Задать вопрос Gekko, лидеру конкурса Лучший частный инвестор

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок цінних паперів, аналітика фондового ринку, покупка і продаж акцій, котирування і дивіденди, а також акції-неліквіди. Інтернет-трейдинг на фондовій біржі і брокерські послуги.
  #<12345>
Повідомлення Додано: Нед 27 лис, 2011 17:45

San
Хм, дивно, що ще ніхто не розповідав.
Я був. Було купа народу. Розповідав Гекко про себе і про стратегію. Він каже, що на конкурсі він погано торгує із-за високої психологічної нагрузки. :) Стосовно стратегії, то в загальному він ловить імпульси, і заходить на все депо. Стопів не ставить, все руками закриває. Ну коротше скальпінг. А ще мене здивувало те, що йому інтрадей спокійніше торгувати ніж на середній срок наприклад, хоча в нього ніколи не було позиції довше ніж на півдня.
Із цікавого, він щось говорив і навіть малював про математичні моделі ринку 3:3, 4:4. Особисто я не зовсім зрозумів цю модель, та й про неї не так багато розповідали. Цікаво було би десь почитати про це. Гекко ще казав, що останні дні на фючі нема ММів а тільки одні фізики, і ринок просто рендомний. (ну не знаю, як на мене то рівні працюють)
Нік Гекко це скорочення імені і прізвище якогось фінансиста, здається. Я вже не пам"ятаю якого.
Про комісію директор Аструм одразу сказав, що вони беруть стільки ж як і біржа, тобто на один контракт виходить 20 коп. А ще, за 1 кгрн можна 3 дні поспостерігати за процесом торгівлі Гекко :lol: За найкраще питання одна людина виграла безкоштовний сеанс )
А ще Гекко ображався (принаймні мені так здалось) на деяких форумчан за відповідні запитання.
Gelo
 
 
Повідомлення Додано: Нед 27 лис, 2011 17:57

Спасибо.
  Gelo написав:А ще, за 1 кгрн можна 3 дні поспостерігати за процесом торгівлі Гекко :lol:

:lol:
  Gelo написав:А ще Гекко ображався (принаймні мені так здалось) на деяких форумчан за відповідні запитання.

правильно делал. У нас как-то больше негатива было, чем позитива в его адрес. В первую очередь благодаря бирже. Гекко - молодец, когда сказал, что надо было на конкурсе всем комиссию 50 коп. вкатать условно.
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 27 лис, 2011 23:31

А ще, до речі Гекко пропонував якщо хтось захоче влаштувати або дуель...
Gelo
 
 
Повідомлення Додано: Пон 28 лис, 2011 00:40

Gelo
Скажіть, а прозвучало чи він використовує привід у своїй торгівлі?, і якщо так то який саме? (привід - це спец. программа яка дозволяє швидко здійснювати угоди по інструменту, за допомогою гарячих клавіш, або ж кліком мишки). Виходячи з того що в логіні відсутня приставка "mts" - роблю висновок, що все ж таки є "приблуда" але "ручна", а не автоматизована. Тобто вхід/вихід здійснюється за командами (а не по алгоритму).
  Gelo написав:Він каже, що на конкурсі він погано торгує із-за високої психологічної нагрузки.

а щодо цього - думаю, якщо такий розклад, то варіанти з публічними (ще й при тому платними) "трансляціями" краще було б добре подумати, чи варто. Оскільки, ИМХО - це ще більше навантаження, а на моменті вже котрий день поспіль явно замітна "втрата подачі".
П.С.
Нік Гекко це скорочення імені і прізвище якогось фінансиста, здається. Я вже не пам"ятаю якого.

так дійсно, це відоме ім'я, хоча і вигадане :) на честь Гордона Гекко:
один из главных персонажей фильма 1987 года «Уолл-Стрит» и фильма 2010 года «Уолл-стрит 2 Деньги не спят» в исполнении Майкла Дугласа.
, деталі тут:
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0% ... 0%BA%D0%BE
Цікавий факт, що на конкурсі зареєстрований учасник під логіном:
Bud_Fox - ще один персонаж з вищеназваних фільмів. При чому зареєструвався він значно пізніше за Гекко на конкурсі, цікаво: чи це збіг, чи потурання аналогії з кінострічки. (адже дані персонажі - йдуть як антиподи). Та й пригадується, що є форумчанин з таким же ніком. :D
mishOK
 
 
Повідомлення Додано: Пон 28 лис, 2011 01:32

mishOK
Стосовно приводів, він каже, що не використовує жодного. Все мишкою, він ще згадував щось про перетягування заявки в стакані. А в квіку скоріше за все стоїть автозаповнення полей заявки, наскільки пам"ятаю, там є така опція.

Про публічну торгівлю: про це ніхто не уточняв.
Gelo
 
 
Повідомлення Додано: Вів 29 лис, 2011 19:08

russ Конечно согласился бы.)) За пол часа собрал бы шмотки))
Gekko_2011
 
 
Повідомлення Додано: Вів 29 лис, 2011 19:11

Gekko_2011
первое: чего сбился с пути истинного? уже как пару недель

пожелание: успехов! 1000-1100% должно хватить для победы :)
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 29 лис, 2011 19:12

ChuLock В деньгах не нуждаюсь. Своих хватает. А вот в следующем году если буду участвовать, то только большими счетом.
Gekko_2011
 
 
Повідомлення Додано: Вів 29 лис, 2011 19:24

San Рынок сильно изменился. Поначалу рынок на физиков кинули,тяжело стало по стакану закрыватся. Сейчас неадекват и плюс много разных жизненных моментов. Но я сражаюсь. За пожелание спасибо))
Gekko_2011
 
 
Повідомлення Додано: Вів 29 лис, 2011 19:27

Gelo Приводы не испоьзую. Работаю вручную. Сегодня уже первий день торговал публично. Все желающие могут обратится в аструм за подробной информацией.
Gekko_2011
 
 
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 2702
Переглянути останнє повідомлення
Сер 02 гру, 2015 00:09
Хутін Пуй
12 5480
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 жов, 2012 10:44
Гарри
Карьерный вопрос! 1 ... 5, 6, 7
Anonymous » П'ят 31 лип, 2009 17:58
61 22590
Переглянути останнє повідомлення
Сер 14 жов, 2009 11:06
AleXxx...
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама