Інвестування у невеликі проекти

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Якщо у вас є певна сума і ви хочете вкласти її в якийсь проект, або надати займ, Вам сюди!
  #<123456 ... 16>
Повідомлення Додано: Чет 05 сер, 2010 11:59

Добрый день!
Есть вариант вложить средства в кредитование (выступить частным инвестором) под залог ликвидной недвижимости. Уровень доходности подобных операций значительно превышает ставки по банковским депозитам и составляет от 2-6% в месяц (в зависимости от конкретного объекта недвижимости и Ваших пожеланий) в иностранной валюте. При этом Ваши средства надёжно защищены от всевозможных кризисных ситуаций, т.к. гарантией возврата является нотариальный залог ликвидной недвижимости. Подробная информация по тел. 4516650 или при личной встрече.
spd_gavrush
 
 
Повідомлення Додано: Нед 03 жов, 2010 13:38

ИЩУ БИЗНЕС-ПАРТНЕРА ДЛЯ ПЕРСПЕКТИВНОГО БИЗНЕС-ПРОЕКТА

Нужен бизнес партнер (инвестор) для финансирования стартап интересного и перспективного бизнес проекта дизайн-фотостудии в размере 20 000 Долларов.
Имеем (помещения 300 кв.м.) вполне подходящее под студию. Для проекта проведен маркетинговое исследование, создан бизнесплан и четкое описание предстоящих действий.
Проект в прошлом имел аналог и пользовался популярностью. Находимся в Киеве.
Востаннє редагувалось bogulena в Нед 03 жов, 2010 16:15, всього редагувалось 1 раз.
bogulena
 
 
Повідомлення Додано: Нед 03 жов, 2010 14:01

В каком городе вы находитесь
Ruslan2453
 
Повідомлень: 1390
З нами з: 13.02.09
Подякував: 17 раз.
Подякували: 211 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 03 жов, 2010 16:14

Киев
bogulena
 
 
Повідомлення Додано: Пон 04 жов, 2010 23:33

Готовий проінвестувати в перспективний інтернет проект

Готовий розглянути пропозиції щодо створення інтернет-проекту будь-якого напрямку, новаторського змісту. Перевага надається ідеям, втілених аналогів яким немає в інтернет просторі Росії і України.
InfoTech
 
 
Повідомлення Додано: Пон 04 жов, 2010 23:37

Є різні варіанти фінансування, в залежності від масштабу, та реалістичності швидкої окупності, але перевага надається малобюджетним ідеям від 10 000 у.о.!
InfoTech
 
 
Повідомлення Додано: Вів 05 жов, 2010 10:13

InfoTech

Добрий день. Я десь в іншій темі, вчора, запропонував варіант створення перспетивного проекту (соц. мережу по типу субд оракл на навчальних установ,кількість потенційної ЦА 4 млн. тільки в Україні).

Маю досвід роботи, працював дизайнер, потім менеджером проектів. Взагалі моя пропозиція доповнювалась ще одним моментом. Це створенням веб-студії на основі розробників головного проекту, так можна з економити значні кошти та мінімізувати риски вкладень. Знаю про що говорю, так як маю приклад київської студії яка саме пішла цим шляхом і працює до нині. Також є ще варіанти проектів, за час роботи в ИТ та інших галузях, зявилось чимало ідей, але перспективнішим із проектів вважаю саме безкоштовну субд (платформу) для навчальних закладів, де аудіторія самі робітники освіти та школяри, студенти. Дайте будь-ласка свою відповідь?
Marriarty
 
 
Повідомлення Додано: Вів 05 жов, 2010 14:50

В чому комерційна складова даного проекту? (стосовно соціальної мережі для навчальних закладів) Чи є у вас попередні розрахунки фінансових показників?
InfoTech
 
 
Повідомлення Додано: Вів 05 жов, 2010 16:22

По перше це глобальний рекламний майданчик(типу фейсбук), потім це база данных. Потім для кожного закладу можливо створювати індивідуальні рішення (розробка додатків), так як заклади за структурою і можливостями різні, то різні потреби, також підтримка ресурсу (сервіс), навчання (як навчають користуватись СУБД) тощо.
Я не фінансист, тому мої розрахунки поверхневі, але сумніваюсь, що й фінансити змогли б прорахувати краще, на данному етапі. Приблизно можу сказати, шо розробка подібного проекту займає не менше півроку, основна робота припадає на програмістів, якщо економіти й поступитися якістю, то можна й за 20 тис. у.е. вкластися, якщо краще, то більше.
Marriarty
 
 
Повідомлення Додано: Вів 05 жов, 2010 18:58

Добрый день

Вам интересна идея которой нет в Украине и России или нужен проект который будет приносить деньги не смотря на наличие аналогичных по тематике?
DmitriyD
Аватар користувача
 
Повідомлень: 24
З нами з: 25.08.10
Подякував: 2 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
  #<123456 ... 16>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестиції в ІТ проекти 1 ... 10, 11, 12
Anonymous » Пон 12 січ, 2009 19:05
111 88306
Переглянути останнє повідомлення
Вів 01 сер, 2023 17:25
vlasiuk79
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама