Де можна побачити повну статистику по наповненню бюджету?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<123>
Повідомлення Додано: Вів 04 вер, 2012 09:18

  dymdym написав:
  dym написав:
  dymdym написав:де можна прослідкувати у бюджеті багатомільярдні надходження від надання дозволів, продажу землі, продажу квартир на вторинному ринку, й тп тіко по одному місту київу???????

помониторьте декларации о доходах наших "можнодурців" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

звідки у тя мій нік???????? :D

смотрим на дату моей регистрации и делаем выводы у кого чей ник :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  dymdym написав:а взагалі-то я серьозно хотів би подивитись на статистику


apollo уже намекнул обратить свой взор на семейные бюджеты марсианина и прочих
dym
 
 
Повідомлення Додано: Вів 04 вер, 2012 09:21

apollo я знгоден
представлені й продані -ріжні речі.
але мова не про те- тільки по київській нерухомості можно зібрати мало не пів загального бюджету україни,нє??????
де боблос від дозволів й продажу землі?
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Вів 04 вер, 2012 09:28

Re: Де можна побачити повну статистику по наповненню бюджету

  dymdym написав:по київській нерухомості можно зібрати мало не пів загального бюджету україни
а как насчёт того, что:
- поступления от продажи земельных участков
- административные сборы (в т.ч. за выдачу разрешения на строительство)
- налог на доходы физ. лиц
Являются поступлениями в МЕСТНЫЙ бюджет и знаходяться (якщо Конституцію передивитись) тіпа "у власності/розпорядженні територіальної громади" ;)

  dymdym написав:де боблос
повторяю,
  dym написав:семейные бюджеты марсианина и прочих
- вони ж, типу, також члєни громади

Пока у Вас не будет ДОСТОВЕРНЫХ данных по объёму рынка недвижимости (количество проданных / вырученная сумма) хотя бы по Киеву, всё остальное - сотрясание воздуха. А данных, выбачтэ, не будет...
Если Вам хочется продать квартиру за 100, а оценку из которой считаются госпошлина, сбор в ПФ и ПДФО Вам дали на 60, какую сумму Вы покажете в договоре купли-продажи?
apollo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1588
З нами з: 17.08.12
Подякував: 12 раз.
Подякували: 373 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 04 вер, 2012 09:33

  apollo написав:1.

А Вы уверены, что 10% на документы + 25% на землю это % от общей ОФИЦИАЛЬНОЙ/БАЛАНСОВОЙ/БЕЗНАЛИЧНОЙ стоимости? ;) Покажите мне хоть одну строительную компанию, по финотчётности которой за конкретный введённый в эксплуатацию объект именно такие суммы/пропорции заложены в стоимость квдратных метров "на отдачу"...

2.
  dymdym написав:де можна прослідкувати у бюджеті багатомільярдні надходження від надання дозволів, продажу землі


См. п. 1. Это (я думаю) МОЖНО проследить в личном семейном бюджете Черновецкого/Попова/и пр.

3.
  dymdym написав:в Київі вводиться приблизно млн кв м житла
,
  dymdym написав:податок на продаж житла на втроинному ринку
не мешайте в кучу первичный и вторичный рынок.
3.1. Первичный - реализацию (объём/динамику/пр.) в офиц. бюджетной статистике Вы не увидите. Застройщик даже сдав дом в эксплуатацию и распродав все квартиры может вполне легально показывать прибыль 0,10 грн. и обьзательства по НДС 0,20 грн. Деньги от покупателей НИКОГДА не закачиваются застройщику НАПРЯМУЮ, а идут через хитрый "Фонд фінансування будівництва"/"Інвестиційний фонд"/"Компанію з управління активами" и пр. Количество введённых квадратных метров (НЕ квартир) вы увидите в офиц. статистике, например, на сайте Держслужби статистики.

3.1. Вторичный - НИКОГДА объём (как в штуках, так и в гривнах) реализованных на вторичном рынке объектов не совпадёт с потоком в бюджет, именно по причине того, что не каждая реализация объекта недвижимости (я думаю - можете кидаться тапками - не более 10% объектов) формирует обязательный к ДЕКЛАРИРОВАНИЮ доход и обязательный к УПЛАТЕ налог на доходы (краткий экскурс на тему "почему" в предыдущем посте)

4.
  dymdym написав:кричущій бєспрєдєл
не сочтите за нападку (серьёзно, это ... ммммм... скорее ирония) а Вы давно в Украине живёте? ;)


1-я ні в чому не впевнений, але се кажуть забудовники прямим текстом
де податкова?????http://www.zhytlobud.com/company/magazine/1/examination/?id=2
де податківці?????????
2-я тутешный, я не вкурюю шо робили пінзденики, від азарова я то нічо не чекав
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Вів 04 вер, 2012 09:36

  apollo написав:
  dymdym написав:по київській нерухомості можно зібрати мало не пів загального бюджету україни
а как насчёт того, что:
- поступления от продажи земельных участков
- административные сборы (в т.ч. за выдачу разрешения на строительство)
- налог на доходы физ. лиц
Являются поступлениями в МЕСТНЫЙ бюджет и
знаходяться (якщо Конституцію передивитись) тіпа "у власності/розпорядженні територіальної громади" ;)

  dymdym написав:де боблос
повторяю,
  dym написав:семейные бюджеты марсианина и прочих
- вони ж, типу, також члєни громади

Пока у Вас не будет ДОСТОВЕРНЫХ данных по объёму рынка недвижимости (количество проданных / вырученная сумма) хотя бы по Киеву, всё остальное - сотрясание воздуха. А данных, выбачтэ, не будет...
Если Вам хочется продать квартиру за 100, а оценку из которой считаются госпошлина, сбор в ПФ и ПДФО Вам дали на 60, какую сумму Вы покажете в договоре купли-продажи?

1- я кажу про загальний бюджет
2-орієнтовні об.єми ринку все ж прослідкувати так сяк можна
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Вів 04 вер, 2012 09:38

dymdym "не читайте за обедом советских газет" (с) профессор Преображенский.

Там по Вашей ссылке есть такая забава: "А крім того, ще й 5% грошової вартості будівництва плюс низка податків. Вартість отримання необхідних дозвільно-узгоджувальних документів становить близько 10% від загальної вартості проекту, придбання землі — близько 25%, будівництво — 30–35%".
А теперь объясните мне, дураку, как 5% + 10% + 25% + 35% в сумме дают 100% ? ;)
apollo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1588
З нами з: 17.08.12
Подякував: 12 раз.
Подякували: 373 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 04 вер, 2012 09:45

Re: Де можна побачити повну статистику по наповненню бюджету

apollo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1588
З нами з: 17.08.12
Подякував: 12 раз.
Подякували: 373 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 04 вер, 2012 09:52

  apollo написав:dymdym "не читайте за обедом советских газет" (с) профессор Преображенский.

Там по Вашей ссылке есть такая забава: "А крім того, ще й 5% грошової вартості будівництва плюс низка податків. Вартість отримання необхідних дозвільно-узгоджувальних документів становить близько 10% від загальної вартості проекту, придбання землі — близько 25%, будівництво — 30–35%".
А теперь объясните мне, дураку, как 5% + 10% + 25% + 35% в сумме дают 100% ? ;)

читаєм уважно
Найбільша їхня частина припадає на вартість будівельних матеріалів — від 45 до 60%.

я не кажу шо тут правдиві цифри, я наприклад, абсолютно не вірю шо будматеріали складають пів вартості.
й все ж, я кажу сі цифри дають орієнтири
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Вів 04 вер, 2012 09:58

та штука навіть не в бєспрєдєлє- я завше розумів шо іще один бюджет точно в тіні, але ж виходить на вскідку шо не один іще, а мінімум штук 5 бюджетів в тіні
а то й всі 10
єтот бєспрєдєл взагалі бєспрєдєльний
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Вів 04 вер, 2012 10:25

Re: Де можна побачити повну статистику по наповненню бюджету

  dymdym написав:я завше розумів шо іще один бюджет точно в тіні
БРАВО!
Даже НБУ и ГНИ ОФИЦИАЛЬНО подтверждают обїём теневой экономики в Украине на уровне не менее 34% ВВП. Гугл в помощь, типа "обсяг тіньової економіки в україні"
apollo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1588
З нами з: 17.08.12
Подякував: 12 раз.
Подякували: 373 раз.
 
Профіль
1
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама