Інтернет-трейдинг і податки

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Інтернет-трейдинг цінними паперами надає доступ до інформації фондових бірж, можливість торгівлі акціями в будь-якій точці світу.
Повідомлення Додано: Суб 08 гру, 2012 19:31

Інтернет-трейдинг і податки

Цікавить питання щодо оподаткування операцій на фондовому ринку. Які податки чи збори існують в даному "полі"? Яким чином здійснюється їх справляння?.... Яким чином організовує цю роботу брокер та на що потрібно звернути увагу приватному інвестору?....Дякую.
ArtG
 
 
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2013 11:40

ArtG Вообще то вам брокер должен был все объяснить. При интренет-трейдинге фирма брокер является налоговым агентом, и когда вы выводите средства должна у вас удержать насколько я слышала 15% процентов. Но вам все равно раз в год надо отчитаться по данному доходам в налогою. Один раз в год. Срок если я правильно помню - до первого мая. Но вообще то все это надо уточнить
invest11
 
 
Повідомлення Додано: Сер 07 січ, 2015 00:08

  invest11 написав:ArtG Вообще то вам брокер должен был все объяснить. При интренет-трейдинге фирма брокер является налоговым агентом, и когда вы выводите средства должна у вас удержать насколько я слышала 15% процентов. Но вам все равно раз в год надо отчитаться по данному доходам в налогою. Один раз в год. Срок если я правильно помню - до первого мая. Но вообще то все это надо уточнить


Как раз чаще всего не является налоговым агентом. Поэтому отчитываться в налоговую на свой страх и совесть.
kuba743
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 06.01.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Интернет-трейдинг 1 ... 53, 54, 55
Anonymous » Сер 29 кві, 2009 17:21
547 200876
Переглянути останнє повідомлення
Пон 20 кві, 2020 12:20
parazitzarazit
9 62452
Переглянути останнє повідомлення
Вів 22 січ, 2019 09:45
mishavoinn4
26 17947
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 лют, 2013 14:01
ironicPP
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама