Сдача жилья в эксплуатацию в 2012 году по Киеву

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1234 ... 15>
Повідомлення Додано: Суб 07 кві, 2012 12:18

  budivelnik написав:
zahar_
практически не публикуют инфу о введеных в эксплуатацию домах.

А навіщо їм публікувати інформацію про кількість введених в експлуатацію , якщо той самий КГС публікує адреси і ціни готових до продажу близько 2000 квартир , загальною площею в річну норму здачі.

Киевгорстрой темнит - под шумок достройки долгостроев с 2007- 2009 Киевгорстрой фактически сокращает ввод жилья в Киеве чтобы сильно не затоваривать рынок.
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 07 кві, 2012 12:46

  zahar_ написав:
  budivelnik написав:
zahar_
практически не публикуют инфу о введеных в эксплуатацию домах.

А навіщо їм публікувати інформацію про кількість введених в експлуатацію , якщо той самий КГС публікує адреси і ціни готових до продажу близько 2000 квартир , загальною площею в річну норму здачі.

Киевгорстрой темнит - под шумок достройки долгостроев с 2007- 2009 Киевгорстрой фактически сокращает ввод жилья в Киеве чтобы сильно не затоваривать рынок.

Чекайте , а що Ви хочете щоб робила комерційна організація маючи запас продукції еквіваплентний річному обєму виробництва ?
Я також скоротив і що ? Будете мене заставляти підтримувати обєми виробництва 2008 року ? У Вас тільки один варіант зробити так щоб обєми виробництва збільшувались - збільшити кількість проданого . Поки хтось вже зроблене не купить , нове будуватись не буде.
Це хоч зрозуміло ?

А то взяли за моду
Всюди ж***, всі застрягли рогами в бетоні . грошей на жрачку не вистарчає . - а будувати мусять більше.
Будьте послідовними хоча б в межах одного форуму.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27414
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 07 кві, 2012 20:03

  ua-ua-ua написав:Липинка: http://www.lipinka.com.ua/ru/news/ofici ... aciyu.html254 квартиры

А Вы можете ориентировочно определить там средний метраж сданных в эксплуатацию квартир?
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 07 кві, 2012 21:47

  budivelnik написав:Чекайте , а що Ви хочете щоб робила комерційна організація маючи запас продукції еквіваплентний річному обєму виробництва ?
Я також скоротив і що ? Будете мене заставляти підтримувати обєми виробництва 2008 року ? У Вас тільки один варіант зробити так щоб обєми виробництва збільшувались - збільшити кількість проданого . Поки хтось вже зроблене не купить , нове будуватись не буде.
Це хоч зрозуміло ?

А при чём здесь лично Вы к массовому киевскому строительству? Не Вам а Киевгорстрой выделили больше сотни гектаров земли под застройку в Киеве, а он их "кинул на засолку" и строит "в час по чайной ложке" и дальше старается себе участки оттяпывать, а строить не торопится

Не средств чтобы строить - пусть возращает на рынок ту землю под застройку, которую он себе нахарапурил на непрозрачной основе пользуясь близостью к городским властям - типа город 80% акций Киевгорстроя имеет.
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 кві, 2012 00:05

  zahar_ написав:
  budivelnik написав:Чекайте , а що Ви хочете щоб робила комерційна організація маючи запас продукції еквіваплентний річному обєму виробництва ?
Я також скоротив і що ? Будете мене заставляти підтримувати обєми виробництва 2008 року ? У Вас тільки один варіант зробити так щоб обєми виробництва збільшувались - збільшити кількість проданого . Поки хтось вже зроблене не купить , нове будуватись не буде.
Це хоч зрозуміло ?

А при чём здесь лично Вы к массовому киевскому строительству? Не Вам а Киевгорстрой выделили больше сотни гектаров земли под застройку в Киеве, а он их "кинул на засолку" и строит "в час по чайной ложке" и дальше старается себе участки оттяпывать, а строить не торопится

Не средств чтобы строить - пусть возращает на рынок ту землю под застройку, которую он себе нахарапурил на непрозрачной основе пользуясь близостью к городским властям - типа город 80% акций Киевгорстроя имеет.

1 Я далекий від того , щоб порівнювати себе і КГС
2 Ви дурника не вмикайте , а спробуйте зрозуміти :
Станом на 06-04-2012 КГС виставив до продажу:
2417 квартир площею 188585 м2 на сумму в 2,145 млрд грн
А квартири виставлені до продажу мають конкретні адреси і номера квартир , тому жодного відношення до грошей населення в них не має ( якби якась квартирка дублем висвітлилась то вже б КГС мав позов до суду ), таким чином організація має :
а - вложених 2 млрд в готовий продукт ( 188 585 м2 житла)
б - це річний ( або близько до річного ) обєм будівництва КГС
Висновок
Маючи такий здоровенний товарний запас готової продукції - не дивно що КГС більше уваги приділяє продажу вже збудованого , а не будівництву нового.
Це ж елементарно , для будь якого бізнесмена ( навіть перший раз торгуючого насінням на базарі . а не те що з 2 млрд оборотом в рік.)
3 В Києві вільних площ приблизно 15000 га , тому навіть 100 га від цих площ - погоди на ринку землі не робить.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27414
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 08 кві, 2012 08:20

  budivelnik написав:
  zahar_ написав:
  budivelnik написав:Чекайте , а що Ви хочете щоб робила комерційна організація маючи запас продукції еквіваплентний річному обєму виробництва ?
Я також скоротив і що ? Будете мене заставляти підтримувати обєми виробництва 2008 року ? У Вас тільки один варіант зробити так щоб обєми виробництва збільшувались - збільшити кількість проданого . Поки хтось вже зроблене не купить , нове будуватись не буде.
Це хоч зрозуміло ?

А при чём здесь лично Вы к массовому киевскому строительству? Не Вам а Киевгорстрой выделили больше сотни гектаров земли под застройку в Киеве, а он их "кинул на засолку" и строит "в час по чайной ложке" и дальше старается себе участки оттяпывать, а строить не торопится

Не средств чтобы строить - пусть возращает на рынок ту землю под застройку, которую он себе нахарапурил на непрозрачной основе пользуясь близостью к городским властям - типа город 80% акций Киевгорстроя имеет.

1 Я далекий від того , щоб порівнювати себе і КГС
2 Ви дурника не вмикайте , а спробуйте зрозуміти :
Станом на 06-04-2012 КГС виставив до продажу:
2417 квартир площею 188585 м2 на сумму в 2,145 млрд грн
А квартири виставлені до продажу мають конкретні адреси і номера квартир , тому жодного відношення до грошей населення в них не має ( якби якась квартирка дублем висвітлилась то вже б КГС мав позов до суду ), таким чином організація має :
а - вложених 2 млрд в готовий продукт ( 188 585 м2 житла)
б - це річний ( або близько до річного ) обєм будівництва КГС
Висновок
Маючи такий здоровенний товарний запас готової продукції - не дивно що КГС більше уваги приділяє продажу вже збудованого , а не будівництву нового.
Це ж елементарно , для будь якого бізнесмена ( навіть перший раз торгуючого насінням на базарі . а не те що з 2 млрд оборотом в рік.)
3 В Києві вільних площ приблизно 15000 га , тому навіть 100 га від цих площ - погоди на ринку землі не робить.

У Вас "вирують ємоції" и видимо поэтому Вы отклоняетесь от темы и ещё выкладываете тут свои "левые" умозаключения об объёмах оборота КГС высчитанного по прайсу выставленного на продажу на данный момент "воздуха" КГС.

У Вас есть информация по теме - сколько КГС ввёл в эксплуатацию жилья в Киеве первом квартале 2012?
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 кві, 2012 10:04

  zahar_ написав:
  budivelnik написав:1 Я далекий від того , щоб порівнювати себе і КГС
2 Ви дурника не вмикайте , а спробуйте зрозуміти :
Станом на 06-04-2012 КГС виставив до продажу:
2417 квартир площею 188585 м2 на сумму в 2,145 млрд грн
А квартири виставлені до продажу мають конкретні адреси і номера квартир , тому жодного відношення до грошей населення в них не має ( якби якась квартирка дублем висвітлилась то вже б КГС мав позов до суду ), таким чином організація має :
а - вложених 2 млрд в готовий продукт ( 188 585 м2 житла)
б - це річний ( або близько до річного ) обєм будівництва КГС
Висновок
Маючи такий здоровенний товарний запас готової продукції - не дивно що КГС більше уваги приділяє продажу вже збудованого , а не будівництву нового.
Це ж елементарно , для будь якого бізнесмена ( навіть перший раз торгуючого насінням на базарі . а не те що з 2 млрд оборотом в рік.)
3 В Києві вільних площ приблизно 15000 га , тому навіть 100 га від цих площ - погоди на ринку землі не робить.

У Вас "вирують ємоції" и видимо поэтому Вы отклоняетесь от темы и ещё выкладываете тут свои "левые" умозаключения об объёмах оборота КГС высчитанного по прайсу выставленного на продажу на данный момент "воздуха" КГС.

Жодних емоцій - гола математика + досвід підприємництва
1 В мене в торгівлі , товарний залишок постійно близький до тижневого обороту
2 В мене в будівництві , обєми товарного залишку залежать від ринкової ціни на сьогодні ( і колихаються в межах 1-1,3 річного обєму будівництва) - вища ціна продажу - більший залишок
3 Обєм товарного залишку регулюється не тільки швидкістю будівництва , а й швидкістю продажу , тому не дивно , що у випадку збільшення готової продукції в 2 рази ( січень 1200 квартир , сьогодні 2400 квартир ) , КГС зменшує обєми виробництва (ПС зменшення обємів виробництва - це виключно Ваше припущення , з яким я не погоджуюсь )

У Вас есть информация по теме - сколько КГС ввёл в эксплуатацию жилья в Киеве первом квартале 2012?

1 В мене є інформація скільки готових квартир виставляв КГС станом на 01-01-2012 і станом на 06-04-2012
2 Коли Ви йдете в магазин за цигарками , що Вас більше цікавить
а - наявність цигарок в магазині , чи
б - обєми випуску цих цигарок в 1-кварталі ?

Таким чином
Залиште менеджерам КГС , право визначення скільки , по якій ціні , де - вони повинні будувати , якщо в них в магазині є 2400 одиниць готової продукції.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27414
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 08 кві, 2012 11:12

  budivelnik написав:
  zahar_ написав:
  budivelnik написав:1 Я далекий від того , щоб порівнювати себе і КГС
2 Ви дурника не вмикайте , а спробуйте зрозуміти :
Станом на 06-04-2012 КГС виставив до продажу:
2417 квартир площею 188585 м2 на сумму в 2,145 млрд грн
А квартири виставлені до продажу мають конкретні адреси і номера квартир , тому жодного відношення до грошей населення в них не має ( якби якась квартирка дублем висвітлилась то вже б КГС мав позов до суду ), таким чином організація має :
а - вложених 2 млрд в готовий продукт ( 188 585 м2 житла)
б - це річний ( або близько до річного ) обєм будівництва КГС
Висновок
Маючи такий здоровенний товарний запас готової продукції - не дивно що КГС більше уваги приділяє продажу вже збудованого , а не будівництву нового.
Це ж елементарно , для будь якого бізнесмена ( навіть перший раз торгуючого насінням на базарі . а не те що з 2 млрд оборотом в рік.)
3 В Києві вільних площ приблизно 15000 га , тому навіть 100 га від цих площ - погоди на ринку землі не робить.

У Вас "вирують ємоції" и видимо поэтому Вы отклоняетесь от темы и ещё выкладываете тут свои "левые" умозаключения об объёмах оборота КГС высчитанного по прайсу выставленного на продажу на данный момент "воздуха" КГС.

Жодних емоцій - гола математика + досвід підприємництва
1 В мене в торгівлі , товарний залишок постійно близький до тижневого обороту
2 В мене в будівництві , обєми товарного залишку залежать від ринкової ціни на сьогодні ( і колихаються в межах 1-1,3 річного обєму будівництва) - вища ціна продажу - більший залишок
3 Обєм товарного залишку регулюється не тільки швидкістю будівництва , а й швидкістю продажу , тому не дивно , що у випадку збільшення готової продукції в 2 рази ( січень 1200 квартир , сьогодні 2400 квартир ) , КГС зменшує обєми виробництва (ПС зменшення обємів виробництва - це виключно Ваше припущення , з яким я не погоджуюсь )

У Вас есть информация по теме - сколько КГС ввёл в эксплуатацию жилья в Киеве первом квартале 2012?

1 В мене є інформація скільки готових квартир виставляв КГС станом на 01-01-2012 і станом на 06-04-2012
2 Коли Ви йдете в магазин за цигарками , що Вас більше цікавить
а - наявність цигарок в магазині , чи
б - обєми випуску цих цигарок в 1-кварталі ?

Таким чином
Залиште менеджерам КГС , право визначення скільки , по якій ціні , де - вони повинні будувати , якщо в них в магазині є 2400 одиниць готової продукції.

1. В определении годового оборота КГС в жилом строительстве Киева Ваш -"досвід підприємництва 1 В мене в торгівлі , товарний залишок постійно близький до тижневого обороту" не аргумент.
2. Что же до -"КГС зменшує обєми виробництва (ПС зменшення обємів виробництва - це виключно Ваше припущення , з яким я не погоджуюсь )" то
2009. http://ubr.ua/market/real-estate/v-kiev ... doma-41136
За підсумками 2009 року холдингова компанія «Київміськбуд» як замовник і генпідрядник ввела в експлуатацію близько 356 тис. кв. м житла, що становить 48% від загального обсягу житлового будівництва в Києві

2011 http://kyivmiskbud.ua/news.php?news_id=249
АО ХК «Киевгорстрой» заняла первое место в рейтинге строительных организаций столицы, которые активно строили и вводили в эксплуатацию жилые дома в 2011г. Так, в целом за прошлый год, холдинговая компания построила 213 440 кв.м. общей жилой площади...

**Объект**************Кол-во Метров****Квартиры
1. Правды, 5-б; ____________9125кв. м_________126
2. Урловская34-а__________10053кв. м_________150
3.40-летия Октября30-б____16111кв. м_________156
4. ул. Л. Гавро, 1___________18847кв. м_________220
5. пр. В. Маяковского,1-в___11831кв. м_________170
6. ул. Алма-Атинской, 109-б_10246кв. м________ 141
7. ул. Е. Чавдар, 1__________27060кв. м_________352
8. Краснозвёздный (3сек)____????кв. м_______ ок 246
9. улУрловская 38 __________ 48392кв. м________670
10. улУрловская 40_________12423кв. м________ 140
11. Ахматевой34___________12423кв. м_________140
12. ул. Григоренко__________26915кв. м________368
13. б. Перова10_____________15201 кв.м________168
ВСЕГО__________________________________________3047
http://building.ua/Kievgorstroy-sdal-v-ekspluataciu-giloy-dom-v-Kieve-na-168-kvartir
АО ХК «Киевгорстрой» открыло под заселение жилой дом со встроенными помещениями и подземным паркингом по бул. Перова, 10-12 в Днепровском районе Киева, сообщили в пресс-службе компании.

Односекционный дом на 23-25 этажей рассчитан на 168 квартир общей площадью 15,201 тыс. кв. м

http://www.kyivmiskbud.ua/rus/news/220/
После обращения к собравшимся, президент АО ХК "Киевгорстрой" с правлением холдинговой компании и гостями осуществил проход по квартирам дома. Сам дом состоит из 6 секций разной этажности, от 17 до 23. Общая площадь застройки составляет 3220 м2. Количество квартир - 492, в том числе 1-комнатных - 252; 2-комнатных - 76; 3-комнатных - 150; 4-комнатных - 3; 5-комнатных - 12. Площадь квартир в доме равняется 35461,
Сравните показатели в 2009 и в 2011 и можете и дальше заявлять "я не погоджуюсь" и рассказывать про "наявність цигарок в магазині" :P
Востаннє редагувалось zahar_ в П'ят 21 вер, 2012 20:03, всього редагувалось 3 разів.
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 кві, 2012 12:09

Судя по тому что в 2011 дом КГС на Урловской 20 в эксплуатацию сдан был не был ("только в столице введено в эксплуатацию 13 домов, а именно - три дома на ул. Урловской ( № 34-а, 38 и 40")), а планировался , большая вероятность того, что этот дом был введен в эксплуатацию в первом квартале 2012.

Если так, тогда значит, что дом по Урловской 20 "внёс в копилку" сданного в эксплуатацию жилья в Киеве ориентировочно 29120 кв.м на 398 квартир.
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 кві, 2012 12:40

  zahar_ написав:1. В определении годового оборота КГС в жилом строительстве Киева Ваш -"досвід підприємництва 1 В мене в торгівлі , товарний залишок постійно близький до тижневого обороту" не аргумент.

А пункти №2 і №3 - аргумент , який Ви з незручності для себе вирішили замовчати ?
2 В мене в будівництві , обєми товарного залишку залежать від ринкової ціни на сьогодні ( і колихаються в межах 1-1,3 річного обєму будівництва) - вища ціна продажу - більший залишок
3 Обєм товарного залишку регулюється не тільки швидкістю будівництва , а й швидкістю продажу , тому не дивно , що у випадку збільшення готової продукції в 2 рази ( січень 1200 квартир , сьогодні 2400 квартир )


  zahar_ написав:2. Что же до -"КГС зменшує обєми виробництва (ПС зменшення обємів виробництва - це виключно Ваше припущення , з яким я не погоджуюсь )" то

Сравните показатели в 2009 и в 2011 и можете и дальше заявлять "я не погоджуюсь" и рассказывать про "наявність цигарок в магазині" :P

Тут Ви вже відводите від теми розмови , адже я написав :
1 В мене є інформація скільки готових квартир виставляв КГС станом на 01-01-2012 і станом на 06-04-2012
2 Коли Ви йдете в магазин за цигарками , що Вас більше цікавить
а - наявність цигарок в магазині , чи
б - обєми випуску цих цигарок в 1-кварталі ?

Таким чином
Залиште менеджерам КГС , право визначення скільки , по якій ціні , де - вони повинні будувати , якщо в них в магазині є 2400 одиниць готової продукції.

З приведенного мною прикладу з цигарками , будь яка , економічно-грамотна людина повинна була прийти до висновку:
а - якщо збільшуються обєми виставленного до продажу - то її не цікавить внутрішня кухня виробника
б-якщо ростуть товарні залишки готової продукції , то будь-який адекватний виробник піде шляхом зменшення виготовлення нової продукції при цьому у нього виникають ризики втратити свою частку ринку якщо на ринку існують ті хто можуть запропонувати продукцію аналогічної якості по меншій ціні.
В кого сьогодні найнижча ціна ? В КГС , значить ризику втратити частку ринку в нього не має , а отже він зменшує випуск готової продукції .

Все , голий бізнес і ніяких емоцій.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27414
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<1234 ... 15>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 2978
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 кві, 2016 22:44
барабашов
Пригород Киева, как альтернатива Киеву 1 ... 15, 16, 17
Anonymous » П'ят 25 гру, 2009 10:27
167 69338
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 лют, 2016 13:37
4e4ensxe
1 3275
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 лют, 2016 15:12
Frant
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама