Теоретизування на інвестиційні теми, (створимо разом нове)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Фінансовий форум Finance.UA: Кредити для юридичних і фізичних осіб під заставу квартири або автомобіля, інвестиції в startup або діючий бізнес, кредитування виробників і приватних осіб, залучення інвестицій - Швидкий кредит під заставу авто або квартири
Повідомлення Додано: Пон 27 лют, 2012 20:04

Теоретизування на інвестиційні теми, (створимо разом нове)

Відомо, що найбільш відповідальним і найбільш надійним інвестором будь-якої країни є її громадяни, так званий середній клас. Ви типовий його представник. Допустимо, у вас з'явились "вільні" гроші. І відразу постає питання як Їх вберегти? Відповідь відома всім,- їх потрібно вкласти. От і хочеться обговорити - куди І запропонувати те, що надумав, а також вислухати протилежні думки.
Ну найперше вкладення, то у вільноконвертовану валюту, а щоб убезпечити себе, їх варто розкласти у "кошик" з декількох валют. Це ідеальна короткотермінова інвестиція з високою ліквідністю. Але як середньотермінове та довготермінове таке вкладення доволі ризиковане.
Якщо термін інвестиції трохи довший, то вже є сенс вкладатись у банківські метали. Перечитавши теми форуму прийшов до висновку, що зараз в Україні найкраще вкладатись в метали у злитках. Ліквідність менша ніж у ВКВ, та механізм вже працює, насторожує тільки якість злитків і чомусь згадується історія алюмінію, який ще до початку 19 сторіччя вважався дорогоцінним металом :twisted: , та й не повезеш з собою у валізі десять півкілограмових зливків срібла, чи кіло золота. Інвестувати у монети менш вигідно, то для гурманів. Викуповуються вони, здебільшого, за ціною металу, нумізматична їх цінність майже невідома, та й історично так склалося, цей ринок з радянських часів загнано до глубокої тіні, а продаються монети майже за ціною ювелірних виробів.
Десь поряд з нумізматичним ринком знаходиться і ринок інсвестицій у мистецтво і антикваріат. Значні законодавчі перепони переміщенню предметів мистецтва роблять його особливо корумпованим і недосяжним для більшості дрібних інвесторів. Велика конкуренція серед митців і повна відсутність доступної для широкого загалу інформації, роблять інвестиції у мистецтво в Україні для представника середнього класу неможливим. Та значним "+" цих інвестицій є прибуток, який можна в майбутньому отримати, якщо автора мистецького твору буде належно оцінено. Та це доволі довготермінова інвестиція, і добре буде, якщо її отримають ваші діти.
Інвестування у цінні папери українських підприємств я особисто вважаю повною дурістю, за існуючої судової системи ризики зіграти роль облопошенго "лоха" перевищують можливі прибутки.
Інвестувати в нерухомість, механізм придбання-продажу по 0,25 кв.м. площі будівлі відсутній, ліквідність наближається до "0".
В радянські часи був розповсюджений такий інструмент інвестування, як купівля ювелірних виробів. В принципі, на мою думку він себе виправдав. Вкладені в ювелірні вироби радянські рублі, зараз доволі просто повернути грошима, що свідчить про гарну ліквідність і відпрацьований механізм. То може і сьогодні є сенс вкладатись в ювелірку? Крім всього іншого, від цих вкладеннь можна отримувати і естетичне задоволення, особливо це актуально для прекрасної половини людства. Зробивши огляд ринку ювелірних прикрас я дійшов висновку, що вкладатись туди не є добре, і ось чому,- сучасні ювелірні технології дійшли такого стану розвитку, що ціна виробу більш ніж на 60-70% складається з вартості роботи ювелірів, та вартості самих технологій, а складова металу, який і є основою ліквідності цих вкладеннь наближається до третини. Вклавшись туди ви наврят чи отримаєте в разі необхідності вкладені гроші назад навіть через 5 років і навіть зважаючи на постійне зростання ціни дорогоцінних металів. Але всеж приваблює доступність такого інструменту інвестицій і перевірена "пєрєстройкой" надійність.

Тепер, помріємо про ідеальний об'єкт середьнотермінових вкладень, який поєднав би всі позитивні сторони, виявлені в моєму дослідженні, а саме доступність, надійність, ліквідність, мобільність, можливість страхового захисту, бажано ще й прибутковість. :roll:
Здається я знаю, що могло б відповідати всім цим критеріям. На мою думку таким інструментом могла б стати мініатюрна скульптура, щось у розмірі нецке, відлита з банківських металів.
Технологічно її виготовлення не набагато дорожче ніж виготовлення банківського злитка. Вона може бути доволі ексклюзивною, так, що її просто ідентифікувати для страхування і визначити як мистцький виріб. Наголошую, не традиційна кабінетна скульптура в розмірі більше 15 сантиметрів, (вона буде занадто важкою і дорогою). Не ювелірні кулони у розмірі до 2 сантиметрів (їх виготовлення занадто трудозатратне), а саме скульптура у проміжку 4-12 сантиметрів, вагою в 50-100 грамів. Окрім всього, вона може приносити і прибуток у якості виставкового експоната, якщо вдасться розвинути ринок приватних музеїв і виставок художніх творів.

Ну ось наче і все, хай вибачать мене модератори, якщо тема не в тему. І прошу всіх висловлюватись з приводу викладених думок.
llllll
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Irina555, ТупУм, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 3166
Переглянути останнє повідомлення
Чет 22 гру, 2011 15:30
fedoruhn
реклама
Топ
відповідей
Топ
користувачів