Задай вопрос эксперту...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Основи інвестування і допомога інвестору-початківцю. Як вкладати гроші в цінні папери? Портфельні інвестиції в акції та цінні папери та інвестиційний менеджмент в Україні.
  #<1 ... 2526272829 ... 36>
Повідомлення Додано: Суб 12 бер, 2011 14:24

  coon написав:Глеб, LOL! И как всегда очень профессионально.
Тут же хватаю Вас за рукав: кого из фирм-крупных игроков на УБ http://www.ux.ua/ru/members.aspx посоветуете («доверительный» брокеридж)?
Сейчас играю с Фойлом, но пока что-то не очень (а может, и времена такие)… Спасибо!

О, новый вид услуги - доверительный брокеридж... это как? Вы доверяете покупать на Ваш портфель все что угодно? ))) А если серьезно, то какой именно услугой Вы пользуетесь - брокеридж или таки ДУ? Ведь если просто брокеридж, то хоть Фойл, хоть Питбуль Инвестментс - разницы никакой, брокер только исполняет Ваши заявки. Если ДУ - тут да, должны быть вопросы к управляющему относительно всего (портфеля, сделок, доходности).
Глеб
 
 
Повідомлення Додано: Суб 12 бер, 2011 16:45

Глеб
Я имел в виду ту схему, когда я, не имея достаточной информации и опыта, следую рекомендациям брокера и просто "визирую" сделку. Для сервиса ДУ, как такового, у меня средств абсолютно недостаточно :cry:
coon
 
Повідомлень: 174
З нами з: 12.11.10
Подякував: 153 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 16 бер, 2011 23:31

Чи є зараз хоч якийсь сенс інвестувати в український фондовий ринок.
Нещодавно прочитав fundmarket.ua/news/zhffyektivnost-birzhyevogo-rynka-v-ukrainye-kraynye-nizkaya--syergyey-bragin-20110223104942 кілька статей про його неефективніть - не дуже після цього і хочеться робити будь-які інвестиції.
Logist
 
 
Повідомлення Додано: Пон 28 бер, 2011 15:57

Вот вам хорошая цитата:

я не думаю, что на сегодняшний день цена на «Укрнафту» в 850 грн. является чистой воды манипуляцией. Это нечто, что совершенно непонятно рынку. Но бумаги действительно покупаются по этой цене, следовательно, есть какая-то инсайдерская информация или какая-то цель, которую преследуют покупатели. То есть я не считаю, что подобная ситуация - это манипуляция. Вопрос, насколько сегодняшняя стоимость является справедливой? Мы не считаем ее справедливой, поэтому не участвуем в этом ралли.


При этом есть корпоративные пенсионные фонды которые в кризис удваивают СЧА с долей чуть ли не в 40%
Tony_Depo**to
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 кві, 2011 17:22

Киевское "ОАО"

Здравствуйте! У меня такая ситуация:

Есть пакет Акций (ОАО) (Кол-во именных акций 10 шт) Номинальная цена 1 грн.
Потом вышли дополнителые акции и был куплен еще 1 пакет (200 акций) по ном. цене 1 грн за шт.

При попытке продать акции одному из совладельцев ОАО, он даёт всем акционерам за пакет акций из 10 шт - 2000 грн, но когда я хотел продать свои 210, он утверждает что дополнительные купленые мной 200 акций - будет покупать только по номинальной цене "1 грн" т.к. они из себя ничего не представляют.
Так ли это?

И еще вопрос: Как найти еще желающих купить эти акции? И возможно ли как-то продать их например банку?
Drashkin
 
 
Повідомлення Додано: Сер 13 кві, 2011 13:57

  lubo_lew написав:ПРОШУ ПОРАДИТИ МЕНІ В НАСТУПНІЙ СИТУАЦІЇ. В КІНЦІ РОКУ ПРИДБАВ АКЦІЇ НА СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ АУКЦІОНІ ЗА ГРОШОВІ КОШТИ . В ТОЙ ПЕРІОД ЗГІДНО ДО ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЕМІТЕНТА ФОРМА ВИПУСКУ БУЛА ДОКУМЕНТАРНА . АЛЕ ЯК ЗАРАЗ ВИЯВИЛОСЯ В ТОЙ ПЕРІОД ПРОХОДИЛА ПРОЦЕДУРА ПЕРЕХОДУ НА БЕЗДОКУМЕНТАРНУ ФОРМУ ВЕДЕННЯ РЕЄСТРУ. ЗАРАЗ ЗБЕРІГАЧ ВИСЛАВ МЕНІ ДОКУМЕНТИ ДОГОВОРІВ , АЛЕ ЧОМУСЬ НА ПРІЗВИЩЕ ОДНОФАМІЛЦЯ З ПОВНИМ РОЗКРИТТЯМ ЙОГО ДАНИХ (ТИМ САМИМ ВЖЕ ПОРУШИВШИ УМОВИ НЕПІДПИСАНОГО ДОГОВОРУ ) КРІМ ТОГО В ДОГОВОРІ ВКАЗУЄТЬСЯ , ЩО ІСНУЄ ДОДАТОК З РОЗМІРАМИ ТАРИФІВ ЗА ПОСЛУГИ ЗБЕРІГАЧА . ТАК ОТ ДОДАТОК ЗБЕРІГАЧ ЧОМУСЬ НЕ НАДІСЛАВ . В РАЗІ НЕПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ МЕНІ ПОГРОЖУЮТЬ ТИМ , ЩО МЕНІ НЕ ЗМОЖУТЬ ВІДКРИТИ РАХУНОК ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ АКЦІЙ ТА ЗАРАХУВАТИ АКЦІЇ НА ТОЙ РАХУНОК .ПИТАННЯ КУДИ ПОДІНУТЬСЯ МОЇ ВЖЕ ПРОПЛАЧЕНІ АКЦІЇ ТА ЯК ДІЯТИ В ТАКІЙ СИТУАЦІЇ... :?: :?: :?:

кто-то из экспертов поможет с ответом?
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 13 кві, 2011 15:32

  lubo_lew написав:ПРОШУ ПОРАДИТИ МЕНІ В НАСТУПНІЙ СИТУАЦІЇ. В КІНЦІ РОКУ ПРИДБАВ АКЦІЇ НА СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ АУКЦІОНІ ЗА ГРОШОВІ КОШТИ . В ТОЙ ПЕРІОД ЗГІДНО ДО ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЕМІТЕНТА ФОРМА ВИПУСКУ БУЛА ДОКУМЕНТАРНА . АЛЕ ЯК ЗАРАЗ ВИЯВИЛОСЯ В ТОЙ ПЕРІОД ПРОХОДИЛА ПРОЦЕДУРА ПЕРЕХОДУ НА БЕЗДОКУМЕНТАРНУ ФОРМУ ВЕДЕННЯ РЕЄСТРУ. ЗАРАЗ ЗБЕРІГАЧ ВИСЛАВ МЕНІ ДОКУМЕНТИ ДОГОВОРІВ , АЛЕ ЧОМУСЬ НА ПРІЗВИЩЕ ОДНОФАМІЛЦЯ З ПОВНИМ РОЗКРИТТЯМ ЙОГО ДАНИХ (ТИМ САМИМ ВЖЕ ПОРУШИВШИ УМОВИ НЕПІДПИСАНОГО ДОГОВОРУ ) КРІМ ТОГО В ДОГОВОРІ ВКАЗУЄТЬСЯ , ЩО ІСНУЄ ДОДАТОК З РОЗМІРАМИ ТАРИФІВ ЗА ПОСЛУГИ ЗБЕРІГАЧА . ТАК ОТ ДОДАТОК ЗБЕРІГАЧ ЧОМУСЬ НЕ НАДІСЛАВ . В РАЗІ НЕПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ МЕНІ ПОГРОЖУЮТЬ ТИМ , ЩО МЕНІ НЕ ЗМОЖУТЬ ВІДКРИТИ РАХУНОК ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ АКЦІЙ ТА ЗАРАХУВАТИ АКЦІЇ НА ТОЙ РАХУНОК .ПИТАННЯ КУДИ ПОДІНУТЬСЯ МОЇ ВЖЕ ПРОПЛАЧЕНІ АКЦІЇ ТА ЯК ДІЯТИ В ТАКІЙ СИТУАЦІЇ... :?: :?: :?:

Акции Ваши никуда не денутся, надо просто проявить здравый смысл и подсуетиться. Просто надо связаться с хранителем, указать, что произошла ошибка (все мы люди-человеки), мол, "вы мне по ошибке прислали не тот договор (данные не мои). Прошу прислать договор с моими данными и не забудьте приложить к нему тарифы. Ошибочно высланный договор обязуюсь съесть и чужие данные никому не разглашать!"
Востаннє редагувалось Глеб в Сер 13 кві, 2011 18:47, всього редагувалось 1 раз.
Глеб
 
 
Повідомлення Додано: Сер 13 кві, 2011 16:37

також варіант

Ну цікавий варіант пане Гліб. Але папір не дуже смакує :D . А чи не краще перевести мої акції на рахунок в зберігача , який не бере кошти за зберігання акцій та яким чином це зробити . :?:
lubo_lew
 
 
Повідомлення Додано: Сер 13 кві, 2011 18:46

  lubo_lew написав:Ну цікавий варіант пане Гліб. Але папір не дуже смакує :D . А чи не краще перевести мої акції на рахунок в зберігача , який не бере кошти за зберігання акцій та яким чином це зробити . :?:

Так, простіше - надаєте розпорядження про перерахування ЦП на інший рахунок и все. Давайте ми подальше обговорення цієї проблеми надалі будемо вести у створеній Вами гілці форуму? а то не встигаєш відповісти тут, як Вам надали відповідь в іншій гілці, Ви знову запитуєте тут - а мені (наприклад) остаєиться або робити посилання на відповідь, якої тут нема, або погоджуватись з доповідачем, який тут не писав )))
Глеб
 
 
Повідомлення Додано: Сер 18 тра, 2011 15:37

Отже Глібе скористався порадою та перевів акції на рахунок зберігача в бездокументарній формі - коштувала така операція 70 грн. Акції знерухомлені та готові для продажу в будь-який момент та й за зберігання не потрібно платити на відміну від попереднього зберігача.
lubo_lew
 
 
  #<1 ... 2526272829 ... 36>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Вопрос
sega89 » Вів 06 гру, 2016 14:54
0 8197
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 гру, 2016 14:54
sega89
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама