Дом $200 за квадрат - кто меньше??

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<123456>
Повідомлення Додано: Пон 26 гру, 2011 10:31

budivelnik

150 см - що за стандарт , звідки він узятий ?

З прийнятих і діючих на сьогодні будівельних норм.


тобто не даєш пінопласт - будуй стіну 150 см ?
qazwsx321
 
 
Повідомлення Додано: Пон 26 гру, 2011 10:36

qazwsx321
В приватному сараї можна будувати все що хочеш , а от в будинках площею більшою від 650 м2 , або вищими за 4 поверха , або дорожчими за здається 3 млн грн - обовязково проходити експертизу , а пройти експертизу при не дотриманні вимог по теплоізоляції - не вийде .
Так що
Або 150 см цегли ,
або 8 см пінопласту( або іншого утеплювача на вибір )+50 см цегли/бетону
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 26 гру, 2011 10:41

budivelnik
Вся страна застроена хрущевками в 2 кирпича (50см) - и особо никто не жалуется.

К тому же, вы не заметили, что идёт глобальное потепление? И с такой погодой, как в прошлом и этом году, старые нормы уже не нужны?
cuteman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3101
З нами з: 03.10.08
Подякував: 334 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 26 гру, 2011 10:44

budivelnik

якщо не важко , здайте секретну формулу

В приватному сараї можна будувати все що хочеш , а от в будинках площею більшою від 650 м2 , або вищими за 4 поверха , або дорожчими за здається 3 млн грн - обовязково проходити експертизу , а пройти експертизу при не дотриманні вимог по теплоізоляції - не вийде .


мені здалось , тема про приватне малоповерхове будівництво
Востаннє редагувалось qazwsx321 в Пон 26 гру, 2011 10:52, всього редагувалось 1 раз.
qazwsx321
 
 
Повідомлення Додано: Пон 26 гру, 2011 10:48

  cuteman написав:budivelnik
Вся страна застроена хрущевками в 2 кирпича (50см) - и особо никто не жалуется.

К тому же, вы не заметили, что идёт глобальное потепление? И с такой погодой, как в прошлом и этом году, старые нормы уже не нужны?


у нас пол города вообще с бетонньIх панелей
qazwsx321
 
 
Повідомлення Додано: Пон 26 гру, 2011 10:50

  qazwsx321 написав:budivelnik

якщо не важко , здайте секретну формулу

Важко , бо я нею не користуюсь, мені вистарчає коефіцієнту теплопровідності який вираховується на підставі цієї формули і доводиться до проектантів .
В своїх проектах , я тупо даю 15 см пінопласту і не заморочуюсь розрахунками .

На рахунок хрущовок
Можна і 25 см товщини стіни зробити і буде тепло . Все залежить від того скільки потім прийдеться в таке житло тепла запомпувати , а воно далеко не дешеве , ще й росія постійно ціну підкидає.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 26 гру, 2011 10:53

  qazwsx321 написав:
  cuteman написав:budivelnik
Вся страна застроена хрущевками в 2 кирпича (50см) - и особо никто не жалуется.

К тому же, вы не заметили, что идёт глобальное потепление? И с такой погодой, как в прошлом и этом году, старые нормы уже не нужны?


у нас пол города вообще с бетонньIх панелей

От і жалієтесь на високі тарифи на опалення і на нестерпні умови проживання в бетонних джунглях .
Нормативи по теплоізоляції переглядаються постійно , тому все те що збудовано до ери незалежної України - рахувалось по тій ціні енергоносіїв , тому економічного ефекту від утеплення - не було . Зараз інша ситуація і енергоносії - найбільший головний біль України . По всім іншим позиціям у нас плюс в балансі.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 26 гру, 2011 10:57

  budivelnik написав:
  qazwsx321 написав:budivelnik

якщо не важко , здайте секретну формулу

Важко , бо я нею не користуюсь, мені вистарчає коефіцієнту теплопровідності який вираховується на підставі цієї формули і доводиться до проектантів .
В своїх проектах , я тупо даю 15 см пінопласту і не заморочуюсь розрахунками .

На рахунок хрущовок
Можна і 25 см товщини стіни зробити і буде тепло . Все залежить від того скільки потім прийдеться в таке житло тепла запомпувати , а воно далеко не дешеве , ще й росія постійно ціну підкидає.


щось мені підсказує , що затрати на утеплення перевищують затрати на опалення газом і можливо лише зрівняються при ціні 1000 $ за 1000 м ...правда це стосується лише 1-2 поверхових будинків , у висотках виходить економія за рахунок спільних стін рази в 3.
qazwsx321
 
 
Повідомлення Додано: Пон 26 гру, 2011 11:03

qazwsx321
щось мені підсказує , що затрати на утеплення перевищують затрати на опалення газом і можливо лише зрівняються при ціні 1000 $ за 1000 м

Правильно підказує , але Ви забуваєте ввести дві змінні
Перша період - утепляєте 1 раз в житті , користуєтесь економією яка йде постійно - весь період служби цього утеплення ( як мінімум років з 20-100)
Друга - вартість грошей , адже утепляєте сьогодні , а могли б покласти на депо і з процентів оплачувати надлишкові витрати газу .

Якщо в привязці до конкретних обєктів .
Будинок , не утеплений стіною в 0,38 м цегли ,трьохповерховий , 250 м2 площ , споживає приблизно 7000 м2 в рік газу .
Після утеплення такий самий будинок буде споживати приблизно 4500 м2 газу .
Економія в сьогоднішніх ціна - 2500 грн в рік .
Вартість утеплення 60 000 грн .
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27271
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 26 гру, 2011 11:16

="1140420:budivelnik"]
qazwsx321
щось мені підсказує , що затрати на утеплення перевищують затрати на опалення газом і можливо лише зрівняються при ціні 1000 $ за 1000 м

Правильно підказує , але Ви забуваєте ввести дві змінні
Перша період - утепляєте 1 раз в житті , користуєтесь економією яка йде постійно - весь період служби цього утеплення ( як мінімум років з 20-100)


не знаю по іншим матеріалам , а по пінопласту період служби 10 років

Друга - вартість грошей , адже утепляєте сьогодні , а могли б покласти на депо і з процентів оплачувати надлишкові витрати газу .

Якщо в привязці до конкретних обєктів .
Будинок , не утеплений стіною в 0,38 м цегли ,трьохповерховий , 250 м2 площ , споживає приблизно 7000 м2 в рік газу .
Після утеплення такий самий будинок буде споживати приблизно 4500 м2 газу .
Економія в сьогоднішніх ціна - 2500 грн в рік .
Вартість утеплення 60 000 грн .

60000*10 %= 6 000 - де економія ? ... кожен наступний рік різниця збільшуватиметься за рахунок капіталізації %
Востаннє редагувалось qazwsx321 в Пон 26 гру, 2011 11:24, всього редагувалось 1 раз.
qazwsx321
 
 
  #<123456>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама