Дешевое квартиры, откуда?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 3456
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2012 01:25

zahar_ дуже дякую! А для цього мені юрист знадобиться? Бо хтозна, шо там за
приписки можуть бути 5им шрифтом?
Гарік
 
 
Повідомлення Додано: Нед 30 вер, 2012 09:40

  Гарік написав:zahar_ дуже дякую! А для цього мені юрист знадобиться? Бо хтозна, шо там за
приписки можуть бути 5им шрифтом?

Дык в эконом классе что шаромыги что застройщики второго подптсывают с Вами договор только на их условиях.

Юрист конечно в том договоре найдёт пункты что ставят Вас "крайним" при "шухере", но в отделе продаж Вам договор править не дадут.
zahar_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23133
З нами з: 06.08.11
Подякував: 157 раз.
Подякували: 692 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 жов, 2012 01:37

zahar_ ну то як не дадуть, піду до іншого забудовника. Просто як уявляю, скільки мені коштуватиме юрист, за голову хапаюсь. Реально, часто в документах бувають якісь неоднозначні пункти зі своїми приколами?
Гарік
 
 
Повідомлення Додано: Сер 03 жов, 2012 11:07

  zahar_ написав:
  Гарік написав:zahar_ дуже дякую! А для цього мені юрист знадобиться? Бо хтозна, шо там за
приписки можуть бути 5им шрифтом?

Дык в эконом классе что шаромыги что застройщики второго подптсывают с Вами договор только на их условиях.

Юрист конечно в том договоре найдёт пункты что ставят Вас "крайним" при "шухере", но в отделе продаж Вам договор править не дадут.


мелкие застройщики охотнее идут навстречу в вопросах изменения текста договора
unrokan_pff
 
 
Повідомлення Додано: Чет 04 жов, 2012 21:23

  Гарік написав:zahar_ ну то як не дадуть, піду до іншого забудовника. Просто як уявляю, скільки мені коштуватиме юрист, за голову хапаюсь. Реально, часто в документах бувають якісь неоднозначні пункти зі своїми приколами?


Ну тут все просто. Определитесь сначала с объектом и уже туда идите с юристом, чтобы не таскаться с ним в каждый отдел продаж. А по поводу документов могу тоже помочь вот такой ссылкой - http://realty.obozrevatel.com/news/podv ... chikov.htm
о Доценко-Белоус слышали? почитайте у нее о документах.
нафаня
 
 
  #<1 ... 3456
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
25 20881
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 бер, 2024 09:40
Модератор
7 5176
Переглянути останнє повідомлення
Сер 02 лют, 2022 22:55
lejko_vit
4 15128
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 11 чер, 2021 16:32
Мизантрóп
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама