Завищення цін на нерухомість м. Львів

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<12345>
Повідомлення Додано: Нед 09 гру, 2012 22:20

  vasul_lviv написав:budivelnik
То чому в 2005-2008 - купували з жлобства і в розрахунку на ріст в 200% , а в 2000-2004 і 2009-2012 - виходить купували по якихось інших причинах ?

в інші періоди купували ті кому потрібно житло, в період гіперосту ринку нерухомості купляли в основному ті, хто хотіли заробити на перепродажу. з цим згодні?

Не згоден , по тій простій причині що весь час , на протязі останніх 15 років в рік здавалась однакова кількість житла , тому якось ділити вподобання людей від того як змінювалась ціна - не коректно.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 10 гру, 2012 00:24

на протязі останніх 15 років в рік здавалась однакова кількість житла

добре, назвіть мікрорайони, ну або великі, багатоповерхові бадинки, що побудовані в 1997-2002 рр.
vasul_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Пон 10 гру, 2012 10:04

  vasul_lviv написав:
на протязі останніх 15 років в рік здавалась однакова кількість житла

добре, назвіть мікрорайони, ну або великі, багатоповерхові бадинки, що побудовані в 1997-2002 рр.

Плавно перескочили з періоду 2001-2012 на 1997-2002 ?

Наприклад Рясне-2 , повністю побудоване на протязі 1995-2001( бувші гіганти промисловості Конвеєрний,Електрон,Автонавантажувач,Сільмаш - закінчували проекти запроектовані до 1995)
Два великих 9-поверхових на підголоско
Це так з ходу.

При цьому пропоную не забувати
В період 1960-1995 в рік вводилось в середньому в 2 рази більше , ніж вводилось в період 2001-2012 - і повязано це було з нормативними відчисленнями державних підприємств на будівництво житла для своїх працівників.
З 1990 до 1995 - державних підприємств не стало і відчислення не було кому робити , за 1995-2002 , виник новий вид будівництва - за гроші майбутніх мешканців або інвестиційний ( тобто як бізнес який сам по собі приносить прибуток)- що звичайно привело до двох речей
а - падіння обємів
б - ріст ціни
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 10 гру, 2012 18:01

Re: Завищення цін на нерухомість м. Львів

  budivelnik написав:Коли робите такі заявки - то потрудіться їх якось аргументовувати.
2 Будівельник працює з рентабельністю в 40% за один цикл будівництва(500 собівартість - 700 ціна продажу).
Цикл тягнеться - 3 роки
Таким чином прибуток будівельника в рік - 13%


Я не вишу цілий день в інеті. Робота. Але для будівельника його же можу і пригадати
Ось тут будівельник продає по 47-48 тисяч при собівартості 35 000.
Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве ?
сторінки 1999-2002
Там же признається що весь цикл в нього займає :
"При нормальній ситуації такі обєми будівництва( і продажу збудованого ) становили в мене не більше 15 місяців."
Далі рахувати ?
skhohlov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22
З нами з: 13.08.12
Подякував: 3 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 10 гру, 2012 18:32

  skhohlov написав:
  budivelnik написав:Коли робите такі заявки - то потрудіться їх якось аргументовувати.
2 Будівельник працює з рентабельністю в 40% за один цикл будівництва(500 собівартість - 700 ціна продажу).
Цикл тягнеться - 3 роки
Таким чином прибуток будівельника в рік - 13%

Я не вишу цілий день в інеті. Робота. Але для будівельника його же можу і пригадати
Ось тут будівельник продає по 47-48 тисяч при собівартості 35 000.
Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве ?
сторінки 1999-2002
Там же признається що весь цикл в нього займає :
"При нормальній ситуації такі обєми будівництва( і продажу збудованого ) становили в мене не більше 15 місяців."
Далі рахувати ?

А у нас сьогодні нормальна ситуація ?
Будемо обговорювати будівельника чи галузь ?
1 Якщо галузь - то стандартний будинок це не 6-квартирна вставка в 4 поверхи , а 9 поверхів на 36-54-72-108 квартир і при навіть дуже ефективній роботі вкластись в три роки - це досягнення
2 Якщо будівельника - то в мене повний цикл будівництва - 12 місяців , раніше встигав продати за 3 місяця все збудоване за рік . Зараз продажі тормозять , а будую я за власні кошти , кількість яких в мене обмежена , тому якщо цикл покупки = 2 роки а не 3 місяці , то повний цикл = 3 роки .
Так як гроші мої , то я маю право сам вибирати вкладати їх на депо чи вкладати в своє ж будівництво .


То як і далі будете мені щось рахувати ? Чи спробуєте зрозуміти , що у випадку низьких продаж , моя рентабельність може бути навіть мінусовою при націнці в 40%.

Останнє
Я не мав можливості скинути ціну по одній простій причині.
Раніше збудоване було продане в кредит , а тому будував з швидкістю надходження грошей , а так як криза в державі , то періодично виникали проблеми і в тих хто в мене купив і як наслідок графіки погашень порушувались , от тому й я здаю в експлуатацію в кінці 2012 те що повинно було бути збудоване в кінці 2009 .
Можна спробувати розповісти що це мої помилки , але якщо я в чомусь і помилився - то й відповідальність за ці помилки несу власними фінансами ,на відміну від інтернет теоретиків які нічим не ризикують .
ПС
Я прийняв рішення продавати в 2009 по 550 і продавав, що позволило в 2010 продавати по 650 , а в 2011 по 700 .
В 2012 я не продав нічого , але й готового з документами в мене не було , а пропонувати дикі знижки на товар без документів - це нариватись на дурні запитання і підозри .
Як тільки отримаю документи - так відразу й прийму рішення як діяти далі , але внаслідок того що вести роботи взимку - справа не вдячна , то й рішення будуть прийматись не швидше ніж в другій половині лютого .

Так що чекайте продовження.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 10 гру, 2012 18:55

  budivelnik написав:що позволило в 2010 продавати по 650 , а в 2011 по 700 .
В 2012 я не продав нічого , але й готового з документами в мене не було , а пропонувати дикі знижки на товар без документів - це нариватись на дурні запитання і підозри .
Як тільки отримаю документи - так відразу й прийму рішення як діяти далі , але внаслідок того що вести роботи взимку - справа не вдячна , то й рішення будуть прийматись не швидше ніж в другій половині лютого .

Так що чекайте продовження.

Да Вы никак как "кинули" своих покупателей купивших у Вас в 2011 - обещали небось ввести в эксплуатацию летом 2012 и НЕ ВВЕЛИ.

Получаются у Вас покупатели 2 очереди у "разбитого корыта" остались? :shock:

Или те 3 "відчайдухи" что дали Вам деньги год назад всё же вселились и живут на "птичьих правах"? :?
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 10 гру, 2012 19:14

  zahar_ написав:
  budivelnik написав:що позволило в 2010 продавати по 650 , а в 2011 по 700 .
В 2012 я не продав нічого , але й готового з документами в мене не було , а пропонувати дикі знижки на товар без документів - це нариватись на дурні запитання і підозри .
Як тільки отримаю документи - так відразу й прийму рішення як діяти далі , але внаслідок того що вести роботи взимку - справа не вдячна , то й рішення будуть прийматись не швидше ніж в другій половині лютого .
Так що чекайте продовження.

Да Вы никак как "кинули" своих покупателей купивших у Вас в 2011

Кожен судить по собі
- обещали небось ввести в эксплуатацию летом 2012 и НЕ ВВЕЛИ.

Обіцяв - не ввів
Получаются у Вас покупатели 2 очереди у "разбитого корыта" остались? :shock:
Или те 3 "відчайдухи" что дали Вам деньги год назад всё же вселились и живут на "птичьих правах"? :?

1 Проживання в будинку не зданному в експлуатацію тягне за собою штраф в 150 000 грн
2 Двоє з тих хто купував в 2011 - не збиралися проживати в будинку до березня 2013
Один збирався ( по-можливості) вселитись в жовтні 2012
В жодного з них претензій до мене не має.
Питання вирішене дуже просто
Ми просто змінили графік виплат на більш зручний для покупців ( я зробив їм пропозицію від якої їм було гріх відмовлятись )

ПС
Саме в такому підході є різниця у відношенні до людей між будівельником і захаром.
Будівельник -- поважає оточуючих і старається йти їм назустріч ( а коли наприклад сам винуватий то його пропозиції - приємно вражають клієнтів)
Захар - тикає дулі , обзивається і так далі ( і це вказує на важке дитинство яке в нього було - напевно успадкував поведінку батьків)
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 11 гру, 2012 00:53

Re: Завищення цін на нерухомість м. Львів

Панове, ваші аргументи для подешевшання якісь неповноцінні.
Бо ви тут згадуєте "інвесторів":
- хто вклався у житло бо мав лазійку і зробив це за дешевше.
- на кого впали "дурні" гроші (спадок, заробіток за кордоном і т.д.) і вирішив таким чином примножити їх.
- купив краще житло, але зараз бізнес вимагає вкладень.

Пройдусь по перших двох: ви чекаєте, що ці "інвестори" осягнуть, що прогадали і рвануть продавати? Думаєте, що вони "не в стані побороти радянську звичку"? Дурниці. Поясніть мені, чому вони мають продавати? Вони вже зрозуміти - що бізнесмени з них ніякі. І продана зараз квартира лиш принесе головний біль - куди подіти гроші в наші буремномі часи (банки падають; а долару, євро і гривні почергово пророчать обвал). Для нервів спокійніше сидіти на оренді чи притримати ту квартиру для діток.
На рахунок останніх, думаю вони бізнес швидше закриють ніж дозволять залишити себе без житла. Піти може хатка в карпатах, дача. Так що також не ваші клієнти.
Податок на житло? Та щоб він пенсіонерів на вулицю не виставив - приймуть на такі метражі, що на ринок то не вплине.
Варіант заставне житло? Мало ймовірно. Немає на то ще нормальної законної бази.

Тож лишаєтсья два варіанти, житло буде дешевшати
- якщо його будуть більше будувати.
- якщо почнеться масовий відтік населення (хоч за кордон).
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2086
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 11 гру, 2012 01:48

vasul_lviv написав:
на протязі останніх 15 років в рік здавалась однакова кількість житла

добре, назвіть мікрорайони, ну або великі, багатоповерхові бадинки, що побудовані в 1997-2002 рр.

Плавно перескочили з періоду 2001-2012 на 1997-2002 ?

чому перейшов? ви запропонували період в 15 років, я попросив уточнити період котрий викликає в мене найбільше сумнівів. Криза в Світі в 1998, в Україні в 1999 + вибори президента, смерть Чорновола....
що ж тут дивного.
В кінці 90-х сумніваюсь що згадані вами промислові гіганти взагалі існували, а не те, що житло будували....
vasul_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Вів 11 гру, 2012 01:48

Панове, ваші аргументи для подешевшання якісь неповноцінні.
Бо ви тут згадуєте "інвесторів":
- хто вклався у житло бо мав лазійку і зробив це за дешевше.
- на кого впали "дурні" гроші (спадок, заробіток за кордоном і т.д.) і вирішив таким чином примножити їх.
- купив краще житло, але зараз бізнес вимагає вкладень.

знлву гра у доброго та поганого поліцейського?
vasul_lviv
 
 
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: vitaliiangel і 7 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24788 16551562
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 12:17
Andrey2512
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8870 6930148
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 00:29
cherchiltank
10012 6255498
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама