Опасно ли покупать конфискованные квартиры?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<123456>
Повідомлення Додано: Чет 02 лют, 2012 00:01

  Enjy Miller написав:Sophy
Мой Вам совет - обратитесь к хорошему юристу.

Согласна, поддерживаю.
Сарочка
 
 
Повідомлення Додано: Чет 02 лют, 2012 17:01

  Polza написав:
  slonic32 написав:
  Lady D написав:А где интересно найти список фирм, выигравших тендер?


Читайте вісник державних закупівель, там є результати тендерів.

  Lady D написав:Там какая-то дребедень, мелочёвка про мелкие преступления и прочая ерунда. Вот вам и соблюдение законов!


Я нарахував 34 квартири у Києві (не частини і не комуналки).

Точно. Я нашла 33.

Ещё поискала на сайтах банков конфискат, там абсолютно прозрачно всё, но при этом цены практически не отличаются от рыночных. Не вижу смысла.
Sophy
 
 
Повідомлення Додано: Чет 02 лют, 2012 17:58

  Sophy написав:Ещё поискала на сайтах банков конфискат, там абсолютно прозрачно всё, но при этом цены практически не отличаются от рыночных. Не вижу смысла.


У банків можна сміло купувати, це не конфіскат, а добровільна реалізація заставного майна.
slonic32
Аватар користувача
 
Повідомлень: 411
З нами з: 05.10.10
Подякував: 46 раз.
Подякували: 37 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 лют, 2012 14:59

Re: Опасно ли покупать конфискованные квартиры?

Суд отменил аукцион, за $ 1,5 тыс. сделавший бомжами семью
8 лет судебной волокиты понадобилось женщине из Ивано-Франковска для того, чтобы вернуть себе дом


http://www.segodnya.ua/news/14335500.html
....Нынешний житель дома Процюк, Лев Якобсон, от судебного решения, конечно, не в восторге. Говорит - честно заплатил деньги на аукционе и о возможных осложнениях не подозревал.
kievlyanka
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21307
З нами з: 25.01.11
Подякував: 675 раз.
Подякували: 823 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 лют, 2012 09:56

  Sophy написав:
  Polza написав:
  slonic32 написав:


Читайте вісник державних закупівель, там є результати тендерів.

  Lady D написав:Там какая-то дребедень, мелочёвка про мелкие преступления и прочая ерунда. Вот вам и соблюдение законов!


Я нарахував 34 квартири у Києві (не частини і не комуналки).

Точно. Я нашла 33.

Ещё поискала на сайтах банков конфискат, там абсолютно прозрачно всё, но при этом цены практически не отличаются от рыночных. Не вижу смысла.[/quote]
Лучше бы поберегли деньги, положили бы на депо на годить. В 13-ом момент для покупки будет удачнее.
Capo di Capi
 
 
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2012 19:48

quote="1173426:Sophy"]
  Polza написав:
  slonic32 написав:


Читайте вісник державних закупівель, там є результати тендерів.

  Lady D написав:Там какая-то дребедень, мелочёвка про мелкие преступления и прочая ерунда. Вот вам и соблюдение законов!


Я нарахував 34 квартири у Києві (не частини і не комуналки).

Точно. Я нашла 33.[/quote]
Ещё поискала на сайтах банков конфискат, там абсолютно прозрачно всё, но при этом цены практически не отличаются от рыночных. Не вижу смысла.[/quote]
Барышня, не занимайтесь авантюризмом, купите квартирку попроще, и не мучайтесь. :|
настоящий полковник
 
 
Повідомлення Додано: Сер 08 лют, 2012 21:57

Меж прочим эти договора о содержании очень легко оспариваются в суде родственниками. После смерти естественно.
Lady D
 
 
Повідомлення Додано: Чет 16 лют, 2012 00:16

У банків можна сміло купувати, це не конфіскат, а добровільна реалізація заставного майна.

ага, а потім будеш в суді доводити,що інша сторона не продала цю нерухомість внаслідок збігу тяжких обставин...
Купити можна все що завгодно, а от потім жити чи в інший спосіб використовувати - це або силові методи, або зацікавленість виконавчої служби і ППС.
vasul_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Чет 16 лют, 2012 09:28

Re: Опасно ли покупать конфискованные квартиры?

в мене знайомий через відкриті торги купував. потім рік судився вкупі з організацією з Мінюста. просто в ці суди треба 3 сторону притягувати . Якщо це мінЮст а не адвокат тоді справа піде.

Суд став на його бік. Він чемно по документам оплатив. а Боржник оплачувати свої борги навіть не планував. Вот так взяв кредит , купив хату, і думав що борги не треба віддавати . в суді стояло питання якщо визнаєте рішення недійсним, мені верніть, будь-ласка мої гроші, я іншу хату по приблизно таким же цінам куплю. Навіть на суді запропонував купити боржнику бувшу свою хату за ціну яку він за неї заплатив+ витрати на оформлення, і розійтися мирно. але боржник грошей не мав. Віддавати борги не мав з чого . суд став на бік мого знайлмого. тай не сильно вони зараз приймають рішення про повернення грошей з бюджету. адже ті гроші через мінюст пішли на витрати мінюсту та банку.


таким чроном будьте готові потратити ще рік-два свого часу на судові процеси . якщо вам не присудять квартири то присудять повернути ваші гроші ,які ОФІЦІЙНО оплачені.
Miola
 
 
Повідомлення Додано: Чет 16 лют, 2012 09:38

Re: Опасно ли покупать конфискованные квартиры?

і будьте готові що в випадку чого вам вернуть гроші.
Miola
 
 
  #<123456>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
25 21665
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 бер, 2024 10:40
Модератор
7 5280
Переглянути останнє повідомлення
Сер 02 лют, 2022 23:55
lejko_vit
4 15149
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 11 чер, 2021 17:32
Мизантрóп
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама