Налогоплательщики Востока і Заходу, нас кинули на 300 лярдов

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
Повідомлення Додано: П'ят 06 лип, 2012 12:50

Налогоплательщики Востока і Заходу, нас кинули на 300 лярдов

Вони навмисне прийняли мовний закон, щоб стравити людей на вулиці і під шумок гребти гроші. Чому ми вкотре ведемся на це?

Я вас дуже прошу прочитайте цей текст до кінця. Він може бути важкий, але це дуже важливо. Нас красіво кинули з тим мовним законом.

Я не оцінюватиму мовний законопроект, про це багато сказано, не буду писати про порушення всіх норм, процедур, регламенту і Конституції, до чого всі вже здається звикли. Внутрішня інтуїція мені підказувала що це димова завіса, тому я не полінувався переглянути що ж робила і приймала ВР сьогодні в час, коли парламентська меншість голодувала і билася з так званими правоохоронцями під Українським Домом.

На фоні вулкану емоцій затравки з голосуванням за мовний проект , у ВР фізично сиділо 73 особи, які в поті чола голосували в парламенті сьогодні чужими картками

За сьогоднішній день 73 самозванці прийняли 20 законів та 2 постанови а також 7 законопроектів, які від імені Верховної Ради подано суспільству як легітимні. Кожен з тих хто сидів в залі голосував більше ніж за трьох. Загальна сума сьогоднішніх дерибанів, пільг і витрат з того, лише з що я можу оцінити, (а не все розумію), становить близько 300 мільярдів, плюс купа всяких привілеїв, за які ми з вами платимо. не може жменька кулуарно приймати стільки законів такої ваги. Опозиціє - от вам список для подання в Коституційний суд.

отож сьогодні прийнято

Закон „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель, №9634”, яким з-під контролю платників податків виводяться державні закупівлі за різними оцінками до 270 млрд гривень в рік.

Зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (щодо державних запозичень) - залучення китайського товарного кредиту на сільгосптехніку 24.3 мільярда гривень. (чудова підтримка національного товаровиробника, Хюндай нервово курить в сторонці.)

Центральній виборчій комісії на створення та запровадження системи відеоспостереження на звичайних виборчих дільницях на постійній основі під час виборів народних депутатів України у 2012 році додано 1 млрд гривень. (чудове комусь замовлення на відеокамери, га?)

Дозволено реалізацію чи безоплатну передачу об’єктів державного цінового регулювання Аграрного фонду – тобто йому дають право роздавати те, що закуплено за бюджетні гроші, ясно кому…

Звільнено з податків національний проект „повітряний експрес” - податку на додану вартість, податку на прибуток підприємств, ввізного мита та земельного податку фірму-нерезидента, яка споруджує залізничне пасажирського сполучення м. Київ - міжнародний аеропорт «Бориспіль»; будівництво міської кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва на ділянці Київ-Бориспіль; будівництво дороги від Подільського мостового переходу до проспекту Ватутіна у м. Києві. Прямі втрати бюджету прогнозуються на рівні 320 млн гривень.

збільшено видатки за програмою "Державна підтримка будівництва і технічного переоснащення вугле- та торфодобувних підприємств" на 2.2 млрд. грн., у тому числі:

- на фінансування реконструкції технологічного комплексу скіпового ствола № 1 шахти ім. В.М. Бажанова на 163,0 млн. грн.

- на фінансування будівництва шахти № 10 «Нововолинська» на 469,0 млн. грн.;

- технічне переоснащення вугледобувних підприємств та фінансування програми реновації гірничошахтного обладнання на 1590,7 млн. гривень. (це про казочку як Схід годує країну)

- збільшення на 174,0 млн. грн. видатків із загального фонду Державного бюджету України Генеральній прокуратурі на виконання бюджетної програми "нагляд органів прокуратури за додержанням законів та представницькі функції в суді" (я відразу відчув себе менш захищеним, чомусь)

- Мінюсту ж скасовано витрати 1 млн гривень на "Надання громадянам правової допомоги в кримінальних справах за рахунок держави" («Оплата послуг та відшкодування витрат адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Зате додано той же 1 млн гривень "Заходи із проведення в Україні правової реформи та виконання законопроектних робіт" («Забезпечення формування та функціонування системи безоплатної правової допомоги» – збільшити видатки споживання на суму 1000,0 тис. гривень у тому числі оплату праці на 733,7 тис. гривень. (радуйтеся убогі)

Змінила порядок обрання Голови Верховної Ради України, Першого заступника і заступника Голови Верховної Ради України, а це є фундаментом парламентаризму і фактично тягне на статтю про узурпацію влади

Змінено поширення закону про „Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” у частині державного нагляду (контролю) за дотриманням ліцензійних умов транспортування природного і нафтового газу трубопроводами та його розподілу, постачання природного газу, зберігання природного газу. (не можу з ходу оцінити, але всі кулуарні газові рішення чомусь довго смердять)

Прийнято Закон несення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту військовослужбовців, виплати одноразової грошової допомоги у разі їхньої загибелі (смерті), встановлення їм інвалідності чи часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності, яким поміж 83 сторінок пільг і доплат серед іншого іншого встановлено Розміри одноразової грошової допомоги працівникам силових структур при отриманні травм під час при виконання ними службових обов’язків по охороні громадського порядку у розмірі до 24 посадових окладів. Ага, покричіть тепер „міліція з народом” – мєнти тепер самі будуть на рожон з усіх сил лізти. Інші силовики і службовці армії отримують багато подібного, а аз загибель сім’я отримує достойону компенсацію, цікаво б порівняти її з тою яку отримують зонах військових дій.

Внесено 23 сторінки змін до Закону України "Про організацію оборонного планування" . серед поміченого – змінено визначення поняття ресурсів у оборонному плануванні які тепер включають матеріально-технічні, енергетичні, фінансові, інформаційні ресурси, продовольства, земельні і водні ділянки, комунікації, фонди та майно з метою досягнення необхідного рівня спроможностей сил безпеки та оборони. Хочеться почути думку фахівців військових, але на мій дємбєльський рівень розуміння, не може 73 самозванці з чужими картками в руках, кулуарно приймати зміни до оборонної системи країни, це військовий переворот… (Тобто пряма дорога до дерибану існуючих запасів для досягнення необхідного рівня – відкрита).


Вони навмисне прийняли мовний закон, щоб стравити людей на вулиці і гребти гроші. Чому ми ведемся в котрий раз? Цю верховну раду треба міняти повністю – всіх до одного. Жоден хто був депутатом хоч раз туди не має бути обраний. Мудрі і корисні підуть радниками, а баласт нам дуже дорого коштує. Досить!

Вся ці цифри вражаюче швидко привчають нас до відчуття що мільярд туди-мільярд сюди – без різниці. Після колосальних витрат на футбольний чемпіонат , я кожного разу закипаю коли люди знов збирають гроші на лікування дитинки, бо в цій країні нема лікарні, яка може допомогти. Нам, платникам податків і Сходу і Заходу платити по векселях цих так званих народних так званих обранців.

http://blogs.korrespondent.net/users/bl ... yuk/a69864
https://MyCredit.in.ua
Все о кредитах и инвестициях
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4918
З нами з: 25.01.06
Подякував: 24 раз.
Подякували: 445 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 06 лип, 2012 23:24

Дымовая завеса

Все остальные не против, чтобы русские имели возможность говорить на русском, и все прекрасно понимают, что украинского языка этот закон НИКАК не притесняет. Вдобавок, многие уже понимают, что это отвлечение внимания.От чего же отвлекают эти «принципиальные» протесты? В стране как раз в эти дни происходит целая куча всего интересного, знакового и судьбоносного, что не вызывает протестов апазицыи (они даже не упоминают об этом, зациклившись на мове)!

Во-первых, Украина стремительно движется к дефолту. Долги растут, ЗВР падают, сальдо внешней торговли отрицательное на миллиард долларов в месяц, что с огромной скоростью вымывает из страны валюту. Апазицыя шумихой вокруг региональных языков отвлекает людей от этого факта.

Во-вторых, гривна на грани обвала. Настолько, что НБУ уже «рекомендует» экспертам не говорить об обвале гривны. И регионалы начинают понимать, что до выборов они гривну не удержат. Поэтому им тема с досрочными выборами очень выгодна, и апазицыя своими действиями играет им на руку.

В-третьих, у нас есть фактический провал «Евро-2012», поскольку ни в одном из направлений ожидания не оправдались. Власти говорят о двух миллионах болельщиков, приехавших в Украину, но по нашим подсчётам их было всего 150-200 тысяч (даже на финал приехало около 15 тысяч, на другие матчи в 2-3 раза меньше, умножаем на число матчей в Украине, получаем адекватный результат). Регионалов можно было тыкать мордой в провал «Евро» в качестве предвыборной агитации, но апацицыя даже косвенно плохое слово в сторону Европы сказать боится.

В-четвёртых, в последнее время приватизируются стратегические отрасли – облэнерго, электростанции, на подходе «Укрзалiзниця». К чему это может привести, можно видеть на примере поездатых поездов «Хюндаи», которые ломаются и опаздывают с завидной регулярностью. Я уже молчу про возникающие угрозы национальной безопасности и фактический отход от Республики в сторону Олигархии.

В-пятых, только вчера (4 июля), в то время, пока апазицыя бавилась в «потолкай Беркута», в ВР был принят новый закон о госзакупках, который бесконечно упрощает процедуру распила бюджета, поскольку теперь для этого не нужно даже имитировать честный выбор с помощью тендеров, а также не раскрывается информация о том, что, у кого и за сколько купило государство. Ну и ряд других приятных бонусов для коррупционеров и олигархов, которые смогут таким образом распилить ещё пару десятков миллиардов. Правда, здорово? Правда, мова важнее?

В-шестых, за границей сейчас активно муссируется скандал с незаконными поставками украинского оружия (в частности танков) в Сомали. Но внутри Украины об этом молчок, и апазицыя не выдвигает власти претензий по этому поводу. Почему? Они в доле?

В-седьмых, Янукович со дня на день протащит закон об ОПРИЧНИКАХ. Вместо внутренних войск (ВВ) планируется создать новую структуру, которая будет подчиняться не МВД и не Минобороны, а непосредственно Президенту. Члены этой структуры смогут вламываться в дома, проводить обыски и аресты без санкции прокурора или решения суда, то есть фактически это будет политическая репрессивная машина диктатуры. Но господа апазицыанеры об этом не беспокоятся – действительно, ведь режим их преследовать не будет (поскольку они безобидны для него). Режим будет преследовать таких как мы, кто реально бьёт по его слабым местам и реально противостоит разрушению Украины.

Ну и, наконец, в-восьмых, пока унылые клоуны бегают вокруг Украинского дома, украинская власть заключает договора с Китаем и Катаром на продажу земли сельскохозяйственного назначения, пока на сумму три и один миллиарда долларов соответственно.

Для кого-то, может, и мова государствообразующая (хотя это откровенная маячня), но вообще-то державу всегда определяет земля. Единственные два народа, у которых не было своей земли – это евреи и цыгане, и то, не от хорошей жизни. А эти «казённые земли разбазаривают», и никакая апазицыя об этом даже не упоминает.
Александр Роджерс ((( hvylya.org/analytics/politics/26505-mova-appazitsionnye-idioty-i-chto-predstavljaet-realnuju-opasnost-dlja-naroda.html )))


-------
Ну и самое смачное: расторжение договоров аренды земли под нужды общественной необходимости. Закон принят во втором чтении 5 июля. Вторым законом изменён порядок проведения земельных аукционов.

Жарьтесь дальше под УД, забавные мои, хорошие, простодушные соотечественники. Вы Им не мешаете. 8)
tihusha
 
 
Повідомлення Додано: Вів 17 лип, 2012 20:53

Re: Налогоплательщики Востока і Заходу, нас кинули на 300 ля

А как вам закон "Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану"?
Языковые разногласия после такого не имеют значения. Обращайте внимание на то, что действительно коснется каждого из нас.
tka4enko_biz
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама