Вексель

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
  #<1 ... 678910>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Вексель 2.2 5 49
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
53%
26
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
12%
6
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
12%
6
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
6%
3
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
16%
8
Всього голосів : 49
Повідомлення Додано: Сер 04 лис, 2009 17:11

почему ТА страховая ВЕКСЕЛЮ заплатила, а не вам?
NoName CK
 
Повідомлень: 924
З нами з: 27.01.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 12 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 лис, 2009 17:11

Re:

Госфинуслуг дала Векселю срок найти новых инвесторов. Не найдут - лишат лицензий, насколько я понимаю. Думаю, это хороший показатель того, что происходит с компанией.
Кстати, мне говорили, что именно Вексель был учредителем Галактики, которая покоится на дне вместе со Страховыми Традициями.
drooppy
 
 
Повідомлення Додано: Нед 10 січ, 2010 23:41

Тоже подал заявление в суд, первую инстанцию выиграл. Жду апеляцию.
Самое интересное, что я услышал от сотрудников Векселя, что меня внесут в список мошенников и больше на границе не пропустят ни в одну страну вот такая всемогущая компания.
racer
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 січ, 2010 17:31

http://www.dfp.gov.ua/197.html?&tx_ttnews[tt_news]=11731&tx_ttnews[backPid]=1&cHash=dc1699adc7

21 січня відбулося чергове засідання Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України.

За результатами розгляду питань порядку денного прийняті рішення:

3. Про зупинення дії всіх ліцензій на здійснення страхової діяльності, виданих АСТ „Вексель” (м. Київ) у зв’язку з невиконанням рішення про застосування заходів впливу.

Страховые традиции №2?
Вацлав Дембицки
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 29 січ, 2010 08:27

Вацлав Дембицки написав:http://www.dfp.gov.ua/197.html?&tx_ttnews[tt_news]=11731&tx_ttnews[backPid]=1&cHash=dc1699adc7

21 січня відбулося чергове засідання Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України.

За результатами розгляду питань порядку денного прийняті рішення:

3. Про зупинення дії всіх ліцензій на здійснення страхової діяльності, виданих АСТ „Вексель” (м. Київ) у зв’язку з невиконанням рішення про застосування заходів впливу.

Страховые традиции №2?

Сайт о покраске вашего автомобиля www.avtocvet.at.ua Все для покраски Вашего автомобиля в г. Горловка
Являюсь "счастливым" обладателем полиса ГО Векселя. Произошло ДТП, в кот. я виновник. Естественно Вексель платить не хочет(не может). Имею ли я право подать на них в суд как обладатель полиса или же должен подавать пострадавший в ДТП(третья сторона). :roll:
Сайт о покраске вашего автомобиля www.avtocvet.at.ua Все для покраски Вашего автомобиля в г. Горловка
Сайт о покраске вашего автомобиля www.avtocvet.at.ua Все для покраски Вашего автомобиля в г. Горловка
Сайт о покраске вашего автомобиля www.avtocvet.at.ua Все для покраски Вашего автомобиля в г. Горловка
Востаннє редагувалось igor_forex в Вів 13 кві, 2010 16:18, всього редагувалось 2 разів.
igor_forex
 
 
Повідомлення Додано: Суб 30 січ, 2010 18:27

В принципе, у третьей стороны с СК никаких юридических отношений пока нет. Обращайтесь Вы, т.к. СК не выполняет условия договора с Вами. А пострадавший может идти в МТСБУ.
Вацлав Дембицки
 
 
Повідомлення Додано: Пон 01 лют, 2010 14:37

Вацлав Дембицки
спасибо за ответ, буду воевать :x .
Сайт о покраске вашего автомобиля www.avtocvet.at.ua Все для покраски Вашего автомобиля в г. Горловка
Сайт о покраске вашего автомобиля www.avtocvet.at.ua Все для покраски Вашего автомобиля в г. Горловка
Сайт о покраске вашего автомобиля www.avtocvet.at.ua Все для покраски Вашего автомобиля в г. Горловка
Сайт о покраске вашего автомобиля www.avtocvet.at.ua Все для покраски Вашего автомобиля в г. Горловка
Востаннє редагувалось igor_forex в Вів 13 кві, 2010 16:20, всього редагувалось 2 разів.
igor_forex
 
 
Повідомлення Додано: Чет 04 лют, 2010 11:18

подайте к Виновнику
а он пусть , если есть желание, привлекает СК.

пока у виновного не возникла ответственность (пока вы к нему не предъявляете претензий), страховка не вступает в силу
anti_strx
 
Повідомлень: 545
З нами з: 29.01.09
Подякував: 17 раз.
Подякували: 57 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 07 лют, 2010 01:18

Вексель: контакты руководства

igor_forex написав:
Вацлав Дембицки написав:http://www.dfp.gov.ua/197.html?&tx_ttnews[tt_news]=11731&tx_ttnews[backPid]=1&cHash=dc1699adc7

21 січня відбулося чергове засідання Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України.

За результатами розгляду питань порядку денного прийняті рішення:

3. Про зупинення дії всіх ліцензій на здійснення страхової діяльності, виданих АСТ „Вексель” (м. Київ) у зв’язку з невиконанням рішення про застосування заходів впливу.

Страховые традиции №2?


Являюсь "счастливым" обладателем полиса ГО Векселя. Произошло ДТП, в кот. я виновник. Естественно Вексель платить не хочет(не может). Имею ли я право подать на них в суд как обладатель полиса или же должен подавать пострадавший в ДТП(третья сторона). :roll:


Вы можете попробовать пообщаться с Председателем правления Фурманом Василием Николевичем. Этого товарища можно найти на бульваре Леси Украинки, - он является соучредителем компании SwissLife (планируют заниматься страхованием жизни). Кроме того, он "преподает" в КНЭУ на кафедре страхования, - поговаривают, зануда редкий ;)

Да, и на всякий пожарный, его мобильный: 044 2026423
Finanziere
 
Повідомлень: 110
З нами з: 16.08.09
Подякував: 192 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 29 бер, 2010 10:12

Кто в курсе, что сейчас там происходит? Остались ли у них какие-то активы? Стоит ли чего-то ожидать или забыть :(
Andrey11
 
 
  #<1 ... 678910>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама