Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве? 2014

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #<1 ... 753754755756757 ... 2916>
Повідомлення Додано: П'ят 18 кві, 2014 23:16

  airmax78 написав:
  ukr_vulgaris написав:Потейте, кто вложил деньги в Республику и другие объекты К.А.Н, а также в воздух других новостроек- беда везде одинакова:
http://biz.liga.net/all/nedvizhimost/st ... ovleno.htm

Ну как же так?! Что за непорядок?! По мнению местной медвежьей публики, застройщики обязаны проглотить девал и не поморщиться - у них же запас прочности, если верить йцукену с основателем темы - О-ГО-ГО!

учитывая что:
1) им проще продавать годами, чем продать быстро и вложить в следующую строчку или банк
2) украинские материалы, украинскую раб. силу
то да, запас прочности у них огромный
у читывая что строят они из овна, что демонстрирует наш будивельник, то запас прочности у них еще больше.
йцукен
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6855
З нами з: 23.08.13
Подякував: 219 раз.
Подякували: 390 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 18 кві, 2014 23:27

  Investor_K написав:
Зах, чем вы на свою жизнь зарабатываете?


Вас тоже интересует?
zahar_
Аватара пользователя

Сообщения: 9627
С нами с: 06.08.11
Благодарил (а): 148 раз.
Поблагодарили: 266 раз.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16591
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8341 раз.
Подякували: 5213 раз.
 
Профіль
5
3
4
Повідомлення Додано: П'ят 18 кві, 2014 23:36

  йцукен написав:
  airmax78 написав:
  ukr_vulgaris написав:Потейте, кто вложил деньги в Республику и другие объекты К.А.Н, а также в воздух других новостроек- беда везде одинакова:
http://biz.liga.net/all/nedvizhimost/st ... ovleno.htm

Ну как же так?! Что за непорядок?! По мнению местной медвежьей публики, застройщики обязаны проглотить девал и не поморщиться - у них же запас прочности, если верить йцукену с основателем темы - О-ГО-ГО!

учитывая что:
1) им проще продавать годами, чем продать быстро и вложить в следующую строчку или банк
2) украинские материалы, украинскую раб. силу
то да, запас прочности у них огромный
у читывая что строят они из овна, что демонстрирует наш будивельник, то запас прочности у них еще больше.

Весь форум уже пол-года ждет начала строительства вашего творения из качественных материалов, с привлечением мастеров с жд вокзала. Но вы, чего-то, тоже не спешите на личном примере развеять миф о дороговизне строительства в Киеве.
Просим, йцукен, просим.
airmax78
 
Повідомлень: 42895
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5286 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 18 кві, 2014 23:44

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  airmax78 написав:Весь форум уже пол-года ждет начала строительства вашего творения из качественных материалов, с привлечением мастеров с жд вокзала.

Плюсанул.
йцукен, ждемс с нетерпением :mrgreen:
Прохожий
 
Заблокований
Повідомлень: 13622
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1441 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 19 кві, 2014 01:23

  zahar_ написав:
  ADBOKAT написав:
  flyman написав:ADBOKAT
5 коп.
Мене більш цікавлять варіанти як пішохода і користувача громадського транспорту, а не водія автівки.
Я десь третій рік потрохи моніторю пригород Києві зі сторони Ірпеня.
Найбільш сподобався небодувований буд. в центрі Ірпеня, він попадав ще під програму "допомоги уряду забудовникам". Що скажете за нього?
Є цікавиий варіант у Ворзелі, дворівнева 1к. квартира (цоколь 2000 грн/м2, поверх 5200 (якщо 100% оплата) або 6000 зз росрочкою, загальна площа десь 60м2 (половина цоколь).
Що думаєте, чи Ворзель не розглядався?

На жаль, не зможу Вам допомогти, тому що недобудови в Ірпіні не розглядав зовсім (серед недобудов дуже багато проблемних об'єктів, з поганими документами). Десь 80% від того, що будують фізичні особі в Ірпіні - розвод на гроші. Напевне і Ваш знайомий таке купив, раз досі не заселився.
Ворзель не розглядав, тому що таки значно більша відстань від Києва - на авто не виправдані затрати на бензин, а електричкою я не користуюсь.
Хоча мені казали, що там дійсно є недорогі варианти.

Прикольно.

А Вас Ирпень это пуп недвижимости Киевской области -"Ворзель не розглядав, тому що таки значно більша відстань від Києва"?

Чего Вы тулите с "надутыми щеками" "значно більша відстань від Києва"?

Скажите конкретно цифру, а не напускайте тумана?

а не пошли бы Вы?
или я Вам тут что-то должен?

п.с. карта киевской области вам в помощь. в 2 раза дальше от Киева - это в 2 раза больше бензина - сложно догадаться? +12 или +24 км в одну сторону на авто есть разница?
ADBOKAT
Аватар користувача
 
Повідомлень: 872
З нами з: 04.10.13
Подякував: 65 раз.
Подякували: 128 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 кві, 2014 01:53

  ADBOKAT написав:
  zahar_ написав:
  ADBOKAT написав:На жаль, не зможу Вам допомогти, тому що недобудови в Ірпіні не розглядав зовсім (серед недобудов дуже багато проблемних об'єктів, з поганими документами). Десь 80% від того, що будують фізичні особі в Ірпіні - розвод на гроші. Напевне і Ваш знайомий таке купив, раз досі не заселився.
Ворзель не розглядав, тому що таки значно більша відстань від Києва - на авто не виправдані затрати на бензин, а електричкою я не користуюсь.
Хоча мені казали, що там дійсно є недорогі варианти.

Прикольно.

А Вас Ирпень это пуп недвижимости Киевской области -"Ворзель не розглядав, тому що таки значно більша відстань від Києва"?

Чего Вы тулите с "надутыми щеками" "значно більша відстань від Києва"?

Скажите конкретно цифру, а не напускайте тумана?

а не пошли бы Вы?
или я Вам тут что-то должен?

п.с. карта киевской области вам в помощь. в 2 раза дальше от Киева - это в 2 раза больше бензина - сложно догадаться? +12 или +24 км в одну сторону на авто есть разница?


Ну, право слово, нельзя-ж так с САМИМ-то!
Разве Вы не знаете, что все участники форума ОБЯЗАНЫ докладывать захару не только обо всех своих действиях, но также и о своих планах, финансовом и семейном положении, предоставлять по первому требованию сканы правоустанавливающих документов на принадлежащую им и членам их семьи недвижимость, сведения об отягощениях, наложенных на имущество, нотариально заверенные копии договоров с кредитно-финансовыми учреждениями, справки: о несудимости, составе семьи, ф-3 по месту регистрации, декларацию о доходах за прошедший период, ..., ОАК, ОАМ, флюорографию и карточку иммунизации за последние 30 лет.
Все это он фиксирует, систематизирует, на каждого заведена папочка с №.

А мне от него надо ответ на пару вопросов - чем он зарабатывает? и что делает на этом форуме? Хотя, возможно, второй вопрос отвечает на первый.
Ну хотелось-бы взглянуть на скан справки из психдиспансера.

Как всегда, когда "покушается на святое", и ввиду высокой степени обидчивости данного персонажа, копию поста отправляю в ЛС.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16591
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8341 раз.
Подякували: 5213 раз.
 
Профіль
5
3
4
Повідомлення Додано: Суб 19 кві, 2014 08:13

  ADBOKAT написав:
  zahar_ написав:
  ADBOKAT написав:На жаль, не зможу Вам допомогти, тому що недобудови в Ірпіні не розглядав зовсім (серед недобудов дуже багато проблемних об'єктів, з поганими документами). Десь 80% від того, що будують фізичні особі в Ірпіні - розвод на гроші. Напевне і Ваш знайомий таке купив, раз досі не заселився.
Ворзель не розглядав, тому що таки значно більша відстань від Києва - на авто не виправдані затрати на бензин, а електричкою я не користуюсь.
Хоча мені казали, що там дійсно є недорогі варианти.

Прикольно.

А Вас Ирпень это пуп недвижимости Киевской области -"Ворзель не розглядав, тому що таки значно більша відстань від Києва"?

Чего Вы тулите с "надутыми щеками" "значно більша відстань від Києва"?

Скажите конкретно цифру, а не напускайте тумана?

а не пошли бы Вы?
или я Вам тут что-то должен?

п.с. карта киевской области вам в помощь. в 2 раза дальше от Киева - это в 2 раза больше бензина - сложно догадаться? +12 или +24 км в одну сторону на авто есть разница?

Вам сделано замечание, что Вы начали напускать тумана говоря своё субъективное мнение не цифрами, а словами - "значно більша відстань від Києва".

А по цифрам каждый сам себе определит разница в 12 км в Киевской области это много или мало.

Для Вас это много, а для других это не повод для вашего пугливого:"в 2 раза дальше от Киева". :roll:
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 кві, 2014 09:00

  zahar_ написав:
А по цифрам каждый сам себе определит разница в 12 км в Киевской области это много или мало.

Для Вас это много, а для других это не повод для вашего пугливого:"в 2 раза дальше от Киева". :roll:

Дивсь, електричкою від Ірпеня до м.Святошин -17хв., із Бучі + 5хв, із Ворзель - 30 хв.
Для порівняння:з Українки добиратися до Видубичів маршруткою 35хв. З кінця троєщини на м.Петрівка 40 хв. до Дарниці/лівобережної десь так само.
Щоло Ірпеня, там мало новобудов у центрі. У Бучі сиутація краща, тому в Ірпені до добирання до вокзалу +15хв, Буча +5хв. Ворзель +5хв в кращому випадку +15хв в гіршому.
Прикидаєм далі, мотатися кожен день на роботу +15хв в одну сторону, це втрата на дорогу +30хв кожного будного дня.
Логічно арендувати поближче до роботи. І ти не прив"язуєшся до своєї нерухомості, коли тре перетинати цілий Кіїв з кінця в кінець, то ти просто змінюєш арендну квартиру.
Один + до Ірпеня, в нього ще є маршрутки крім Академістечка, Святошина, електричок ще маршрутки на Мінську.
Життя в різних частинах Києва і пригороді показує, що пригород ліпше (можливо по тій причині, що я з обласного міста родом і пригород по ритму життя наближається до зручного мені).
Мав одну розмову з баришньою із Бучі, та каже, що їй Буча дуже зручна і нікуди не хоче переїзджати, так як може їздити по справам в Гостомель, Ірпінь, Ворзель - так як Буча центр цієї англомерації.
Так що тут справа особистих преференцій.
Єдине що добавлю, зараз би купував нерухомість у двох випадках
- знав би що там буду надовго (з точки зору постійності роботи, або вже на пенсії, але до неї тре дожити)
- знав би що чистий дохід від оренди буде більше чистого жоходу від депо.
Наразі нема впевненості ні в першому ні в другому.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34860
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1581 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 19 кві, 2014 10:14

  flyman написав:
  zahar_ написав:
А по цифрам каждый сам себе определит разница в 12 км в Киевской области это много или мало.

Для Вас это много, а для других это не повод для вашего пугливого:"в 2 раза дальше от Киева". :roll:

Дивсь, електричкою від Ірпеня до м.Святошин -17хв., із Бучі + 5хв, із Ворзель - 30 хв.

Я примерно так и рассчитывал время в дороге на электричке.
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 кві, 2014 10:40

  zahar_ написав:
  ADBOKAT написав:
  zahar_ написав:Прикольно.

А Вас Ирпень это пуп недвижимости Киевской области -"Ворзель не розглядав, тому що таки значно більша відстань від Києва"?

Чего Вы тулите с "надутыми щеками" "значно більша відстань від Києва"?

Скажите конкретно цифру, а не напускайте тумана?

а не пошли бы Вы?
или я Вам тут что-то должен?

п.с. карта киевской области вам в помощь. в 2 раза дальше от Киева - это в 2 раза больше бензина - сложно догадаться? +12 или +24 км в одну сторону на авто есть разница?

Вам сделано замечание, что Вы начали напускать тумана говоря своё субъективное мнение не цифрами, а словами - "значно більша відстань від Києва".

А по цифрам каждый сам себе определит разница в 12 км в Киевской области это много или мало.

Для Вас это много, а для других это не повод для вашего пугливого:"в 2 раза дальше от Киева". :roll:

Уважаемый zahar_ , мне не нравится хамство. Особенно, внезапное и беспощадное.
Пожалуйста, учтите эту мою особенность характера :oops: . Мы можем спорить конструктивно, можем не конструктивно, но зачем же хамить в наглую :( .
Уважаемый flyman задал мне вопрос. Я ответил на вопрос flyman-а, рассматривал ли я Ворзель. Акцентирую внимание - вопрос задал flyman, вопрос задан мне. Тут Вы вихрем врываетесь и пишете мне хамские фразы про "надутые щеки" и "напускание тумана" :roll: .
Обращаю внимание, все, что я имею - я заработал сам, практически с нуля (по окончанию университета у меня были в кармане два диплома и проездной на все виды, кроме метро), а первая зарплата была 330 грн. И мне не за чем "надувать щеки".
Рецепт вам тут приводил уважаемый rjkz.
ADBOKAT
Аватар користувача
 
Повідомлень: 872
З нами з: 04.10.13
Подякував: 65 раз.
Подякували: 128 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 753754755756757 ... 2916>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
47692 951598
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 січ, 2018 00:40
airmax78
62848 1342154
Переглянути останнє повідомлення
Нед 01 січ, 2017 00:58
flyman
41443 723531
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 01 січ, 2016 00:44
Первый
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама