Ютіко

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
  #<12345 ... 11>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Ютіко 3.4 5 54
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
26%
14
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
11%
6
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
9%
5
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
9%
5
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
44%
24
Всього голосів : 54
Повідомлення Додано: Суб 23 тра, 2009 18:13

А я не исключаю, что к акции присоединится какой-то блок или партия. Как-никак выборы на носу.
Vogr
 
 
Повідомлення Додано: Пон 25 тра, 2009 10:26

А я не исключаю, что к акции присоединится какой-то блок или партия. Как-никак выборы на носу.


:)
кто ж против себя попрет.

да и акции им эти до пи
anti_strx
 
Повідомлень: 545
З нами з: 29.01.09
Подякував: 17 раз.
Подякували: 57 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 10 жов, 2011 20:52

Я им не верю

Когда полис ОСАГО стоимостю 243 грн (машина 2010 года) выписывают за 170 грн, при том агенту для проплати надо отдать только 120 грн, то возникает вопрос. А с чего они будут платить при наступившем случае???
mike1975
 
 
Повідомлення Додано: Вів 22 тра, 2012 13:40

Платять. Рекомендую!

Страхуюся в цій компанії в Луцьку вже 7-й рік. Найперша виплата була по страхуванню медичних витрат, коли на лижах катався. Тоді мені оплатили лікування зламаної руки.
Минулого року автомобіль по КАСКО. Авто було пошкоджено вночі біля мого будинку, ким невідомо досі. Розбили лобове та заднє скло та облили кислотою дах і праві дверки. Відшкодування виплатили приблизно за місяць і тиждень.

А що до полісів автоцивілки (осаго) та й думаю інших то це велике перебільшення
Когда полис ОСАГО стоимостю 243 грн (машина 2010 года) выписывают за 170 грн, при том агенту для проплати надо отдать только 120 грн

Комісія агента 50% по автоцивілці це нонсенс! Компанія має план розвитку і це не вискочка як інші, котрі беруть людей тарифами. І виплачувати по автоцивілці мусять всі компанії, та простої відмазки не буває теж. Бо Моторно транспортне бюро України позбавляє прав на страхування автоцивілки при відмові у виплаті.

В мене особисто проблем з компанією немає. Головне вчасно платити та вчасно подавати необхідні документи. Рекомедую! :)
spinup_su_uk
 
 
Повідомлення Додано: Сер 30 тра, 2012 15:16

Виплатили по автоцивілці

Не можу не погодитися що компанія повністю адекватна. Цієї зими в Рівному сталося ДТП, я був не винен, водій що їхав по-заду забув за світлофори і не встиг загальмувати. Сам він був з Луцька, і застрахований у цій компанії. ДТП оформили та написали повідомлення у рівненському представництві. Відшкодування виплатили за 8 тижнів після того як я заніс постанову суду (це був останній документ) в їх представництво.
Літом купую нове авто, думаю застрахувати в Ютіко по каско.
Рекомендую.
altmeriatko
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3
З нами з: 30.05.12
Подякував: 6 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 31 тра, 2012 09:22

spinup_su_uk
Комісія агента 50% по автоцивілці це нонсенс!

Увы, это реальность. Я не говорю конкретно про Ютико, но такое можно встретить сплошь и рядом.
underwriter
 
Повідомлень: 58
З нами з: 14.07.10
Подякував: 9 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 06 чер, 2012 18:55

underwriter Стверджувати 100% не стану, можливо і є в них комісії такі, але в основному саме по автоцивілці в Україні більше 35-40% агенту не дають. В основному це 10 - 25 % дивлячись що за агент.
Інша справа брокери. Деякі компанії не розуміють значення своїх представництв на місцях та заключають договора безпосередньо з брокером віддаючи йому шалену комісію. От брокери впринципі можуть володіти 50-ма відсотками комісії. Наприклад пункти перепуску на митницях. Там в основному брокери, які дають клієнтам на зелену карту шалені знижки, від 30 до 45 %. От це нонсенс! Таких відсотків деякі філіали і дирекції не бачать (це стосується усіх компаній). От на мою думку ще одна дірка звідки береться "дедостача грошей", тому як ДТП стаються і за кордоном, а за ці страховки потрібно швидко розплачуватися, не те що в нас)
spinup_su_uk
 
 
Повідомлення Додано: Вів 14 сер, 2012 16:20

Тарифы приемлимые, хорошо относятся как к клиентам так и к пострадавшим. Очень приятен тот факт что работают в суботу. (Был проездом через г. Луцк, позвонил и оформил зеленую карту. Тарифы низкие)
Отлично, так и продолжать!
ruslishok
 
 
Повідомлення Додано: Сер 15 сер, 2012 17:35

  ruslishok написав:Тарифы приемлимые, хорошо относятся как к клиентам так и к пострадавшим. Очень приятен тот факт что работают в суботу. (Был проездом через г. Луцк, позвонил и оформил зеленую карту. Тарифы низкие)
Отлично, так и продолжать!

Дуже приємно читати про Волинську дирекцію гарні повідомлення. Дякую Вам і чекаємо знову. В наших клієнтів завжди гарні тарифи)

В кого виникають питання що-до роботи компанії у Волинській та Рівненській областях попрошу звертайтеся безпосередньо до нашого регіонального представництва у Волинській області. м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 29
Приймаємо повідомлення на е-мейл "insure собака utico.in.ua"
Ми завжди йдемо на зустріч клієнту.
utico_vod
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8
З нами з: 15.08.12
Подякував: 3 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 16 сер, 2012 12:00

Рекомендую. Платять.

Не раз користувався послугами Ютіко. В основному страхування медичних витрат подорожуючих по Україні, і ще страхування цих же витрат за кордоном.
Мав кілька страхових випадків, все без проблем. Найбільше сподобалося за кордоном - подзвонив, показав поліс і все, надалі ніяких проблем. Ще б так само в нас в Україні було), а то збирати чеки і ходити потім заповнювати різні папери ліньки))
Хоча виплатили мені і по медицині в Україні, коли отримав травму на Буковелі.

Одним словом компанія заслуговує на найкращу оцінку, підтримую 5 :)
clubpatriot
 
 
  #<12345 ... 11>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама