Аренда ячейки или договор хранения ?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
  #<12345>
Повідомлення Додано: П'ят 13 кві, 2012 15:21

Re: Аренда ячейки или договор хранения ?

  Kateryna написав:небольшой DVBank


  Kateryna написав:Вообщем, сказка


И вправду похоже на сказку. Что за банк, надо посмотреть.
Judge
 
 
Повідомлення Додано: Чет 24 тра, 2012 11:38

Банковский сейф

Услуга эта очень актуальная и многим людям просто необходима. Уже давно пользуюсь ячейкой в UniCredit банке, что на Детском мире (Артема), очень давольна. Специалисты просто умнички, цены, сама лично сравнивала, по Донецку самые дешевые, если кому-нибудь понадобиться вот телефон специалиста 095 539 40 09.
Diana-m
 
 
Повідомлення Додано: Нед 12 сер, 2012 23:12

  ua-ua-ua написав:-депозитарий высокого класса, в большом, лучше даже головном отделении

От це питання мене цікавить, чому більше чи головне відділення краще ніж мале?
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2086
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 сер, 2012 22:04

Re: Аренда ячейки или договор хранения ?

Банки можуть вести спостереження в кімнаті з скриньками, а можуть і ні. Я би віддав перевагу першим. Але записи мають термін зберігання - наприклад 2 тижні. У такому випадку, на мою думку, варто вклад провідувати що тижня. Якщо відділення центральне, то зазвичай добиратись до нього довго - в цієї точки зору відав би перевагу локальному відділенню.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2086
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 сер, 2012 10:29

mju Я знаю, что банки не имею право вести видеонаблюдение в помещении где находятся банковские сейфы. Я бы вибирал сейфы в Центральных отделениях или в Головном офисе, ведь в ячейку мы же не ездим каждый день, самое главное в этом вопросе - безопасность того, что мы храним в этих сейфах. А в отдалённых отделениях, как правило, с этим вопросом оооочень туго, особенно в крупных системных банках. Достаточно только посмотреть сколько отделений было ограблено за последнее время.
Великий
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 сер, 2012 20:25

mju
1. Центральное/главное отделение - на 100% тотально реконструированное или специально "под себя" построенное/спроектированное помещение. Рядовое отделение - арендованная 1-но комнатнаяхрущёвка на 1-ом этаже.
2. Центральное - собственное хранилище. Рядовое - 100% инкассация (кроме разменки).
3. Центральное - учитывая наполнение - многоуровневая, специально выстроенная система охраны, вплоть до физического присутствия бойцов. Рядовое - тревожная кнопка или датчики движения с ближайшего радиорынка. Вряд ли даже система пожаротушения есть (а как насчёт пожара? деньгам в ячейке крематорий).

Как вы думаете где проще полупьяному ханыге проломить кувалдой ночью стену, этой же кувалдой разнести алюминивое подобие сейфов и забрать ваши кровные?

Анализируйте также то, что реально "наведываться" раз в неделю вы не будете (через месяц проклянёте банк). В ячейке обычно хранится то, к чему люди не прикасаются месяцами, если не годами.
apollo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1588
З нами з: 17.08.12
Подякував: 12 раз.
Подякували: 373 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 21 сер, 2012 20:57

также можно добавить что в головном отделении меньше вероятность мошенничества со стороны сотрудников банка. Большинство случаев воровства из ячеек было связано именно с этим.
ua-ua-ua
 
Повідомлень: 1006
З нами з: 02.01.11
Подякував: 42 раз.
Подякували: 141 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 сер, 2012 00:35

Великий
Банки мають право вести спостереження у кімнатах з сейфами. Сам оглядав таке сховище - поряд кабінки були. Якщо немає камери - краще уникати, тоді нічим довести, що скринька була відчинена без вашого відома (щей якщо ключ залишається в банку). Чув історію про поцуплені гроші - камери не було, скринька не пошкоджена - банк клієнта послав. Тож якщо камери нема - ні ногою.
Вигода не головного відділення - в тому, що воно не бог-зна-де, а коло дому чи поряд з роботою. Раз в тиждень чи два можна зайти по дорозі.
Яке відношення має пограбування до депозитних скриньок? Зазвичай беруть касу? Чи я помиляюсь? В скриньках немає гарантії, що є кеш, по друге нема гарантії, що вона не пуста - а час то тікає.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2086
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 сер, 2012 00:42

apollo
Найтолковіший коментар. Про пожежу. Варто взнати в банку систему попередження.
Пограбування не боюсь - тоді касу беруть чи інкасаторів.
Реальні загрози бачу дві - держава і шахраї в банку.
Яка різниця де працівники? Аби система спостереження на була, і ключі всі віддавали.
А от про пожежу варто подумати.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2086
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 сер, 2012 00:44

  ua-ua-ua написав:также можно добавить что в головном отделении меньше вероятность мошенничества со стороны сотрудников банка. Большинство случаев воровства из ячеек было связано именно с этим.

Я такоїж думки - працівники найслабша ланка. Чому менша вірогідність? Суворіший контроль?
Знаєте чим більше про це думаю тим більше бачу в цьому сенсу.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2086
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 1911
Переглянути останнє повідомлення
Вів 14 лис, 2017 11:09
ludi3009
8 15590
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 сер, 2014 18:09
AximuS
3 7931
Переглянути останнє повідомлення
Пон 09 кві, 2012 16:26
ТупУм
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама