Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве? 2014

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Архіви розділу Все про Гроші
  #<1 ... 21342135213621372138 ... 2916>
Повідомлення Додано: Чет 18 вер, 2014 11:32

  Frant написав:
  flyman написав:Франт,
де вигорівша проводка на потужності 3 КВт в хрущівці?
читай пункт №3.
В кінці кінців - постав експеримент, Фома невіруючий!

В мене нема хрущівки,
а в селі на дачі в мене на щитку вигорає жучок (одна волосинка мідного дроту) при одночасному включенні електрочайника та мікровильовки на повну потужність.
Пралка + ел.чайник + холодильник праюють одночасно без проблем.
Із люмінієвою проводкою все ОК.
Розетку, в якій підгорав контак при включенні електрочайника давно замінив, ще як дід помер і я там став "господарем".
В Тернополі на бойлер і пралку заведено окремо проводка напряму від щитка і автомата звичайним люмінієм 2,5 мм2. Люміній не гріється.
Автомат: точніше їх тепер два, один на квартиру, другий на бойлер з пралкою.
Перший два роки тому замінено, так як старий (маде ін USSR ) почав барахлити і вирубатися сам по собі.
Щодо проводки.
Як правило від лічильника і щитка, іде дріт до першої розподільчої коробки в коридорі, а далі розгалуження по кімнатам та розеткам (сполученн зірка).
Тому основне навантаження на оцей короткий відрізок.
Хіба що хтось вирішить все наватаження вмикати на одне відгалуження (наприклад в кухні), в одну резетку, але для цього тре мати вату в голові, або бути повним "гуманітарієм" (є в мене колега, то він в одну переноску вмикав холодильник, телевізор, нотбук, і ел. чайник а потім дивувався, як так 16А написано на переносці і вона згоріла).
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34463
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 18 вер, 2014 11:43

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  flyman написав:а в селі на дачі в мене на щитку вигорає жучок (одна волосинка мідного дроту) при одночасному включенні електрочайника та мікровильовки на повну потужність.
Пралка + ел.чайник + холодильник праюють одночасно без проблем.


Кто-то сомневается в профффесионализме Человека Аленя?
Ребяты кончайте переживать... Человек Алень хрущ не ссожет, он по комнатам или подвалам...
Первый
 
Повідомлень: 16845
З нами з: 27.10.09
Подякував: 235 раз.
Подякували: 2383 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 вер, 2014 11:45

  Первый написав:
  flyman написав:а в селі на дачі в мене на щитку вигорає жучок (одна волосинка мідного дроту) при одночасному включенні електрочайника та мікровильовки на повну потужність.
Пралка + ел.чайник + холодильник праюють одночасно без проблем.


Кто-то сомневается в профффесионализме Человека Аленя?
Ребяты кончайте переживать... Человек муха хрущ не ссожет, он по комнатам или подвалам...

За "жучки" - треба по руках давати. :oops: Надійний крок до пожежі.

Особисто я вважаю, що не можна в сталінках, хрущовках і старих сільских будинках одночасно вмикати великі потужності. Якщо включена стіралка - то не бажано вмикати електрочайник. До того ж - можна й на газу скип,ятити воду.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23790
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1654 раз.
Подякували: 2533 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 вер, 2014 11:53

  Frant написав:
  Faceless написав:Буде "грати" без проблем при деяких "але":
Може буде грати , а може й не буде. Проводка, що розрахована на 1.5 кВт, однозначно буде сильно грітись при проходженні потужності 3 кВт. Поекспериментуйте разом з Флайменом)))) Бажано не 1 годину, а хоча б пару тижнів.

Рекомендую проглянути фото подібних експериментів :twisted: :
http://donelektrik.at.ua/publ/prichiny_ ... i/1-1-0-83

Франте, мені й не треба експерементувати. Я й сам свого часу жив у хрущовці, сам ставив "жучки" (я причом в принципі завше був проти такого, але у дев"яностих купити запобіжник потрібного струму було реально проблематично).
І до речі, не 1,5 кВт, а 2,5 кВт, якщо не помиляюсь, за нормами 64 року.
Люди так жили роками.
Звичайно, це неправильно.
Звичайно, це небезпечно.
Звичайно, це може призвести у кращому разі до вибитих запобіжників десь на рівень вище, у гіршому - до пожежі.
Звичайно, так робити не треба, тим паче зараз часи у рази полегше ніж 90-ті

Але, дякувати богу, проводка завше прокладалася з суттєвим, кратним запасом потужності, тому реально більшість причин пожеж:
- старі роздовбані розетки, що іскрять
- старі роздовбані вимикачі
- двійники/трійники с купою шнурів що висять на розетці
- павутина з подовжувачів, особливо всіляких лайнокитайських, на яких до чорта навантаження
- саморобні електроприлади, особливо - обігрівачі, або ремонт елекроприладів самотужки сракорукими "майстрами"

Тож, ітогі падвєдем:
- справді, навантаження, розраховані на одну квартиру у домах 60-х років, невисокі, десь 2,5 кВт. І для того, щоб зробити УСЕ ПРАВИЛЬНО, треба:
- поміняти внутрішню проводку
- поміняти проводку до щитка
- поміняти автомати у квартирі
- поміняти автомати на площадці

Якщо ж зробити неправильно і просто поміняти пробки в квартирі (але так робило й робить ледь не півкраїни, бо не знають/не вміють/ліньки/"якось буде"/"а у Василя так двадцять років і нічо", а хочеться плазму, мікрохвильову, пральну (не Золушка чи Либідь) пилосос, праску, електрочайник, холодильник, кондей ще й комп з трьома відухами, і як мінімум 2 предмети зі списку частенько працюють одночасно) - то воно буде перевантажене, проводка може грітися, є високі ризики (у випадку перевантажень) - але воно працюватиме, й скоріш за все роками проблем не буде. Бо у тих же 60-х при нормі 2,5 кВт на квартиру проводка робилася з запасом до всіх 5+ кВт. І головні ризики - у розетках, подовжувачах та паршивій техніці.
Повірте людині, що Хоровіца-Хілла читала ще з дитинства.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34699
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1442 раз.
Подякували: 7964 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Чет 18 вер, 2014 12:39

Ребята , если надо будут "пакетники"... обращайтесь!
Занимаюсь Siemens, Moeller -бренды! 8)
Активным форумчанам скидки! :mrgreen:
На класс расцепления ещё надо смотреть:
А - защита приборов
В - защита линий
С - защита "бытовухи"
D - уже больше пром. серия, трансформаторы,магнитные клапаны, двигатели и т.д. (где пусковой ток десятикратно превышает номинальный).
Для "бытовухи" лучше брать класс С.
Бывает купит человек класс В (прикинув себе нужный ток) и автомат выбивает при пуске мошного девайса с пусковыми токами выше нормы, потом ругается.
Проводку медную и хорошие "автоматы"... и будет радость.
Чукча2
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2173
З нами з: 03.12.13
Подякував: 457 раз.
Подякували: 329 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 вер, 2014 12:56

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Чукча2 написав:Moeller -бренды!

Так это же давно уже Eaton. Или я что-то запамятовал?
Востаннє редагувалось _Mykola_ в Чет 18 вер, 2014 12:58, всього редагувалось 1 раз.
_Mykola_
 
Повідомлень: 4761
З нами з: 09.02.09
Подякував: 664 раз.
Подякували: 684 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 вер, 2014 12:58

  Frant написав:За "жучки" - треба по руках давати. :oops: Надійний крок до пожежі.

Особисто я вважаю, що не можна в сталінках, хрущовках і старих сільских будинках одночасно вмикати великі потужності. Якщо включена стіралка - то не бажано вмикати електрочайник. До того ж - можна й на газу скип,ятити воду.

Франт, жучок вироблений із власного досвіду.
Наприклад, я знаю, при якому струмові вигорає волосина мідного дроту, і можу розрахувати жучок, і буде не жучок, а повноцінний запобіжник.
Тому я собі можу спокійно зробити жучок і знати, напр, що при 3 КВт навантаження він вигорить за кілька секунд.
А дядя Вася тупо намотає кавалок дротяної волосні невідомого походження на пробку (аби илектрика йшла) і йому до лампочки призначення зпобіжника.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34463
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 18 вер, 2014 13:01

  flyman написав:жучок вироблений із власного досвіду.
Наприклад, я знаю, при якому струмові вигорає волосина мідного дроту, і можу розрахувати жучок, і буде не жучок, а повноцінний запобіжник.
Жах! http://smayliki.ru/smilie-899995335.html http://smayliki.ru/smilie-899995335.html http://smayliki.ru/smilie-899995335.html

Ці ігри/експерименти закінчуються ось так: http://smayliki.ru/smilie-783113031.html
Востаннє редагувалось Frant в Чет 18 вер, 2014 13:03, всього редагувалось 1 раз.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23790
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1654 раз.
Подякували: 2533 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 вер, 2014 13:07

  flyman написав:Тобто є табличка, в залежності від діаметру мідного дроту,
запобіжники робляться з низькоплавкого цинкового чи свинцевого сплаву, а не з чистої електротехнічої міді. Ти й тут лоханувся. Це явище називається "дилетантизм"

"Плавкие вставки изготовляют из листового цинка марки Ц0 или Ц1 путем штамповки"
http://diplomka.net/publ/ustrojstvo_i_p ... 12-1-0-258

Ой-ой))) http://smayliki.ru/smilie-823680327.html
Востаннє редагувалось Frant в Чет 18 вер, 2014 13:18, всього редагувалось 2 разів.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23790
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1654 раз.
Подякували: 2533 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 вер, 2014 13:16

  Frant написав:
  flyman написав:Тобто є табличка, в залежності від діаметру мідного дроту,
запобіжники робляться з низькоплавкого цинкового чи свинцевого сплаву, а не з чистої електротехнічої міді. Ти й тут лоханувся. Це явище називається "дилетантизм"

"Плавкие вставки изготовляют из листового цинка марки Ц0 или Ц1 путем штамповки"
http://diplomka.net/publ/ustrojstvo_i_p ... 12-1-0-258

  flyman написав:На курсах електриків навіть дають рекомендації для виготовлення запобіжників.

А тут развели рассуждения о высоких материях. ;)
_Mykola_
 
Повідомлень: 4761
З нами з: 09.02.09
Подякував: 664 раз.
Подякували: 684 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 21342135213621372138 ... 2916>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
47692 939084
Переглянути останнє повідомлення
Нед 31 гру, 2017 23:40
airmax78
62848 1313091
Переглянути останнє повідомлення
Суб 31 гру, 2016 23:58
flyman
41443 701422
Переглянути останнє повідомлення
Чет 31 гру, 2015 23:44
Первый
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама