Хайпи та інвестування

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
Повідомлення Додано: Сер 16 тра, 2012 10:30

Хайпи та інвестування

Доброго дня шановні учасники форуму , дещо полиставши пошук зрозумів що зацікавлених у данному виді інвестування є досить багато та підфоруму чи теми немає , тому спробую трохи сам про це розповісти та викласти результати своїх інвестицій та думок щодо цього .

Загальна інформація


HYIP (Високоприбуткові інвестиційні програми) - це високоприбуткова інвестиційна програма. В народі, хайп.
Давайте розберемося з основами. По-перше, хайпи це не піраміда, (тобто, звичайно ж, вона, піраміда, принаймні, в переважній більшості випадків, але про це трохи пізніше).
Будь-який поважаючий себе HYIP стверджує, що працює на форексі, в деяких випадках, це дійсно так. Також, хайпи часто займаються інвестуванням в антикваріат, нафту, і взагалі у все, що здатне приносити великий прибуток. Часто, більш дрібні хайпи, є великими інвесторами великих і перевірених хайпів. Вірити чи ні легендам, які придумують адміни хайпів, справа персональне, зазвичай казкам про супер-роботів форекса, надзвичайну вигідності інвестування в антикваріат, ніхто не вірить. Всі розуміють, що всякий HYIP рано чи пізно лопне, і що це тільки питання часу.
Тим не менш, не поспішайте ставити на цьому виді заробітку хрест, є маса прикладів, коли люди тільки з хайпів заробляють, і заробляють не погано.
Як вже було сказано, закриття хайпа, це справа часу, а час, як відомо - гроші. Мало часу - мало грошей, багато часу - багато грошей. Вся суть в тому, що певна кількість часу, майже будь HYIP, справно платить своїм вкладникам. Одні, тому що справи на форексі поки йдуть добре, інші, в надії спіймати «велику рибу», адже ніхто не стане вкладати в HYIP гроші, тим більше великі, якщо відомо, що він нікому нічого не виплатив. Так чи інакше, певний період платить майже будь-який HYIP.

Ризики


Поговоримо трохи про ризики. У цій справі, вони дуже високі.
Приміром, вкладаючи 100 доларів на тиждень, під 8%, ви ризикуєте 100 доларами, заради 8 доларів прибутку. Очевидно, що ризики у багато разів перевищують прибутковість. Суть не в тому, що вкладаючи ті ж $ 100 під 30% в тиждень, ви ризикуєте сотнею заради 30 доларів, а в тому, що б ризики були виправдані. Шанси, в другому випадку, у вас зворотно пропорційні сумі очікуваного доходу. Тобто, вкладаючи під 30%, ви ризикуєте майже в чотири рази більше, ніж вкладаючи під 8% на тиждень. Дуже важко вибудувати загальну систему критеріїв, за якими можна було б точно оцінити ризики. Все це умовні цифри, і актуальні вони, тільки в конкретних випадках. Саме тому, так важлива кожна інформація що стосується конкретного HYIP фонду.
Можна бути впевненим на 99.9% у тому, що це надійний HYIP, і що він точно не закриється або не припинить виплати до того моменту, коли ви зможете вивести свої гроші. Але, було чимало випадків, коли саме цей 0.1% виявлявся більш вагомим, ніж інші 99.9%, і вся вибудовувана стратегія, валилася до біса.
Так, таке буває. І досить часто. Саме тому, важливо розділити і ці ризики. Уявімо, що у вас 1000 доларів, які ви плануєте інвестувати.
У разі, вкладення їх в один надійний HYIP, ступінь надійності якого, після ретельного аналізу ви оцінили в 90.0%, тобто, ступінь вашого ризику становить 1 до 9. Не забуваймо, що цей 1, відповідає за всю вашу 1000 доларів, а ті 9, тільки за%% з цієї $ 1000, тому важливість меншого, більше важливості більшого, і відповідно, реальний ризик, набагато більше. У разі, якщо 1 виявиться сильнішим 9, ви втратите все вкладене.
Але, якщо ви вкладете цю $ 1000 не в один, а в 10 проектів HYIP, порівну поділивши суму, тобто по 100 доларів, ви набагато знизите загальний коефіцієнт ризику втрат, щодо можливості заробити. Якщо з 10 хайпів, вам заплатять тільки 9, ваші тижневі втрати складуть близько 20 доларів, в залежності, від середньої прибутковості кожного хайпу. Так, ризик є навіть при такому розкладі, але він нижчий того ризику, якому піддаються ваші кошти при вкладенні тільки в один проект.

Аналітика


Добре себе почуває в цьому бізнесі той, хто завжди знає, коли прийти, і коли піти. Я б сказав, це основа не тільки заробітку на хайпах, а й взагалі, дуже хороше правило для всього. Своєчасність, як кажуть, найважливіша в світі річ.
Але ще кажуть, «Знав би прикуп, жив би в Сочі» і це теж правильно. У будь-якому разі, універсалів немає. У кожного своя стратегія роботи, і кожен сам вибирає, вкладати, чи ні.
Єдине, що я можу запропонувати, це способи, які дозволяють приблизно визначити, чи буде взагалі той чи інший HYIP платити своїм вкладникам, і скільки ця благодать триватиме.
Насамперед, ще до того, як вляпатися в якийсь інвестиційний фонд, слід звернути увагу на думку моніторингу, щодо діяльності проекту що зацікавив вас.

Монітор - це спеціальний сайт, де висвітлюється діяльність HYIP, так би мовити в режимі «майже реального» часу. Власники моніторингу, завжди самі вкладають гроші в HYIP, і якщо ви бачите на сайті моніторингу якийсь проект, значить, власник вклав у цей проект свої гроші. Там же, є і графік виплат, відсоток прибутковості, і скільки всього той чи інший HYIP приніс прибутку (збитку) за весь період інвестування. Замовивши виведення коштів, і отримавши їх, монітор відразу ж відзначить це на сайті, саме на цьому, будується вся статистика, і саме ці дані, найбільше повинні вас цікавити.
Монітори, при правильному підборі і постійному відсівання продажних і занедбаних, хороші тим, що завжди дають достатньо чітке зображення ситуації щодо будь-якого хайпа, якщо виплат немає, то це видно відразу.
Я не буду особливо виділяти якийсь певний монітор, більш того, з усією відповідальністю заявляю, що для успішної роботи інвестора, вам варто самому старанно зайнятися їх підбором, і одного двох, тут явно не достатньо. Виберіть як мінімум 10-15, і регулярно відвідуйте їх, з метою отримання свіжої інформації про цікаві для вас проекти. Багато моніторингу бути не може. Дані, які повинні вас цікавити, перш за все, це наявність або відсутність виплат з боку HYIP, а виплати, залежать від часу, коли був зроблений вклад. Ті, хто вклалися раніше, і виплату отримають раніше, як правило, всі монітори одночасно, по одному й тому ж плану не вкладають, тому користуючись декількома моніторингами, ви маєте більш-менш свіжі дані про виплати. Монітори - це ваші індикатори, по ним треба орієнтуватися для прийняття будь-яких рішень щодо інвестування.
Раджу вибирати тільки авторитетні моніторинги, добре відомі і з хорошою репутацією.
Далі, вам потрібно зареєструватися на якому-небудь авторитетному форумі, де освітлюється робота HYIP. Форум, багато в чому перевершує монітор вже тому, що там важлива інформація з'являється набагато частіше, ніж на будь-якому моніторі. Більше того, живе спілкування дає можливість набагато краще зрозуміти ситуацію, і правильно зорієнтуватися. В обговореннях HYIP, часто висвітлюється інформація, яку не можна знайти ні на одному моніторі. Єдине, хочу зауважити, що з вибором форуму, теж слід бути уважним, вам потрібен незалежний форум, де адміністрація, за сумісництвом, не є адміністрацією якого-небудь HYIP фонду, і звичайно ж, форум повинен бути добре відвідуваним.
Також, звертаючи увагу на повідомлення користувачів, віддавайте переваги тим, у кого солідна репутація та багато повідомлень. Погляди таких людей, часто на вагу золота, їхні поради надзвичайно цінні і можуть допомогти вам як заробити, так і не втратити.
Майже всі HYIP як процесор фінансових операцій вибирають LibertyReserve, і PerfectMoney. Batch, та інші дані платежу, дозволяють легко перевірити, чи мала місце та чи інша фінансова операція в цій системі. Не забувайте користуватися цією функцією, якщо є привід вважати, що вас намагаються заманити в черговий скам.
Разом з тим, не варто покладатися тільки на інших, ви самі повинні виробляти свою стратегію роботи з HYIP, і користуватися самостійної оцінкою можливостей.
Тут вам може стати в нагоді така річ як WHOIS.
Обов'язково перевіряйте домен HYIPа, можете дізнатися багато цікавого. Відмінності дат створення проекту та реєстрації домену, можуть свідчити наприклад про те, що адміністратор даного хайпи як мінімум бреше.
В принципі, це не є, бог знає яка секретна інформація, але часом, вона може дуже стане в нагоді.
Вибираючи проект, не забувайте звертати увагу на такі речі як:
унікальність дизайну, хороша робота скрипта, наявність HTTPS захисту, контакти адміністрації, наявність форуму, наявність багів, глюків, наявність захисту від DDOS атак.
Перевіряти HYIP перед тим, як вкласти в нього гроші, потрібно максимально ретельно.
Не вибирайте довгострокові плани інвестування, в нових, або надмірно високопроцентних проектах. Ви не встигнете вивести депозит до того, як хайп оскамиться. Дуже непогана річ в цій справі, наявність автовиплат на проекті, це економить багато нервів, і дозволяє в разі виникнення будь яких проблем, вивести кошти до з'ясування обставин або взагалі покинути цей проект.
Зверніть увагу, що HYIP фонди, які обіцяють дохід більше 65% в місяць, часто цей місяць не переживають, і з цього, оптимальним варіантом є інвестування в проекти, з прибутковістю не перевищує межу в ці 65%.
Найкраще, на мій погляд, інвестувати по тижневому планом, з прибутковістю 5-10% на тиждень.
Якщо ви вважаєте, що інвестиції в HYIP це легкий заробіток «самокатом», що не вимагає нічого крім невеликого стартового капіталу, то ви дуже і дуже сильно помиляєтеся, і рано чи пізно, це помилка вас строго покарає. По-перше, вже давним-давно відомо, що кнопки «бабло» немає, а якщо і є, то «бабло» там маленьке, копійчане. І інвестування в HYIP, це не панацея для ледарів, а часто клопітна робота, що вимагає холоднокровного аналізу ситуації і вміння приймати рішення. Особисто моя практика показує, що вибираючи проект навмання, приділяючи мало часу і уваги аналізу його діяльності та оцінки ризиків, ви неминуче наближаєтеся до того, що б втратити свої гроші. У роботі з HYIP, не повинно залишатися місця для випадковості, все має бути сплановано заздалегідь, і ви точно повинні знати, коли потрібно залишити проект.


Підсумки : хайп інвестування високодохідне та високоризикове та при правильному підході заробляти 20-30% у місяць не проблема

Будь які питання що винуикнуть у вас прохання залишати у цій темі , відповідитиму по мірі можливості та рівню знань щодо конкретного питання

Також у данній темі буде вестись невеличка статистика щодо отриманих мною прибутків у цій сфері
HYIP_info
 
 
Повідомлення Додано: Сер 16 тра, 2012 10:55

трохи статистики

05/16/2012 07:14 95281593 U8054657 (GS Monitor R...) + $1.05 $0.02 $1.16 View
05/16/2012 06:59 95279591 U4724975 (Relax Commerce) - $7.00 $0.00 $0.13 View
05/16/2012 06:47 95278219 U2706138 (Top Income I...) + $5.29 $0.06 $7.13 View
05/15/2012 19:22 95223724 U2706138 (Top Income I...) + $1.00 $0.01 $1.90 View
05/15/2012 14:46 95186619 U8298176 (monhyip) + $0.90 $0.01 $0.91 View
05/15/2012 14:14 95182247 U2706138 (Top Income I...) - $6.00 $0.00 $0.02 View
05/15/2012 11:45 95161265 U0263551 (Big Spend) - $5.00 $0.00 $6.02 View
05/15/2012 11:03 95155435 U0482528 (oilgrowing) + $9.97 $0.10 $11.02 View
05/14/2012 15:31 95041389 U2706138 (Top Income I...) + $0.08 $0.01 $1.15 View
05/14/2012 14:18 95029905 U8298176 (monhyip) + $0.95 $0.01 $1.08 View
05/14/2012 10:49 94999738 U7100302 (oilgrowing) - $9.50 $0.00 $0.14 View
05/14/2012 04:30 94961238 U2706138 (Top Income I...) + $3.88 $0.04 $9.64 View
05/13/2012 21:58 94940774 U2706138 (Top Income I...) + $2.15 $0.03 $5.80 View
05/13/2012 19:44 94934488 U2706138 (Top Income I...) + $2.56 $0.03 $3.68 View
05/13/2012 15:09 94914662 U8054657 (GS Monitor R...) + $1.09 $0.02 $1.15 View
05/13/2012 13:50 94908254 U2706138 (Top Income I...) - $8.30 $0.00 $0.08 View
05/13/2012 12:42 94902446 U0482528 (oilgrowing) + $7.54 $0.08 $8.38 View
05/11/2012 06:50 94654400 U8054657 (GS Monitor R...) + $0.85 $0.01 $0.92 View
05/10/2012 12:36 94559844 U7100302 (oilgrowing) - $6.50 $0.00 $0.08 View
05/10/2012 12:07 94556547 U2137430 (Invest 4 Expert) + $5.77 $0.06 $6.58
05/09/2012 12:01 94420497 U6325788 (Pro-HYIP.com) + $0.44 $0.01 $0.87 View
05/09/2012 11:56 94419072 U2137430 (Invest 4 Expert) - $5.50 $0.00 $0.44 View
05/09/2012 11:40 94416231 U7792280 (emerald) + $6.00 $0.06 $5.94

Отже уточню : Стартовий капітал 5,94 USD відлік моніторингу від 9 травня 2012 року
На данний момент є 2 активних інвестиції
- (Big Spend) - $5.00
- (Relax Commerce) - $7.00
Вільний капітал становить 1,16 USD
Загальна сумма капіталу на 16 травня 2012 року становить 13,16 USD
Отримано прибутку за період 09,05-16,05 становить 7,22USD (121,54%)
HYIP_info
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама