Психологія трейдера

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок цінних паперів, аналітика фондового ринку, покупка і продаж акцій, котирування і дивіденди, а також акції-неліквіди. Інтернет-трейдинг на фондовій біржі і брокерські послуги.
  #<12345>
Повідомлення Додано: Нед 13 лис, 2011 01:34

FX
А учиться на чужих ошибках? хз, но мне кажется , что вреда от ветки точно не будет. А публичность делает меня более ответственным

П.С. спасибо за аналогию с CS
grommy
 
 
Повідомлення Додано: Нед 13 лис, 2011 02:20

Fx
Повністю згідний з Вами, єдине це те, що в кожного свої "граблі" і "мухи". І як би це не називати - психологія, всеогляд, і т.п. - це все ДОСВІД!!!. Ось читаю Вас, завжди, з великим інтересом (найбільше, що притягує - так це погляд на ситуацію з висоти досвіду). А псі фактор - це лише частинка того пазліка з якого складається загальна картина прийняття того чи іншого рішення в трейдингу (чи житті загалом). Тому комусь буде в поміч виставляти на всеогляд власні перемоги/поразки, для когось аналіз (чому так і так), тут же загального рецепту не має. Скільки людей стільки думок.
Як на мене кожен абсорбує те що йому імпонує. І ніколи не знаєш (можливо банальна фраза, пост, ідея...), що стане в пригоді (певним навіть шаблоном). Адже людський "горіх" так влаштований, що йому легше подивитись на паттерн ніж створити модель і діяти по ній. В більшості випадків ми приймаєм рішення (не про трейдинг зараз) на основі шаблонів, а якщо ситуація виходить за ці рамки - то ми "зависаєм", тобто щось не звичне, не відоме нам. Як діяти (прокручується відразу безліч варіантів) простіше кажучи впадаєш в ступор. (вийнятком є лише 2 категорії - генії і божевільні). Тому в цьому нічого зазорного немає. Якщо люди шукають свої шаблони, моделі. А будуються вони на основі того, що ми сприймаємо. Для прикладу те що для мене може бути "прописною істиною" то для когось це терра-інкогніта (і відкриття цього - може бути переломним моментом), і навпаки. Ми те що ми їмо (як то кажуть).
Ось навіть для прикладу: для більшої ясності, Ви, навели анологію з контрою, а насправді ж так ми влаштовані - що сприймаєм будь-що!!! лише на основі паралелей. Тобто щоб зрозуміти чому так і так нам необхідно створити "місток" між відомим, зрозумілим нам і невідомим (тим що намагаємся усвідомити), адже те що ми не хочемо сприймати - то і моратись над цим не станем.
mishOK
 
 
Повідомлення Додано: Нед 13 лис, 2011 02:32

grommy
Як це знайомо!!!, коли жадність б'є по голові. І ти розриваєшся між системою і наживою. Дуже тяжко стримати "коней" і не піддатись. А якщо ж є збиток - то тим більше. Адже приходиться усвідомлювати, що на одній угоді втратив х%. то щоб його покрити вже необхідно підняти %%!, і якщо не побороти цей потяг - то в більшості випадків наступає "тільт". (бажання відігратись, відігратись ..). І навіть якщо покриваєш все одним махом, то як на мене це "ведмежа" послуга. (це як кредитна історія в банку!!!) тобто ти починаєш цю перемогу сприймати за систему - а це вже НЕБЕЗПЕЧНО. (пишу про це оскільки сам в цьому "варюсь" і борюсь з цим)
mishOK
 
 
Повідомлення Додано: Нед 13 лис, 2011 02:34

  grommy написав:FX
А учиться на чужих ошибках? хз, но мне кажется , что вреда от ветки точно не будет. А публичность делает меня более ответственным

П.С. спасибо за аналогию с CS

Пожалуйста...
Ну вот сами подумайте какую вы совершили ошибку за свою торговую карьеру, которая действительно уникальна? Не сомневаюсь, что все ошибки которые вы совершили и будете совершать (я тоже часто ошибаюсь - это нормально) не описана в море литературы и просто форумов?
Насчет того что публичность делает более ответственным - я напамяти помню только некоего Дышко который на каком то укр форуме регулярно, долго и нудно выкладывал свои результаты торговли на амер. бирже. Поразительное наступание на одни и теже грабли, но честно писал об этом очень долго. Потом пропал - публичность не помогла... Поверьте становление спекуля дело сугубо интимное, это внутренний процесс который при хорошем ходе дела сам завершиться и вы это сами почувствуете...
FX
 
Повідомлень: 2589
З нами з: 01.07.10
Подякував: 11 раз.
Подякували: 166 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 13 лис, 2011 04:58

А стоит ли обсуждать?

"Не пилите опилки"(с) Дэйл Карнеги
MMM++
 
 
Повідомлення Додано: Нед 13 лис, 2011 07:56

Психологоя здорового трейдера по результатам работы за год..." Ой блин...."Да на фига я в это дерьмо то полез :roll: :?: Что сразу не понятно было что всё это чистое разводилово? "
Психология пересичного трейдера...."Да! Нужно проанализировать свои ошибки...соблюдать дисциплину торговли...больше уделять втимание распределению рисков и тд и тп...и подобный бред сивой кобылы...." И опять продолжать сливать....сливать...и сливать....и опять анализировать...и опять сливать... :cry:
Успехов Вам в безнадёжном деле! :mrgreen:
Phantom
 
 
Повідомлення Додано: Нед 13 лис, 2011 12:44

  mishOK написав:Fx
Повністю згідний з Вами, єдине це те, що в кожного свої "граблі" і "мухи". І як би це не називати - психологія, всеогляд, і т.п. - це все ДОСВІД!!!. Ось читаю Вас, завжди, з великим інтересом (найбільше, що притягує - так це погляд на ситуацію з висоти досвіду). А псі фактор - це лише частинка того пазліка з якого складається загальна картина прийняття того чи іншого рішення в трейдингу (чи житті загалом). Тому комусь буде в поміч виставляти на всеогляд власні перемоги/поразки, для когось аналіз (чому так і так), тут же загального рецепту не має. Скільки людей стільки думок.
Як на мене кожен абсорбує те що йому імпонує. І ніколи не знаєш (можливо банальна фраза, пост, ідея...), що стане в пригоді (певним навіть шаблоном). Адже людський "горіх" так влаштований, що йому легше подивитись на паттерн ніж створити модель і діяти по ній. В більшості випадків ми приймаєм рішення (не про трейдинг зараз) на основі шаблонів, а якщо ситуація виходить за ці рамки - то ми "зависаєм", тобто щось не звичне, не відоме нам. Як діяти (прокручується відразу безліч варіантів) простіше кажучи впадаєш в ступор. (вийнятком є лише 2 категорії - генії і божевільні). Тому в цьому нічого зазорного немає. Якщо люди шукають свої шаблони, моделі. А будуються вони на основі того, що ми сприймаємо. Для прикладу те що для мене може бути "прописною істиною" то для когось це терра-інкогніта (і відкриття цього - може бути переломним моментом), і навпаки. Ми те що ми їмо (як то кажуть).
Ось навіть для прикладу: для більшої ясності, Ви, навели анологію з контрою, а насправді ж так ми влаштовані - що сприймаєм будь-що!!! лише на основі паралелей. Тобто щоб зрозуміти чому так і так нам необхідно створити "місток" між відомим, зрозумілим нам і невідомим (тим що намагаємся усвідомити), адже те що ми не хочемо сприймати - то і моратись над цим не станем.

Те що мозок людини вчиться на анлогіях це науковий факт. При чому є прямі аналогії - перше що чомусь на пам"яті - двусторонні діференційні рівняння з комплексними числами з вищої математики - муть ще та, але коли зрозумів як рішається хоч один приклад, то інші по аналогії вже можна вирішити. І якщо брати трейдинг то остання пила на укр біржі коли висадили на фьючі дуже багато народу - у мене автоматом асоціюється з ситуаціями на форексі десь років п"ять тому - було теж саме, ММ навіть писав "що ми досягли такого результату, що пересічний трейдер тепер навіть боїться підходити до компа..." А для більшості - це перший раз буде тільки... Тому для них моя інформація "що таке вже колись було" нічого не важить, а приклад з КС - о тут непряма асоціація буде більш зрозуміла... Та й взагалі непряміі асоціації при вивченні явищ до цих пір невідомих реально рулять - бо так мозку легше прийняти нове знання зпираючись на вже відомі знання...
FX
 
Повідомлень: 2589
З нами з: 01.07.10
Подякував: 11 раз.
Подякували: 166 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 13 лис, 2011 12:48

  Phantom написав:Психологоя здорового трейдера по результатам работы за год..." Ой блин...."Да на фига я в это дерьмо то полез :roll: :?: Что сразу не понятно было что всё это чистое разводилово? "
Психология пересичного трейдера...."Да! Нужно проанализировать свои ошибки...соблюдать дисциплину торговли...больше уделять втимание распределению рисков и тд и тп...и подобный бред сивой кобылы...." И опять продолжать сливать....сливать...и сливать....и опять анализировать...и опять сливать... :cry:
Успехов Вам в безнадёжном деле! :mrgreen:

Да ладно - все это проходят и это часть опыта и не безнадежное это дело... главное как я раньше сказал - выжить на рынке необходимое для этого время и тогда все станет на свое место...
FX
 
Повідомлень: 2589
З нами з: 01.07.10
Подякував: 11 раз.
Подякували: 166 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 13 лис, 2011 12:54

FX
Не совсем удачная шутка :mrgreen: На место всё вроде станет...только бабки не вернёшь... :cry:т Что то пока не встречал ни одного человека,выигравшего хоть 1 доллар на ФОРЕКСе! :roll: :!: Случаи пальцев веером и соплей пузырями - не предлагать!
Phantom
 
 
Повідомлення Додано: Нед 13 лис, 2011 16:39

Троля не кормим
grommy
 
 
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 2510
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 лип, 2013 15:03
ART-Capital
Эволюция трейдера
Anonymous » Суб 22 жов, 2011 00:39
5 3507
Переглянути останнє повідомлення
Нед 23 жов, 2011 00:38
anSk
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама