депозит выписать карточку. Сказали за ней прийти через 2 недели. Пришла выдают не именную, двухлетней давности, со роком окончания через 3 месяца.( что правда увидала лишь дома ,всё таки возраст). Обратилась в отделение просит поменять. Отвечают приходите после окончания срока карточки, Но возможности прийти у неё в те сроки может не быть .Тогда говорят пишите заявление что потеряли и оплачивайте согласно тарифов новую. За что ? За то что продали залежалый товар. Написал 2 жалобы в Киев чрез ихний сайт и начальнику службы КСО . ни ответа ни привета.
pavyak
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2563
З нами з: 15.02.10
Подякував: 30 раз.
Подякували: 197 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2010 11:02

krasavchik
А что без процентов кто-то выдает кредиты??? Ты же там работаешь, что за вопросы????
pavyak
Не очень хорошо поступиили сотрудники, наверное не досмотрели, у всех бывает, ну а относительно оплаты - бред, можете написать заявление на перевыпуск по окончанию срока хоть сегодня, в любое время - предоставите договор и карточку и вам перевыпустят, можете пойти на другое отделение, если в свое нет желания. А вообще не партесь, єто не такая уж и проблема, за нелелю до окончания депозита придете, напишите заявление, и карточка через 3-4 дня у вас- проверено на нормальном отделении не в Киеве.
KAPRA
 
Повідомлень: 198
З нами з: 09.02.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2010 20:43

Банк хоть и итальянский, а обслуживание как было г*** - так и осталось.
Охранников понабирали - вообще стремные, одна гопота
Strapon
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2010 20:43

Банк хоть и итальянский, а обслуживание как было г*** - так и осталось.
Охранников понабирали - вообще стремные, одна гопота
Strapon
 
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2010 23:02

Мать старый человек ей вообще тяжело ходить но карточка для нее на которую должен быть перечислен депозит по окончании договора это своего рода завещание , подарок. а ведь заявления перед окончание действия договор может быть некому будет писать, а перевыпуск карты в случае утери 1,5$ согласно тарифов. И вообще это нам молодым и образованным просто забежать , написать. А вообще важен принцип заказал один товар подсунули другой.
pavyak
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2563
З нами з: 15.02.10
Подякував: 30 раз.
Подякували: 197 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 27 лют, 2010 05:08

kov-dom написав:Каике есть мысли по поводу – сотрудничества с «Правекс-Банком» по
депозитным продуктам в 2010 году?

:wink:

А как вам такой их депозитный продукт как Правэкс-Экспресс с выплатой % в день заключения договора? 20% годовых на полгода и год. Для сравнения, с выплатой % в конце срока в 1год - 22,5% ; полгода - 21,5%
С учетом темпов инфляции неплохо?
Ольga
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 27 лют, 2010 05:34

Вопрос к знатокам. Можно ли считать таблицу, приведенную в этой статье

Рейтинг надійності банківських внесків


У рейтингу відбулася зміна лідера: замість Ощадбанку першу сходинку посів Укрексімбанк. Криза вкотре довела, що системні банки, сукупні активи яких складають 52% системи, у кризовий момент мають більше шансів на державну підтримку та допомогу від міжнародних фінансових організацій.

"Економічна правда" презентує черговий піврічний рейтинг найбільших банків України, що працюють з населенням, за рівнем надійності депозитних вкладів. Він також включає оцінку фінансових показників установ у 2009 році.

Одне з головних завдань рейтингу - розпізнати банки, які є "живими трупами".

Зазвичай про проблеми установ стає відомо вже після їхнього краху. Оскільки окремі фінансові показники навряд чи можуть допомогти проаналізувати стійкість банку, "Економічна правда" використовує у рейтингуванні комплексний підхід.

Слід зазначити, що кризового 2009 року і самі банки постаралися реально оцінити власні втрати. "2010 рік багато учасників ринку планують розпочати "з чистого аркуша", зафіксувавши у 2009 році максимально допустимі збитки", - розповів "Економічній правді" заступник голови "Фінбанк" Дмитро Дребот.

У 2009 році відсутність кредитування більше впливало на зниження кредитного портфеля банків і його активів, ніж на процентний дохід, зазначив начальник відділу аналізу фінансових ринків "ІНГ Банку Україна" Олександр Печеріцин.

"У першій половині 2010 року очікується продовження тенденції виживання і докапіталізації, початої у 2009 році. При цьому пожвавлення кредитування реального сектора можливе лише з другої половини 2010 року", - підкреслив він.

У 2010 році головне завдання для більшості установ - відновити видачу позик. З кожним місяцем старі кредити починають приносити все менше грошей. Бути успішним протягом кількох років дозволить лише видача нових.

"В результаті зростання відрахувань у резерви банки сформували значні збитки, а видача нових кредитів дозволила б компенсувати цей ефект", - сказав начальник відділу аналізу та досліджень Райффайзен Банку Аваль Дмитро Сологуб.

За його словами, в умовах замороження кредитної активності єдиною реальною можливістю розміщення вільних коштів для банків стало придбання депозитних сертифікатів НБУ і державних цінних паперів. Незважаючи на сплеск доходності за ОВДП, це не покривало витрат банків на виплату відсотків за депозитами.

В результаті припинення видачі нових кредитів і поступового повернення вкладів, у системі сформувався значний обсяг зайвої ліквідності, продовжив банкір.

"Все більше установ замислюється про відновлення кредитної діяльності. Ми бачимо 2010 рік як період повернення до нормальних умов роботи - відродження кредитної активності, нормалізації ситуації з проблемною заборгованістю, зниження процентних ставок, приросту депозитної бази", - сказав Сологуб.

При цьому важливо розуміти, що криза ще не закінчилася. До того ж, свої проблеми вирішила лише частина установ. За оцінками експертів, в Україні від 30 до 50 банків все ще знаходяться у переддефолтному стані.

Збільшувати капітал вони не в змозі, повертати рефінансування НБУ вони теж не здатні. У стінах регулятора ведеться запекла дискусія, чи варто їх ліквідовувати. Досі нікого не чіпали з однієї причини - щоб не викликати народних збурень.

"Може, Джозеф Стіґліц правий, і нас чекає ще одна хвиля кризи. У будь-якому разі, для українських банків друга хвиля може виявитися більш руйнівною, ніж перша. 2009 року установи більше займалися проблемами з валютою, залишивши на потім труднощі з кредитами", - вважає Щербатюк.

З цієї точки зору варто очікувати, що не всі банки будуть з радістю повертати депозити своїм вкладникам.

Лідери та аутсайдери рейтингу

До рейтингу "Економічної правди" увійшли банки з перших двох груп за ранкингом НБУ та які активно працюють з населенням.

У формуванні прогнозу брали участь аналітики інвестиційної компанії Astrum Investment Management.

З рейтингу було виключено банки з третьої групи за ранкінгом НБУ, оскільки частина з них є кептивними, а їхні незначні розміри не дозволяють адекватно порівнювати їх з найбільшими установами.

До рейтингу повернулися банки "Родовід" та Укргазбанк. Процес їх рекапіталізації уже завершився, тож їх уже можна порівнювати з іншими установами. Крім того, до другої групи у ренкінгу НБУ потрапив Морський транспортний банк, який також було включено до рейтингу "Економічної правди".

У рейтингу відсутні Каліон банк Україна, ІНГ банк Україна та Сіті банк Україна, оскільки ці фінансові інститути не приймають депозити від фізичних осіб.

Банк "Надра", обтяжений зовнішніми боргами, повернув заморожені депозити менше 20% вкладників і продовжує знаходитися на дні рейтингової таблиці.

У рейтингу відбулася зміна лідера: замість Ощадбанку першу сходинку посів Укрексімбанк. Також до числа найбільш надійних установ України з рейтингом "А" потрапив Сбєрбанк Росії.

Серед аутсайдерів особливих змін не відбулося. До їхнього переліку додалися "Родовід" та Укргазбанк. Сведбанк "Економічна правда" віднесла до групи проблемних ще за підсумками третього кварталу, хоча про його проблеми громадськості стало відомо лише на початку 2010 року.

Основні ж зміни відбулися посередині таблиці. Іноземні банки починають повертати втрачені позиції, викликані високим рівнем задекларованих збитків внаслідок значних втрат на поповнення резервів за проблемними активами.

З іншого боку, ті іноземні банки, проблеми яких виявилися більш значними, на кшталт Сведбанку та Індекс-Банку, продовжують падати у рейтингу.

Однак широкі можливості фінансової підтримки з боку материнських холдингів і зацікавленість у стратегічному закріпленні на українському ринку роблять іноземні фінансові інститути досить привабливими в очах клієнтів.

У групі "B" поменшало банків, що належать українським власникам. Ці установи не змогли вчасно поповнювати власний капітал і наростили боргове навантаження, в тому числі за рахунок рефінансування НБУ.

Варто також відзначити, що утримання банками здобутих позицій залежатиме від кон'юнктури на світових товарних ринках, а також від уміння уряду залатати бюджетну діру та не допустити дефолту за зовнішніми зобов'язаннями.

Вдосконалення методики

З огляду на нові тенденції розвитку українського банківського ринку експертна рада "Економічної правди" вирішила внести певні корективи у методику розрахунку рейтингу надійності депозитних внесків. На думку аналітиків, такі зміни сприятимуть більш адекватному відображенню фінансового стану банків.

У перш чергу, було введено новий понижуючий коефіцієнт, що застосовувався до банків, у яких протягом останнього року зафіксовані масові випадки відмови у видачі або затримки з видачею депозитів вкладникам.

Недобросовісним фінансовим установам загальний рейтинговий бал був знижений на 10-20% залежно від масштабності зловживань. На думку експертів, такий коефіцієнт позбавить невиправданих переваг банки, які за рахунок вкладників намагаються підвищити рівень ліквідності та показати кращі фінансові результати.

Крім того, репутація банку є важливим параметром надійності, на який повинен орієнтуватися вкладник.

Преміальний коефіцієнт системності був наданий першій десятці банків за обсягом активів. Відтак, перші п'ять установ - Приватбанк, Ощадбанк, Укрексімбанк, Райффайзен Банк Аваль та Укрсиббанк - підвищили свій загальний рейтинг на 10%, решта "великої десятки" - Укрсоцбанк, Промінвестбанк, ОТП Банк, ВТБ Банк та Альфа Банк - на 5%.

Криза вкотре довела, що системні банки, сукупні активи яких складають 52% системи, у кризовий момент мають більше шансів на державну підтримку та допомогу від міжнародних фінансових організацій.

Також експертна рада вирішила замінити фактор "Поточний приріст депозитів" на чинник "Рівень боргового навантаження". Новий фактор є більш інформативним, оскільки відображає наявність дефолтів за недепозитними зобов'язаннями упродовж останніх трьох років та показує успішність реструктуризації.

Якщо ж банк має чисту кредитну історію, то найвищий бал "4" надавався за умови, що відношення боргів за отриманими кредитами та облігаційними позиками до власного капіталу не перевищує критичного рівня.

Також було змінено критерії фактора "Рівень іноземної чи державної підтримки". "Четвірку", крім вітчизняних держбанків, отримала низка іноземних фінансових установ в Україні, серед кінцевих акціонерів яких є уряди інших держав.

Саме завдяки державній підтримці транснаціональних банків було збережену їхню стійкість у кризовий 2009 рік.

Три бали отримали банки з іноземними власниками у формі корпорацій. Нижчий бал, "2", надавався установам, власники яких приховані за офшорними компаніями або є фізичними особами-нерезидентами. Таким інститутам було складніше розраховувати на державну підтримку і доступ до дешевих ресурсів.

Рекапіталізовані українські банки також потрапили до другої групи. З одного боку, вони вже підпадають під державні гарантії, а з іншого - обсяг наявних проблем робить їх менш стійкими порівняно з групою банків, що входять до складу іноземних фінансово-промислових груп.
http://www.epravda.com.ua/publications/4b7a756276ba6/
объективной?
Как можно истолковать "нейтральный" прогноз Правэкс банка?
Вот с "абсолютно позитивным" все понятно.
Ольga
 
 
 
Повідомлення Додано: Суб 27 лют, 2010 13:00

Ольga написав:Вопрос к знатокам. Можно ли считать таблицу, приведенную в этой статье
http://www.epravda.com.ua/publications/4b7a756276ba6/
объективной?
Как можно истолковать "нейтральный" прогноз Правэкс банка?
Вот с "абсолютно позитивным" все понятно.

Ну, некоторые позиции весьма спорны, но в целом для ориентира пользоваться можно. А по поводу прогноза, то к данному знаку больше подходит слово "стабильный". И тогда все выглядит гораздо понятней.
Free_man
 
 
 
  #<1 ... 6465666768 ... 226>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
ПУМБ (2004 - 2021) 1 ... 3460, 3461, 3462
Anonymous » Чет 18 лис, 2004 12:31
34619 7804614
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 17:22
Blister
Альфа-Банк (2005 - 2021) Sense Bank 1 ... 10105, 10106, 10107
Anonymous » Чет 21 кві, 2005 18:32
101069 15919304
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 01:22
Аlександр
50492 8336069
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 31 гру, 2021 22:32
lloydbanksua
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама