|
Надра Банк - БАНКРОТ |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
Додано: Вів 31 сер, 2010 14:33
tumos
Крім того скарга на виконавця подається в суд який видав виконавчий лист. Чи то в ЗУ про виконавче провадження чи в ЗУ про виконавчу службу. Ось знайшов.
ЗАКОН УКРАЇНИ Про виконавче провадження
Стаття 85. Оскарження дій посадових осіб Державної виконавчої служби
У виконавчому провадженні на дії (бездіяльність) державного виконавця та інших посадових осіб державної виконавчої служби по виконанню рішення або відмову у здійсненні передбачених цим Законом дій стягувачем чи боржником може бути подана скарга до начальника відповідного органу державної виконавчої служби, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець, або до відповідного суду.
Скарга у виконавчому провадженні по виконанню судових рішень на дії (бездіяльність) державного виконавця або начальника органу державної виконавчої служби подається до суду, який видав виконавчий документ. Скарги по виконанню інших рішень подаються до суду за місцем знаходження відповідного органу державної виконавчої служби, крім скарг на дії (бездіяльність) державних виконавців та посадових осіб Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України та відділів державної виконавчої служби Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь юстиції, які подаються до апеляційного суду за місцем знаходження відповідного органу
державної виконавчої служби.
Скарга у виконавчому провадженні подається у письмовій формі та повинна включати:
1) назву органу державної виконавчої служби, до якого подається скарга;
2) точну назву стягувача та боржника, їх місце проживання чи перебування (для фізичних осіб) або знаходження (для юридичних осіб), а також назву представника сторони виконавчого провадження, коли скарга подається представником;
3) реквізити виконавчого документа (назва виконавчого документа, орган, який його видав, дата видачі виконавчого документа та його номер, резолютивна частина виконавчого документа);
4) зміст оскаржуваних дій (бездіяльності) та норму Закону, яка порушена;
5) виклад обставин, якими скаржник обґрунтовує свої вимоги;
6) підпис скаржника або його представника із зазначенням дати подання скарги.
Скарга, подана у виконавчому провадженні до начальника органу державної виконавчої служби, якому він безпосередньо підпорядкований, розглядається у 10-денний строк. За наслідками розгляду скарги начальник органу державної виконавчої служби виносить постанову про задоволення чи відмову в задоволенні скарги, яка у 10-денний строк може бути оскаржена до вищестоящого органу державної виконавчої служби або до суду. Скарги, подані без додержання вимог, викладених у частині третій цієї статті, розглядаються начальником органу державної виконавчої служби у порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян» ( 393/96-ВР ).
Стаття 86. Захист прав стягувача у виконавчому провадженні
Стягувач має право звернутися з позовом до юридичної особи, яка зобов'язана провадити стягнення коштів з боржника, у разі невиконання рішення з вини цієї юридичної особи. При цьому стягувач звільняється від сплати державного мита. Збитки, заподіяні державним виконавцем громадянам чи юридичним особам при здійсненні виконавчого провадження, підлягають відшкодуванню в порядку,передбаченому законом.
Стаття 88. Відповідальність за невиконання законних вимог державного виконавця та порушення цього Закону
За порушення вимог цього Закону, невиконання законних вимог державного виконавця громадянами чи посадовими особами, втрату або несвоєчасне відправлення виконавчого документа, неподання або подання неправдивих відомостей про доходи і майновий стан боржника, а також неповідомлення боржником про зміну місця роботи (знаходження), якщо ці дії не мають ознак злочину, а також за неявку без поважних причин за викликом державного виконавця на винних осіб за постановою начальника відповідного органу державної виконавчої служби, якому він безпосередньо підпорядкований, накладається штраф від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у порядку, передбаченому законом.
У разі наявності ознак злочину у діях особи, яка умисно перешкоджає виконанню рішення чи іншим чином порушує вимоги законодавства про виконавче провадження, державний виконавець складає акт про порушення і надсилає до відповідних правоохоронних органів подання про притягнення винної особи до кримінальної відповідальності. …..
Кримінальний Кодекс (остання редакція)
Стаття 382. Невиконання судового рішення
1. Умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню - карається штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років.
2. Ті самі дії, вчинені службовою особою, - караються штрафом від 750 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, - караються позбавленням волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
4. Умисне невиконання службовою особою рішення Європейського суду з прав людини - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
-
Monya3
-
-
- Повідомлень: 1029
- З нами з: 13.08.10
- Подякував: 28 раз.
- Подякували: 36 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 31 сер, 2010 16:35
[quote="Monya3"]tumos
Кримінальний Кодекс (остання редакція)
Стаття 382. Невиконання судового рішення
1. Умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню - карається штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років.
2. Ті самі дії, вчинені службовою особою, - караються штрафом від 750 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, - караються позбавленням волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років. quote]
Так жучку уже можна привлекать, т.к.НБУ во всех ответах на жалобы вкладчиков пишет: ..." вирішення цих та інших питань покладено виключно на тимчасового адміністратора..."
-
Юрий А.
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 31 сер, 2010 17:52
Объем задолженности банкам продолжает увеличиваться
31.08.10
Цитата:
"Всего же по банковской системе к концу первого полугодия объем сформированных резервов составил 106,1 млрд грн., что превышает величину проблемных кредитов на 38%. В то же время на конец первого полугодия было несколько десятков банков, у которых объем проблемной задолженности не покрывался полностью сформированными резервами. Самый большой разрыв — у “Надра Банка”.
Это значит, что задекларированная банком прибыль за первое полугодие 2010 г. в размере 4,5 млн грн. является “дутой”, поскольку данный положительный финансовый результат был достигнут вследствие недоформирования резервов под проблемные кредиты".
http://tristar.com.ua/2/art/obem_zadolj ... 22708.html
-
nataha
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 31 сер, 2010 18:46
Юрий А. написав:Monya3 написав:tumos
Так жучку уже можна привлекать, т.к.НБУ во всех ответах на жалобы вкладчиков пишет: ..." вирішення цих та інших питань покладено виключно на тимчасового адміністратора..."
Сумніваюсь, бо в ЗУ "Про банки та банківську діяльність" є така фігня:
Стаття 99. Оскарження рішень Національного банку України
Банк або інші особи, які охоплюються наглядовою діяльністю Національного банку України, мають право оскаржити в суді у встановленому законодавством порядку рішення, дії або бездіяльність Національного банку України чи його посадових осіб, а так само рішення, дії чи бездіяльність тимчасового адміністратора, ліквідатора та залучених ними осіб.
Рішення Національного банку України, його службовців, тимчасового адміністратора та ліквідатора можуть бути оскаржені до суду виключно з метою встановлення законності таких рішень.
Оскарження не зупиняє виконання оскаржуваного рішення або дії.
Службовці Національного банку України, тимчасовий адміністратор, ліквідатор та залучені ними особи не несуть особистої відповідальності за будь-які дії або бездіяльність, якщо
вони діяли добросовісно та на законних підставах. Позови, подані проти таких осіб, вважаються позовами, поданими проти Національного банку України.
Національний банк України забезпечує правовий захист своїх службовців, тимчасового адміністратора, ліквідатора або залучених ними осіб у разі подання проти них позовів, пов'язаних із забезпеченням виконання ними функцій Національного банку України.
Шкода, заподіяна внаслідок професійної помилки службовця Національного банку України, тимчасового адміністратора, ліквідатора або залучених ними осіб, відшкодовується згідно із законодавством України, нормативно-правовими актами Національного банку України та договорами про страхування фінансової відповідальності.
Хоча це не є підставою для імунітету начальників РУ Надри. Жучковську НБУ прикриє. Дадут в суд справку що вона афігенна і працює по стахановськи.
З другої сторони в заяві всеодно будемо писати Жучка, Начальник обласного РУ, начальник відділення (Як в заяві про повернення депозиту - відповідачі Надра, РУ Надри, відділення № х обласного ,РУ). Так що полюбому в суді все проясниться.
-
Monya3
-
-
- Повідомлень: 1029
- З нами з: 13.08.10
- Подякував: 28 раз.
- Подякували: 36 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 01 вер, 2010 00:47
Monya3 писал:"Службовці Національного банку України, тимчасовий адміністратор, ліквідатор та залучені ними особи не несуть особистої відповідальності за будь-які дії або бездіяльність, якщо вони діяли добросовісно та на законних підставах. Позови, подані проти таких осіб, вважаються ..."
От выделенного и надо плясать. Действия ВА полностью незаконны. Ответы НБУ прикрывают незаконную деятельность ВА.
-
telefon
-
-
- Повідомлень: 895
- З нами з: 22.07.09
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 4 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 01 вер, 2010 03:39
Интересно а куда делась галактика и её багнеты?
-
AlexLuponosoff
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 01 вер, 2010 06:21
telefon
Воно то так, але НБУ скаже що все було ОК. Не забувайте де ми живем. Тому пару сторінок назад я писав що подавати потрібно не тільки на Жуковську. Ми тут з tumusom на 3-4 сторінки дискусію розвели. Якщо коротко то я вважаю:
1. Добитися від Надри відповідей на питання - хто з співробітників конкретно (персонально) вчинив які дії (заблокував рахунок, заблокував депозит, відхилив мирову іт.д).
2. Якщо не надають відповідей то згідно ЗУ Про звернення... добитися через суд.
3. Маючи інформацію (в.т .ч отриману в суді) подавати позов про відкриття кримінальної справи за ст. 41, 190, 191,192,225,356, 362, 364, 365, 366. 367, 382 Кримінального кодексу України проти :
а) Тимчасового адміністратора
б) Директора обласного РУ (в його компетенції як мінімум рішення про видачу коштів та розблокування рахунків, мирові угоди, і всяка хрєнь з їх програм стабілізації пролонгації)
в) Начальника місцевого відділення.
г) Судового виконавця - який протягом 6 років невчинив ніяких дій по примусовому стягненню.
4. Перед виконавчою тоді стане питання чи за свої відшкодовувати чи таки стягнути.
5. ВСУ в матеріалах Пленуму про використання практики Європейського суду дав розяснення судам - відсутність коштів неможе бути причиною невиконання рішення суду. (можу запостити окремо, якщо треба).
6.Якщо в судах вдасться довести що вони діяли "добросовісно" та на "законних підставах" то поїдуть вони пасти білих медведів. Якщо ні то ми будем від злості лапу в тих же медведів ....
7. Думаю що найнезахищені начальники РУ. В мене від такого собі Воловенко вже десь 20-30 листів відповідей -відмов. В кожному вказано на яку заяву. Заяви зареєстровані в відділені Надри, з печаткою. В суді я покажу таке: - назвіть згідно якого нормативно-правового акту вами всупереч моїй волі та рішенню суду утримуються кошти (з заяви) - нами проводиться комплексна проограма (з відповіді). Ну і втакому дусі. На любе питання - одна і таж відповідь. Але головне що він в в ній вказує на яку заяву і від якого числа + ставить свій підпис.
8. Головне щоб почали кримінальні справи. Мені прокурор 2 рази відмовляв. Чекаю коли 6 місяців пройде. Ще 2,5 лишилось.
-
Monya3
-
-
- Повідомлень: 1029
- З нами з: 13.08.10
- Подякував: 28 раз.
- Подякували: 36 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 01 вер, 2010 09:52
Monya3
Я переконався особистою. Керівництво обласних і районгних управлінь тут безправне.
Все замикається на рівні Києва.Вам не дасть конкретної відповіді ні банкір ні керівник правоохоронних органів.Без височайшого прикриття жоден із них не підставив би себе.
-
semeno
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 01 вер, 2010 09:57
Сегодня 1 сентября. Кто-то уже пробовал снимать через ликпей первую часть сентябрьского лимита? И как, работает? 
-
nataha
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 01 вер, 2010 10:29
Перевелось без проблем
-
serezha_smelyi
-
-
-
-
-
-
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори:
Ірина_, ShtormK, Модератор
Схожі теми
|
|
19 |
39752 |
|
|
56227 |
8818731 |
Сер 23 жов, 2024 15:18 Y3G0R
|
|
3462 |
1992898 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|