WAZZUB заробіток без ризику!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань пошуку роботи: Як шукати роботу після 40 років, як заробляти понаднормово, СПД і робота по трудовій, а також чорний список працівників і типові помилки претендентів і роботодавців.
Повідомлення Додано: Чет 15 бер, 2012 22:05

WAZZUB заробіток без ризику!

WAZZUB є першим світовим співтовариством, яке хоче нам платити за вибір свого сайту.

Проект називається WAZZUB Family. Версія Pre-launch була запущена 1 січня 2012 і триватиме до 31 березня 2012 року. Компанія буде платити користувачам 1$ на місяць за установлення їхнього сайту як домашню сторінку( наприклад хтось зараз має GOOGLE або ЯНДЕКС).В формування цього проекту вже вкладено 2 млн $.

Щоб почати заробляти достатньо зареєструватися і рекомендувати це іншим. За кожну рекомендовану людину ми отримуємо щомісячно 1$. Рекомендація рахується до 5 рівня глибини (тобто, ми отримуємо 1$ за кожного нашого рекомендованого та кожного рекомендованого нашого рекомендованого і так до 5 рівнья).

Якщо ви запросите до проекту, наприклад, тільки 5 людей, і кожна з них також запросить 5 і т.д., то:

1 Рівень 5 х 1 $ = 5 $
2 Рівень 25 х 1 $ = 25 $
3 Рівень 125 х 1 $ = 125 $
4 Рівень 625 х 1 $ = 625 $
5 Рівень 3125 x 1 $ = 3,125 $

У загальному пасивний дохід за місяць складе 3905 $!
Кількість запрошених осіб немає обмежень.
А що станеться, коли ви запросите 10, 20 і більше ...?
Нічого не потрібно інвестувати, достатньо зареєструватися і надати інформацію іншим.

Реєстрація можлива тільки з посилання особи вже зареєстрованії.

Посилання для реєстрації:

http://signup.wazzub.info/?lrRef=3408a679


перейдіть за посиланням, заповніть заявку, вводячи послідовно, ім'я користувача, призвіще, пароль, адресу електронної пошти, виберіть країну проживання, та натисніть Join)

Після реєстрації, ви отримаєте на власну адресу електронної пошти , посилання для активації, у якому необхідно натиснути посилання, щоб підтвердити реєстрацію. Після входу в панель управління на WAZZUB, скопіюйте ваше посилання і вклейте його в текст який читаєте, скопіюйте це повідомлення і відправите своїм друзям(щоб ви здобули рекомендовані особи).

В WAZZUB на вершині знаходиться кнопка, яка виглядає як калькулятор, натисніть на цю кнопку і подивіться, скільки грошей ви заробите, запрошуючи певну кількість людей, які в квітні встановлять стартову сторону WAZZUB в своєму браузері(браузер це програма яку вклучаєш щоб увійти в інтернет). 


З відки WAZZUB візьме гроші для нас? WAZZUB буде працювати на тих же принципах, як Google і Facebook. Це буде безкоштовний сервіс для користувачів які утримуєтся з оголошень(реклам), лише відрізнятиметься тим , що буде ділитися доходами від реклами з користувачами. Отже, рекомендуй WAZZUB як найбілшій групі людей, а з травня 2012 будеш отримувати гроші.
Такі великі кампані як Google і Facebook отримують мільярди доларів за це що ми користуємося їхніми сервісами. Але ми нічого не отримуємо з цього . Залишилося лише приблизно 25 днів!!! Я написав цю інформацію 15 березня. НА ПОЧАТКУ КВІТНЯ КІНЕЦ. Нічого не втратиш а можеш заробити.

Успіху!

Чекаю на запитання

http://signup.wazzub.info/?lrRef=3408a679
polak24
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама