Дворівнева квартира проти звичайної.

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<12345>
Повідомлення Додано: П'ят 10 сер, 2012 00:56

  Унуноктий написав:
  Vitl написав:
Ваше мнение в развитых странах не поддерживается :(
Наверное потому что мыслят и могут там иначе :D


можно хоть одно доказательство? я нигде не видел 2-х этажных квартир

Даже номера в отелях есть 2-х этажные, значит это пользуется спросом.
Тори
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1548
З нами з: 03.12.09
Подякував: 20 раз.
Подякували: 62 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 сер, 2012 11:34

  Тори написав:
  Унуноктий написав:
  Vitl написав:
Ваше мнение в развитых странах не поддерживается :(
Наверное потому что мыслят и могут там иначе :D


можно хоть одно доказательство? я нигде не видел 2-х этажных квартир

Даже номера в отелях есть 2-х этажные, значит это пользуется спросом.


На первой странице Мортимер писал, может имеет ссылки.Да хотя бы по кинофильмам посмотрите, начиная от Ш Холмса и до современных :D
Vitl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 15989
З нами з: 04.05.10
Подякував: 853 раз.
Подякували: 1900 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 03 лис, 2012 23:41

Re: Дворівнева квартира проти звичайної.

Питання, певно що до пана Будівельника.
Більшість дворівневих квартир включають мансардний поверх. Ціна метра цього поверху зазвичай нижча. Чому? Тільки через стіни під кутом і нижчі стелі? Чи тут є ще якісь невідомі мені недоліки?

Я жив колись на мансарді і мені сподобалось, але це було не в Україні. Тож підозрюю в нас можуть бути якісь наші "культурні" відмінності.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2086
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 04 лис, 2012 11:11

  mju написав:Питання, певно що до пана Будівельника.
Більшість дворівневих квартир включають мансардний поверх. Ціна метра цього поверху зазвичай нижча. Чому? Тільки через стіни під кутом і нижчі стелі? Чи тут є ще якісь невідомі мені недоліки?

Я жив колись на мансарді і мені сподобалось, але це було не в Україні. Тож підозрюю в нас можуть бути якісь наші "культурні" відмінності.

1 В площу квартири БТІ враховує всю площу приміщення в якому висота над підлогою вища 1,4 м(можу помилитись на +/-20 см) , а повноцінно використовувати площу можна у випадку коли висота приміщення вища Вашого зросту .
Таким чином в цьому компоненті на ціну впливає включеня площ які не повноцінні ( але це не стосується мансард , в яких мінімальна висота 2 м і вище)
2 Можуть бути проблеми з тепло-/3вуко-/ізоляцією , повязані саме з тим , що виробник старається максимально підняти висоту стелі ( щоб як можна більше площ приміщення включити до тих які враховуються БТІ) , деколи це досягається за рахунок зменшення товщини перекриття( правда мені особисто не відомі випадки зменшення до товщини менше ніж 15 см) , але допускаю що такі можуть бути.
3 Як правило мансардні приміщення - деревяні , що тягне за собою зменшення терміну експлуатації ( правда дерево працює 100 років спокійно , але на третє покоління вже може вплинути :D )
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 05 лис, 2012 13:32

Re: Дворівнева квартира проти звичайної.

А-ха-ха. Двухуровневые квартиры - это для бедных, понты дешевые. Всегда ценятся квартиры большого метража - в Одном уровне! Как правило, это несколько объединеных квартир на одном этаже. В среднем, это 260-300 м.кв., лучше всего 500 м.кв. То есть примерно пол-этажа или этаж, в зависимости от количества квартир на этаже.

Недостатки многоуровневых квартир:
1) Лестницы занимают кучу полезного пространства.
2) Небезопасно - лестницы это травмы.
3) Не подходит ни для детей, ни для пожилых.
4) Нерациональная планировка - надо делать всё необходимое на каждом этаже или бегай-прыгай.
5) Про мансарды и верхние этажи я вообще молчу - это суррогат, а не квартиры. Настоящие пентхаузы - это предпоследний этаж в одном уровне, специально оборудованный террасой. Обзывают технический этаж пентхаузом только в разных быдляндиях или лофтах.
6) Многоуровневая квартира это непрестижно и позволительно только для своего дома. Кто разбирается в вопросе никогда не купит такой вариант.
Pir1
Аватар користувача
 
Повідомлень: 52
З нами з: 02.11.12
Подякував: 77 раз.
Подякували: 63 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 06 лис, 2012 02:17

  Pir1 написав:А-ха-ха. Двухуровневые квартиры - это для бедных, понты дешевые. Всегда ценятся квартиры большого метража - в Одном уровне! Как правило, это несколько объединеных квартир на одном этаже. В среднем, это 260-300 м.кв., лучше всего 500 м.кв. То есть примерно пол-этажа или этаж, в зависимости от количества квартир на этаже.

Недостатки многоуровневых квартир:
1) Лестницы занимают кучу полезного пространства.
2) Небезопасно - лестницы это травмы.
3) Не подходит ни для детей, ни для пожилых.
4) Нерациональная планировка - надо делать всё необходимое на каждом этаже или бегай-прыгай.
5) Про мансарды и верхние этажи я вообще молчу - это суррогат, а не квартиры. Настоящие пентхаузы - это предпоследний этаж в одном уровне, специально оборудованный террасой. Обзывают технический этаж пентхаузом только в разных быдляндиях или лофтах.
6) Многоуровневая квартира это непрестижно и позволительно только для своего дома. Кто разбирается
в вопросе никогда не купит такой вариант.

Мансарды - суперэконом вариант, согласна. Но многоуровневые квартиры есть очень шикарные, со своим лифтом, прямо в квартиру, еще пара лифтов между этажами, о террасе и прочем согласна. А где вы видели один санузел, даже в советских 4-ком. квартирах? Санузлов должно быть много, минимум 3, а оптимально: при каждой спальне и отдельно гостевой.
Тори
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1548
З нами з: 03.12.09
Подякував: 20 раз.
Подякували: 62 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 06 лис, 2012 02:53

Re: Дворівнева квартира проти звичайної.

  Тори написав:А где вы видели один санузел, даже в советских 4-ком. квартирах?

А где Вы видели 2 санузла в советских 4-х комнатных квартирах? Во всех "четверках", в которых я бывал (хрущи, чешки, и еще в одном доме, проект которого не знаю как называется) в наличии 1 туалет и 1 ванная комната.
  Тори написав:Санузлов должно быть много, минимум 3

А лучше 23. Это ж как надо cpaть, чтоб за каждой комнатой очко закреплять.
summacut
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2239
З нами з: 19.11.08
Подякував: 24 раз.
Подякували: 420 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 06 лис, 2012 10:00

Re: Дворівнева квартира проти звичайної.

Дякую пану будівельнику за відповідь. Як завжди по суті, все що стосується професійних питань.

Панове - наша дискусія відриваєтесь від дійсноситі. Ліфти між поверхами, ванна при кожній кімнаті, це вже пентхауз про який згадував пан ПірВан.

Я задаю питання не про віртуальні пентхаузи в США, а про те що в нас пропонують на ринку (і я можу дозволити собі придбати). Більше двох туалетів я не бачив у 3-4 кім. квартирах.

Цікавий список "недоліків", пана ПірВана, я по кількох пунктах не згоден:
1) Метр дешевший, можна взяти більше житло - це компенсує місце сходів.
2) Частково згоден, але зазвичай сходи між поврехами вузькі з перилами, тож це не так вже і страшно.
3) Див. пункт 2.
4) Туалет на кожному поверсі - обов'язково.
5) Жив деякий час на мансарді - тільки найкращі враження. Кухня впиралась у стіну внутрішнього дворику, за рахунок вікон під кутом - була дуже світлою. І вся квартира не зважаючи на щільність забудови була світлою за рахунок останнього поверху.
6) Про пресиж і так далі.. мені байдуже.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2086
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 06 лис, 2012 11:05

  Pir1 написав:А-ха-ха. Двухуровневые квартиры - это для бедных, понты дешевые. Всегда ценятся квартиры большого метража - в Одном уровне! Как правило, это несколько объединеных квартир на одном этаже. В среднем, это 260-300 м.кв., лучше всего 500 м.кв. То есть примерно пол-этажа или этаж, в зависимости от количества квартир на этаже.


Дешевые понты - это писать подобное на форуме :wink: Или юношеский максимализм. Выбирайте, что Вам нравится больше.

Хотя, нет, а обоснуйте-ка непросвященным, почему именно "260-300 м.кв." и "лучше всего 500 м.кв.". В скольких квартирах подобного метража Вы жили?

  Тори написав:Мансарды - суперэконом вариант, согласна. Но многоуровневые квартиры есть очень шикарные, со своим лифтом, прямо в квартиру, еще пара лифтов между этажами, о террасе и прочем согласна. А где вы видели один санузел, даже в советских 4-ком. квартирах? Санузлов должно быть много, минимум 3, а оптимально: при каждой спальне и отдельно гостевой.


1. Попросите budivelnikа рассказать Вам, действительно ли мансардный этаж значительно дешевле в постройке в сравнении с "полноценным". Даю наводку, ключевые слова для вопроса - гидроизоляция, теплоизоляция, шумоизоляция.

2. Такое о количестве санузлов мог написать либо: а) человек, у которого ОЧЕНЬ большая семья; б) человек, у которого все время свободное и ему нравится тратить его исключительно на поддержание чистоты в доме; в) человек, который зарабатывает неприлично много и имеет отряд крепостных-домработниц.

Да, не спорю, помечтать - классно, участочек в пяток гектар, домик квадратов на тысячу, куча спален с отдельными санузлами... дворецкий, садовник, лакеи, служанки... но в реальной жизни это доступно единицам. И уж никак не вяжется с эпитетом "оптимально" :wink:
marty
 
Повідомлень: 191
З нами з: 20.01.12
Подякував: 12 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 06 лис, 2012 19:26

Re: Дворівнева квартира проти звичайної.

  marty написав:1. Попросите budivelnikа рассказать Вам, действительно ли мансардный этаж значительно дешевле в постройке в сравнении с "полноценным". Даю наводку, ключевые слова для вопроса - гидроизоляция, теплоизоляция, шумоизоляция.

А що тут просити , я ж відразу написав
можуть бути проблеми з звуко/теплоізоляцією ( гідроізоляція - якраз не проблема).
Суть в тому що площа теплообміну( а значит і звукообміну з зовнішнім середовищем) в мансардному приміщенні в 1,5-2 рази більша ніж в стандартному поверсі.
Вирішити її - можна , чи вийде це дешевше - вийде . чи вийде суттєво дешевше - не вийде.

Тому суть мансардних поверхів - це додаткова площа при невеликій економії в порівнянні з стандартними методами будівництва, особливо якщо це повноцінна мансарда ( мініальна висота в приміщенні від 1,6 м і вище.
budivelnik
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Denik, Кочевник і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
39 12680
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 жов, 2021 16:43
proftpd66
31 34760
Переглянути останнє повідомлення
Суб 12 чер, 2021 16:58
Мизантрóп
616 95598
Переглянути останнє повідомлення
Сер 06 вер, 2017 22:45
sensei
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама