Лекції від будівельника про все що стосується будівництва і

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Авторська тема користувача budivelnik. Форум Будівельник завжди правий на Finance.UA. Ринок будівництва і будівельних матеріалів, обговорення зміни цін на ринку житла. Аналітичні дані, прогнози і тенденції, вартість будівельних матеріалів.
  #<12345 ... 8>
Повідомлення Додано: Нед 03 бер, 2013 18:28

Re: Лекції від будівельника про все що стосується будівництв

  Изя Гуд написав:суть моего предложения по хрущёвкам в центральных и дорогих районах города - наружная реконструкция. ;)
(Утепление пенопластом с последующей штукатуркой и покраской).

Якщо Ви читали - то навіть на валютній гілці я писав про доцільність утеплення пінопластом всіх багатоповерхових будинків збудованих до 1970 року , при чому фінансування цих робіт , я б поклав на державу ( правда з можливістю вибору власниками житла між двома варіантами)
а - держава фінансує + піднімає тариф на опалення поки не компенсує свої затрати
б - власники фінансують і оплачуть по старому тарифу . поки не компенсують свої затрати по формулі новий тариф - старий тариф х термін користування..
  Изя Гуд написав:Поэтому в ваших рассуждениях есть существенный пробел. Вы не написали о стоимости рабочего места, в проекции на 15 квадратов жилья для человека

Якщо сьогодні без каналізації - люди живуть і якось зводять кінці з кінцями , то в тій самій місцевості з каналізацією - точно будуть жити і також зможуть звести кінці з кінцями. :D

ПС
Оповідання про престижність і надійність Києва а також про те що в ньому легше заробити - не більше як міф.( як мінімум для першого-другого покоління нових киян)
Посудіть самі
(20 м2 х 1500(Київ) - 2000 (село) )/20 років = 1400 доларів в рік додаткових заощаджень на особу + врахуйте ще 300 доларів/місяць на оренду.

Тобто американська мрія
Кожен може стати мільонером
Для всього світу працює трошки в іншому вигляді
Кожен з 100 зможе стати мільонером. ( тобто 1% найуспішніших :D )
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 03 бер, 2013 19:16

Re: Лекції від будівельника про все що стосується будівництв

  budivelnik написав:= 1400 доларів в рік додаткових заощаджень на особу


З яких доходiв ви будете заощаджувати в селi? i навiщо?


(Знаете, в мене один знайомий був, вiн теж, коли сидiв без роботи - подiбно заробляв. Каже менi: Я сьогоднi 10 гривень заробив.
Я питаю: Як?
Вiн каже: та от грошей в кишенi не було, я через усе мiсто пiшки йшов. А так би 6 гривень на проiзд витратив. Та ще й по-маленькому за куток 4 рази завертав. А якби в платний туалет - то це ще 4 гривнi)
Изя Гуд
 
 
Повідомлення Додано: Нед 03 бер, 2013 19:29

  Изя Гуд написав:
  budivelnik написав:= 1400 доларів в рік додаткових заощаджень на особу
З яких доходiв ви будете заощаджувати в селi? i навiщо?

(Знаете, в мене один знайомий був, вiн теж, коли сидiв без роботи - подiбно заробляв. Каже менi: Я сьогоднi 10 гривень заробив.
Я питаю: Як?
Вiн каже: та от грошей в кишенi не було, я через усе мiсто пiшки йшов. А так би 6 гривень на проiзд витратив. Та ще й по-маленькому за куток 4 рази завертав. А якби в платний туалет - то це ще 4 гривнi)
1 Нуль заощаджень в селі=1400 в рік+300 в місяць в Києві
Тільки в селі відразу в своїй хаті . а в Києві 20 років позаощаджував і тільки тоді в своїй хаті
А життя то вже й пройшло , тому й написав для першого+другого покоління Киян.
Третьому і далі вже якось полегше буде.
2 Гроші не витрачені = гроші зароблені
Завжди було + завжди буде.
3 Я наприклад люблю використовувати слідуючу фразу
На день відпочинку потрібно три дні працювати , тому я краще просто два дні нічого не пороблю :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 03 бер, 2013 22:45

Щось я не розумiю ваш стьоб. :roll:
:lol:
Изя Гуд
 
 
Повідомлення Додано: Пон 04 бер, 2013 09:13

Изя Гуд
А що тут не зрозумілого ?
Просте математичне рівняння .
В Києві - можна заробити , але при цьому для того щоб мати можливість там працювати необхідно додатково витрачати.
Заробіток в Києві повинен бути мінімум на 400 доларів/місяць більшим ніж в селі , щоб на протязі 20 років праці людина отримала те саме( житло) що вона й так безкоштовно має в селі.

Через 20 років , ця зароблена квартирка в Києві звичайно може стати стартовим капіталом ( і досить хорошим) для нащадків , але в того хто цих 20 років заробляв - життя то вже закінчується.......

Тому й казав
Вигоду потрібно бачити не взагалі . а конкретно для себе.
А то покласти своє життя заради розвитку соціалізму в Африці - в Союзі поклало мільонів з 100 і де той Африканський соціалізм ( не говорячи вже про Союзний)
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 04 бер, 2013 13:28

budivelnik

Мне кажется, мы говорим про разные сёла.
Если вы из западной Украины, то тогда более-менее понятно. Там дома в сёлах поприличнее, да и сёла некоторые могут быть не сёла, а как в Европе говорят, "городки". В Украине просто не принято говорить "мiстечко Петрiвка", кажуть "село Петрiвка".

А человеку, который бывал в сёлах восточной или центральной Украины, более понятным будет желание людей лучше всю жизнь прожить в чужой квартире и платить аренду, чем прожить у власной хате в сели. :oops:
Изя Гуд
 
 
Повідомлення Додано: Пон 04 бер, 2013 13:31

Re: Лекції від будівельника про все що стосується будівництв

  budivelnik написав:А то покласти своє життя заради розвитку соціалізму в Африці - в Союзі поклало мільонів з 100 і де той Африканський соціалізм


Что за цифры?
Изя Гуд
 
 
Повідомлення Додано: Пон 04 бер, 2013 18:10

Re: Лекції від будівельника про все що стосується будівництв

Довольно странные рассуждения ведет budivelnik о "заощадженнях" в селе. Родственники проживают в одном из сел Житомирской обл., места их работы - крайний север, Московская обл., Польша. Так и скитаются всю жизнь кто хочет заработать, а не пьянствовать на "сэкономленные"! Киев не рассматривают из-за низкой ЗП и дороговизны аренды жилья. Що дає та хата в селі, коли відсутня перспектива для майбутньго покоління знайти роботу поблизу? Урбанізация гряде. :)
Ho Chi minh
 
Повідомлень: 108
З нами з: 05.09.12
Подякував: 126 раз.
Подякували: 19 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 04 бер, 2013 20:06

Re: Лекції від будівельника про все що стосується будівництв

  Ho Chi minh написав:Довольно странные рассуждения ведет budivelnik о "заощадженнях" в селе.
1 Ви ж не будете стверджувати що люди заощаджують тільки в Києві , а в інших містах/селах - ні.Як не як , а на Київ припадає всього 15% щорічного нового будівництва ( приблизно 30% у грошовому обчисленні) від загальноукраїнських .Але тоді крім Києва 85% у м2 або 70% у грошах
2 Згоден з Ізею , що села Західної України не варто порівнювати з робочими містечками коло закинутих шахт Донецька/Луганська , але при цьому нагадаю що є німецькі села на Херсонщині/Миколаївщині , венгерські/словацькі в Закарпатті, наші нормальні на Черкащині/Потавщині , де нормальна людина в стані заробити не менше якогось протираючого штанці клєрка в офісі супер-пупер компанії Рога і Копита з Києва
3 Прошу звернути увагу
місто______заробіток на особу (сімю)____витрати на житло(їжу)___заощадження
Київ______________5000 __(8000)____________4000(4000)_____________0
не Київ___________2000 __ (3000)___________0___(3000)_____________0

або те саме у випадку коли потрібно ще й на квартиру зібрати
місто__заробіток на особу (сімю)_витрати на житло(їжу)_на житло______заощадження
Київ______________6000 __(10000)________4000(4000)___6000 в місяць(10 років)__0
не Київ___________2000 __ (3000)_________0___(3000)_____0________________0

Як висновок
При тій самій якості життя , можнаоднаково жити заробляючи 10 000 грн в місяць на сімю в Києві(орендуючи житло) і 3000 грн в місяць на селі (проживаючи у батьківській хаті)

Друге питання , що з точки зору наступних поколінь жити в Києві краще для цих наступних поколінь , але набагато важче першому поколінню

ПС
На рахунок сотень мільонів які будували соціалізм в Африці
Це мешканці СРСР , які перемогли німців , допомагали половині світу і при цьому так і померли не народившись (ТМ грузинський анекдот)
Йдуть два кума в Тбілісі по цивинтару . читають таблички
Вано - народився 01-01-1900 помер 01-01-2000 - жив 10 років
Гіві - народився 01-01-1950 помер 01-01-2010 - жив 40 років
Питають куми в екскурсовода
А чого така різниця
Екскурсовод - у нас поки в тебе не має жінки/коханки/машини/хати - то й не важається що ти жив і рахуються тільки ті роки , які прожив всім користуючись
Подумав один кум , та й каже другому
Куме . як помру - напишіть помер не народившись....
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 04 бер, 2013 23:27

budivelnik

Ради 5000 заработка, в Киев не выгодно ехать и снимать жильё за 4000.
Это и дураку понятно.

А вот ради 20000... :roll:
Изя Гуд
 
 
  #<12345 ... 8>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератор: Ірина_

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
130 80180
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 04 тра, 2012 22:31
budivelnik
1 45122
Переглянути останнє повідомлення
Вів 13 бер, 2012 21:21
budivelnik
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама