Видеоинтервью: Сугоняко А.А. президент АУБ, август 2010

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Актуальні питання і відповіді на них у відео-інтерв'ю на Finance.UA. Ви можете запропонувати з ким провести інтерв'ю, а також задавати питання до інтерв'ю у форумі.
  #12>

Вам понравилось это видеоинтервью?

Видеоинтервью: Сугоняко А.А. президент АУБ, август 2010 1.1 5 8
да
88%
7
нет
13%
1
Всього голосів : 8
Повідомлення Додано: Чет 19 сер, 2010 10:55

Видеоинтервью: Сугоняко А.А. президент АУБ, август 2010

http://fotohost.org/images/a1d0a9d4-10kB.jpg
12 серпня на Finance.ua відбулося відеоінтерв'ю з Президентом Асоціації українських банків (АУБ) Олександром Анатолійовичем Сугоняко,питання для якого задавалися виключно читачами порталу.

Наш гість відзначив, що багато хороших глибоких питань, і якщо навіть частина українців думає про це, отже країна на правильному шляху. Питання озвучені на конференції можна було умовно віднести до декількох напрямків: кредит МВФ, функціонування банківського сектора економіки, питання про діяльність АУБ, і життєві історії, в основному пов'язані з «проблемними» банками, так само відвідувачів порталу турбували доля курсу національної валюти і питання «зберегти і примножити» свої фінанси.

Це відеоінтерв'ю містить 103 відповіді на заданные нашими посетителями вопросы.
Видео ответов 40. Обговорити відеоінтерв'ю ви маєте нагоду в цій темі
Востаннє редагувалось Модератор в Чет 19 сер, 2010 16:18, всього редагувалось 2 разів.
Модератор
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 6103
З нами з: 25.01.06
Подякував: 71 раз.
Подякували: 431 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 сер, 2010 11:03

Получилось достаточно откровенно, открыто... Много простых и понятных примеров.

Очень хочется верить, что
"Будемо жити в просторі правди"...
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4928
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 451 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 сер, 2010 23:28

Свет виден в конце тоннеля, но тоннель че-то все не кончается :wink:
sergi
 
 
Повідомлення Додано: Суб 21 сер, 2010 10:06

Я раніше читав питання від користувачів. Чомусь багато проблемних питань видалені зі списку. Можливо я помиляюсь. Але таке враження, що і тут цензура працює. :(
matvs
 
Повідомлень: 84
З нами з: 12.02.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 21 сер, 2010 10:52

Ну и где ответы? перешел по ссылке, там г-н Сугоняко говорит в течении 47 секунд о том, что вопросы интересные и важные. И это всё?

>>>Це відеоінтерв'ю містить 103 відповіді на заданные нашими посетителями вопросы.
Видео ответов 40. Обговорити відеоінтерв'ю ви маєте нагоду в цій темі
*******
Я, звичайно, перепрошую, я на філолога не вчився в університеті, проте в цих фразах щось не те....
Jorj
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3617
З нами з: 26.06.08
Подякував: 632 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 21 сер, 2010 11:52

matvs написав:Я раніше читав питання від користувачів. Чомусь багато проблемних питань видалені зі списку. Можливо я помиляюсь. Але таке враження, що і тут цензура працює. :(

Ошибаетесь, изменен порядок отображения вопросов-ответов. Можете проверить зайти по этой ссылке Видеоинтервью: Все вопросы по дате Некоторые вопросы были разбиты на несколько частей из за массивности видеоответа.
Модератор
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 6103
З нами з: 25.01.06
Подякував: 71 раз.
Подякували: 431 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 21 сер, 2010 11:59

Jorj написав:Ну и где ответы? перешел по ссылке, там г-н Сугоняко говорит в течении 47 секунд о том, что вопросы интересные и важные. И это всё?

>>>Це відеоінтерв'ю містить 103 відповіді на заданные нашими посетителями вопросы.
Видео ответов 40. Обговорити відеоінтерв'ю ви маєте нагоду в цій темі
*******
Я, звичайно, перепрошую, я на філолога не вчився в університеті, проте в цих фразах щось не те....

Нет, это далеко не все. Под этим кусочком который вы просмотрели - есть список вопросов, только он занимает несколько страниц. Под каждым вопросом кнопка смотреть ответ
Или можете воспользоваться этой закладкой- там отображается текст вопроса полностью, а не только небольшая часть.
Видеоинтервью: Все вопросы по дате
или
Видеоинтервью: Все вопросы по рейтингу
Модератор
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 6103
З нами з: 25.01.06
Подякував: 71 раз.
Подякували: 431 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 22 сер, 2010 11:24

Модератор написав:Нет, это далеко не все. Под этим кусочком который вы просмотрели - есть список вопросов, только он занимает несколько страниц. Под каждым вопросом кнопка смотреть ответ
Или можете воспользоваться этой закладкой- там отображается текст вопроса полностью, а не только небольшая часть.
Видеоинтервью: Все вопросы по дате
или
Видеоинтервью: Все вопросы по рейтингу

Спасибо!
Jorj
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3617
З нами з: 26.06.08
Подякував: 632 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 сер, 2010 12:18

ТупУм
Cугоняко занимается откровенной демагогией. Откровенный непрофессионал. Умудрился выдать уголовные деяния жуковской по обворовыванию и обсчету клиентов за "деякі її досягнення".
Stanisl
 
 
Повідомлення Додано: Сер 25 сер, 2010 01:59

почему выложен каждый ответ отдельно?есть ли полная версия интервью одним файлом?а то это маразм смотреть 103 ролика...
vasart
 
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
109 58248
Переглянути останнє повідомлення
Чет 24 тра, 2012 10:00
Марічка
0 40180
Переглянути останнє повідомлення
Вів 27 бер, 2012 10:29
Модератор
0 3213
Переглянути останнє повідомлення
Сер 16 лис, 2011 10:14
R2
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама