ОТП БАНК (2004 - 2021)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
  #<123456 ... 702>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

ОТП БАНК (2004 - 2021) 3 5 637
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
29%
187
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
13%
80
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
13%
84
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
22%
141
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
23%
145
Всього голосів : 637
Повідомлення Додано: Пон 27 кві, 2009 13:56

Jack Levine написав:Почему ОТП Украина боится выложить на своем сайте отчетность за 2008 год? А то консолидированная по группе уже есть в свободном доступе, а в нашей стране все не как у всех.

Ну за 2007 год тоже появилась где-то в июле 2008...
44
 
 
Повідомлення Додано: Пон 27 кві, 2009 14:07

Ost написав:
Арамат написав: Ost :!: Добро пожаловать на форум ОТП банка , со мной или без , но здесь действительно интерестно :!: Вам , смотрю , надоело три дня сидеть только на ветке банка Форум , решили расширить свой кругозор . Правильно , но при этом не забывайте обращать внимание на детали : к примеру "социальная " - в кавычках :!: Берите шире : люди на форумах обращаются не только к братьям по несчастью , но и к оппонентам :lol: :lol: :lol:

PS . Если "социальная" - в кавычках , то имеется ввиду антисоциальная - без кавычек .


Тамара, дякую за запрошення, але я вже давно тут, мабуть давніше ніж Ви навіть. На відміну від Вас я не реєструвався для того щоб випорожнюватись на гілках форуму. Як маєте що донести до читачів чи клієнтів про банк - прошу дуже, але з фактами. Відносно того де я сиджу - це моя особиста справа, і до обслуговування в банку OTP не має жодного відношення. За мій світогляд не переймайтесь, якби Ви не почали засмічувати ефір в інших темах - я б до Вас і не звертався з проханням трохи стримуватись.
Окреме дякую за ази середньої школи (це про лапки), синтаксис і пунктуацію я вивчав.

P.S. Якщо Ваша, Тамара, відповідь буде далі не по темі, і не матиме конструктивного наповнення, з Вашого дозволу я припиню полеміку.


Ost :!: Звiсно , я , Арамат , дозволяю Вам припинити полемiку i раджу Вам сходити до лiкаря , бо щось у Вас з головою не те , наприклад , Ви кажете , що бачите те , що написано ( у т . ч . i кавички , тобто лапки ) , а звертаетесь чомусь до мене зовсiм по - iншому , у Вас бува не роздвоення перед очима :?: Може у Вас очi розбiгаються вiд такоi кiлькостi тем . Та й нерви у Вас вже чомусь здають :!: Це можуть буди першi ознаки чогось дуже паганого ! Не треба себе так виснажувати на форумах , вони того не вартi :lol:
Арамат
 
 
Повідомлення Додано: Пон 27 кві, 2009 17:12

44 написав:
Jack Levine написав:Почему ОТП Украина боится выложить на своем сайте отчетность за 2008 год? А то консолидированная по группе уже есть в свободном доступе, а в нашей стране все не как у всех.

Ну за 2007 год тоже появилась где-то в июле 2008...


Если за 2008 год она уже есть, почему ее не выкладывают?
Jack Levine
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2686
З нами з: 12.12.08
Подякував: 41 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 кві, 2009 17:28

Арамат написав: Ost :!: Звiсно , я , Арамат , дозволяю Вам припинити полемiку i раджу Вам сходити до лiкаря , бо щось у Вас з головою не те , наприклад , Ви кажете , що бачите те , що написано ( у т . ч . i кавички , тобто лапки ) , а звертаетесь чомусь до мене зовсiм по - iншому , у Вас бува не роздвоення перед очима :?: Може у Вас очi розбiгаються вiд такоi кiлькостi тем . Та й нерви у Вас вже чомусь здають :!: Це можуть буди першi ознаки чогось дуже паганого ! Не треба себе так виснажувати на форумах , вони того не вартi :lol:


Арамат, що Ви зациклились на тих "кавичках", я з Вами зовсім про інше розмовляю. Я тепер розумію чому з Вами ніхто не веде дискусію, ліпше проігнорувати.
Як і обіцяв, решту Вашої ахінеї не коментуватиму. Всього доброго!!!
Ost
 
 
Повідомлення Додано: Пон 27 кві, 2009 22:07

джеку

Венгерский банк OTP заключил соглашение с Европейский банком реконструкции и развития о привлечении 200 млн евро ($265 млн) в качестве субординированого долга. Об этом заявил финансовый директор банка Ласло Урбан.

так шо эт плохо?
petra1000
 
 
Повідомлення Додано: Вів 28 кві, 2009 00:23

Ost написав:
Арамат написав: Ost :!: Звiсно , я , Арамат , дозволяю Вам припинити полемiку i раджу Вам сходити до лiкаря , бо щось у Вас з головою не те , наприклад , Ви кажете , що бачите те , що написано ( у т . ч . i кавички , тобто лапки ) , а звертаетесь чомусь до мене зовсiм по - iншому , у Вас бува не роздвоення перед очима :?: Може у Вас очi розбiгаються вiд такоi кiлькостi тем . Та й нерви у Вас вже чомусь здають :!: Це можуть буди першi ознаки чогось дуже паганого ! Не треба себе так виснажувати на форумах , вони того не вартi :lol:


Арамат, що Ви зациклились на тих "кавичках", я з Вами зовсім про інше розмовляю. Я тепер розумію чому з Вами ніхто не веде дискусію, ліпше проігнорувати.
Як і обіцяв, решту Вашої ахінеї не коментуватиму. Всього доброго!!!


Ost :!: I Вам того ж :!:
Арамат
 
 
Повідомлення Додано: Вів 28 кві, 2009 04:17

Re: джеку

petra1000 написав:Венгерский банк OTP заключил соглашение с Европейский банком реконструкции и развития о привлечении 200 млн евро ($265 млн) в качестве субординированого долга. Об этом заявил финансовый директор банка Ласло Урбан.

так шо эт плохо?


для Украины в этом ничего положительного нет, потому что этот кредит нужно будет отдавать (и возможно, за счет инвестиций в Украину).

мой ответ на http://forum.finance.ua/viewtopic.php?t ... start=2190
Jack Levine
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2686
З нами з: 12.12.08
Подякував: 41 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 кві, 2009 04:23

Jack Levine написав:
44 написав:
Jack Levine написав:Почему ОТП Украина боится выложить на своем сайте отчетность за 2008 год? А то консолидированная по группе уже есть в свободном доступе, а в нашей стране все не как у всех.

Ну за 2007 год тоже появилась где-то в июле 2008...


Если за 2008 год она уже есть, почему ее не выкладывают?


Джек, откуда у вас информация о том, что отчетность ОТП Украина по МСФО с подписанным аудиторским заключением уже есть?

К вашему сведению, процесс подтверждения финансовой отчетности по МСФО и собственно аудита может происходить очень долго. Очень много нюансов, особенно в области резервирования и оценки справедливой стоимости, являются дискусионными и субъективными. Даже в прежние времена. Не говоря о сегодняшнем дне, когда оценивать справедливую стоимость - вообще дело неблагодарное.

Если бы вы были вовлечены в нечто более важное, чем трепать языком на форуме, наверное, ответ на ваш вопрос был бы для вас более очевиден.
YY
 
 
Повідомлення Додано: Вів 28 кві, 2009 10:37

показатели деятельности группы за 2008 год

OTP General Meeting documents:

Resolutions made at OTP Bank’s AGM
Documentation for the company's Annual General Meeting
Main figures of the Balance Sheets and Profit and Loss Accounts of OTP Bank Plc.
Proposal to modify the Bylaws of OTP Bank Plc.
By-Laws of the Campany draft
Annual General Meeting (24 April 2009)

https://www.otpbank.hu/OTP_Portal/onlin ... eeting.jsp
Jack Levine
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2686
З нами з: 12.12.08
Подякував: 41 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 кві, 2009 11:04

YY написав: К вашему сведению, процесс подтверждения финансовой отчетности по МСФО и собственно аудита может происходить очень долго. Очень много нюансов, особенно в области резервирования и оценки справедливой стоимости, являются дискусионными и субъективными. Даже в прежние времена. Не говоря о сегодняшнем дне, когда оценивать справедливую стоимость - вообще дело неблагодарное.


Уважаемый ЮЮ, ложка дорога к обеду. Пусть выкладывают сейчас хотя бы отчетность по украинским стандартам с подписью главбуха и предпарава. В кризисное время отчет по МСФО с подписанным аудиторским заключением за 2008 год очень сильно теряет в своей ценности в августе 2009 года.
Jack Levine
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2686
З нами з: 12.12.08
Подякував: 41 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
  #<123456 ... 702>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
ПУМБ (2004 - 2021) 1 ... 3509, 3510, 3511
Anonymous » Чет 18 лис, 2004 12:31
35109 6597871
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 17:22
Blister
Альфа-Банк (2005 - 2021) Sense Bank 1 ... 10202, 10203, 10204
Anonymous » Чет 21 кві, 2005 18:32
102031 14837290
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 01:22
Аlександр
ТАСКОМБАНК (2008 - 2021) 1 ... 3814, 3815, 3816
Anonymous » Чет 22 тра, 2008 13:07
38157 4541202
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 00:49
_PORT_UA
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама