Шановні, а давайте спробуємо економічно познайомитися

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
Повідомлення Додано: Чет 27 вер, 2012 14:05

Шановні, а давайте спробуємо економічно познайомитися

з якого економічного питання ви є експертами???????
я не економіст, але дуже хотілося б поставити економічні питання справжнім знавцям, а не дарвістам.
Хочу прояснити- мі не цікавий ні колір вашого волосся, ні ваши посади...навіть наявність у вас коханок вторинна- означте сферу ващих знань, давайте поговорим на близькі вам економічні теми. А то начебто тут всі фахівці- ніхто жодної актуальної цифри ні по єд податку, ні по акцизу не відає... ні про землю нічо не знає...
так в якій сфері ви є фахівцями- може в митній, може в банківській, може корисні копалини видобуваєте????????????????????
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Чет 27 вер, 2012 14:37

dymdym про банки можете спрашивать меня, знаю не все, но многое :wink:
Чего не знаю, могу найти :mrgreen:
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4928
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 451 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 27 вер, 2012 14:48

  ТупУм написав:dymdym про банки можете спрашивать меня, знаю не все, но многое :wink:
Чего не знаю, могу найти :mrgreen:

добро, дякую
зара у мя по банківській темі питання нема, але не сумлівайся вони обов.язково будуть
до речі, ти по всій банківській сфері готовий питання приймати,й по нац банку й друкуванню грошей???????
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: Чет 27 вер, 2012 14:54

dymdym и это в т.ч. 8)
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4928
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 451 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 27 вер, 2012 15:35

Re: Шановні, а давайте спробуємо економічно познайомитися

А что если мнение експерта в неком вопросе не совпадет с вашим мнением? Вы его будете опять поносить, обзывать и так далее, ну как вы со всеми собеседниками себя ведете?
vmlevchuk
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 28 вер, 2012 10:51

  vmlevchuk написав:А что если мнение експерта в неком вопросе не совпадет с вашим мнением? Вы его будете опять поносить, обзывать и так далее, ну как вы со всеми собеседниками себя ведете?

1- в чому ти експерт?
2- я веду себе відповідно до дій співрозмовника. Якшо співрозмовник мене не поважає, то просте питання- за шо мі поважати його?? тут не концтабор, можна не спілкуватись, якшо хтось кимось гидує. Я от тобою не гидую особо, хоч ти мене й сажати пропонував, й тунеядцем й тп кошерно називав))))))))
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 28 вер, 2012 11:15

Re: Шановні, а давайте спробуємо економічно познайомитися

  dymdym написав:я веду себе відповідно до дій співрозмовника

Такая позиция недостойна "эксперта". 8) Не нравятся действия, не разговаривайте.
mortimer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36347
З нами з: 25.07.08
Подякував: 2441 раз.
Подякували: 2811 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 28 вер, 2012 11:29

  mortimer написав:
  dymdym написав:я веду себе відповідно до дій співрозмовника

Такая позиция недостойна "эксперта". 8) Не нравятся действия, не разговаривайте.

можливо, але я не експерт
просто я думаю, те шо я озвучив у попердному пості, се аксіома для кожної людини яка ся хуч трохи поважає,нє?
dymdym
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 28 вер, 2012 15:41

  dymdym написав:
  vmlevchuk написав:А что если мнение експерта в неком вопросе не совпадет с вашим мнением? Вы его будете опять поносить, обзывать и так далее, ну как вы со всеми собеседниками себя ведете?

1- в чому ти експерт?
2- я веду себе відповідно до дій співрозмовника. Якшо співрозмовник мене не поважає, то просте питання- за шо мі поважати його?? тут не концтабор, можна не спілкуватись, якшо хтось кимось гидує. Я от тобою не гидую особо, хоч ти мене й сажати пропонував, й тунеядцем й тп кошерно називав))))))))

Все без искючения с вами начинали общаться очень даже культурно, и с попытками предподнести вам свои знания, вы ко всем без исключения относитесь предельно по хамски. В 99% случае это ваше отношение незаслужено, и отталкивает от Вас. но решать конечно же вам, как общаться. У кого нервов больше, тот дольше с вами и общаеться.
Можете пропустить мои слова и не реагировать, а можете задуматься. Отвечать не обязательно. Спасибо.
vmlevchuk
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 28 вер, 2012 15:46

На форуме есть чины - модератор, робот..., експерт.

Но последнее время появляются такие личности экспертами назвать их сложно, разве что по должности в каких-то конторках....
РАТАН
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2248
З нами з: 25.01.07
Подякував: 150 раз.
Подякували: 215 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 3416
Переглянути останнє повідомлення
Сер 25 чер, 2014 12:02
dymdym
11 6459
Переглянути останнє повідомлення
Чет 31 січ, 2013 14:29
dymdym
20 7489
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 жов, 2012 10:53
dymdym
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама