Сентябрьская репитиция оценочного майдана

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1234
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2012 13:21

  budivelnik написав:Давайте визначимо для чого потрібна обовязкова оцінка
Загально-обовязкова оцінка потрібна державі для повнішого отримання податків.
Таким чином , держава хоче за рахунок населення вставити це саме населення.
З іншого боку
Що заважає , ввести середню індикативну ціну м2 по кожному регіону( сільраді і так далі), яка буде нехай в 2-3 рази нижчою від ринкової ( щоб ні в кого не виникало бажання розповісти що його житло переоцінене ) , адже розмір збору податку визначає держава , тому їй по барабану якою буде індикативна ціна ( зробить тодідержава 3% замість 1% )
При цьому , справедливість сплати податків буде більш-менш збереженою , адже на якійсь обмеженій території різниця між найбільшою і найменшою ціною м2 рідко відрізняється в рази , за виключенням вкрай вбитих приміщень .
При чому , при однаковій індикативній ціні володіння вбитим приміщенням буде не вигідним ( адже до цієї ціни буде привязаний не тільки податок при продажу , а й щорічний податок за володіння), що заставить власника цього приміщення провести його кап-ремонт.
Одним махом вбиваємо двох зайців
Перше - спрощуємо і здешевлюємо купівлю/продаж ( це вигідно для всіх , адже тоді покращується мобільність населення)
Друге - економічними методами заставляємо покращувати житло


С предложенной Вами "середньою індикативною ціною м2" на жилую недвижимость более-менее понятно (хотя считаю ее утопичной, в том числе и по причинам уже привиденным выше). А как, на Ваш взгляд, быть с обязательной оценкой, в других случаях, перечисленных в статье 7 ЗУ "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні"?
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2658-14/page
Читатель
 
Повідомлень: 482
З нами з: 06.01.12
Подякував: 112 раз.
Подякували: 45 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2012 14:10

Re: Сентябрьская репитиция оценочного майдана

  budivelnik написав:Я вважаю себе спеціалістом в тих галузях в яких працюю , а так як прийняття рішення про будівництво обєкту за власні кошти потребує навиків проведення оцінки ( як для купівлі землі , так і для визначення можливої ціни після завершення робіт ) - то саме цей Ваш пасаж ( про мою категоричність в царині оцінки) - як на мене погано попахує.
Тому я залишаю за собою право сперичатись з тими хто пробує мої знання порівняти з знаннями - найм'якший Ваш вислів - "прищаві студенти".

у Вас його ніхто (права не відбирав)... Кожен залишаеться при своєму. Свою позицію я виклав. Ваші зрозумів. Для землі, виключно для куплі-продажу - згоден. Все інше -утопія та нереальні фантазії.

  budivelnik написав:1 Як бачите ми плавно перейшли від Ваших 300 грн до моїх 1200-2500 Повірте , що я зайвих ( з Вашого боку) 1300 - платив не просто так

300-500 було за квартиру, 800-1200-1500 я називав за роботу по оцінці комерційних приміщень.
RON
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1642
З нами з: 19.11.10
Подякував: 322 раз.
Подякували: 284 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 вер, 2012 17:37

  RON написав:Все інше -утопія та нереальні фантазії.

А може по поличкам ?
1 Оцінка потрібна для збору податків від користування житла і при продажі
2 На сьогодні 19 млн з хвостиком одиниць житла і 200 000 - 300 000 щорічних угод купівлі продажу

Що краще
З точністю в +/- 20% від вартості оцінити 100% житла в Україні виклавши за це 1 млн грн
чи
З точністю в +/- 5% щорічно оцінювати 200 000 - 300 000 обєктів за 200 млн грн і за 50 років + 10 млрд в кінці кінців оцінити все :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 21 вер, 2012 09:01

  budivelnik написав:
  RON написав:Все інше -утопія та нереальні фантазії.

А може по поличкам ?
1 Оцінка потрібна для збору податків від користування житла і при продажі
2 На сьогодні 19 млн з хвостиком одиниць житла і 200 000 - 300 000 щорічних угод купівлі продажу
Що краще
З точністю в +/- 20% від вартості оцінити 100% житла в Україні виклавши за це 1 млн грн
чи
З точністю в +/- 5% щорічно оцінювати 200 000 - 300 000 обєктів за 200 млн грн і за 50 років + 10 млрд в кінці кінців оцінити все :D

Давайте по поличкам.
1.Не тільки. 60% моїх робіт - для Банків та ін юр. осіб. У колег інші пропорції.
2.Така к-ть щорічних угод купівлі продажу тільки у хворих головах СВистунів. Я знаю що кажу, "работа такая"(с)
+/- 20%
не згоден. Я показав це на прикладі двох магазинів. Дана ситуація не є виключенням. У кожного об'єкту своя специфіка. Згоден - є типові об'єкти, який їх вісоток - навіть не скажу... І не уявляю як їх можна вичленити з загальної маси. Ціна не є сталою. Протягом 50 років вона буде змінюватись...
RON
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1642
З нами з: 19.11.10
Подякував: 322 раз.
Подякували: 284 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 вер, 2012 09:35

Re: Сентябрьская репитиция оценочного майдана

Интересно. Заслуженный оценщик, такое бывает? И за какие заслуги?
Врач, педагог, артист - я еще могу понять. Но что нужно сделать чтобы стать заслуженным оценщиком, какой вклад?

А заслуженный водитель или мерчендайзер есть интересно?
Петечкин
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 21 вер, 2012 10:44

  RON написав:
  budivelnik написав:
  RON написав:Все інше -утопія та нереальні фантазії.

А може по поличкам ?
1 Оцінка потрібна для збору податків від користування житла і при продажі
2 На сьогодні 19 млн з хвостиком одиниць житла і 200 000 - 300 000 щорічних угод купівлі продажу
Що краще
З точністю в +/- 20% від вартості оцінити 100% житла в Україні виклавши за це 1 млн грн
чи
З точністю в +/- 5% щорічно оцінювати 200 000 - 300 000 обєктів за 200 млн грн і за 50 років + 10 млрд в кінці кінців оцінити все :D

Давайте по поличкам.
1.Не тільки. 60% моїх робіт - для Банків та ін юр. осіб. У колег інші пропорції.
2.Така к-ть щорічних угод купівлі продажу тільки у хворих головах СВистунів. Я знаю що кажу, "работа такая"(с)
+/- 20%
не згоден. Я показав це на прикладі двох магазинів. Дана ситуація не є виключенням. У кожного об'єкту своя специфіка. Згоден - є типові об'єкти, який їх вісоток - навіть не скажу... І не уявляю як їх можна вичленити з загальної маси. Ціна не є сталою. Протягом 50 років вона буде змінюватись...

1 Індикативну я пропонував для масових а не індивідуальних угод + показував що у випадку не згоди з індикативною - споживач має право ( але не зобовязаний) звернутись до оцінщиків щоб отримати точнішу цифру ( за свій рахунок :D )
2 225000-360000 угод це данні мінюсту по Україні за останні 5 років(2007-2011)
3 Середня ціна тому і називається середньою , що найбільша кількість цін обєктів коливається біля середньої , а тому заставити усіх заплатити 10 млрд грн , тому що 1% цін мав розбіжність з середньою в 30 або й 40% - якось не серьозно.
Тобо на лице - чим більша розбіжність між середньою і реальною - тим менше обєктів будуть мати таку розбіжність і саме на цьому й базується основне зерно моєї пропозиції .
Встановити індикатив для 100% , прекрасно розуміючи що в 10% випадків - ціна інша , ніж визначати індивідуально 0,3% цін обєктів щорічно.

Коливання в часі - це тема окремої розмови , хоча з іншого боку , внаслідок того що ціни для держави потрібні в гривнях ( національній валюті) то тут ніяких складностей я не бачу. Порівняв середню ціну 10 000 обєктів авізо( відкинувши 10% максимальних і 10% мінімальних) і отримав зміну індексу до попереднього періоду.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
  #<1234
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама