Квартири у Львові на Євро 2012

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<123
Повідомлення Додано: Суб 07 кві, 2012 15:23

galician

Та що Ви так зразу фейсом в болото, дайте людині натішитися :)))
А якщо чесно, то фоннатів селити виключно в новобудови, в стані "после строителей" :)
Плюс мєбєль савєцьку-тоді точно ніц не вб"ють :)))
О,до речі, пропоную схему на мульйон-купити жилльо в новобуді, завезти туди стару мєбель, здати його на час Євро-а потім за виручені гроші зробити ремонт, який так чи інакше прийдеться робити. ПРОФІТ!!!
Nighthawk
 
Повідомлень: 1174
З нами з: 17.07.09
Подякував: 89 раз.
Подякували: 395 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 07 кві, 2012 15:49

  Nighthawk написав:galician

Та що Ви так зразу фейсом в болото, дайте людині натішитися :)))
А якщо чесно, то фоннатів селити виключно в новобудови, в стані "после строителей" :)
Плюс мєбєль савєцьку-тоді точно ніц не вб"ють :)))
О,до речі, пропоную схему на мульйон-купити жилльо в новобуді, завезти туди стару мєбель, здати його на час Євро-а потім за виручені гроші зробити ремонт, який так чи інакше прийдеться робити. ПРОФІТ!!!

Якщо маєте старі меблі :D - звертайтесь .
Новобудова з станом після будівельників вже є , й купувати не потрібно :D
Прибутками поділимось порівну ( або по чесному :D :D :D )
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27269
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 07 кві, 2012 16:31

  Capo di Capi написав:
  mkmkmk написав:Добрый день. Слышала,что цены будут падать на период чемпионата. Подскажите,сколько будет стоить моя 1 комнатная в центре,на ул.Пекарской?на 3 человека? и предоплату я хочу обязательно!Хотябы за 1 сутки! Дело в том,что одно агенство пообещало мне 1800грн.,но каждый день только одни обещания!Мне так не подходит!!!Я готова отдать не менее чем за 1000 грн.в сутки,она у меня с новым евроремонтом,полы с подогревом,интернет есть,МЕБЕЛЬ НОВАЯ. Повторюсь,договор подпишу только с предоплатой! Спасибо,жду скорого ответа.

Эт потому что Глоба предсказал, что аншлаг на ЕВРО отменяется? :lol: Поэтому будут падать??? Относительно не успевшей ещё подняться планки? :wink: Гипотетически.
Востаннє редагувалось kclviv в Пон 25 чер, 2012 23:17, всього редагувалось 1 раз.
kclviv
 
 
Повідомлення Додано: Вів 10 кві, 2012 19:47

[quote="1234112:galician"]mkmkmk
Не спішіть купляти айпед. Невідомо, хто житиме в Вашій квартирі і що після них там залишиться. Може тре буде ремонт робити. Чи Вам обіцяли що там житиме сім"я? ))))

Фанати студенти бронюють палатки у фан зонах та хостелах, тому що навіть "європейським" студентам не покишені наші ціни...!
Востаннє редагувалось kclviv в Пон 25 чер, 2012 23:12, всього редагувалось 1 раз.
kclviv
 
 
Повідомлення Додано: Вів 10 кві, 2012 20:09

Все в порядке,я общалась с этими людьми в Skype, очень приличные люди. Тем более платят хорошо.И если уж на то пошло,то у немцев чистые не только дома,но и улицы.А фанаты селятся в общежития,по другой цене.
И не надо мне рассказывать ерунду всякую.
Завидуйте молча!!!)))
mkmkmk
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 13 кві, 2012 18:34

mkmkmk
Все в порядке,я общалась с этими людьми в Skype, очень приличные люди. Тем более платят хорошо.И если уж на то пошло,то у немцев чистые не только дома,но и улицы.А фанаты селятся в общежития,по другой цене.
И не надо мне рассказывать ерунду всякую.
Завидуйте молча!!!)))

ога, ми всі тобі заздримо :mrgreen:
vasul_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Пон 23 кві, 2012 14:43

galician
 
Повідомлень: 188
З нами з: 08.04.11
Подякував: 3 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 кві, 2012 22:08

Німці масово здають квитки на Євро-2012

Німці масово здають квитки на Євро-2012
Німецька преса пише, що в Україні знущаються над бродячими собаками, тримають політиків у в'язницях, калічать молодих дівчат і влаштовують бандитські розборки.
http://news.finance.ua/ua/~/1/2012/04/23/277042

Из-за высоких цен на жилье Украина может остаться без туристов Евро-2012
http://euro-2012news.com/news/984/ukraine-may-be-left-without-euro-2012-tourists-because-of-high-accommodation-prices

"Банкиры прогнозируют всплеск мошенничества с платежными картами во время Евро-2012"
http://euro-2012news.com/ru/news/990/bankiry-prognoziruyut-vsplesk-moshennichestva-s-platezhnymi-kartami-vo-vremya-evro-2012

"СПИД и другие угрозы для болельщиков Евро-2012"
http://euro-2012news.com/ru/news/976/spid-i-drugie-ugrozy-dlya-bolelcshikov-evro-2012
Востаннє редагувалось kclviv в Пон 25 чер, 2012 23:11, всього редагувалось 1 раз.
kclviv
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 01 чер, 2012 13:06

mkmkmk пропоную квартиру в центрі Львова
oresrt_2012
 
 
  #<123
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt, flyman, ihorkyiv і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
548 213438
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
3 38056
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 17:05
_Klim
0 1517
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 лют, 2021 16:15
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама